ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я

№ 117                                                                  від «17» 02.2010 р.

Про підготовку та проведення чергового
призову громадян 1985-1992 рр. народження
на строкову військову службу у квітні -
травні 2010 року

Відповідно до Законів України “Про військовий обов`язок і військову службу”, “Про альтернативну (невійськову) службу”, Указу Президента України від 29 жовтня 2009 року №879/2009 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2010 році», Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 „Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу", розпорядження Голови облдержадміністрації № Р – 20/0/3-10 від 25.01.2010р., з метою якісного та організованого проведення призову на строкову військову службу та направлення на альтернативну (невійськову) службу громадян міста Новомосковськ 1985-1992 років народження у квітні - травні 2010 року виконком міської ради

в и р і ш и в :


1. Затвердити склад міської призовної комісії і склад міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби згідно з додатками №1,2.

2. Військовому комісару Новомосковсько-Магдалинівського об’єднаного міського військового комісаріату підполковнику Захарову Д.В.:
- провести призов і відправку на дійсну військову службу громадян 1992 року народження, а також громадян старшого віку, які втратили право на відстрочку у квітні - травні 2010 року;
- повідомити населення про проведення призову весною 2010 року через ЗМІ (місцеве радіо та газету “Новомосковська правда “).

3. Голові призовної комісії – заступнику міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально – культурної сфери Тихоновій Н.О., військовому комісару підполковнику Захарову Д.В. з метою недопущення призову на дійсну військову службу осіб, що мають право на відстрочку від призову або непридатних до військової служби :
- проводити призовну комісію у повному складі ;
- вимагати від членів призовної комісії якісного вивчення довідок про фізичний, психічний та сімейний стан призовників ;
- здійснювати контроль за своєчасним прибуттям призовників на призовну дільницю та відправку їх у війська ;
- організувати урочисту відправку призовників, що призвані на строкову військову службу ;
- датами роботи міської призовної комісії визначити : квітень - 1 , 8 , 12 , 15 , 19 , 22 , 26 , 29 ; травень – 6 , 13 , 17 , 20 , 27 , 31.
Затвердити графік проходження медичної та призовної комісії призовниками міста.

4. Головному лікарю КЗ "Центральна міська лікарня" Письменному Ю.В. :
- з 01.03.2010 року на базі Центральної міської лікарні всім призовникам , безкоштовно, за направленням військкомату провести рентгенологічне обстеження органів грудної клітки, аналіз крові, ЕКГ, серологічного аналізу крові на антитіла до вірусів імунодефіциту людини та гепатиту «С» ,антиген до вірусу гепатиту «В», реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном ,та інші необхідні аналізи;
- організувати проведення обов’язкового профілактично-наркологічного огляду з наданням сертифікату про проходження огляду ;
- згідно з ст. 43 “Про фінансове і матеріальне забезпечення заходів пов’язаних із виконанням військового обов’язку Закону "Про військовий обов"язок і військову службу ", забезпечити медичну комісію призовної дільниці медичним інструментом, медичним та господарським майном, згідно з заявкою військкомату;
- до 01.03.2010 року надати до військкомату списки осіб які перебувають на обліку в психоневрологічних, протитуберкульозних , шкіро - венерологічних , онкологічних , урологічних установах ;
- медичні картики із лікувальних установ з вкладним картами до них на підлітків, їх історії хвороби, данні деспансерного обстеження і лікувального нагляду, висновки лікарів та інші медичні документи, які характеризують стан здоров’я громадян;
- для потреб стаціонарного обстеження призовників виділити десять ліжко-місць ;
- закріпити наказом по центральній міській лікарні відповідальних лікарів та забезпечити повне якісне обстеження призовників у зазначений в акті термін (10 днів);
- для медичного огляду призовників, військовослужбовців, виділити у розпорядження військкомату лікарів-спеціалістів та медичних працівників з 01.03.2010 р. по 15.06.2010 р. згідно з додатком №3;
- додатково дві медичні сестри виділити згідно з заявкою військкомату з 01.03.2010 року;
- зазначених медичних спеціалістів на весь період призову звільнити від основної роботи зі збереженням за ними місця роботи, заробітної плати, враховуючи всі надбавки та пільги.

5. Керівникам підприємств (згідно з додатком №4) виділити технічних працівників, що володіють українською мовою, з доброю каліграфією на весь період призову з 01.03.2010 р. по 15.06.2010 р., забезпечити збереження Згідно з п. 6, ст. 43, Закону України “Про військовий обов`язок і військову службу " за ними місця роботи, заробітної плати, враховуючи всі надбавки та пільги. Заборонити заміну технічних працівників у період призову без узгодження з військовим комісаріатом.

6. Керівникам підприємств, організацій, установ та навчальних закладів всіх форм власності забезпечити:
- організовану явку призовників на медичну та призовну комісії, їх своєчасну відправку у війська;
- своєчасну видачу призовникам довідок, характеристик та інших документів для їх представлення призовній комісії;
- організувати урочисті проводи своїх призовників до лав ЗС України.

