ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27,
e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я

№ 346                                                                  від 16.06.2010 р.

ПРО ХІД ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ МІСЬКОЮ
ПРОГРАМОЮ «НОВОМОСКОВСЬК – ТЕРИТОРІЯ ДОБРА ТА МИЛОСЕРДЯ»
ЩОДО РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ В м. НОВОМОСКОВСЬКУ

Пріоритетними завданнями управління культури та туризму у м. Новомосковську є:
1. збереження та розвиток мережі закладів культури;
2. зміцнення матеріально-технічної бази закладів та втілення сучасних технологій виробництва культурологічного продукту;
3. створення сприятливих умов розвитку творчого потенціалу жителів міста, підтримка організацій всіх форм власності в галузі культури;
4. підвищення рівня культурного обслуговування новомосковців та залучення населення міста до процесів культурно-просвітницької діяльності;
5. збереження та раціональне використання культурної спадщини;
6. сприяння розвитку місцевого туризму та туристичної інфраструктури;
7. соціальний захист працівників культури.

Мережа управління культури та туризму складається з 7 закладів , в тому числі Новомосковська міська централізована бібліотечна система, в яку входять 6 бібліотек, Новомосковська школа естетичного виховання ім..Бровченко, у складі якої 5 відділень, Новомосковський історико - краєзнавчий музей ім..П.Калнишевського та його філія музею Бойової слави, будинок та клуб культури, організаційно-методичний центр клубної роботи.

Одним із самих важливих завдань у роботі управління культури є розвиток та збереження колективів художньої самодіяльності. У 2006 р. в комунальних закладах культури працювало тільки 17 гуртків, і у 2009р. їх вже налічується 27 колективів, у яких займається 532 учасники, а 50% керівників яких працюють на громадських засадах або на 0,25 та 0,5 ставки.

Рівень роботи колективів художньої самодіяльності високо оцінений не тільки новомосковцями а й фахівцями обласного управління культури і туризму. Якщо у 2005 році в комунальних закладах культури працювало тільки 4 колективи, які мали почесне звання «Народний» та «Зразковий», то за останні чотири роки ще 11 колективів стали володарями цих почесних звань. Це звання присвоюється колегією обласного управління культури і туризму, і присвоюється воно не назавжди, а кожні три роки його треба підтверджувати. Так у 2009 р. гурт патріотичної пісні «Восток», вокальний ансамбль «Голубка» підтвердили право на звання «Народний», а дитячий вокальний ансамбль «Фантазія» на звання «Зразковий». Сьогодні в місті працює всього 19 творчих колективів, що мають звання, 15 в комунальних закладах культури, 4 на базі ПК Металургів.

За чотирирічний період учасники творчих колективів міста взяли участь та отримали нагороди у 119 різноманітних мистецьких конкурсах та фестивалях обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. За підсумками виставки майстрів Національної Спілки народного мистецтва України – членів етнографічного гуртка «Самара» у м. Києві вісім чоловік стали членами Національної Спілки майстрів народних мистецтв України, двоє отримали звання «майстра», четверо стали підмайстрами названої спілки.

На виконання рішення виконкому «Про затвердження заходів щодо виконання програми Новомосковськ – територія добра та милосердя у 2009р.» проведено комплектування бібліотеки з книг отриманих від акції «Допоможи бібліотеці і світ стане добрішим» у кількості 1311 примірників та 429 примірників було придбано за рахунок платних послуг бібліотек. Загалом за 2009р. централізованою бібліотечною системою було отримано 31 900 грн. від бібліотечних платних послуг та 38 100грн. спонсорської допомоги. У рамках програми «Новомосковськ – територія добра та милосердя» у бібліотеках працюють 5 цільових програм та чотири клуби за інтересами.

Порівняно з 2006р. на 9 учнів зросла кількість дітей з малозабезпечених сімей, які навчаються у школі естетичного виховання повністю безкоштовно за рахунок бюджету міста. Сьогодні це 45 учнів. Зберігається контингент учнів, який в середньому складає 365 чоловік, з 2008 р. не збільшується батьківська плата за навчання. На початку 2010р. у школі естетичного виховання було відкрито клас бандури. Виконуючи завдання програми управління культури та туризму у 2009 р. створило центр культурних та молодіжних ініціатив та започаткувало відкритий Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів.

У місті окрім відомого ще за радянських часів фестивалю народної творчості, працює 7 відкритих фестивалів та конкурсів, а саме:
- Фестиваль театрів мод та перукарського мистецтва «Фешн-пікнік»;
- Конкурс краси та талантів «Новомосковська красуня»;
- Фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів»;
- Фестиваль молодіжної субкультури «Шок»;
- Конкурс естрадної пісні «Діамантова нотка»;
- Конкурс молодих художників «Палітра»;
- Фестиваль хореографічного мистецтва «Самарська осінь».

