ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я
від   27.03.2013                                                                           № 152 

Про зміни до переліку
адміністративних послуг
та затвердження стандартів,
інформаційних карток та
зразків заяв до адміністративних послуг
які включаються до існуючого переліку

На виконання Указу Президента України «Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних ) послуг» від 03.07.2009р. № 508/2009, з метою реалізації проекту “Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту”, забезпечення належного функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

вирішив:

  1. Внести зміни до переліку адміністративних послуг, що надаються виконавчим комітетом Новомосковської міської ради, комунальними підприємствами, установами і організаціями м. Новомосковська та затвердити його в новій редакції (додається).
  2. Затвердити стандарти, інформаційні картки та зразки заяв до адміністративних послуг, які вводяться до існуючого переліку.
  3. Керівникам структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій м. Новомосковська, які надають адміністративні послуги, щомісячно надавати звіт до управління економіки про надані послуги згідно розробленої форми звітності (додається).
  4. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 22.02.2012 №91 «Про затвердження переліку, стандартів та інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються виконавчим комітетом Новомосковської міської ради, комунальними підприємствами, установами і організаціями м. Новомосковська» скасувати.
  5. Координацію виконання даного рішення покласти на управління економіки, контроль за виконанням рішення - заступники міського голови за напрямками роботи.

Міський голова                                                                               С.А. Мороз
Підготував:
Головний спеціаліст управління економіки                               В.С. Шнуровий

Узгоджено:
Секретар міської ради                                                                    Б.В.  Мазур
Заступник міського голови                                                                       О.М. Воскобойник
Керуючий справами                                                                       І.М. Марченко
Начальник управління економіки                                                М.М. Хохлова
В.о. юридичного управління                                                          О.В. Мартинюк