ХV сесія VIІ скликання

Про деякі питання функціонування комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Відповідно до п.30 статті 26 та статті 43 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року №1013, Закону України від 19.100.2017 № 2168-VIII «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення»,  з урахуванням вимог Бюджетного кодексу України, Закону України від 06.04.2017 № 2002-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я»,  рішення міської  ради  від 18 грудня 2017 року №482 «Про бюджет міста Новомосковська на 2018 рік», з метою забезпечення функціонування Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» як комунального некомерційного підприємства, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виконавчому комітету Новомосковської міської ради - головному розпоряднику бюджетних коштів:

1.1  Вилучити з мережі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів  з 01.07.2018 року Комунальне некомерційне підприємство «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» код ЄДРПОУ 37734221 як розпорядника бюджетних коштів.

1.2  Привести бюджетну та фінансову документацію у відповідність до чинного законодавства.

2. Продовжити трудові відносини з керівником КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» Гінкотою Л.В. на підставі контракту.

3. Головному лікарю КНП «Новомосковський МЦ ПМСД»:

3.1. Привести у відповідність до чинного законодавства України Статут КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» та затвердити його у встановленому порядку

3.2. Забезпечити відкриття рахунків в банківській установі та приведення у відповідність рахунків, відкритих в управлінні Державної казначейської служби України у місті Новомосковську.

4. Створити комісію з інвентаризації майна, що знаходиться на балансі КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» у складі:

Гінкота Л.В.

головний лікар КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» - голова комісії

Терханова Л.Г.

головний бухгалтер виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Шибінська К.В.

заступник головного лікаря з економічних питань КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» - член комісії

Литвинова Н.Г.

головний бухгалтер КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» - член комісії

Ковтуненко Н.М.

начальник бюджетного відділу фінансового управління Новомосковської міської ради - член комісії

Сігіда С.Ю.

начальник управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради - член комісії

Жданова А.А.

головний бухгалтер управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради - член комісії

5. Комісії провести інвентаризацію майна КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» станом на 30.06.2018 року, у тому числі залишків грошових коштів на спеціальних рахунках, відкритих в управлінні Державної казначейської служби України у місті Новомосковську та надати акти інвентаризації на розгляд виконавчому комітету Новомосковської міської ради.

6. Надати право виконавчому комітету Новомосковської міської ради затвердити акт інвентаризації майна.

7. Закріпити з 01.07.2018 року на правах оперативного управління за КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» майно, зазначене в акті інвентаризації.

8. Перераховувати на рахунок, відкритий КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» в банківській установі, грошові кошти, що обліковуються станом на 30.06.2018 року на спеціальних рахунках, відкритих в управлінні Державної казначейської служби України у місті Новомосковську.

9. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Новомосковської міської ради Дакову Т.Д., контроль - на постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

Секретар міської ради                                                          С.Г.Горошко