ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я
від   27.03.2013                                                                           № 132 

Про поліпшення
стану адресного господарства
в м.Новомосковську

Керуючись постановою Кабінету міністрів України № 1205 від 28 листопада 2011 року «Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення»,  п.9, ч.XI, Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях в місті Новомосковську, які затверджені рішенням  міської ради від 16.06.2009 р. № 754 «Про стан справ щодо еколого – морального здоров’я новомосковців та заходи у місті для покращення екологічної   культури територіальної громади», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист головного управління статистики у Дніпропетровській області від 14.11.2012р. №25-102-591 стосовно поліпшення стану адресного господарства в м.Новомосковську, з метою впорядкування поштових адрес та виявлення відсутності номерів на будинках, виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Директору ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» (Абрамян Г.М.), начальнику КП «Трубник» (Плисенко В.М.):
- в термін до 15.04.2013 року провести обстеження будинків, які знаходяться на обслуговуванні на предмет наявності на зовнішньому фасаді будинкового номерного знаку;
- в разі відсутності номерів на будинках до 01.05.2013 року вжити заходи по усуненню порушення.

2. Секретарю міської ради (Мазур Б.В.) запропонувати головам квартальних комітетів міста провести перевірку наявності номерів на будинках приватного сектора.

3. Управлінню ЖКГ та КБ (Устименко С.Д.), начальнику Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області (Гавриленко М.І.) вжити заходи по притягненню до адміністративної відповідальності згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення власників будинків приватного сектору за відсутність номерів на будинках.

4. Рішення виконкому від 26.12.2012 №730 скасувати.

5.Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на управління ЖКГ та КБ (Устименко С.Д.), відділ містобудування та архітектури (Майстренко І.В.), контроль - на першого заступника міського голови Козлова О.П.

 

Міський голова                                                                                        С.А.Мороз

Підготував:
начальник управління ЖКГ та КБ                                                С.Д.Устименко
Узгоджено:
керуючий справами                                                                        І.М.Марченко

секретар міської ради                                                                               Б.В.Мазур

перший заступник міського голови                                                О.П.Козлов

в.о. начальника юр. управління                                                      О.В.Мартинюк