У 2009р. було проведено 391 масових культурно-мистецьких заходів, з них для дітей 182 заходи, які відвідало 43500тис. новомосковців. За період 2006-2009рр. у місті було проведено 1756 культурно-мистецьких заходів, що обумовило завоювання м. Новомосковську слави «Міста-Свята» серед полісів області.

Фонди історико – краєзнавчого музею у 2009 р. поповнилися на 200 музейних експонатів, а у 2007р. надійшло усього 62. Посилилась просвітницька, екскурсійна діяльність. Якщо у 2007р. було проведено 157 екскурсій, то у 2009р. – 240. Надходження від платних послуг музею порівняно з 2007р. збільшились на 55% і складають 2 380грн., при вартості квитка 2грн. У 2009р. за допомогою спонсорів було встановлено пам’ятник на ново виявленій братській могилі радянських воїнів Великої Вітчизняної війни та викладено тротуарною плиткою прилеглу територію пам’ятки, яка знаходиться на Воронівському кладовищі.

За чотири роки значно покращилася матеріально-технічна база закладів культури. 96 574грн. було витрачено на оснащення новими меблями, 114 536грн. на забезпечення комп’ютерною технікою, 93 134 грн. на придбання сценічних костюмів, 209 887грн. на проведення поточних ремонтів. За даний період був отриманий мікроавтобус «Газель», придбано мультимедійний проектор, комплект гірлянд для новорічної ялинки, швейна машинка та оверлок, цифровий фотоапарат. Загалом видатки на придбання тільки у 2009р. склали 84 982грн. по загальному фонду та 69 561 грн. по спецфонду.

У 2008р. збудовано нове приміщення центральної міської бібліотеки, отримано нове приміщення для організаційно-методичного центру клубної роботи, лицьова частина фасаду міського будинку культури обладнана металопластиковими вікнами, проведений ремонт фасаду історико – краєзнавчого музею ім..П.Калнишевського, поруч відкрито пам’ятник «Материнство» обладнано материнський сквер. Чотири заклади культури підключені до інтернет – мережі, у центральній міській бібліотеці користувачам надана можливість працювати з електронними підручниками, відкрито сайт управління культури та туризму.

Одним із самих красномовних показників відносин міської влади до питань розвитку галузі культури в місті є її фінансування. А обсяг коштів за чотири роки зріс більше ніж, як удвічі. У 2006 р. сума використаних коштів по галузі «Культура і мистецтво» складала 1539 287грн. по загальному фонду та 212 960 грн. по спецфонду, а в 2009 р. це вже 3493 360грн. по загальному фонду та 314 503 по спецфонду, планові показники на 2010 р. 4 378 800 грн. по загальному фонду та 357 400грн. по спецфонду.

У 2009 році середня заробітна плата працівників галузі порівняно з 2007 роком зросла на 61%. До фонду заробітної плати МЦБС було додатково виділено 23 087грн., в бюджеті на 2010р. передумовлена заробітна плата працівникам бібліотек вже в розмірі 1858грн. Середня заробітна плата педагогів школи естетичного виховання дітей у 2009 році складала 1337грн., наприкінці року педагогічним працівникам була виплачена грошова винагорода у розмірі 10 330грн., а в 2010р. їх середня заробітна плата буде 1605грн. Незважаючи на те, що фонд заробітної плати працівників закладів клубного типу у 2009 році був також збільшений на 6 000грн. у зв’язку з виплатою премій за результатами року, все ж їх заробітна плата була найнижчою і складала 1148грн., а в 2010 р. буде складати 1434грн. Загалом у 2010р. середня заробітна плата по галузі культури планується в розмірі 1703 грн., що на 23,5% більше ніж в минулому році.

Та, поруч з позитивними результатами дії програми «Новомосковськ – територія добра та милосердя»у сфері розвитку культури виникли досить серйозні проблеми, які загалом стосуються ресурсного забезпечення галузі. Сьогодні в закладах культури штатний розклад складає 131, 72 одиниці, за чотири роки він збільшився всього на 3 одиниці, в той же час, як я відзначив раніше кількість творчих колективів збільшилася майже удвічі. Хочу провести невеличкий, але красномовний приклад: у штатному розкладі нашого історико - краєзнавчого музею налічується 4,5 одиниці, а в музеї м. Павлограда 22 одиниці. Сучасні вимоги ставлять перед працівниками культури все нові технічні завдання, які зовсім не відображають наші штати. Давно назріло питання про внесення до штатного розкладу нових посад – спеціалістів комп’ютерної техніки, програмного забезпечення, мультимедійного обладнання. Велике занепокоєння викликає і кількість молодшого технічного персоналу: будинок культури не має у своєму розписі жодного двірника, слюсар-сантехник 0,75 ставки, слюсар-електрик 0,5 ставки, а це фактично 400грн. заробітної плати, у штаті музею існує тільки 0,5 ставки прибиральниці, у якої навантаження 6 залів музею, 6 залів у філії та прилегла територія.

