Секретар міської ради


Мазур Борис Васильович -
секретар міської радиПовноваження секретаря міської ради


Частина 16. Секретар міської ради.

Стаття 83. Секретар міської ради обирається за пропозицією міського голови з числа її депутатів на строк повноважень ради та працює в раді на постійній основі. Пропозиція щодо кандидатури секретаря ради може вноситись на розгляд ради не менш як половиною депутатів від загального складу ради у разі, якщо:

- на день проведення першої сесії міської ради, обраної на чергових виборах, не завершені вибори міського голови;

- рада не підтримала кандидатуру на посаду секретаря ради, запропоновану міським головою;

- протягом тридцяти днів з дня відкриття першої сесії міської ради міський голова не вніс на розгляд ради кандидатуру на посаду секретаря ради;

- на наступній черговій сесії після виникнення вакансії секретаря ради у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень міський голова не вніс на розгляд ради кандидатуру на посаду секретаря ради;

- посада секретаря ради стає вакантною під час вакантності посади міського голови у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень.

У разі, якщо рада не підтримала кандидатуру, внесену на її розгляд не менш як половиною депутатів від загального складу ради, згідно з пунктом 2 цієї статті, наступну пропозицію щодо кандидатури секретаря ради вносить міський голова.

Стаття 84. Повноваження секретаря міської ради можуть бути достроково припинені, якщо він не забезпечує здійснення наданих йому повноважень, а також за пропозицією міського голови.