РІШЕНННЯ
ХXV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 613 від 13 вересня 2012 року

Про прийняття у власність цілісного
майнового комплексу ДП ОКП
«Дніпротеплоенерго»-
«Новомосковськтеплоенерго»

У зв’язку  зі зміною власника майна, переданого до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська на підставі рішення Дніпропетровської обласної ради від 17.08.2012 року  № 327-14/У1 « Про деякі питання  управління майном, що належить до спільної власності  територіальної громади  сіл, селищ, міст  Дніпропетровської області» і рішення Новомосковської міської ради від 26.12.2011 року  «Про надання згоди на прийняття  із спільної власності територіальної громади  сіл, селищ, міст Дніпропетровської області цілісного майнового комплексу  Дочірнього підприємства ОКП « Дніпротеплоенерго» - «Новомосковськтеплоенерго» до комунальної власності міста Новомосковська, керуючись п.30 ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Прийняти у власність юридичну  особу - дочірнє підприємство обласного комунального підприємства «Дніпротеплоенерго»-  «Новомосковськтеплоенерго» та її цілісний  майновий комплекс до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська.
 2. Затвердити  акт приймання-передачі  цілісного майнового комплексу ДП ОКП «Дніпротеплоенерго» - «Новомосковськтеплоенерго» до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська від 4 вересня 2012 року.
 3. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М. О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 614 від 13 вересня 2012 року

Про перейменування юридичної особи
ДП ОКП «Дніпротеплоенерго»-
«Новомосковськтеплоенерго»
та затвердження Статуту у новій редакції

У зв’язку  з прийняттям у власність цілісного майнового комплексу  Дочірнього підприємства ОКП «Дніпротеплоенерго» «Новомосковськтеплоенерго» до комунальної власності міста Новомосковська, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Перейменувати юридичну  особу - дочірнє підприємство обласного комунального підприємства «Дніпротеплоенерго» - «Новомосковськтеплоенерго» в комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго» (Додаток № 1).
 2. Затвердити Статут комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго»у новій редакції.
 3. Керівнику комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» забезпечити державну реєстрацію підприємства, відповідно до чинного законодавства України та здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи щодо перейменованого комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго».
 4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М. О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 615 від 13 вересня 2012 року

Про прийняття у власність
територіальної громади
м.Новомосковська
 автомобільного  транспорту

Відповідно до Конституції України, керуючись Законом України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2012 року  №204 «По затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підтримку  реформування  системи охорони здоров»я (придбання  медичного автотранспорту, автотранспорту, техніки, інвентарю та медичного обладнання  для центрів первинної  медичної (медико-санітарної) допомоги  у Вінницькій, Донецькій,  Дніпропетровській областях та м. Києві» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Погодити прийняття у власність територіальної громади м.Новомосковська для КНП «Новомосковський міський     центр первинної медико-санітарної допомоги»   автомобільного транспорту.
 2. КНП «Новомосковський міський     центр первинної медико-санітарної допомоги»  прийняти на баланс  автомобільний транспорт для  надання первинної медичної допомоги   згідно актів приймання-передачі.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 616 від 13 вересня 2012 року

Про присвоєння звання
«Почесний громадянин
м. Новомосковська»

Розглянувши клопотання управління культури та туризму, високо оцінюючи творчу діяльність та вагомий внесок в справу популяризації та престижності  м. Новомосковська, відповідно до Положення про звання «Почесний громадян міста Новомосковська», затвердженого Рішенням №101 від 12.09.2002 р. міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1.  Присвоїти звання «Почесний громадянин міста  Новомосковська» народному художнику України Федору Максимовичу Клименку.
 2. Координацію роботи з виконання  цього рішення покласти на начальника управління культури та туризму Шаликін В. П., контроль – на заступника міського голови Калюжну І. С.

Міський голова С.А.Мороз