ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я
від   25.09.2012                                                                           №  506

Про підготовку і проведення
приписки громадян 1996 року
народження до призовної дільниці

Відповідно до Законів України “Про  військовий обов’язок і військову службу”, “Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.07.2012 № Р-465\0\3-12 в січні-березні 2013 р. необхідно провести приписку  до призовної дільниці Новомосковсько-Магдалинівського військкомату громадян 1996 р. н.

Для своєчасного і якісного проведення приписки виконавчий комітет  Новомосковської міської ради

вирішив:

 1. 1. Приписку громадян 1996 року народження провести з 02 січня 2013 року по 31 березня 2013 року. Громадян, які були виявлені після завершення приписки – в період квітня – грудня 2013 р. у приміщенні призовної дільниці Новомосковсько - Магдалинівського військкомату.       
 2. Затвердити основний склад комісії з питань приписки (додаток 1)
 3. Залучити основний  склад медичної комісії з питань приписки юнаків 1996 р. н. (додаток 2)
 4. Затвердити позаштатну групу профвідбору у такому складі:
  начальник групи: майор Федорченко О.С.  
  заст. начальника групи: державний службовець  Родічева Т.М.
  ЧЛЕНИ КОМІСІЇ :             
  • психіатр від медичної комісії ОМВК,
  • лікар невропатолог від медичної комісії ОМВК
 5. Групі профвідбору проводити :
  • початкову психологічну оцінку молоді;
  • відбір кандидатів для направлення у військові-навчальні заклади  та підготовки сержантів в навчальних
  • частинах;
  • розподілення призовників по навчальним організаціям ТСОУ  відповідно до їх індивідуальних можливостей;
  • розподіляти призовників по групам військових спеціалістів;
  • виявляти осіб з признаками нервово - психічної нестійкості.
 6. З метою своєчасного і якісного проведення приписки до призовної дільниці громадян 1996 року народження  головному лікарю КЗ "Новомосковська ЦМЛ"ДОР" Письменному Ю.В:
  • до 1 грудня 2012 року забезпечити медичну комісію призовної дільниці необхідним медичним інструментом, медичним та господарським майном по заявці військкомату;
  • в період з 1 грудня 2012 року по 31 березня 2013 року на базі міської лікарні (по направленню військкомату) усім допризовникам провести необхідне лабораторне, рентгенологічне, стаціонарне обстеження;
  • до 1 грудня 2012 року подати у військкомат списки громадян 1996 р.н, які стоять на обліку в психоневрологічних установах, медичні карти амбулаторного хворого (ф-25у) з вкладними листами на юнака(ф-21-1-у), виписки  з історії хворого та інші медичні документи, які характеризують стан здоров’я  допризовників;
  • для стаціонарного обстеження юнаків виділити 20 ліжко-місць (КЗ "Новомосковська ЦМЛ"ДОР"),  закріпити  для цієї мети відповідальних лікарів;
  • забезпечити повне, якісне обстеження допризовників в зазначені строки (не більше 10 днів);
  • виділити у розпорядження військкомату з 01.12.12р. по 15.04.2013 р.: старшого лікаря, медичну сестру і секретаря медичної комісії (зі збереженням за ними місця роботи, заробітної плати та всіх надбавок і пільг згідно ст.43 п.6 Закону України "Про військовий обов"язок і військову службу").
 7. Керівникам підприємств, установ, навчальних закладів:
  • забезпечити організовану явку юнаків 1996 р.н. на приписку до призовної дільниці;
  • підготувати особові справи згідно зразку;
  • здійснювати контроль за юнаками, які знаходяться на медичному обстеженні на  протязі всього періоду приписки.
 8. Згідно ст.43 п.2,6 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ” для забезпечення роботи комісії з питань приписки юнаків 1996 р.н. зобов’язати керівників підприємств виділити технічних працівників, які володіють українською мовою, з доброю каліграфією на весь період приписки з 01.12.2012р. по 15.04.2013р. (додаток№3) зі збереженням за ними заробітної плати (враховуючи всі надбавки та пільги); заборонити зміну технічних працівників у період приписки.
 9. Управлінню праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.) надати до Новомосковсько-Магдалинівського військкомату до 01.12.2012р. відомості про юнаків 1996 р. н., які стоять на обліку як інваліди.
 10. Новомосковському МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області (Гавриленко М.І.):
  - згідно ст.38 п.3 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” проводити розшук, затримання і доставку юнаків 1996 р. н., які ухиляються від приписки до призовної дільниці військкомату;
  - до 01.12.2012 року надати в військкомат списки юнаків 1996 р.н., які мають приводи до міліції та осіб, що в даний час знаходяться під слідством.
 11. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.)підготувати та своєчасно представити особові справи згідно зразка та необхідні документи на юнаків 1996 р.н., для проходження комісії по приписці в військкомат згідно графіка (додаток 4) до ОМВК.
 12. Новомосковському міськрайонному центру зайнятості (Кадевич С.Г) передбачити направлення працівників на громадські роботи до військкомату на період приписки у січні – березні 2013 р.           
 13. ТОВ КК "Коменерго - Новомосковськ", відповідно ст.38 п.9 Закону України “Про  військовий обов’язок і військову службу”, оповіщати юнаків 1996 р.н. про їх виклик до військового комісаріату, згідно наданого списку.
 14. Для оповіщення, розшуку та доставки юнаків 1996 р. н. до призовного пункту начальнику Новомосковської автошколи ТСОУ в період з 01.01.2013 до 31.03.2013 р. виділяти легковий автомобіль, забезпечивши  його пальним (згідно заявки ОМВК).     
 15. Приписку громадян 1996 року народження провести з 02 січня по 31 березня 2013 року в приміщенні призовної дільниці Новомосковсько-Магдалинівського ОМВК. У разі необхідності проведення приписки громадян, яких додатково розшукано, або які  повернулися з медичного обстеження (лікування) та стосовно яких необхідно повторно розглянути питання про їх придатність до військової служби за станом здоров"я , комісії з питань приписки провести додаткові засідання в період з 1 квітня по 30 грудня 2013 року (згідно графіку районного військового комісаріату).
 16. Військовому комісару систематично інформувати виконком міської ради про хід приписки юнаків 1996 р. н. та виконання комплексних заходів по забезпеченню якості і підготовки до військової служби.
  Підсумкову доповідь про результати приписки подати до 15.04.2013 року.
 17. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на військового комісара Новомосковсько-Магдалинівського ОМВК    підполковника  Захарова Д.В., контроль на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально – культурної сфери  Калюжну І.С.

Міський  Голова                                                                    С.А. Мороз

Керуючий справами виконкому                                      І.М.Марченко

Підготував :
військовий комісар
Новомосковсько – Магдалинівського ОМВК                            Д.В.Захаров

 Узгоджено:
заступника міського голови                                                          Калюжна І.С.       

секретар міської ради                                                                       Мазур Б.В.

в.о. начальника юридичного управління                                    Мартинюк О.В.