IV сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про дострокове припинення повноважень Новомосковського міського голови

27 квітня 2016 року прокурор відділу процесуального керівництва в кримінальних справах слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області Федоров Дмитро Миколайович проінформував депутатів Новомосковської міської ради про закінчення досудового слідства по кримінальному провадженню № 42016040000000121 за обвинуваченням Літвіщенко Віктора Івановича у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 статті 189 КК України (Вимагання) та ч.1 статті 366 КК України (Службове підроблення). Наявність щодо Літвіщенко Віктора Івановича вищезазначених звинувачень є несумісним із посадою Новомосковського міського голови.

Керуючись ст.79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Достроково припинити повноваження Новомосковського міського голови Літвіщенко Віктора Івановича.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.).

Секретар міської ради                                                                           С.Г.Горошко