XI сесія VII скликання

Про дострокове розірвання договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з ОКП «Фармація»

Розглянувши звернення ОКП «Фармація» про розірвання договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковськ № 05/582 від 12.07.2017.р, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. №2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, ст.26, п.3 ст.50, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 07.06.2007р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Достроково розірвати договір оренди нерухомого комунального майна загальною площею 18.0 кв.м. ,що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська та знаходиться за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40 з обласним комунальним підприємством «Фармація», з 01.08.2017р.

2.  Уповноважити головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Гінкоту Л.В. підписати акт приймання-передачі нерухомого комунального майна загальною площею 18.0 кв.м.

2.Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Гінкоту Л.В., контроль покласти на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                                   С.Г. Горошко