XI сесія VII скликання

Про добровільне об’єднання територіальних громад

Відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись ст. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Новомосковська міська рада вирішила:

1. Об’єднатися з територіальними громадами міста Новомосковськ Новомосковської міської ради, сіл Василівка, Андріївка, Всесвітське Василівської сільської ради, сіл Новостепанівка, Варварівка, Герасимівка, Гнатівка, Івано-Михайлівка, Веселе Новостепанівської сільської ради, селища Губиниха, села Євецько-Миколаївка Губиниської селищної ради, сіл Мар'янівка, Скотувате, Новоскотувате, селища Мирне Мар’янівської сільської ради, сіл Вільне, Хащеве Вільненської сільської ради, сіл Миколаївка, Затишне, Королівка, Нове Миколаївської сільської ради, сіл Попасне, Надеждівка, Привільне, Тарасове Попасненської сільської ради в Новомосковську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Новомосковськ та затвердити  План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад (додається).

2. Доручити в.о. міського голови, секретарю Новомосковської міської ради Горошко С.Г. звернутися до Дніпропетровської обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Новомосковської міської ради та відповідного міського голови в установленому законом порядку.

3. Правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) Новомосковської міської ради визначити Новомосковську міську об’єднану територіальну громаду, утворену внаслідок добровільного об’єднання.

Секретар міської ради                                                      С.Г.Горошко

Проект рішення підготовлений та схвалений спільною робочою групою з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.