РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 775 від 5 березня 2013 року

Про виконання Програми
соціально-економічного і культурного
розвитку м. Новомосковська
за 2012 рік

Робота міської ради, виконкому, підприємств, організацій і установ міста в 2012 році була націлена на забезпечення  виконання показників програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених  рішенням сесії міськради № 415 від  30 грудня 2011 року.
Проведена в 2012 році міською владою політика була направлена, у першу чергу, на підвищення добробуту жителів міста шляхом динамічного економічного росту, проведення активної інвестиційної політики й розвитку території.
У скарбничку досягнень року ввійшли стійкі показники соціально-економічного росту, підвищення й своєчасна виплата заробітної плати.
Наше місто в умовах недостатності дохідного потенціалу бюджету змогло забезпечити   виконання соціальних програм (програма соціального захисту населення м.Новомосковська, програма   соціального   захисту   прав    дітей   та розвитку    сімейних    форм     виховання      дітей-сиріт та   дітей, позбавлених батьківського піклування у м. Новомосковську, програма «Створення безбар’єрного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у місті Новомосковську», про підтримку громадських організацій ветеранів міста та інші).

СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА

Головним пріоритетом міської влади було, є   і буде суворе дотримання  соціальної спрямованості у своїй діяльності.       
Ефективно реалізується в місті соціальна політика, своєчасно одержують заробітну плату працівники бюджетних установ, здійснюється виплата пенсій громадянам та адресна допомога незахищеним верстам населення. Не залишаються без уваги люди з обмеженими фізичними можливостями, діти з малозабезпечених родин, ветерани війни.
На сьогодні  в місті проживає близько 20 тис. пенсіонерів, з них 316 інвалідів Великої Вітчизняної війни та 496 учасники бойових дій; 217 дітей-інвалідів у віці до 16 років,  81 дітей, які позбавлені батьківського піклування, майже 1244 одиноких матерів, 98 малозабезпечених сімей, з дітьми, доходи яких нижче гарантованого мінімуму.
Особливою метою є необхідність забезпечення цієї категорії громадян та їх сімей належним рівнем соціальних допомог, надання додаткових пільг і стипендій за рахунок міського бюджету тощо.
Згідно Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на обліку в управлінні праці станом на 01.01.2013 р. знаходиться 416 постраждалих: з них 51 потерпіла дитина, 17 сімей, котрі отримують пільги з втрати годувальника, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.  У 2012 році було оздоровлено 23 особи (15 – дорослих; 8 - дітей).
Питання виконання Указів, розпоряджень Президента України, Уряду України щодо посилення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, знаходяться на особливому контролі і вирішуються комплексно.
Не перший рік в місті робляться конкретні кроки по поліпшенню забезпечення інвалідів сучасними засобами пересування. Зокрема, вдалось добитися того, щоб усі, хто має потребу в інвалідних колясках, отримували їх.
Станом на 01.01.2013 року  технічними та іншими засобами реабілітації забезпечено 158 інваліда.
За рахунок субвенції з державного бюджету місцевому інваліди загального захворювання та ветерани війни, які мають групу інвалідності забезпечуються санаторно-курортними путівками. Так, на 2012 рік виділено 337,1 тис.грн., оздоровлено 91 ветеран. За рахунок обласного бюджету оздоровлено 18 ветеранів війни.
Щорічно здійснюються компенсаційні виплати інвалідам війни на бензин та транспортне обслуговування. В 2012 році компенсацію на бензин отримали 4 особи які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, на суму 21,0 тис.грн., та 78 інваліда війни на суму 11,1 тис.грн., на транспортне обслуговування 77 чол, на суму 14,5 тис.грн. 
Один раз на два роки замість санаторно – курортної путівки інвалідам Великої Вітчизняної війни виплачується компенсація  за невикористане санаторно – курортне лікування. В 2012 році отримали 15 інвалідів війни на загальну суму 6,1 тис.грн.
В рамках акції  ”Здоров’я нації – здоров’я всіх”  з місцевого бюджету  виділено  5,6  тис.грн. для забезпечення ветеранів війни та праці окулярами та слуховими апаратами. В 2012 році 1 ветеран війни забезпечений окулярами і 5 – слуховими апаратами.
Що стосується пільгового протезування зубів, то щороку в міському бюджеті виділяються кошти на ці цілі. На 2012 рік виділено 15,0 тис.грн. і проведено протезування зубів   13 ветеранів війни.
У цьому році проведено  капітальний ремонт житлового будинку по вул..Сагайдачна,43 інваліду Великої Вітчизняної війни на суму 8,1 тис.грн..
У місті Новомосковську функціонує два дитячих будинків сімейного типу та п’ять прийомних сімей, в яких виховується 24 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування. На виплату державної соціальної допомоги  дітям-сиротам  та на грошове забезпечення батькам – вихователям та прийомним батькам використано в 2012 році  735,4 тис. грн..
Одним з видів соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення є житлові субсидії. В 2012 році призначено субсидій 3121 сім’ї на суму 3948,7 тис.грн.
Постійно  проводилися засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і  повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до державного та місцевого бюджетів. Протягом 2012 року проведено 9 засідань, на яких заслухано керівників 60 підприємств. Також в місті створена міська робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Дана комісія постійно проводить роз'яснювальну роботу з керівниками підприємств щодо недопущення виплати заробітної плати нижче законом встановленого мінімуму та виплати її без перерахування податку з доходів фізичних осіб. Протягом 2012 року проведено 12 засідань робочої групи, на яких заслухано керівників 62 підприємств.
Дійовим механізмом регулювання заробітної плати є система колдоговірних відносин. Ведеться постійний контроль за укладенням  колективних договорів. За 2012 рік  було зареєстровано 59 колективних договорів.
За прогнозними даними заробітна плата збільшиться до кінця року на 7,3 % та складе приблизно 2450 грн.  
Слід зазначити, що заборгованість із виплати заробітної плати по місту станом на 01.01.2013р. відсутня.

табл. №1

Динаміка росту середньої заробітної плати по м. Новомосковську за всіма галузями економіки

грн.

2010 р.

2011 р.

 

2012р.
(прогноз)

темп росту до попереднього року, %

всього по місту

1803.3

2078.9

2450.0

107.3

 

ЗАЙНЯТІСТЬ  НАСЕЛЕННЯ

Протягом 2012   року   за   сприянням   у   працевлаштуванні   в   центр  зайнятості звернулося  1741 чол.
Станом  на   01.01.2013 року на обліку  перебуває 772 чол., у т. ч.758 безробітних. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року  на обліку перебувало 592 чол., у т.ч. 581 безробітних. Таким чином, спостерігається тенденція до  збільшення кількості перебуваючого на обліку незайнятого населення.
У загальній чисельності безробітних питома вага жінок складає 60,3 %, що менше показників минулорічного періоду (67.8%). Збільшилася питома вага молоді у віці до 35 років, в звітному періоді вона склала 50,5% (в відповідному періоді минулого року 48,7%).
Протягом звітного періоду передбачалося, що з підприємств, установ та організацій буде вивільнено в зв’язку зі скороченням чисельності або штату 436 чол. Фактично вивільнено в зв’язку зі скороченням чисельності або штату 76 чол.
Серед підприємств, які подали списки  про заплановане звільнення, найбільшу кількість працівників (131чол.) планувалось вивільнити  в зв’язку з реорганізацією з Новомосковської об’єднаної податкової інспекції. Проте вивільнення працівників вдалося запобігти.
Також в зв’язку з реорганізацією надала списки на вивільнення Філія Новомосковське відділення № 2991 ВАТ «Ощадбанк», планувалося вивільнити 93 чол., проте вивільнення не відбулося.
У четвертому кварталі 2012 року відбулася ліквідація Новомосковської міської санітарної станції, фактично було звільнено за скороченням  штату 54 чол., з числа вивільнених 33 особи звернулися до центру зайнятості за сприянням в працевлаштуванні.
Станом на 01.01.13 року вакантних місць по м. Новомосковську - 89 з них 44 - робітничі місця, 36 - місця службовців, 9– місць, які не потребують спеціальної підготовки.
У порівнянні з аналогічним  періодом  минулого  року загальна кількість вакансій скоротилася в 1,9 рази (загальна кількість вакансії станом на 01.01.2012р. була 175). Вакантні місця зареєстровано на таких підприємствах міста, як ТОВ» Новомосковський посуд», ТОВ «Новомосковське»,  Управління освіти.
Протягом 2012 року працевлаштовано 461 чол., що складає 19.7 % шукаючих роботу.
За звітній період  укладено 28 договорів на проведення громадських робіт. Фактично в громадських роботах брали участь 198 чол.
Протягом 2012 року на профнавчання було направлено 83 чол. з числа незайнятого населення за професіями відповідно до потреб ринку праці. Всього проходили навчання 133 чол. Безробітні навчалися та підвищували кваліфікацію за наступними професіями та спеціальностями: кухар,перукар,секретар керівника, слюсар  з ремонту  автомобілів, автоматизація бухгалтерського обліку, основи бізнес-планування тощо.
У звітному періоді 16 чол. одержали одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності. За сприянням  служби зайнятості безробітні відкрили власну справу за такими видами економічної діяльності , як торгівля, консультаційні послуги, надання послуг з перевезення , організація свят, виробництво меблів  тощо.