У міському будинку культури відновлені туалетні кімнати, хореографічна зала, обладнана українська світлиця, відбувся косметичний ремонт концертної зали та оновлений одяг сцени, учбові класи. Але становище зовнішнього вигляду є не тільки жалюгідним, а й небезпечним. Зовнішні фасади будинку вже багато років знаходяться в аварійному стані, будівля руйнується. Кошторис на ремонт тільки лицьової сторони фасаду складає 286 909грн.

У трьох приміщеннях клубу культури (пл..Перемоги, 17), одне з яких зала в якій відбуваються заходи, займаються 14 клубних об’єднань. Вони вже заважають одне одному, між творчими керівниками виникають суперечки, про збільшення кількості колективів не може йти навіть мови, а попит і бажання є. Та можливість займатись навіть в таких обмежених умовах зараз під загрозою. Приміщення де знаходиться міський клуб культури перейшло в приватну власність і постало питання про оплату орендної плати, в межах виділених на 2010 р. асигнувань, знайти ці кошти неможливо.

Прикрою несподіванкою виявились недоліки покрівлі нового приміщення центральної бібліотеки. Протікання даху зруйнувало стелю, під загрозою знищення книг та меблів. Неодноразові перемовини з інвесторами на протязі вже як півроку не дали ніяких результатів. І в цьому питанні ми потребуємо допомоги міської влади. У 2008 р. було проведено конкурс серед інвесторів на побудову нового приміщення школи естетичного виховання та фінансова криза й суб’єктивні причини на жаль перервали цю діяльність. Проблемними питаннями у розвитку початкової мистецької освіти у нашому місті є скорочення програми викладання дисциплін, що не відповідає типовим учбовим планам Міністерства культури України та практично 100 відсоткова зношеність музичних інструментів.

На балансі школи естетичного виховання сьогодні знаходиться 138 музичних інструментів, 122 з яких підлягає списанню через 100% знос. Потреба школи визначається 41 інструментом, особливо важливим є придбання 20 фортепіано, 5 акордеонів, 6 баянів. При сучасному зовнішньому вигляді історико-краєзнавчому музеї ім..П.Калнишевського, прикрашеного чудовим материнським сквером, виставкові зали потребують реекспозиції. При зверненні до Дніпропетровського Національного історичного музею ім..Д.І.Яворницького за допомогою в цьому питанні нам було роз’яснено, що тільки науково-художня розробка однієї зали коштуватиме 15 000грн. У зв’язку з цим було прийнято рішення самостійно розпочати реекспозицію, але тут ми зіткнулися з проблемою недостатністю штатів наукових працівників, що дуже уповільнює цю роботу.

У місті немає жодної професійної студії звукозапису. Запис фонограм, аранжування проходять в пристосованих умовах, що дуже негативно впливає на якість.

Велике занепокоєння викликає і становище в наданні культурних послуг молоді, студентам. Так у кооперативному коледжі економіки та права з 2 ставок культпрацівників у 2007 р. сьогодні залишилось тільки 0,5 ставки, у металургійному технікумі і СПТУ №48 відсутні взагалі штатні посади культпрацівників, в аграрному технікумі – 1,5 ставки. Матеріально-технічна база для проведення культурно-мистецьких заходів в цих учбових закладах практично відсутня. У 2009 році у ПК Металургів були скорочені всі ставки керівників творчих колективів і запропоновано стати приватними підприємцями, сплачуючи оренду, при цьому не маючи у своєму штаті керівників творчих колективів, підприємство Інтерпайп «НМТЗ» залишається монопольним володарем єдиної в місті театральної сцени.

Згідно Закону України «Про культуру» заклади культури всіх форм власності методично підпорядковуються місцевим органам влади у сфері культури. Планування, звітування роботи всіх тих закладів повинно затверджуватися управлінням культури та туризму та вимоги Закону в місті не завжди виконуються.

Ще з радянських часів існувала усмішка, новини культури та спорту друкуються завжди на останніх сторінках газет. Це аж ніяк не стосується Новомосковська.

Міський Голова не тільки знає особисто практично кожного учасника художньої самодіяльності, керівника творчого колективу, не тільки є учасником всіх заходів, а й одним із головних ініціаторів багатьох культурно-мистецьких процесів, особисто бере участь у вирішенні конкретних проблем самодіяльних об’єднань. Наше місто дійсно має величезний творчий потенціал, кожний культпрацівник, від учасника художньої самодіяльності до начальника управління має особисті творчі плани, вони амбіційні, вони талановиті, вони креативні, вони неповторні, реалізація їх стане окрасою міста.

Готуючись до засідання виконкому, детально проаналізував становище культурно-просвітніх закладів ми прийшли до висновків, що місту потрібна цільова програма збереження та розвитку культури м. Новомосковська. Визначивши концепцію розвитку культури в нашому місті, об’єднавши зусилля програмним методом, ми зможемо подолати означені мною проблеми, позитивно вплинути на процес формування та розвитку культури у місті, залучити до свого кола ще більше новомосковців, змінити їх світогляд і ставлення до самого головного капіталу нашого міста – культури!

Міський голова  В.І.Літвіщенко