ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я
від   27.03.2013                                                                           № 130 

Про підсумки роботи об’єктів житлово-
комунального господарства та соціальної
сфери в опалювальний період 2012-2013 рр.

Аналізуючи роботу підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста в зимовий період 2012-2013 рр. виконавчий комітет міської ради відмічає, що всі роботи з підготовки до опалювального сезону проведені згідно затверджених заходів та профінансовані в повному обсязі. Рішенням виконавчого комітету від 28.03.2012 року №146 затверджені зведені заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр. Протягом 2012 року відбулося 6 засідань штабу, 21 селекторна нарада.
Працівниками підприємств, установ та організацій зроблено все можливе, щоб технічний стан житлових будинків, котельних, споруд знаходився в робочому стані. Завдяки цьому значних аварій не відбулося.
В місті діють економічно обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги, які дозволяють підприємствам беззбитково працювати та належним чином  надавати мешканцям міста житлово-комунальні послуги.
Не вирішеними питаннями на підприємствах житлово-комунального господарства залишаються:

Враховуючи вищевикладене, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Роботу підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери в опалювальному сезоні 2012-2013 рр. визнати задовільною.
2. Керівникам підприємств житлово-комунальної галузі посилити пошук інвесторів та залучення інвестицій для оновлення загальних виробничих фондів.
3. Керівникам підприємств житлово-комунальної галузі посилити роботу по укладанню договорів з населенням та досягти рівня 100%.
4.   Керівникам підприємств житлово-комунальної галузі посилити роботу з боржниками та досягти рівня оплати населення за спожиті комунальні послуги 95-98 %.
5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника  міського Козлова О.П.

 

Міський голова                                                                                   С.А.Мороз

 

Підготував :
начальник управління ЖКГ та КБ                                                     С.Д. Устименко
Узгоджено:
Керуючий справами   виконкому                                                      І.М. Марченко

перший заступник міського голови                                                   О.П. Козлов

секретар   міської  ради                                                                        Б.В.Мазур

в. о. начальника юридичного управління                                         О.В. Мартинюк