 

РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Міська влада продовжує робити суттєві кроки у сфері реформування житлово-комунального господарства.
Основна увага в житлово-комунальному господарстві міста була зосереджена на забезпеченні  необхідного рівня обслуговування мешканців, наданні якісних комунальних послуг, підтриманні санітарного порядку , благоустрою, створенні комфортного середовища для проживання.
Станом на 01.01.2013 року були виконані такі роботи:

На проведення поточних та капітальних ремонтів доріг міста, утримання доріг на 2012 рік виділено 2 581,2 тис. грн. (державний бюджет – 2 050,9 тис. грн.)   
- виконано поточний ремонт вулиць Радянська, Сучкова, В.Ковалівка, вул. Лікарняна, Червоноармійська, Українська, пл. Перемоги, вул. 195 Стрілецької дивізії, Волгоградська, З.Білої, нанесена осьова розмітка один раз, придбана протиожеледна суміш 15,8 тис. грн., придбані дорожні знаки на суму 45,2 грн., оплачено виготовлення проектно-кошторисної документації  на капітальний ремонт пл. Леніна та вул. Малютина та Толстого. Проведено капітальний ремонт вул. Малютина та Толстого.
Виконані роботи по очищенню меліомережі на суму 56,9 тис. грн. та очищення прибережної зони р. Самара на суму 43,1 тис. грн.
Розроблено гідравлічну модель мережі водопостачання м. Новомосковська та технічних заходів по оптимізації її роботи на суму 98,8 тис. грн.
Складено та узгоджено технічне завдання для розробки робочого проекту «Комплекс автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і оповіщення людей у разі їх виникнення для хлораторної ВНС-ІІІ КП «Новомосковськ водоканал» в сумі 16,6 тис. грн.
Придбано 80 контейнерів для збору ТПВ на суму 98 тис. грн.0

Інвестиційна діяльність

По об'єктах комунального господарства фінансування коштів здійснювалось за звітній період з місцевого бюджету на суму 1850.6 тис. грн., з обласного бюджету – 2559.3 тис.грн.
Виділенні   кошти з місцевого бюджету  освоєні  на:

         Протягом 2012р. до Цільового фонду «Соціально-економічного розвитку міста» надійшло 196339 грн.

ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА

Протягом січня - вересня  2012р. забудовниками міста було введено в експлуатацію житла загальною площею 5082 м2 , що більше показника попереднього року у 3 рази.

В місті введено в експлуатацію 60-квартирний житловий будинок по вул. .Короленко та 24-квартирний житловий будинок по вул. Тургенєва .

 

ГУМАНІТАРНА СФЕРА

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

У Новомосковську, як і на Дніпропетровщині в цілому, продовжується реалізація заходів пілотного проекту з реформування  системи охорони здоров’я. Створюються сприятливі умови для лікування, ремонтуються та обладнуються новітнім медичним обладнанням амбулаторії.
В місті створено Центр первинної медико-санітарної допомоги.
В склад  Центру  входять 7 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Надання медичної допомоги наближено безпосередньо до місця проживання мешканців.
Лікарі 6-ти амбулаторій можуть користуватися Інтернетом.
В Центрі працює система «Консультативна поліклініка КЗ Обласна клінічна лікарня ім. Мечникова», з допомогою якої ведеться попередній запис пацієнтів до спеціалістів обласної лікарні через Інтернет.
В місті діє міська програма «Місцеві стимули для медичних працівників первинної ланки», в рамках  якої передбачено створення корпоративної мережі мобільного зв’язку, відшкодування коштів за проїзд у міському транспорті.
Центром отримано 10 спецавтомобілів.
З травня 2012 року в Центрі проводяться організаційні заходи з реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.
З серпня 2012 року в Центрі згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України № 532 від 16.07.2012 року «Про затвердження тимчасового порядку ведення електронного реєстру пацієнтів» почалося створення цього реєстру.  На 18.01.2013 року в реєстр внесено 36 896 мешканців (52,60 %) м. Новомосковська.

КУЛЬТУРА

Протягом 2012 року робота установ культури була спрямована на забезпечення інтелектуальних і культурних потреб населення, підтримці професійної творчої діяльності, сприянню молодим талантам, поповненню фондів бібліотек, розширенню гастрольної діяльності творчих колективів.
За 2012 рік закладами культури в порівнянні з 2011 роком на території міста було проведено:


п/п

Кількість заходів

Клубні заклади
(та міський організаційно-методичний центр клубної роботи)

Міська централізована бібліотечна система

Міський історико - краєзнавчий музей

Школа
естетичного виховання ім..М.Бровченко

2011

1137

542

516

37

42

2012

1124

520

517

40

47

Заходи обласного рівня:

Заходи Всеукраїнського рівня:

У 2012 році розпочатий капітальний ремонт міського будинку культури, в цьому році в повному обсязі замінено вікна будівлі на металопластикові, профінансовано 243,3 тис. грн. За програмою «Бібліоміст» бібліотеки отримали 12 комп’ютерів.

У 2012 році розпочато реконструкцію неповторної історичної спадщини, перлини Присамар¢я – Свято-Троїцького собору.

У Новомосковську працює школа естетичного виховання ім. М. Бровченка, що має два відділення: музичне та художнє. Порівняно з 2011 роком контингент викладачів т учнів зменшився і складає 27 викладачів та 356 учнів (у 2011 р. – 29 викладачів, 367 учнів). Зменшення відбулося у зв’язку зі збільшенням уроків на 45 хв. у відповідність до Типових учбових планів Міністерства культури. Незмінною залишилась кількість учнів пільгових категорій, що навчаються безкоштовно за рахунок міського бюджету (45 чоловік). Незмінною залишилась і батьківська плата.

На 1.01.2013 року бібліотечний фонд налічує  183069   примірників. надійшло за 2012 рік - 2929 примірників книг.

Традиційними стали різнопланові культурно – масові заходи щодо відзначення державних та професійних свят, народні гуляння, фольклорні заходи та творчі акції.

З метою збереження та розвитку української культури та народної творчості проводились народні гуляння на свято Водохрещі «Новомосковська Йордань», свято Масляної та народні гуляння на Трійцю, Івана Купала та Свято Борщу в міському Будинку культури.                

В рамках програми соціального розвитку «Будуємо нову Дніпропетровщину» підготовлено та проведено концертну програму для відкриття дитячих майданчиків

табл. №4

Основні показники галузі розвитку культури та туризму


Показники

Одинця виміру

2010 р.

2011 р.

 

2012 р.

Кількість закладів культури

один.

5

5

5

Кількість бібліотек

один.

30

30

30

- в тому числі дитячих

-//-

19

19

19

Кількість бібліотек міської центральної бібліотечної системи

один.

6

6

6

- в тому числі дитячі

-//-

2

2

2

Книжковий фонд міської центральної бібліотечної системи

тис. екз.

180.7

180.2

183.1

ОСВІТА

Освітній простір міста  - це 18 шкіл, серед них 2 НВК,   вечірня середня школа, 3 заклади нового типу (колегіум № 11, ліцей «Самара», гімназія № 3). Крім того, для задоволення потреб національних меншин, в місті працює середня загальноосвітня школа № 8, навчання в якій ведеться російською мовою (139 учнів).

В загальноосвітніх навчальних закладах міста здобуває освіту 6579 учнів.

До перших класів в 2012 році зараховано 679 учнів.

В режимі продовженого дня працює 9 загальноосвітніх навчальних закладів, групами продовженого дня охоплено 665 учнів 1-4  класів.

У 2012 н.р. була  продовжена робота по реалізації Концепції профільного навчання. Аналіз організації профільного навчання в місті  свідчить, що 72% старшокласників було охоплено профільним навчанням ( в 2011 р. – 68% ).

Показником результативності роботи з обдарованими дітьми стали перемоги учнів у міських та обласних олімпіадах, аучні ліцею «Самара», колегіуму №11, СЗШ №18  у 2012 році увійшли до збірної  обласної команди  Всеукраїнського етапу олімпіад з базових дисциплін; конкурсах - захистах учнівських науково дослідницьких робіт МАН.
З метою підтримки талановитих та обдарованих дітей протягом 2012 року проводилось:

Лютий - свято вшанування відмінників навчання та переможців олімпіад «Асамблея зірок» з врученням стипендій міського голови. Стипендіатами стали 144 учня шкіл міста. Загальна сума стипендій – 7000 грн.

Травень – вручення стипендій імені героїв Великої Вітчизняної війни, кращим випускникам шкіл міста. Стипендіатами стали 22 випускники шкіл (2200 грн.).

1 червня – зустріч міського голови з талановитими  та обдарованими дітьми, переможцями обласних олімпіад, творчих та інтелектуальних конкурсів, спортивних змагань.  62 учня отримали стипендії міського голови на загальну суму 2920 грн.
За високі досягнення у навчанні 59 випускників шкіл нагороджені золотими і 2 випускника срібними медалями.

Велика увага в системі оновлення навчально-виховного процесу, яке відбувається в межах реалізації регіонального проекту започаткованого за ініціативою О. Ю.Вілкула «Новій Дніпропетровщині – нові стандарти  освіти» приділяється  питанню запровадження інформаційно-комунікаційних технологій, створенню єдиного інформаційного освітнього простору. Зокрема,  з 1 вересня  2012 року впроваджено проект «Обласна електронна школа», який об’єднує три підпроекти:         «Інтернет-школа для дітей з особливими потребами», які не мають можливості відвідувати навчальні заклади,  «Інтернет-школа для обдарованих дітей» та «Віртуальна аерокосмічна школа».

Проект «Електронний  дошкільний навчальний заклад» створив можливість запровадити електронну чергу в дошкільний навчальний заклад. Тепер батьки можуть , не виходячи з дому, поставити свою дитину в чергу на отримання місця в дитячому садку, відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість, отримати необхідну інформацію про всі дитячі установи обраного регіону.
З метою забезпечення права педагогічних працівників на підвищення кваліфікації в кожному закладі освіти міста складено перспективний план курсової перепідготовки вчителів до 2017р. На його основі щорічно станом на 01.09 складається план курсової перепідготовки і подається заявка в міський методичний кабінет.
За 2012 р. пройшли курсову перепідготовку 188 вчителів міста згідно плану.

Протягом 2012 року у школах продовжувалась робота з екологічної освіти та виховання учнів.

Методичним центром роботи з питань еколого – морального  виховання  є міський центр позашкільної роботи.

В місті функціонує 9 дошкільних навчальних закладів (2358 дитини) комунальної форми власності, різноманітні за напрямками роботи, контингентом дітей, підходами до змісту та методів виховання. Також надають освітні послуги дошкільної освіти 2 навчально-виховні   комплекси «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» (50 дітей).

У 2012 році із запланованого відкриття додаткових груп не відбулося із-за недостатнього фінансування бюджетних структур.

Протягом року була проведена велика робота щодо відновлення роботи дошкільного навчального закладу «Чебурашка» (11 груп, 200 місць). А саме, виготовлений робочий проект на реконструкцію дошкільного навчального закладу «Чебурашка» з улаштуванням автономної котельні по вул. Велика Ковалівка, 14, проведена його експертиза, виготовлені технічні умови та погоджені з відповідними структурами (на суму 267 тис. 819 грн. 88 коп.).

Із 6579 учнів, що навчаються в школах міста, у 2012 році охоплено всіма видами харчування 100% учнів. Гарячим харчуванням охоплено: учнів 1-4 класів - 100%,   учнів 5-11 класів – 88,4%.

Організовано харчування учнів гарячими комплексами. При харчоблоках діють шкільні буфети.

Щоденне меню складається у відповідності до примірного двотижневого меню, затвердженого СЕС, забезпечується різноманітне харчування дітей. Організовано дієтичне харчування дітей, які цього потребують.

З місцевого бюджету на харчування дітей-сиріт виділено 36 тис. 309 грн.; малозабезпечених дітей  - 4 тис. 721 грн.; учнів 1-4 класів 1 млн. 367 тис. 906 грн.

Усі навчальні заклади забезпечені медичними кабінетами.

Влітку 2012 року в пришкільних таборах оздоровилося  2114  дітей та підлітків З них за кошти місцевого бюджету - 1464 дітей пільгових категорій (406 дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, 840 обдарованих і талановитих, 150 дітей, які знаходяться на диспансерному обліку, 19 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування).

Під час роботи пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти всі табори були забезпечені медичними працівниками, які здійснювали медичне обслуговування дітей.

В кожному навчальному закладі створюються здоров¢язберігаючі середовища.

Щороку на покращення матеріально – технічної бази навчальних закладів та стану будівель виділяються кошти з міського бюджету.

У 2012 році  за рахунок коштів місцевого бюджету здійснено:

табл. №3

Основні показники галузі освіти


Показники

Одиниця виміру

2010 р.

2011 р.

 

2012 р.

Дитячі дошкільні заклади

один.

9

9

9

Чисельність дітей, які відвідують дитячі дошкільні заклади

чол.

2127

2190

2358

Чисельність дітей, які знаходяться на обліку для забезпечення місцем у дитячому дошкільному закладі

чол.

623

889

1570

Число загальноосвітніх учбових закладів

один.

17

17

18

Чисельність учнів загальноосвітніх учбових закладів

чол.

6488

6718

6579

ТРАНСПОРТ

Підприємствами міста всіх форм власності, які працювали на ринку автомобільних перевезень за 2012 рік було перевезено 32,9 тис.тонн вантажів, що складає 52,6 % до показників  відповідного періоду минулого року. Вантажообіг зменшився на 51,4 % і склав 3,5  млн.т.км.
Пасажирським автотранспортом за 2012 рік   перевезено 3198,8 тис.пас., пасажирооборот склав 47.0 млн.пас.км. Порівняно з відповідним періодом 2011 року об'єм перевезень зменшився на 17,8 %, пасажирооборот на  12,2 %.

ФІЗИЧНА  КУЛЬТУРА  ТА   СПОРТ

Президентом України В.Януковичем 2012 рік було проголошено Роком спорту та здорового способу життя.

З метою створення умов для залучення населення до занять фізичною культурою та спортом в місті затверджено і діяла Цільова комплексна Програма розвитку фізичної культури та спорту у м. Новомосковську на 2009 -2012 р.р. У 2012 році на фінансування вищевказаної Програми  виділено кошти  в сумі  86,8 тис. грн.

На даний час в місті в спортивній галузі працюють 84 чоловіка. Функціонують 73 спортивних майданчики, 1 стадіон, 1 фізкультурно-оздоровчий комплекс, 1 плавальний басейн, 103 площинних споруди,13-спортивних залів та 30 – пристосованих приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, чотири спортивні зали міського центру „Спорт для всіх”.    

В місті культивуються біля 30 видів спорту і зареєстровані 10 федерацій з видів спорту. За місцем проживання оздоровчу роботу проводять 10 клубів. В місті функціонують дві дитячо-юнацькі спортивні школи. в яких культивуються 8 олімпійських видів спорту, працюють 9 відділень з видів спорту, 23 чоловік тренерського складу і 986 дітей підвищують свою спортивну майстерність.

Забезпечується всебічна підтримка спорту вищих досягнень.

З метою якісної підготовки до обласних та Всеукраїнських  змагань проведено  5 навчально-тренувальних збори з веслування академічного, веслування на байдарках і каное та легкої атлетики.

Вісім перспективних спортсменів міста щомісячно протягом року отримують стипендії міськвиконкому (витрачено 9,6 тис.грн.).

За звітний період згідно обласного та календарного плану міськспорткомітетом та  міським центром було проведено  46 спортивно-масових заходів  в різних мікрорайонах міста та в місцях масового відпочинку населення, в яких взяли участь біля 8500 чоловік ( витрачено 48.6 тис.грн.).

В місті працює центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх ” з кількістю 3 штатних працівників. В центрі існують секції з атлетичної та оздоровчої гімнастики, спортивних танців, боксу, акробатичного рок-н-ролу, шейпінгу, йога, групи ЗФП, в яких займаються  біля 400 чоловік.

З метою відзначення переможців та призерів  чемпіонатів України, світу, Європи та інших міжнародних змагань традиційно наприкінці року міським головою за видатні спортивні досягнення відзначено грошовими винагородами 24 кращих спортсмени та 9 тренерів.

Протягом 2012 року підготовлено:

За кошти міського бюджету зроблено капітальний  ремонт лівого крила західної трибуни міського стадіону «Металург».

Встановлено 850 пластикових сидінь для глядачів( витрачено 174,3 тис.грн).

З метою  розширення мережі сучасних спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення у 2012 році за рахунок обласних субвенцій виділено кошти на облаштування 4-х спортивно- дитячих  майданчиків у сумі 217.4 тис.грн, які встановлено за наступними адресами:

На встановлення вищевказаних майданчиків з міського бюджету виділено кошти у сумі 57.1 тис.грн.

Основні показники галузі фізичної культури та спорту


Показники

Одиниця виміру

2010 р.

2011 р.

 

2012 р.
 

Кількість охоплених всіма видами фізкультурно-оздоровчої діяльності

один.

6830

8301

8500

Кількість населення, охопленого фізкультурно-оздоровчою роботою за місцем проживання

один.

2990

3040

3698

Кількість федерацій з видів спорту

чол.

10

10

10

Кількість спортивних клубів за місцем проживання

один.

5

5

10

Кількість фізкультурних кадрів

чол.

76

69

84

Кількість ДЮСШ/в них учнів

чол.

2/969

2/910

2/986

Підготовлено майстрів спорту, КМС, МСМК

чол.

МСМК-3
МС-6
КМС-10

МСМК-1
МС-5
КМС-3

МСМК--
МС-4
КМС-5


ПІДПРИЄМНИЦЬКЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Одним з найважливіших напрямків  розвитку  економіки міста є розширення бізнесу й підприємництва.
Станом на 01.01.2013 року в місті зареєстровано 5 795 суб'єктів підприємницької діяльності, з них:

Суб'єктам підприємництва  передано в оренду 9 117,0 м2 нежитлових приміщень  комунальної власності.
Результатом розвитку підприємництва в місті є створення  додатково  995 робочих місць, що на 9,4 %  менше  показників  відповідного періоду минулого року та на 9,5 % менше планових показників ( план на 2012 рік становив 1100 робочих місць).

№ з/п

Показник

одиниця виміру

2010 р.

2011 р.

2012 р.

1.

Кількість створених робочих місць

одн.

1346

1098

995

Торгівельна мережа міста збільшилася з початку року на 30 об'єктів:

Виконавчий комітет міської ради приділяє виняткову увагу питанню розвитку підприємництва, підвищенню професійного рівня підприємців, наданню допомоги при оформленні дозвільних документів при започаткуванні підприємницької діяльності.
В місті працює Дозвільний центр. За 2012р. до Дозвільного центру надійшло 748 звернень, видано дозвільних документів -299, надано 338 консультацій адміністратором Дозвільного центру та 49- дозвільними органами, зареєстровано 61 декларацій.  Видача дозвільних документів здійснюється виключно Дозвільним центром.

