ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

51200, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. вул. Радянська, 14, тел-факс:38-00-27, e-mail: info@nmvyk.dp.ua, www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я

№ 507                                                                  від «18» 08.2010 р.

Про створення збірних евакуаційних пунктів міста

У відповідності до Законів України «Про правові засади цивільного захисту», «Про Цивільну оборону України», «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, п. 3 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2001 № 1432 „Про затвердження Положення про порядок проведення евакуації у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», наказів Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 06.09.2004 № 44 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо планування і порядку проведення евакуації населення» та від 27.07.2005 № 102 «Про затвердження Методичних рекомендацій з питань планування і організації транспортного забезпечення евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та в особливий період», рекомендацій Головного управління МНС України в Дніпропетровській області від 12.05.2010 № 1621/05 «Про результати перевірки практичної готовності евакуаційних органів до дій за призначенням», з метою організаціїї проведення евакуаційних заходів на території міста у разі виникнення надзвичайних ситуацій, виконком Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити на базі відповідних підприємств, установ та організацій міста незалежно від форми власності і підпорядкування збірні евакуаційні пункти (далі – ЗЕП) (додаток № 1). Відповідальними за розгортання збірних евакуаційних пунктів при проведенні евакуації населення визначити керівників зазначених підприємств, установ та організацій.

2. Затвердити Положення про збірний евакуаційний пункт міста (додаток № 2).

3. Затвердити схему оповіщення посадових осіб збірних евакуаційних пунктів (додаток № 3).

4. Затвердити перелік закріплення населення житлових масивів міста за збірними евакуаційними пунктами (додаток № 4).

5. Керівникам підприємств, установ та організацій міста, визначених відповідальними за розгортання збірних евакуаційних пунктів, у місячний термін:
5.1. визначити та затвердити склад адміністрації ЗЕП;
5.2. підготувати приміщення ЗЕП відповідно до встановленої структури, забезпечити їх відповідним майном та обладнанням;
5.3. провести комплексні об’єктові навчання з розгортання збірних евакуаційних пунктів;
5.4. подати заявки для навчання особового складу адміністрації ЗЕП на відповідних курсах Цивільного захисту у 2011 навчальному році.

6. В.о. голови правління ВАТ «Новомосковське АТП» (Сараєв М.М.), начальнику управління транспорту та зв’язку виконкому міської ради (Мисик І.Д.) на період проведення евакуації спланувати цілодобову роботу міського пасажирського транспорту. До 01.10.2010 розробити план евакуаційних перевезень, графіки руху транспортних заходів та надати на затвердження.

7. Начальнику управління освіти виконкому міської ради (Падашуля Н.І.), директорам вищих та середніх спеціальних навчальних закладів міста всіх рівнів акредитації (Васін В.В., Піхотіна Л.М., Рудаков Ю.М, Бурлаков В.М.), начальнику управління культури і туризму виконкому міської ради (Шаликін В.П.), директору комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Громадський О.В.):
- забезпечити персональний контроль за підготовку підпорядкованих збірних евакуаційних пунктів до виконання завдань з евакуації міста у разі необхідності;
- узагальнену інформацію про їх готовність надати голові міської евакуаційної комісії до 01.11.2010.

8. Завідувачу міських курсів Цивільного захисту Золотарьову О.В. надати методичну допомогу керівникам підприємств, установ та організацій міста, визначених відповідальними за розгортання збірних евакуаційних пунктів, у відпрацюванні плануючих документів ЗЕП, які необхідні для проведення евакуаційних заходів.

9. Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому міської ради Пасічному О.О. до 01.12.2010 організувати перевірку готовності збірних евакуаційних пунктів міста, ВАТ «Новомосковське АТП» до виконання завдань за призначенням.

10. Розпорядження міського Голови від 19.03.2010 № 71-р «Про збірні евакуаційні пункти» вважати таким, що втратило чинність.

11. Координацію заходів щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому міської ради (Пасічний О.П.) та Новомосковський районний відділ ГУ МНС України в Дніпропетровській області (Махов С.В.); контроль – на секретаря міської ради, голову міської евакуаційної комісії Головка О.М.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА В.І.ЛІТВІЩЕНКО