7. Керівниками підприємств, установ і організацій з 01 березня по 31 травня 2010 року звільняти від роботи осіб, які викликаються військовим комісаріатом та виконують обов’язки пов’язані з призовом на військову службу, а також осіб, які направляються військовими комісаріатами на амбулаторне чи стаціонарне лікування ( медичний огляд ), звільняти від роботи на час необхідний для виконання зазначених обов’язків та перебування в лікувальному закладі охорони здоров’я із збереженням за ними місця роботи, займаної посади і середнього заробітку.

8. Керівникам підприємств усіх форм власності (додаток № 5) виділяти для відправки призовників на обласну збірну дільницю м. Дніпропетровська транспорт (автобус) на 7.30 годину ранку з 01.03.2010 року по 31.05.2010 року згідно з наданим графіком.

9. Директору ТОВ КК "КомЕнерго - Новомосковськ" згідно ст.38. п 9. Закону України “Про військовий обов`язок та військову службу”, сповіщати призовників про виклик до військового комісаріату згідно списку поданого військкоматом.

10. Начальнику Новомосковського вузла зв’язку Назарову Д.Г. організувати безкоштовну доставку повісток військкомату призовникам з 01.03.2010 р. по 31.05.2010 р.

11. Начальнику Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговування м. Новомосковськ та Новомосковського району полковнику міліції Бірюкову І.Ю. згідно п.3, ст. 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” від 18.06.1999року № 766-ХІV:
- проводити розшук, затримання і доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від проходження медичної та призовної комісії, відправки у війська ;
- до 01.04.2010 року надати у військкомат списки осіб призовного віку, що мають приводи до міліції та осіб, що в даний час знаходяться під слідством і негайно повідомляти про випадки порушення кримінальних справ під час призову з 01.03.2010 р. по 31.05.2010 р.
- для забезпечення порядку на призовній дільниці, у період відправки молоді на військову службу, виділяти згідно з заявкою військкомату наряд міліції з 7.30 годин до10.00 годин з 01.04.2010 р. по 31.05.2010 р.

12. Військовому комісару підполковнику Захарову Д.В. для раціонального розподілу за спеціальностями призовників при направленні для проходження військової служби в ЗС України разом з Новомосковським міським центром соціальних служб для дітей сім"ї та молоді (НМЦССДМ), створити при військкоматі позаштатну групу профвідбору у складі представників військкомату, НМЦССМ та лікаря – психіатра.

13. Позаштатній групі професійного відбору провести :
- первинну психологічну оцінку молоді ;
- попередній відбір кандидатів для направлення у військові центри для підготовки сержантів (старшин, солдатів, матросів-спеціалістів);
- попередній розподіл призовників по учбовим закладам ТСОУ згідно індивідуальних особливостей ;
- розподіл призовників по групам військових спеціальностей ;
- виявлення групи ризику;
- залучати для участі у роботі позаштатної групи профвідбору представника ТСОУ, а також військових керівників учбових закладів.

14. Голові комісії з альтернативної служби Горбач Г.М. до 01.04.2010 р. ознайомити членів комісії з керівними документами та уточнити список юнаків, направлених на альтернативну службу .

15. Начальнику Новомосковських районних електричних мереж Лобзі С.О., та начальнику НВКУКП ДОР "Облводоканал" Бодні В.М. забезпечити надійне, безперебійне постачання електроенергії та води для якісного проведення медичного огляду призовників.

16. Директора центру зайнятості Кадевич С.Г. передбачити направлення на громадські роботи у військкомат на період призову у квітні-травні п’ять–шість працівників.

17. Згідно Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”

ст.43 п.1 фінансове і матеріальне забезпечення заходів, пов’язаних з виконанням військового обов’язку провести за рахунок коштів місцевого бюджету.

18. Голові призовної комісії - заступнику міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально – культурної сфери Тихоновій Н.О. після закінчення призову (до 15 червня 2010 року) провести розширене засідання комісії, на якому підвести підсумки призову.

19. Військовому комісару підполковнику Захарову Д. В. узагальнити інформацію по призову громадян 1985 –1992 років народження і надати її до міськвиконкому.

20. Рішення виконкому від 22 липня 2009 року № 476 „Про черговий призов на строкову військову службу у вересні - листопаді 2009 року" вважати таким, що втратило чинність.

21. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на військового комісара підполковника Захарова Д. В., контроль – заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Тихонову Н.О.