Протягом 2012 року міською радою та виконавчим комітетом згідно рішення міськвиконкому від 23.11.2011р. №619 «Про затвердження Плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету по підготовці проектів регуляторних актів (рішень) на 2012 рік», проводилась відповідна робота з питань впровадження державної регуляторної політики у м. Новомосковську.

Звіт про здійснення державної регуляторної політики міською радою та виконавчим комітетом за 2012 рік - додаток №1 до даного рішення.

Підтримка  сім’ї,  дітей  і  молоді

Сім'я – сама доступна й відома кожному форма зв'язку минулого, сьогодення та майбутнього. Неможливо переоцінити значимість інституту сім'ї у вихованні дітей та юнацтва. Саме в родині закладаються орієнтири й визначаються життєві цілі.

На  протязі  2012 року  здійснювалася  реалізація  міських  програм  „Молодь  Новомосковська на 2012 – 2021 рр.”  та  „Програми розвитку  сімейної  та  гендерної  політики   у  м.  Новомосковську  на 2012 – 2021 роки”.

Реалізація  заходів по  соціальній  адаптації  дітей та підлітків,  схильних до правопорушень,   дітей з  багатодітних  та  малозабезпечених  сімей, профілактика негативних  явищ  серед  неповнолітніх, організація  змістовного  дозвілля підлітків  забезпечувалися   діяльністю   клубів за місцем  проживання. В 2012 р.  при клубах  працювало 22  клубних  об’єднання   та спортивні  секції, якими охоплено 490 дітей та підлітків.  Педагогами – організаторами  проведено 116  масових   заходи,  в яких  прийняло  участь  більше  2 тис. чол. 

В літній  період  в  клубах  здійснювалися  заходи,  направлені  на  відпочинок  та  оздоровлення  дітей  та  підлітків.  При  клубі  „Дельта”   в червні 2012 р. для  підлітків  працювала  спортивно -  оздоровча  група,  в  якій постійно  проводилася  робота щодо  формування у підлітків духовного та культурного  розвитку,   здорового способу  життя, безпечної  поведінки.

Було  здійснено  підбір  та  направлення  на  відпочинок  та  оздоровлення  в  дитячі  центри  „Артек”  та  „Молода  гвардія”  98  дітей міста,     до КЗО  „ Загальноосвітня  санаторна  школа – інтернат  „Дитячий  центр  соціальної  реабілітації  „Перлина  Придніпров’я”   52 дитини,  до  дитячого  табору  „Орлятко”  м. Бердянська  7  дітей,  що  потребують  особливої  соціальної  уваги  та  підтримки. 

Здійснювалася підтримка  обдарованих студентів та учнівської  молоді  пільгових  категорій   Новомосковського технікуму Національної металургійної академії України  та  учнів  ПТУ № 48  шляхом виплати одноразової допомоги у розмірі   240 грн.  

Допомогу отримали   5 студентів з нагоди Дня молоді України.

Стали    традиційними    в   місті   соціальні   акції,   направлені  на підтримку різних  категорій   сімей.   Протягом   2012 року проведено  5  акції,    охоплено   75 сімей. 

Здійснювалася  підтримка  та  соціальний  захист  багатодітних  сімей. Станом  на  01.01.2013 р.  на  обліку  знаходиться  287  багатодітних  сімей,  в  яких  виховується  940  дитини.  За  2012 р.  державні  посвідчення  отримали  62  багатодітні  сім’ї,  в  яких  виховується  208 дітей.

Підготовлено  та  направлено  до обласної  державної  адміністрації  нагородні  матеріали  щодо  присвоєння   почесного  звання  України  „Мати  героїня ”  на  9  багатодітних   матерів.

Станом на 01.01.2013 року на обліку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах  знаходиться 169 родин, в них 334 дітей.

В місті працює клуб «Довіра». Основна мета клубу «Довіра»  - це надання  соціальної підтримки  дітям з вадами здоров’я, наповнення  дітей  та їхніх батьків відчуттям   спільності, надійності  та необхідності  суспільству і переконання  їх в тому, що в своїй біді  вони  не  на самоті.

У 2012 році згідно  наданих дитячою поліклінікою списків, на  обліку  знаходилось 218  дітей  з особливими потребами, з них  постійними членами клубу «Довіра»  є 20 дітей даної категорії віком від 7 до 14 років. Всього за 2012 рік  було надано послуг  дітям з вадами здоров’я 466 послуг.

У 2012р. відбулося збільшення кількості на обліку звільнених з місць позбавлення волі на 30% та засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі на 16%, відповідно кількість наданих їм соціальних послуг теж збільшилась на 15% (звільнені з місць позбавлення волі ) та на 68% (засуджені без позбавлення волі).

У 2012 році робота  з сім’ями, де виховуються діти під опікою, була спрямована на  надання   індивідуальних послуг.

У 2012 році  послугами було охоплено 94 сім’ї, в яких виховується 113 дітей, з них:

Соціальними послугами  було охоплено 97 опікунів, яким надано 834    індивідуальні соціальні послуги та 113 дітей, яким надано 634 соціальні послуги

ПЕНСІЙНЕ  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

На обліку в пенсійному фонді станом на 01.01.2013р. значилося 19752 пенсіонерів.
Станом на 01.01.2013 р. борг по пенсійному фонду склав 846,3 тис. грн. Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій склала 55,4 %.

Інноваційна діяльність

На протязі 2012 року на підприємстві «Новомосковськ водоканал» проводилась модернізація обладнання, здійснювався повний демонтаж старого обладнання та встановлення нового. Нове обладнання дозволить суттєво скоротити витрати електроенергії, ефективно надавати якісні послуги населенню з постачання питної води ,здійснювати контроль за агрегатами та багато іншого. Вартість модернізації складає 897.5 тис. грн.

ВАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод» завершив перший проект по впровадженню стандартів  нової культури виробництва. Тепер робітники заводу користуються повністю оновленим  побутовим корпусом, обідають в сучасних їдальнях, носять новий спецодяг, який регулярно чиститься у власній заводській хімчистці.

У березні 2012 року комунальним підприємством «Новомосковськ водоканал» на водопровідно-насосній станції № 3 було встановлено сучасну автоматизовану систему управління з частотним регулюванням, яка дозволила на 30% зменшити витрати на електричну енергію та значно  збільшити термін експлуатації насосних агрегатів, а також зменшити кількість поривів на водопровідних мережах.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

Обсяг  реалізованої промислової  продукції склав 3461.0 млн. грн.,що на 34,5 % більше аналогічного періоду 2011 року. Темп росту с плановими показниками  склав 19.3 % (план на 2012 рік становив 2900.0 млн. грн.).

Усього за 2012 рік ВАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод» виробив 252604 тонн  труб, що на 33970  тонни більше  виробництва за аналогічний період 2011 р., ріст  виробництва продукції за звітній період склав 15.5 %.

ТОВ « Завод ЗБ та ЕТВ». Обсяг виробництва залізобетонних    виробів   за  2012 рік  склав 40.2 тис. тонн  або 101.0 % до аналогічного періоду минулого року.

Виробництво проводів та кабелів ТОВ «Кабельний завод «Енергопром» склало 88299 км, що складає 87,9% до показника 2011р.

ТОВ «Новомосковський посуд» збільшило виробництво посуду на 7.7%.

У висновку слід зазначити, що зосередивши в звітному році обмежені фінансові ресурси на розв'язання невідкладних завдань, поточних задач, у сфері освіти, охорони здоров'я, житлово-комунального господарства вдалося забезпечити позитивні результати розвитку міста.

Розглянувши основні показники програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2012 року, з метою подолання негативних тенденцій в економіці міста, забезпечення зростання обсягів виробництва продукції, стабілізації фінансової діяльності усіх галузей народного господарства міста підвищення на цій основі життєвого рівня населення та вирішення існуючих проблемних питань сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

 1. Інформацію про соціально-економічний  та культурний  розвиток міста за 2012 рік  взяти до відома.
 2. Зобов’язати заступників міського голови по напрямкам роботи та рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх форм власності:
  • спрямувати організаційну роботу на закріплення позитивних тенденцій щодо створення умов для економічного зростання, поліпшення добробуту населення;
  • вжити конкретних заходів щодо надолуження відставання в галузях господарського комплексу та нарощування обсягів виробництва продукції;
  • забезпечити умови для нарощування конкурентоспроможної продукції шляхом зниження її енергоємності, покращення якості, розвитку маркетингу та збільшення споживчого попиту на вітчизняну продукцію, зокрема, на внутрішньому ринку;
  • забезпечити створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва, у першу чергу - виробничого, як невід’ємної частини нової структури економіки міста, основного джерела створення нових робочих місць, залучення додаткових інвестицій, збільшення податкових надходжень до бюджету;
  • створити сприятливі умови для більш широкого залучення іноземних інвестицій у народне господарство міста;
  • забезпечити підвищення рівня безпеки праці;
  • вжити конкретні заходи для забезпечення продуктивної зайнятості населення;
  • - не допускати виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, підприємствам, що мають заборгованість, вжити вичерпних заходів щодо її погашення.
 3. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх форм власності, які допустили зниження обсягів виробництва за 2012 рік, вжити заходів щодо надолуження відставання та провести ретельний аналіз причин, які його спричинили та вважати пріоритетними напрямками роботи:
  здійснення комплексу заходів, спрямованих на розширення внутрішнього попиту на групу товарів і виробленої продукції, тим самим, зробити посилення ролі внутрішнього виробництва, визначення нових ринків збуту на вироблену продукцію в усіх сферах діяльності, забезпечити на цій основі збільшення обсягів випуску і реалізації продукції.
 4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови по напрямкам роботи.

