ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про демонтаж самовільно встановленого рекламного засобу

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. У зв’язку з самовільним розміщенням рекламного засобу типу «Лайт-бокс» (щитовий рекламний засіб на опорі освітлення) за адресою: вул. Паланочна в районі ж/б № 13, КП НККП (Білий І. І.) провести демонтаж рекламного засобу за вищевказаною адресою в термін до 10.07.2019року.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інфраструктури та інвестицій, контроль на заступника Новомосковського міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Морозова К. М.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО