ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я
від   27.03.2013                                                                           № 144 

Про затвердження заходів,
пов’язаних з 27-ю річницею
Чорнобильської катастрофи
по м. Новомосковську

В зв’язку з відзначенням 27-ї річниці Чорнобильської трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року, на виконання Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 29 березня 90р. № 8985-ХІ "Про оголошення дня 26 квітня Днем Чорнобильської трагедії”, керуючись Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити склад робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 27-ю річницею Чорнобильської катастрофи (додаток 1).
  2. Затвердити план основних заходів, пов’язаних з відзначенням 27-ї річниці Чорнобильської катастрофи по м. Новомосковську (додаток 2).
  3. Оголосити в місті місячник „Дзвони Чорнобиля” з 25.03.2013р. по 27.04.2013р.
  4. Управлінню праці та соціального захисту населення м. Новомосковська (Горбач Г.М.), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Гінкота Л.В.), управлінню освіти (Падашуля Н.І.):
    1. Провести організаційну роботу щодо здійснення в місті заходів, пов’язаних з відзначенням 27-ї річниці Чорнобильської катастрофи;
    2. Взяти участь у проведенні зустрічі з громадянами, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
  5. Управлінню праці та соціального захисту населення м. Новомосковська (Горбач Г.М.) забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та проведення в місті 27-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
  6. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль - на заступника міського голови (Калюжна І.С.)

Міський голова С.А.Мороз

Підготувала
Начальник управління праці
та соціального захисту населення Г.М. Горбач

Узгоджено
Керуючий справами виконкому І.М.Марченко

Заступник міського голови І.С.Калюжна
Секретар міської ради Б.В.Мазур
В.о. начальника юридичного управління О.В.Мартинюк