Міський голова С.А.Мороз

Додаток 1. ЗВІТ про здійснення державної регуляторної політики міською радою та виконавчим комітетом за 2012 рік


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 776 від 5 березня 2013 року

Про затвердження нового Зразка бланку
для видачі свідоцтва про право власності
на нерухоме майно

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України «Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», ст. ст. 25, 26, 27, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити новий зразок бланку для видачі свідоцтва про право власності на нерухоме майно (додаток 1).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, ринкових реформ і підприємництва Воскобойника О.М.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 777 від 5 березня 2013 року

Про погодження проекту
«Інноваційні механізми забезпечення
профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту
у дітей дошкільного віку та шкільного віку
у комунальних закладах освіти»

На виконання Указу Президента України від 28.10.2002 р. № 952/2002 «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування», керуючись Положенням про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 року № 64, згідно статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Погодити проект «Інноваційні механізми забезпечення профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей дошкільного віку та шкільного віку у комунальних закладах освіти» для участі його у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
 2. Направити проект «Інноваційні механізми забезпечення профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей дошкільного віку та шкільного віку у комунальних закладах освіти» для участі його у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
 3. У разі перемоги на Всеукраїнському конкурсі проектів та програм, передбачити кошти в сумі 200 000,0 гривень на спів фінансування вказаного проекту в міському бюджеті на 2014 рік.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ і підприємництва (Воскобійник О.М.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 778 від 5 березня 2013 року

Про передачу
тепло-розподільчих пунктів

Розглянувши звернення комунального підприємства “Новомосковськ водоканал” від 23.11.2012 р. № 630 про забезпечення стабільного водопостачання, підвищення тиску в водопровідних мережах подачі холодної води через тепло-розподільчі пункти на багатоповерхові будинки, з метою зменшення затрат КП “Новомосковськ водоканал” по обслуговуванню і експлуатації тепло-розподільчих пунктів, керуючись ст. ст.. 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування” Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Комунальному підприємству “Новомосковськтеплоенерго” (директор Погорєлов Г. І.) передати на баланс управлінню житлово-комунального господарства та комунального будівництва Новомосковської міської ради (начальник Устименко С. Д) з подальшою передачею комунальному підприємству “Новомосковськ водоканал” (начальник Бодня В. М.)
  1. тепло-розподільчі пункти, через які здійснюється підвищення тиску в водопровідних мережах холодної води на багатоквартирні будинки, розташовані за адресами: вул. В. Ковалівка, 8а; вул. З. Білої, 5; вул. Жовтнева, 10; вул. Сучкова, 50;
  2. обладнання (електрообладнання, насосні агрегати холодної води, електрощити з приладами обліку електричної енергії для підкачки холодної води) за адресами: вул. Комсомольська, 23; вул. Комсомольська, 35; вул. Червоноармійська, 11а, М. Головко, 28
  3. Комунальному підприємству “Новомосковськтеплоенерго” (директор Погорєлов Г. І.) передати комунальному підприємству “Новомосковськ водоканал” (начальник Бодня В. М.) в оренду частину приміщень під вищезазначеним обладнанням
 2. Передати з балансу управління житлово-комунального господарства та комунального будівництва Новомосковської міської ради (начальник Устименко С. Д) на баланс КП “Новомосковськ водоканал” визначені в п. 1 об'єкти, та збільшити статутний фонд згідно акта приймання передачі.
 3. Начальнику КП “Новомосковськ водоканал” Бодні В. М. розробити Програму “Енергозбереження та енергоефективності з втіленням новітніх технологій у тепло-розподільчих пунктах м. Новомосковська”.
 4. Створити комісію з питань передачі об'єктів зазначених в п. 1 (склад комісії додається).
 5. Координацію даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Козлова О.П.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 779 від 5 березня 2013 року

Про укладання додаткової угоди до пільгового договору оренди
комунального майна, що належить до власності територіальної
громади міста Новомосковська за адресою: пров. Парковий,1

Розглянувши звернення голови державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті Соболевського Г. Г. та наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Уповноважити управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти додаткову угоду до пільгового договору оренди №45 від 25.06.2012 р. нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті на нежитлове приміщення, розташоване за адресою: пров. Парковий, буд. 1, площею 21,9 м. кв.
  Строком до 30.11.2015 р.
 2. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П. та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 780 від 5 березня 2013 року

Про внесення змін в рішення
сесії Новомосковської міської
ради від 04.10.2012 р. № 639

Розглянувши звернення директора КП «Новомосковськ водоканал» (директор Бодня В. М.), щодо внесення змін в рішення сесії Новомосковської міської ради від 04.10.2012 р. № 639 «Про укладання договору на оренду комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Сучкова,40», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. В п.2 рішення сесії Новомосковської міської ради від 04.10.2012 р. № 639 «Про укладання договору на оренду комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Сучкова,40» внести зміни: площею 216,4 м2.
 2. Викласти в новій редакції п.2 рішення сесії Новомосковської міської ради від 04.10.2012 р. № 639 «Про укладання договору на оренду комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Сучкова,40» – Уповноважити управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з КП «Новомосковськ водоканал» на нежитлове приміщення (аптека № 362) розташоване за адресою: вул. Сучкова, буд. 40, площею 216,4 м2.
  Строком до 31.12.2014 року.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П. та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 781 від 5 березня 2013 року

Про укладання пільгового договору оренди комунального
майна, що належить до власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою: вул. Українська, 12

Розглянувши звернення начальника управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську Іванової О. І. щодо укладення пільгового договору оренди, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992 р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Доручити управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради внести зміни в п. 8.1. пільгового договору оренди №42 нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з управлінням Державної казначейської служби України у м. Новомосковську на приміщення за адресою: вул. Українська, 12.
 2. Викласти п. 8.1. в новій редакції – Даний договір укладено строком на 38 місяців, що діє з 01.02.2013р. до 17.04.2016р. включно.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П. та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 782 від 5 березня 2013 року

Про укладання додаткової угоди до договору оренди
комунального майна, що належить до власності територіальної
громади міста Новомосковська за адресою: пров. Парковий,1

В зв’язку з прийнятими Новомосковською міською радою рішеннями від 10.12.2012 р. № 700 та №694 «Про укладання договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: пров. Парковий, 1» з ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» та НКП «Профдезінфекція» відповідно та розглянувши звернення директора міського комунального підприємства «Новомосковськміськтранс» Розбицького Л. В, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Доручити управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти додаткову угоду до договору оренди №53 від 15.10.2012 р. нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з міським комунальним підприємством «Новомосковськміськтранс» на нежитлове приміщення, розташоване за адресою: пров. Парковий, буд. 1, зі зміною площі з 139,2 м2 на 73,4 м2.
 2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради з 01.12.2012 р. здійснити перерахунок орендної плати для міського комунального підприємства «Новомосковськміськтранс».
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 783 від 5 березня 2013 року

Про затвердження Положення про управління
житлово-комунального господарства та капітального
будівництва Новомосковської міської ради
в новій редакції

В зв’язку зі зміною місцезнаходження Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, керуючись Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та відповідно до п.32 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Положення про управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради в новій редакції (додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П. та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 784 від 5 березня 2013 року

Про надання в оренду приміщення
Новомосковського міського
будинку культури

Розглянувши звернення президента громадської організації «МотоФанКлуб» Новомосковські байкери» Очеретяного О.Г., керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. №2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Дозволити управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради надати в оренду громадській організації «МотоФанКлуб» Новомосковські байкери» приміщення Новомосковського міського будинку культури площею 63 м2 за адресою: 51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул..Сучкова,116, терміном на три роки, з 01 березня 2013 року до 01 березня 2016 року.
 2. Дозволити громадській організації «МотоФанКлуб» Новомосковські байкери» провести благоустрій орендованого приміщення та території прилеглої до Новомосковського міського будинку культури за власний рахунок.
 3. Координацію даного рішення покласти на начальника управління культури та туризму Шаликіна В.П.
 4. Контроль за виконанням даного рішення на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлового – комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 785 від 5 березня 2013 року

Про затвердження  балансоутримувача
пам’яток культурної спадщини,
що знаходяться у комунальній власності
м. Новомосковська

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 25, Законом України «Про охорону культурної спадщини» ст. 17 та необхідністю збереження пам’яток історії та археології, як такі, що мають духовне значення для нащадків, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити перелік пам’яток культурної спадщини, що занесені  до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, які знаходиться на балансі комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Додаток №1).
 2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва С. Д. Устименка, контроль – на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 786 від 5 березня 2013 року

Про надання дозволу на поновлення
договору оренди під пральню з
ПП Антоненко С.І.

