ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я

№ 603                                                                  від «28» 10.2011 р.

Про затвердження граничних норм витрат на копіювання та друк документів,
що надаються за запитом на інформацію

Керуючись ст.21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.201 Іроку № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», виконавчий комітет Новомосковської міської ради:

ВИРІШИВ:

1 Встановити граничні норми витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитом на інформацію в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах виконкому (додаток 1).
2 Надходження коштів за витрати на копіювання або друк документів що надаються за запитом на інформацію зараховувати на реєстраційний рахунок виконавчого комітету Новомосковської міської ради (додаток 2).
3 Головному бухгалтеру Терхановій Л.Г. відшкодування витрат на копіювання та друк інформації здійснювати шляхом відновлення відповідних касових видатків.
4 Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на головного бухгалтера виконкому.. Терханова Л.Г., контроль - на в.о. керуючого справами Марченко I.M.

Міський голова С.А.Мороз