ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я
від   27.03.2013                                                                           № 137 

Про реєстрацію об'єднання співвласників
багатоквартирного будинку «Фрекен Бок»
по вул. Сучкова буд. №56

Згідно Закону України № 2866-ІІІ від 29.10.2001 р. «Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002 р. №1521 «Про реалізацію Закону України «Про створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку»,Закону України №755-15 від 15.05.2003р. «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб», наказу Держжитлокомунгоспу від 27.08.2003 р. №141 «Про затвердження типового статуту об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та типового договору відносин власників житлових і не житлових приміщень та управителя», та керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також протоколом № 1 від 24 лютого 2013р. установчих зборів власників квартир багатоповерхового будинку по вул. Сучкова, буд.№56 яким прийняте рішення про створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Фрекен Бок» по вул. Сучкова, буд.№56, з метою якісно нового рівня управління житловим фондом, покращення утримання будинку та раціонального використання не житлових приміщень, платежів мешканців на його поточне утримання та подальше збереження своєї власності, виконком міської ради:

ВИРІШИВ:

1.Державному реєстратору Ковальовій Н.М. зареєструвати об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Фрекен Бок» по вул. Сучкова,   буд. № 56.

Міський голова                                                                                  С.А.Мороз
Керуючий справами                                                                         І.М.Марченко
Підготував:
начальник управління ЖКГ та КБ                                                   С.Д.Устименко
Узгоджено:
секретар міської ради                                                                         Б.В.Мазур
перший заступник міського голови                                                  О.П.Козлов
в.о. начальника юридичного управління                                         О.В.Мартинюк