Розглянувши листа ПП Антоненко С.І. від 04.02.2013, керуючись ст.19, 20 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», п.31 ст.26 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати орендаря:
  • виконати експертну оцінку орендованого приміщення та отримати рецензію експертної оцінки протягом місяця після прийняття рішення, у визначеного орендодавцем експерта.
  • укласти договір з КП «Новомосковськтеплоенерго» на постачання теплової енергії з урахуванням відшкодування втрат теплопостачання,
  • укласти договір на обслуговування прибудинкової території з ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ».
   Надати дозвіл міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на поновлення договору оренди приміщення під пральню, загальною площею 52,6 кв.м. з ПП Антоненко С.І., що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська за адресою вул. Комсомольська, 29 терміном на три роки.
 2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Д.В.Резніченко, контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С.Калюжну.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 787 від 5 березня 2013 року

Про надання дозволу на поновлення
договору оренди з ТОВ «ТРК «Самарь»

Розглянувши листа генерального директора ТОВ «ТРК «Самарь» Постерначук В.А. від 16.01.2013р. № 1601/1, керуючись ст.19, 20 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», п.31 ст.26 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати орендаря:
  • виконати експертну оцінку орендованого приміщення та отримати рецензію експертної оцінки протягом місяця після прийняття рішення, у визначеного орендодавцем експерта..
  • укласти договір з КП «Новомосковськтеплоенерго» на постачання теплової енергії з урахуванням відшкодування втрат теплопостачання.
  • укласти договір на обслуговування прибудинкової території з ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ».
   Надати дозвіл міському центру ФЗН «Спорт для всіх» на поновлення договору оренди приміщення, загальною площею 224,4 кв.м. (I пов.- 67,4 кв.м., II пов.- 157 кв.м.) з ТОВ «ТРК «Самарь», що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська за адресою вул. Комсомольська, 29 терміном, що визначено у рішенні сесії № 251 від 21.03.2007р.та № 756 від 15.08.2007р.
 2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Д.В.Резніченко , контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С.Калюжну.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 788 від 5 березня 2013 року

Про  продовження терміну дії договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська КЗ «Новомосковська ЦМЛ» ДОР»

Керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішеннями сесії міської ради від 29.03.2012 р. №501 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста» та від 26.12.2011 р. № 393 «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на продовження терміну дії договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська з КЗ «Новомосковська ЦМЛ» ДОР» загальною площею 1746,17 кв. м для здійснення медичної практики, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул. Сучкова,40 строком до 31.12.2013 р.
 2. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 789 від 5 березня 2013 року

Про передачу прав замовника
на проведення «Реконструкції
дошкільного навчального
 закладу «Чебурашка» з улаштуванням
автономної котельні по вул. В.Ковалівка, 14
у м. Новомосковську»

В зв’язку з проведенням реконструкції дошкільного навчального закладу «Чебурашка» з улаштуванням автономної котельні та передачі прав замовника на виконання запланованих робіт  управлінню капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації  розташованого за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська,5 6, керуючись ст.107 Бюджетного кодексу України,  ст.26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Дозволити управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради передати право замовника на проведення реконструкції дошкільного навчального закладу «Чебурашка» управлінню капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації на виконання запланованих робіт.
 2. Заступнику міського голови, начальнику фінансового управління Даковій Т.Д. передбачити субвенцію з місцевого бюджету в розмірі 3000000грн.(три мільйона гривень) обласному бюджету на виконання інвестиційних програм (проектів) з місцевих бюджетів.
 3. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на начальника управління освіти Падашулю Н.І., контроль на постійну комісію з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 790 від 5 березня 2013 року

Про укладання договору оренди комунального
майна, що належить до власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою: вул. Українська,12

В зв’язку з суспільною необхідністю та зверненням приватного підприємця Борисенка Євгена  Петровича про надання в оренди приміщення, розташованого за адресою: вул. Українська, 12 (колишня майстерня та сусідній гараж) та наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Уповноважити управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємцем Борисенко Є. П. на нежитлове приміщення розташованого за адресою: вул. Українська, буд. 12, площею біля 130 м2.
  Строком до 31.12.2015 року.
 2. Зобов’язати ПП Борисенка Є. П. перед укладанням договору оренди, за власний рахунок виконати експертну оцінку нерухомого майна та отримати рецензію на неї.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П. та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 791 від 5 березня 2013 року

Про зміну строку договору
процедури ліквідації
комунального підприємства
 «Об'єднання шкільних їдалень»

В зв'язку з тим, що не завершено перевірку фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Об'єднання шкільних їдалень» Новомосковською об’єднаною податковою інспекцією Дніпропетровської області ДПС, що не уможливлює достовірність та повноту ліквідаційного балансу підприємства, керуючись ст.26 З.України «Про місцеве самоврядування в Україні»  Новомосковська  міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити строк процедури ліквідації комунального підприємства «Об'єднання шкільних їдалень» Новомосковської міської ради до 15.04.2013 року.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову ліквідаційної комісії Козлова О.П.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 792 від 5 березня 2013 року

Про внесення змін до рішення
міської ради від 26 грудня 2012 року
№728 «Про бюджет
міста Новомосковська на 2013 рік»

Відповідно до Конституції України, керуючись Законами України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», від 06 грудня 2012 року №5515-VI «Про Державний бюджет України на 2013 рік», Бюджетним кодексом України, рішенням обласної ради «Про обласний бюджет на 2013 рік»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до пункту 2 рішення міської ради від 26 грудня 2012 року №728 «Про бюджет міста Новомосковська на 2013 рік» та викласти його у наступній редакції:

  «2. Затвердити загальний обсяг видатків бюджету м.Новомосковська на 2013 рік у сумі  216085951,36 гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету – 196598244,71 гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 19487706,65 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2)  та головними розпорядниками коштів (додаток 3)».

 2. Внести зміни до пунктів 3 та 4 рішення міської ради від 26 грудня 2012 року №728 «Про бюджет міста Новомосковська на 2013 рік» та викласти їх у наступній редакції:

  «3. Установити профіцит загального фонду бюджету м.Новомосковська у сумі 1475263,29 гривень (додаток 6), в тому числі:
  1. профіцит у сумі 3024800,00 гривень, напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду);
  2. дефіцит у сумі 1549536,71 гривень на суму розподіленого вільного залишку коштів, який утворився станом на 1 січня 2012 року.

4. Установити дефіцит спеціального фонду бюджету м.Новомосковська у сумі 6245467,65 гривень (додаток 6), джерелом покриття якого визначити:

- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 3024800,00 гривень.
- розподіл залишку коштів місцевого бюджету на початок року у сумі 3220667,65 гривень.».

 1. Внести зміни до пункту 10 рішення міської ради від 26 грудня 2012 року №728 «Про бюджет міста Новомосковська на 2013 рік» та викласти їх у наступній редакції:

  «10. Затвердити в складі видатків бюджету міста Новомосковська на 2013 рік кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 19151760,16 гривень (додаток 8).».

 2. Внести зміни до пункту 23 рішення міської ради від 26 грудня 2012 року №728 «Про бюджет міста Новомосковська на 2013 рік» та викласти їх у наступній редакції:

  «23. Додатки 1-10 до цього рішення є його невід’ємною частиною.».

 3. Внести зміни до додатків 2, 3, 3.1, 6, 7, 8 до рішення міської ради від 26 грудня 2012 року №728 «Про бюджет міста Новомосковська на 2013 рік» та викласти їх в редакції, що додається.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 793 від 5 березня 2013 року

Про передачу земельних ділянок
громадянам у приватну власність

Розглянувши заяви громадян та документацію із землеустрою,  керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, Закону України "Про земельний кадастр", п.34  ст. 26, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про Землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру» та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати у приватну власність земельні ділянки в межах норм безоплатної приватизації громадянам, згідно списку:
  1. гр. Жуйков Євген Ігорович (мешкає: м. Новомосковськ, вул. Волгорадська, 141) земельна ділянка (кадастровий номер 1211900000:04:017:0091) по вул. Піонерській, 11 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0842 га (код УКЦВЗ- 1.8/ код КВЦПЗ – 02.01);
  2. гр. Харченко Анатолій Іванович (мешкає: м. Новомосковськ, вул. Волгорадська, 445) земельна ділянка (кадастровий номер 1211900000:01:005:0118) по вул. Волгоградській, 445 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0794 га (код УКЦВЗ- 1.8/ код КВЦПЗ – 02.01);
  3. гр. Чередник Марина Ігорівна(2/3) (мешкає: м. Новомосковськ, пров. Червоноармійський, 8/1); гр. Чередник Ігор Володимирович (1/3) (мешкає: м. Новомосковськ, пров. Червоноармійський, 8/1) земельна ділянка (кадастровий номер 1211900000:04:004:0147) по пров. Червоноармійський, 8/1 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0365 га (код УКЦВЗ- 1.8/ код КВЦПЗ – 02.01).
 2. Зобов’язати громадян зазначених в рішенні:
  1. Звернутися до Державного кадастрового реєстратора для здійснення державної реєстрації земельної ділянки та подати відповідну заяву про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку та необхідні матеріали;
  2. Органу державної реєстрації прав здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства;
  3. Використовувати земельну ділянку виключно за цільовим призначенням з дотриманням вимог природоохоронного законодавства;
  4. Забезпечити виконання вимог викладених у ст. 48 Закону України «Про охорону земель» та всіх інших вимог, передбачених чинним законодавством, що регулюють діяльність у певних сферах господарювання;
  5. Дотримуватись обов’язків встановлених ст. 96 Земельного кодексу України, Закону України «Про благоустрій»;
 3. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 794 від 5 березня 2013 року

