Перелік
структурних підрозділів Новомосковської міської ради та виконавчого комітету

 

Структурний підрозділ Керівник Телефон

Фінансове управління

Дакова Тетяна Дмитрівна 

38-02-50

Управління праці та соціального захисту населення

Горбач Галина Миколаївна

38-00-84

Управління освіти

Падашуля Наталя Іванівна

7-16-90

Загальний відділ

Грудська Оксана Костянтинівна

7-16-93

Організаційний відділ

Морозов Костянтин Миколайович

7-51-47

Управління житлово - комунального господарства та капітального будівництва

Устименко Сергій Дмитрович

7-85-76

Юридичне управління

В.О. Мартинюк Олександр Вікторович 

7-89-22

Оборонно - мобілізаційний відділ

Беляєв Сергій Юрійович

7-93-69

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби 

Хорішко Ігор В’ячеславович

38-03-09

Комітет з питань торгівлі та побутового обслуговування

Антоненко Вікторія Василівна

7-31-53

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Роздайбида Ірина Анатолівна 

7-90-66

Відділ архіву

Михальова Тетяна Іванівна

7-35-45

Комітет з фізичної культури та спорту

Шевцова Тетяна Геннадіївна

31-64-62

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення 

Стьопін Андрій Анатолійович 

7-84-66

Управління культури та туризму

Шаликін Віктор Петрович

7-13-25

Відділ  містобудування та архітектури

Майстренко Ірина Вікторівна

7-57-41

Управління транспорту та зв`язку

Поздняков Микола Анатолійович 

7-58-32

Відділ державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців

Ковальова Наталя Миколаївна

7-12-57

Управління економіки

Хохлова Марина Миколаївна

 7-14-38

Відділ земельних відносин

Сахненко Вікторія Леонідівна 

7-52-45

Служба у справах дітей

Кравченко Ірина Анатоліївна

38-00-26

Трудовий архів

Ганзя Оксана Павлівна

7-35-45

Господарський відділ

Солодовнікова Олена Олександрівна

7-31-02

Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Терханова Любов Григорівна

7-33-22 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Єршова Галина Степанівна

38-02-81

Відділ кадрової роботи

Мороз Тетяна Михайлівна

7-11-12

Відділ інвестицій, приватизації, та адміністративних послуг

Кузьменко Аліна Миколаївна

7-14-38

Державний адміністратор

Латун Ольга Павлівна

7-98-33

Комітет у справах сім’ї та молоді

Коренєва Марина Олексіївна

69-00-29