ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я
від   28.11.2012                                                                           № 623 

Про поводження з побутовими відходами

На виконання ПОСТАНОВИ міжвідомчої наради керівників органів місцевої влади та контролюючих органів Дніпропетровської області від 01.10.2012р. ст.ст.16, 50 Конституції України, забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на територіях підпорядкованих органам місцевого самоврядування. У відповідності до ст.ст. 12, 20, 21 вимог Закону України «Про відходи» та Наказу від 17.03.2011р. №145 Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання території населених місць», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити дислокацію розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м.Новомосковська (Додаток ).
  2. Визначити міське комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Нетудихатка С.Ф.) виконавцем послуг по вивезенню побутових відходів з території багатоквартирних житлових будинків.
  3. ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» (Абрамян Г.М.), КП «Трубник» (Прокоф’єв А.В.) – на протязі 2013 року виконати улаштування контейнерних майданчиків для збирання побутових відходів із зручним під’їздом для спеціально обладнаних транспортних засобів, відповідно з вимогами державних стандартів ДСТУ-2011та ДБН А.3.1-5.
  4. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Устименко С.Д.) протягом І кварталу 2013 року заключити договір з проектною організацією на розробку «Схеми санітарного очищення території міста».
  5. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.) протягом 2013 року виконати улаштування контейнерних майданчиків для зберігання побутових відходів із зручним під’їздом для спеціально обладнаних транспортних засобів, відповідно з вимогами державних стандартів ДСТУ-2011 та ДБН А.3.1-5 на територіях дошкільних та шкільних закладах міста.
  6. Торгові об’єкти (в яких торгова площа більше 10 м2 ) на протязі 2013 року забов¢язати придбати контейнери для збирання відходів, узгодити їх місце розташування з санітарно-епідеміологічною станцією та виконавчим комітетом Новомосковської міської ради.
  7. Новомосковській міській СЕС (Сергієнко А.П.) постійно перевіряти наявність у суб’єктів господарювання укладених договорів на утилізацію побутових відходів.
  8. Доручити відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконкому Новомосковської міської ради в 5- денний термін забезпечити оприлюднення цього рішення через засоби масової інформації.
  9. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Устименко С.Д., контроль – на першого заступника міського голови Козлова О.П.

 

Міський голова                                                                         С.А.Мороз

Член виконкому                                                                     Л.В. Резніченко

Підготував:
Начальник Управління ЖКГ та КБ
Новомосковської міської ради                                                С.Д.Устименко

Узгоджено:

Перший заступник міського голови                                        О.П.Козлов

В.о. начальника юридичного управління                              О.В.Мартинюк