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність

Розглянувши заяву гр. Фоменка Л.П. і проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та висновок комісії з розгляду питань пов’язаних з погодженням документації із землеустрою в м. Новомосковську від 03.12.2012 р. № 42, керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділу 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 42, 93, 116, 118, 120, 121, 122, 186-1, 198 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру» та враховуючи висновок комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  1. гр. Фоменко Леоніду Петровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), земельна ділянка за адресою: м. Новомосковськ, вул. Лугова, 1-А, загальною площею 0,1000 га (кадастровий номер 1211900000:04:002:0019) для індивідуального житлового будівництва (код УКЦВЗ- 1.8/ Код КВЦПЗ- 02.01);
 2. Зобов’язати громадян зазначених в рішенні:
  1. Звернутися до Державного кадастрового реєстратора для здійснення державної реєстрації земельної ділянки та подати відповідну заяву про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку та необхідні матеріали;
  2. Органу державної реєстрації прав здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства;
  3. Використовувати земельну ділянку виключно за цільовим призначенням з дотриманням вимог природоохоронного законодавства;
  4. Забезпечити виконання вимог викладених у ст. 48 Закону України «Про охорону земель» та всіх інших вимог, передбачених чинним законодавством, що регулюють діяльність у певних сферах господарювання;
  5. Дотримуватись обов’язків встановлених ст. 96 Земельного кодексу України, Закону України «Про благоустрій»;
 3. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 795 від 5 березня 2013 року

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Розглянувши заяви фізичних осіб та графічні матеріали, керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділ 11 Конституції України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 81, 116, 118, 121, 122, 123, 124, 198, п. 2 ст. 134, Земельного кодексу України, Законом України "Про оренду землі" та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно списку:
  1. гр. Побережний Олександр Васильович, земельна ділянка орієнтовною площею 0,1000 га за адресою: м. Новомосковськ, вул. Юрченка, 65-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка);
  2. гр. Кірічок Олена Миколаївна, земельна ділянка орієнтовною площею 0,0595 га за адресою: м. Новомосковськ, вул. Самарська, 5, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка);
  3. гр. Прон Микола Корнійович, земельна ділянка орієнтовною площею 0,0600 га за адресою: м. Новомосковськ, пров. Київський, 1-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка);
  4. гр. Кочергін Андрій Сергійович, земельна ділянка орієнтовною площею 0,1000 га за адресою: м. Новомосковськ, вул. Леніна, 331-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка);
  5. гр. Пельховський Вячеслв Григорович, земельна ділянка орієнтовною площею 0,1405 га за адресою: м. Новомосковськ, вул. Інтернаціональна, 2-Б, для комерційного використання по фактичному розміщенню магазину;
  6. гр. Куксенко Григорій Олексійович, земельна ділянка орієнтовною площею 0,0025 га за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова. 146 (гараж № 83), для індивідуального гаражного будівництва по фактичному розміщенню гаража;
  7. Релігійна громада церкви євангельських християн-баптистів у м. Новомосковську, земельна ділянка орієнтовною площею 0,1235 га за адресою: м. Новомосковськ, вул. Партизанській, 6-А, для громадського призначення по фактичному розміщенні культової будівлі;
  8. гр. Гончару Сергію Юрійовичу, земельна ділянка орієнтовною площею 0,0645 га за адресою: м. Новомосковськ, пров. Парковий, 24, для комерційного використання - обслуговування малокаліберного тиру.
 2. Фізичним та юридичним особам протягом 1 (одного) року замовити розроблення відповідних проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в організаціях, що мають відповідні ліцензії, погодити їх у встановленому чинним законодавством порядку та подати до міської ради для затвердження.
 3. У випадку невиконання ч. ІІ дане рішення втрачає свою силу в цілому;
 4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 796 від 5 березня 2013 року

Про поновлення договорів
оренди земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян та клопотання юридичних осіб, керуючись ст. ст. 7, 13, 14  розділу 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. ст. 12, 19, 116, 125, Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України "Про оренду землі", Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру» та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Поновити договори оренди земельних ділянок шляхом укладання додаткових угод про поновлення договорів оренди земельних ділянок, згідно списку:
  1. гр. Фурса Лариса Іванівна, договір оренди земельної ділянки від 26.02.2008 р. номер державної реєстрації 04:08:126:00009 загальною площею 0,1698 га в т.ч.: 0,0491 га – комерційне використання під кафе, 0,1207 га – житлова забудова для обслуговування житлового будинку, за адресою: пл. Леніна, 7-А, для обслуговування приміщення кафе та житловий будинок, для змішаного використання – житлової забудови і комерційного використання (код УКЦВЗ – 1.13.2), терміном на 5 (п’ять) років,
   1. На підставі рішення Новомосковської міської ради від 31.05.2011 р. № 206 внести зміни до п. 9 договору оренди земельної ділянки в частині розміру процентної ставки, для комерційного використання, замінивши з "3%" на "8 %"; для житлової забудови; замінивши з " 0,9%"на " 3%";
  2. гр. Опара Сергій Миколайович, договір оренди земельної ділянки від 24.04.2009 р. номер державної реєстрації 04:09:126:00067 площею 0,0003 га, за адресою: вул. Радянська, р-н ж\б №35, по фактичному розміщенню газетного кіоску, для комерційного використання (код УКЦВЗ – 1.11.3),
   1. Внести зміни до п. 8 договору оренди земельної ділянки в частині терміну, а саме: «2 роки»; замінити на «8 років»;
  3. гр. Заблуда Станіслав Володимирович, договір оренди земельної ділянки від 12.02.2010 р. номер державної реєстрації 04:10:111:00014 площею 0,0023 га, за адресою: вул. Калініна, 164, по фактичному розміщенню торгівельного павільйону, для комерційного використання (код УКЦВЗ – 1.11.3),
   1. Внести зміни до п. 8 договору оренди земельної ділянки в частині терміну, а саме: «3 роки» замінити на «5 років»;
  4. Товариство з обмеженою відповідальністю «М’ЯСОКОМБІНАТ «ДНІПРОВСЬКІ КОВБАСИ», договір оренди земельної ділянки від 25.04.2008 р. номер державної реєстрації 04:08:126:00025 площею 0,0033 га, за адресою: вул. Сучкова, 154, для трансформаторного пункту, для технічної інфраструктури (код УКЦВЗ – 1.21),
   1. Внести зміни до п. 8 договору оренди земельної ділянки в частині терміну, а саме: «5 років» замінити на «15 років»;
  5. Товариство з обмеженою відповідальністю «М’ЯСОКОМБІНАТ «ДНІПРОВСЬКІ КОВБАСИ», договір оренди земельної ділянки від 25.04.2008 р. номер державної реєстрації 04:08:126:00026 площею 0,1500 га, за адресою: вул. Сучкова, 154, під територією бази, для промислового використання (код УКЦВЗ – 1.10.5),
   1. Внести зміни до п. 8 договору оренди земельної ділянки в частині терміну, а саме: «5 років» замінити на «15 років»;
  6. Товариство з обмеженою відповідальністю «М’ЯСОКОМБІНАТ «ДНІПРОВСЬКІ КОВБАСИ», договір оренди земельної ділянки від 25.04.2008 р. номер державної реєстрації 04:08:126:00027 площею 0,4148 га, за адресою: вул. Сучкова, 154, для складських приміщень, для промисловості (код УКЦВЗ – 1.10.5),
   1. Внести зміни до п. 8 договору оренди земельної ділянки в частині терміну, а саме: «5 років» замінити на «15 років»;
  7. гр. Петухова Тетяна Анатоліївна, договір оренди земельної ділянки від 19.12.2009 р. номер державної реєстрації 04:09:111:00174 загальною площею 0,0009 га, за адресою: м. Новомосковськ, вул. Червоноармійська, р-н ж/б №11, для обслуговування торгівельного кіоску, для комерційного використання (код УКЦВЗ – 1.11.3),
   1. Внести зміни до п. 8 договору оренди земельної ділянки в частині терміну, а саме: «3 (три) роки» замінити на «5 (п’ять) років»;
  8. гр. Гребенкін Валерій Геннадійович, договір оренди земельної ділянки від 28.12.2010 р. номер державної реєстрації 04:10:111:00152 площею 0,2233 га, за адресою: вул. Зіни Бєлої, ОАО «Автотехсервіс», для проектування торгівельно-виставочної площадки, для комерційного використання (код УКЦВЗ – 1.11.6), терміном на 2 (два) роки.
 2. Зобов’язати землекористувачів зазначених в рішенні:
  1. Протягом двох місяців з моменту прийняття даного рішення укласти додаткові угоди про поновлення договорів оренди земельних ділянок з міською радою;
  2. Звернутися до Державного кадастрового реєстратора для здійснення державної реєстрації земельної ділянки та подати відповідну заяву про державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку та необхідні матеріали;
  3. Протягом 6 (шести) місяців здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та надати в податкову інспекцію відповідні відомості;
  4. Використовувати земельні ділянки виключно за цільовим призначенням з дотриманням вимог природоохоронного законодавства;
  5. Забезпечити виконання вимог викладених у ст. 48 Закону України «Про охорону земель» та всіх інших вимог, передбачених чинним законодавством, що регулюють діяльність у певних сферах господарювання;
  6. Дотримуватись обов’язків встановлених ст. 96 Земельного кодексу України, Закону України «Про благоустрій»;
  7. Передача в суборенду земельної ділянки забороняється;
  8. У випадку невиконання п. 1 ч. ІІ даного рішення, рішення втрачає свою силу в цілому;
 3. Відповідним установам внести зміни до земельно - кадастрової документації;
 4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 797 від 5 березня 2013 року