Міський Голова В.І.Літвіщенко


Додаток 1 до рішення виконкому
17.02.2010р. № 117

ОСНОВНИЙ СКЛАД МІСЬКОЇ ПРИЗОВНОЇ КОМІСІЇ

1 Тихонова Наталія Олексіївна голова комісії - заступник міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку
2 Захаров Дмитро Володимирович військовий комісар, заступник голови комісії ;  
3 Голубцова Інна Григорівна секретар призовної комісії;
4 Лобанова Алла  Василівна лікар, який організовує роботу медичного персоналу;
5 Пустовіт Роман  Іванович  заступник начальника Новомосковського МВ   ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговуваня м.Новомосковськ та  
Новомосковського  району по роботі з персоналом
6 Коренева Марина Олексіївна голова комітету у справах сім’ї та молоді;
7 Бочарова Татьяна Леонідівна психолог – спеціаліст центру соціальних служб для молоді
8 Приперич Валерій  Васильович заступник начальника міського відділу освіти

ДУБЛЮЮЧИЙ СКЛАД МІСЬКОЇ ПРИЗОВНОЇ КОМІСІЇ

1 Тетерятніков Михайло Георгійович начальник оборонно-мобілізаційного відділу, голова комісії ;
2 Литвиненко Віктор Павлович заступник військового комісара
3 Філяшина Катерина Петрівна секретар призовної комісії
4 Шевцова Тетяна Генадіївна голова спорткомітету міськвиконкому;
5 Рибак Віктор Станіславович заступник начальника Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області  з обслуговування м. Новомосковськ і Новомосковського району;
6 Бережний Григорій Миколайович представник АШ ТСОУ;
7 Поліщук Людмила Миколаївна лікар- терапевт  Новомосковської районної лікарні

Додаток 2 до рішення виконкому
17.02.2010р. № 117

С К Л А Д
комісії у справах альтернативної (невійськової) служби м. Новомосковськ

1. Горбач Г.М.– начальник управління праці та соціального захисту населення.

2. Чупрун Т.І. – директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

3. Кадевич С.Г. – директор міського-районного центру зайнятості населення.

4. Роздайбіда І.А. – директор міського центру соціальних служб для молоді.

5. Демченко А.Б. - в. о. начальника юридичного управління

6. Кравченко І.А. – начальник служби у справах дітей

7. Устименко С.Д, – начальник житлово – комунального управління.

8. Пилипенко І.В.- заступник начальника управління праці та соціального захисту.


Додаток 3 до рішення виконкому
17.02.2010р. № 117

Список
лікарів – спеціалістів , які залучаються до медичного огляду призовників

1 Старший лікар, голова комісії (основний)     Лобанова А.В. (ЦРЛ)
(резервний)         Поліщук Л.Н. (ЦРЛ)
2 Лікар – невропатолог   (основний)    

Пилипенко О . О.                        

(резервний)         Харченко А.І.
3 Лікар – отоларинголог (основний)    

Сірезитдінова Ю.Г.             

(резервний)         Мигрін В.А.
4 Лікар – психіатр (основний)    

Андрейко Ю.А.                          

(резервний)         Ворожеєв Ю.І.
5 Лікар – офтальмолог         (основний)    

Ніщета  М.І.                         

(резервний)         Коношкова   В.І.
6 Лікар – стоматолог (основний)    

Куценко   О.М.                      

(резервний)         Сівковська    Г.А.
7 Лікар –терапевт                    (основний)    

Петренко Л.І.

(резервний)         Поліщук Л.Н.(ЦРЛ) 
8 Лікар – хірург                         (основний)    

Цицора А.П. (ЦРЛ)

(резервний)         Ковальчук А.О (ЦРЛ)

Додаток 4 до рішення виконкому
17.02.2010р. № 117

ПЕРЕЛІК
підприємств, що виділяють технічних працівниківна період призову весною 2010 року

№ з/п

Назва підприємства

Кількість технічних працівників

1

Колективне підприємство Новомосковська швейна фабрика "ПАН”

1

2

Управління з експлуатації газового господарства

1

3

Придніпровська геофізична розвід. експедиція

1

4

Міське управління освіти

1

5

Завод ЗБ і ЕТІ

1

6

ВАТ «Інтерпайп  - Новомосковський трубний завод"

1

7

Новомосковське  ПТУ №48

1

8

Новомосковський  економіко-правовий коледж

1

9

Новомосковський  технікум НМетАУ

1


Додаток 5 до рішення виконкому
17.02.2010р. № 117

ПЕРЕЛІК
підприємств які виділяють транспорт для відправки призовників на обласну призовну дільницю на період призову весною 2010року.

 

№ з/п

Назва підприємства

1

Автотранспортне підприємство 11212

2

ВАТ «Інтерпайп  - Новомосковський трубний завод"

3

Придніпровська геофізична розвідувальна експедиція

4

Управління з експлуатації газового господарства

5

Новомосковська автошкола товариства сприяння оборони України

6

Новомосковський шпалопросочувальний завод

7

Новомосковський Агротехсервіс

8

Новомосковський район міських електромереж

9

ЗАТ  “ Юніком ”

10

ТОВ “ Технофарм ”

11

Центр технічної експлуатаційної первинної мережі  №7