Про внесення змін
до рішень міської ради

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст. 7,13,14, розділу 11 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру» та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до рішення міської ради, згідно списку:
  1. до п. 1, ч. ІІ рішення Новомосковської міської ради від 08.11.2012 № 670 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок» відносно п. 5, ч. І даного рішення, щодо поновлення договору оренди земельної ділянки гр. Решетняк Олені Григорівні договір оренди земельної ділянки від 24.12.2009 р. номер державної реєстрації 04:09:111:00185, площею 0,0042 га, за адресою: вул. Сучкова, р-н ж/б № 34, по фактичному розміщенню торгівельного павільйону, для комерційного використання - роздрібна торгівля та комерційні послуги (код УКЦВЗ – 1.11.3), в частині терміну необхідного для реєстрації додаткової угоди, встановивши термін один рік;
  2. до п. 1, ч. ІІ рішення Новомосковської міської ради від 08.11.2012 № 670 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок» відносно п. 6, ч. І даного рішення, щодо поновлення договору оренди земельної ділянки гр. Гаєвий Олександр Павлович, договір оренди земельної ділянки від 14.10.2010 р. номер державної реєстрації 04:10:111:00086, площею 0,0006 га, за адресою: вул. Радянська, 40/2, під вбудоване приміщення магазину, для комерційного використання - роздрібна торгівля та комерційні послуги (код УКЦВЗ – 1.11.3), в частині терміну необхідного для реєстрації додаткової угоди, встановивши термін один рік;
  3. до п. 1, ч. ІІ рішення Новомосковської міської ради від 08.11.2012 № 670 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок» відносно п. 7, ч. І даного рішення, щодо поновлення договору оренди земельної ділянки гр. Гаєвий Олександр Павлович, договір оренди земельної ділянки від 14.10.2010 р. номер державної реєстрації 04:10:111:00087, площею 0,0086 га, за адресою: вул. Радянська, 40/2, під добудоване приміщення магазину, для комерційного використання - роздрібна торгівля та комерційні послуги (код УКЦВЗ – 1.11.3), в частині терміну необхідного для реєстрації додаткової угоди, встановивши термін один рік;
  4. до п. 1, ч. ІІ рішення Новомосковської міської ради від 10.12.2012 № 723 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок» відносно п. 3, ч. І даного рішення, щодо поновлення договору оренди земельної ділянки гр. Білому Леоніду Івановичу, договір оренди земельної ділянки від 30.12.2010 р. номер державної реєстрації 04:10:111:00161, площею 0,0240 га, за адресою: вул. Українська, р-н ж/б №11, під проектування та будівництво нежитлового приміщення (медичний центр), для поточного будівництва (код УКЦВЗ – 1.21), в частині терміну необхідного для реєстрації додаткової угоди, встановивши термін один рік;
  5. до п. 1, ч. ІІ рішення Новомосковської міської ради від 08.11.2012 № 671 «Про розірвання договорів оренди земельних ділянок» відносно п. 5, ч. І даного рішення, щодо розірвання ТОВ «Коопсервіс» договору оренди земельної ділянки від 24.09.2010 р. номер державної реєстрації 04:10:111:00082, за адресою: вул. В.Ковалівка, р-н ж/б №4 та ж\б № 6, площею 0,0011 га, об’єкт – кіоск з благоустроєм території, для комерційного використання (код УКЦВЗ-1.11.3), в частині терміну необхідного для реєстрації угоди, встановивши термін один рік;
  6. до п. 1, ч. ІІ рішення Новомосковської міської ради від 08.11.2012 № 671 «Про розірвання договорів оренди земельних ділянок» відносно п. 6, ч. І даного рішення, щодо розірвання ТОВ «Коопсервіс» договору оренди земельної ділянки від 24.09.2010 р. номер державної реєстрації 04:10:111:00083, за адресою: вул. Радянська, р-н ж/б №46, площею 0,0012 га, об’єкт – кіоск з благоустроєм території, для комерційного використання (код УКЦВЗ-1.11.3), в частині терміну необхідного для реєстрації угоди, встановивши термін один рік;
  7. до п. 2, ч. І рішення Новомосковської міської ради від 04.10.2012 № 619 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гладкій Тетяні Петрівні, по вул. Мануїльського, 1, орієнтовною площею 0,1000 га, а саме: «для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)» замінити на «город»;
  8. до п. 32, ч. І рішення Новомосковської міської ради від 10.12.2012 № 716 «Про передачу земельних ділянок громадянам у власність» щодо передачі земельної ділянки у власність гр. Коваленко Світлані Володимирівні, в частині адреси, а саме: «вул. Ювілейна, 35» замінити на «вул. Нова, 33»;
 2. Відповідним установам внести зміни до земельно - кадастрової документації;
 3. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 798 від 5 березня 2013 року

Про розірвання договорів оренди
земельних ділянок

Розглянувши заяви гр. Устименко Н.Г. від 17.01.2013 р. № У-50; гр. Красько Р.М. від 28.01.2013 р. №К-94, про розірвання договору оренди земельної ділянки та керуючись ст.ст. 7,13,14, розділу 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 93, 125, 141 Земельного кодексу України, ст.ст. 31 Закону України «Про оренду землі» Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру» та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Розірвати договір оренди земельної ділянки, згідно списку:
  1. гр. Устименко Наталія Григорівна, договір оренди земельної ділянки (кадастровий номер 1211900000:03:005:0028) від 10.02.2005 р. номер державної реєстрації 591 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Радянська, 47-Б, площею 0,0143 га, об’єкт – літній майданчик до кафе «Фантазія», для комерційного використання (код УКЦВЗ – 1.11.3);
   - згідно п. 8, ч. 1, ст. 31 Закону України «Про оренду землі»;
  2. гр. Красько Раїса Миколаївна, договір оренди земельної ділянки від 29.10.2008 р. номер державної реєстрації 04:08:126:0009 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Зіни Бєлої, р-н ж/б №126, площею 0,0063 га, об’єкт – торговий павільйон, для комерційного використання (код УКЦВЗ – 1.11.3);
   - згідно п. 8, ч. 1, ст. 31 Закону України «Про оренду землі»;
  3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Коопсервіс», договір оренди земельної ділянки від 28.12.2010 р. номер державної реєстрації 04:10:111:00151 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Радянська, район АТБ та 14-ти по верхівки, площею 0,0012 га, об’єкт – кіоск, для комерційного використання (код УКЦВЗ – 1.11.3);
   - згідно п. 1, ч. 1, ст. 31 Закону України «Про оренду землі»;
 2. Зобов’язати землекористувачів зазначених в рішенні:
  1. Протягом двох місяців з моменту прийняття даного рішення укласти відповідні угоди з міською радою;
  2. Звернутися до Державного кадастрового реєстратора для здійснення державної реєстрації земельної ділянки та подати відповідну заяву про державну реєстрацію припинення права оренди на земельну ділянку та необхідні матеріали;
  3. Протягом 6 (шести) місяців здійснити державну реєстрацію припинення права оренди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та надати в податкову інспекцію відповідні відомості;
 3. Відповідним установам внести зміни до земельно - кадастрової документації;
 4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 799 від 5 березня 2013 року

Про скасування пунктів
в рішеннях міської ради

Розглянувши заяву громадянина Первой О.П. та  керуючись ст.ст. 7,13,14, розділ 11 Конституції України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст. 12 Земельного кодексу України, та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Скасувати
  1. пункт 32 рішення міської ради від 10.12.2012 р. № 716 «Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну власність» в частині надання у приватну власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації громадянину гр. Первой Олександру Пилиповичу (мешкає: м. Дніпропетровськ, пр. ім. Газети Правда, 8/2. кв. 42) земельної ділянки (кадастровий номер 1211900000:01:024:0039) по вул. Одеській, 72 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,0964 га (код УКЦВЗ -1.8/код КВЦПЗ-02.01),
   • у зв’язку з відчуженням нерухомого майна згідно ст. 120 Земельного кодексу України;
  2. пункт 5 ч. І рішення міської ради від 31.01.2013 р. № 767 «Про передачу земельних ділянок в оренду» в частині надання у оренду земельної ділянки в ПАТ КБ «ПриватБанк» (юридична адреса: 49094, м. Дніпропетровськ, вул. Н.Перемоги, 50) земельна ділянка (кадастровий номер 1211900000:03:012:0012) по вул. Шевченка, 3 для комерційного використання (код УКЦВЗ – 1.11.3), загальною площею 0,1186 га, по фактичному розміщенню приміщення банку для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ (код КВЦПЗ-03.09);
   • у зв’язку з порушення процедури дозвільного характеру.
 2. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 800 від 5 березня 2013 року

Про продаж земельних ділянок

Розглянувши заяву гр. Євдакова В.П, гр. Євдакова Г.П. та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 127, 128, 196, 201 Земельного кодексу України, 26, 42, 50, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Продати гр. Євдакову Володимиру Петровичу, гр. Євдакова Геннадію Петровичу земельну ділянку (кадастровий номер 1211900000:02:01560010) площею 0,1367 га, яка розташована за адресою: м. Новомосковськ, вул. Ковальова, 5, несільськогосподарського призначення за ціною 160 023 грн. (сто шістдесят тисяч двадцять три грн. 00 коп.), без врахування ПДВ, відповідно до звіту про експертну грошову оцінку ринкової вартості земельної ділянки.
  Даний продаж здійснити з розстроченням платежу до кінця 2013 року, відповідно до Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності, затвердженого Постановою КМУ від 29.04.2009 р. № 381.
 2. Договір оренди земельної ділянки від 07.12.2004 р. номер державної реєстрації № 564 – розірвати;
 3. Звернутися до Державного кадастрового реєстратора для здійснення державної реєстрації земельної ділянки та подати відповідну заяву про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку та необхідні матеріали;
 4. Органу державної реєстрації прав здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства;
 5. Використовувати земельну ділянку виключно за цільовим призначенням з дотриманням вимог природоохоронного законодавства;
 6. Дотримуватися ст.91 Земельного кодексу, Закону України «Про благоустрій».
 7. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз