РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 515 від 27 квітня 2012 року

Про затвердження проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
в приватну власність

Розглянувши заяви та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в приватну власність, керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділ 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 116, 118, 121, 186-1, 198 Земельного кодексу України, Постановою Верховної ради «Про земельну реформу» від 18.12.1990 року № 563, міська рада

ВИРІШИЛА:

І. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в приватну власність та передати в приватну власність земельні ділянки згідно списку:
1. земельна ділянка за адресою:  вул. Вишнева, 81, площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд;
2.земельна ділянка за адресою: вул. Вишнева, 83, площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.
ІI. Громадянам замовити заповнення бланків державних актів на право власності на земельні ділянки в Центрі Державного земельного кадастру.
III. Дотримуватися ст. 91 Земельного кодексу, Закону України «Про благоустрій».
IV.Зареєструвати державні акти на право власності на земельну ділянку відповідно до законодавства.
V.Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М. О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 516 від 27 квітня 2012 року

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Розглянувши клопотання Комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради та графічні матеріали, керуючись ст.ст. 7,13,14, розділ 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 92, 123, 124, п. 2 ст. 134, 186-1, 198 Земельного кодексу України,  міська рада

ВИРІШИЛА:

І. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок згідно списку:

 1. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради земельна ділянка за адресою:
  м. Новомосковськ, вул. Крупської (р-н «Воронівка») під розміщенням кладовища, орієнтовна площа 57.002 га;
 2. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради земельна ділянка за адресою:
  м. Новомосковськ, вул. Херсонська, (р-н «Животилівка») під розміщенням кладовища, орієнтовна площа 4,4 га;
 3. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради земельна ділянка за адресою:
  м. Новомосковськ, пров. Повстанчеський, (р-н «Кулебівка») під розміщенням кладовища, орієнтовна площа 21,164 га;
 4. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради земельна ділянка за адресою:
  м. Новомосковськ, вул. Севастопольська, (р-н «Кулебівка») під розміщенням кладовища, орієнтовна площа 28,897 га;
 5. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради земельна ділянка за адресою:
  м. Новомосковськ, вул. Лугова, (р-н «Животилівка») під розміщенням кладовища, орієнтовна площа 4,63 га;
 6. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради земельна ділянка за адресою:
  м. Новомосковськ, вул. Шкільна, (р-н «Перевал») під розміщенням кладовища, орієнтовна площа 24,492 га;
 7. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради земельна ділянка за адресою:
  м. Новомосковськ, вул. Колгоспна (р-н «Решкут») під розміщенням кладовища, орієнтовна площа 17,329 га;
 8. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради земельна ділянка за адресою:
  м. Новомосковськ, пров. Калініна (р-н «Кулебівка») під розміщенням кладовища орієнтовна площа 21,423 га.

ІІ. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради замовити розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в організаціях, що мають відповідні ліцензії.
ІІІ. Розробленні проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та погодженні відповідно до чинного законодавства подати до міської ради для затвердження.
ІV. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства (Барсук М. О.), координацію – на першого заступника міського голови (Козлов О.П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 517 від 27 квітня 2012 року

Про затвердження назв
вулиць, провулків та площ м.Новомосковська

Враховуючи вимоги ст. 4 та частини 6 ст. 27 Закону України «Про Державний реєстр виборців», з метою упорядкування назв вулиць, провулків та площ м. Новомосковська, узгодженості роботи відділу ведення Державного реєстру виборців, РАЦСу Новомосковського міськрайонного управління юстиції, сектору у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області, керуючись п.4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити назви вулиць, провулків та площ м.Новомосковська (додаток № 1).

 2. Доручити організаційному відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради направити зазначене рішення до відома і виконання організаціям та установам міста Новомосковська. (додаток  № 2).

 3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного архітектора міста Майстренко І.В., контроль – на постійну комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 518 від 27 квітня 2012 року

Про  роботу управління  житлово – комунального  господарства
Новомосковської міської ради по  поводженню з безпритульними
тваринами   і заходи по скороченню їх чисельності

 У зв’язку  зі зростанням чисельності  безпритульних тварин у м. Новомосковську, що в свою чергу сприяє поширенню інфекційних та паразитарних хвороб серед людей, джерелом збудників яких є тварини (собаки), а також збільшенням кількості   постраждалих від нападів безпритульних тварин, погіршенням санітарно – епідеміологічного стану місцевості, якості життя людей, та заслухавши звіт начальника управління житлово – комунального господарства Новомосковської міської ради Устименка С.Д  про роботу по поводженню з безпритульними тваринами і вжиті заходи по їх скороченню, міська рада відзначає, що існуючі «Правила утримання собак, котів та хижих тварин у м. Новомосковську» (затверджені рішенням сесії №550 від 13.04.2005р) в значній мірі не виконуються  як мешканцями міста, так і посадовими особами та  не відповідають існуючому законодавству. 

З метою ефективного вирішення питання  поводження  з безпритульними тваринами в м. Новомосковську та відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб» та нормативно правових  актів «Ветеринарно-санітарні вимоги до утримання тварин у притулках», затверджений наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 15.10.10 № 438, «Про затвердження Положення про притулок для тварин», «Положення про притулок для тварин», затверджені наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 15.10.12 № 439, «Про затвердження Порядку проведення заходів, необхідних для скорочення чисельності тварин, які становлять небезпеку», затверджений наказом Міністерства охорони навколишнього середовища України від 28.09.10 №425, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Інформацію  начальника управління  житлово – комунального господарства Новомосковської міської ради  Устименка С.Д. з питання поводження з  безпритульними тваринами у м. Новомосковську   прийняти до відома та   звернути  його увагу  на незадовільний стан роботи по скороченню чисельності безпритульних тварин. 
 2. Забов»язати   начальника управління житлово – комунального господарства Устименка С.Д. розробити на  протязі двох тижнів і надати на розгляд чергової сесії міської ради цільову програму   регулювання   чисельності  безпритульних тварин в м. Новомосковську  на 2012-2020 роки, в якій передбачити  облік тварин, що знаходяться у володінні населення та на підприємствах.
 3. Відділу з питань внутрішньої політики та прес - служби міської ради  Хирі О.М. проводити просвітницьку  роботу  з населенням  в засобах масової інформації , щодо впровадження в суспільну свідомість стандартів гуманного ставлення до тварин та підвищення відповідальності громадян, організацій, підприємств, що утримують собак на власній території. 
 4. Координацію роботи по виконанню рішення покласти  на 1-го заступника міського голови з питань  народно-господарського комплексу міста Козлова О.П.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Мазура Б.В та профільну  комісію міської ради.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 519 від 27 квітня 2012 року

Про надання матеріальної  допомоги
громадянам міста

Керуючись Конституцією України, ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми соціального захисту населення міста, затвердженої рішенням міської ради № 37  від 21.12.2010 року та враховуючи вимоги  Положення щодо надання допомоги малозабезпеченим громадянам міста, а також звернення постраждалих від наслідків пожежі та під час розбійного нападу 21.04.2012 року у парковій зоні міста, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити виконавчому комітету Новомосковської міської ради надати адресну матеріальну допомогу громадянам міста, які постраждали від наслідків пожежі та під час розбійного нападу :

№ пп

П.І.Б.

Ідентиф.
номер

Паспортні дані

Дата народження

Прописка або реєстрація

Сума
(грн)

серія

номер

ким видано

коли вида- но

1

Бессережнєва Юлія Олександрівна

3042209126

АК

618800

Новом МВ УМВС Укр.в Дн-ській обл

18.08.1999

17.04.1983

вул..Кольцева,55

6000

2

Дядюра Олексій Олексійович

2051714397

АЕ

339298

Новом МВ УМВС Укр.в Дн-ській обл

28.05.1996

04.03.1956

вул.. М.Ковалівка, 64/3

500

3

Кузнецова Світлана Антонівна

2387314202

АЕ

767400

Новом МВ УМВС Укр.в Дн-ській обл

27.09.1997

12.05.1965

вул.. М.Ковалівка, 64/4

500

4

Онопченко  Анна Іванівна

3003210648

АН

666219

Новом МВ УМВС Укр.в Дн-ській обл

26.12.2007

23.03.1982

вул..Желєзняка,
27

15000

5

Чернишова Тетяна Миколаївна

2492506248

АЕ

123574

Новом МВ УМВС Укр.в Дн-ській обл

29.09.1995

29.03.1968

вул.. Гастелло , 50

10000

6

Хащина Тетяна Іванівна

2127720946

АМ

366988

Новом МВ УМВС Укр.в Дн-ській обл

05.05.2011

03.04.1958

вул.. М.Ковалівка, 64/2

3000

7

Шевчук Олена Миколаївна

2573506786

АМ

214244

Синельниковським МР УМВС України у Дніпропет. Обл..

16.02.2001

17.06.1970

вул.. М.Ковалівка, 64/1

15000

8

Андросов Олександр Олександрович

2380100317

АЕ

122925

Новом МВ УМВС Укр.в Дн-ській обл

02.08.1995

01.03.1965

Вул.. Червоноармійська, 9/89

10000

9

Кустова Надія Володимирівна

2511709307

АК

144530

Новом МВ УМВС Укр.в Дн-ській обл

07.04.1998

07.10.1968

Вул.. Перервана, 47

5000

2. Згідно ст..4 п.4.3.1. та п.4.3.5. Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” від 27.11.03. № 1344 –1У вищезазначені громадяни звільнені від сплати прибуткового податку  з вказаних сум.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Калюжну І.С.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 520 від 27 квітня 2012 року

Про внесення доповнень до рішення
міської ради № 37 від 21.12.2010 р.
«Про затвердження Програми соціального
захисту населення м.Новомосковська на 2011 – 2015 р.р.»

На виконання Програми Президента України В.Ф.Януковича «Україна для людей», Народної програми розвитку Дніпропетровської області до 2015 року, розробленої за ініціативою голови облдержадміністрації О.Ю.Вілкула, з метою створення належних умов для формування і реалізації соціальної політики в місті, забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, реалізації Програми соціального захисту населення м.Новомосковська, затвердженої рішенням міської ради № 37 від 21.12.2010 року, керуючись ст..26 ч.1 п.22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення рівня життя населення, зменшення масштабів бідності та підтримки окремих категорій сімей, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести доповнення до рішення міської ради № 37 від 21.12.2010 року «Про затвердження Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на 2011 – 2015 р.р.», доповнивши пункт 15 розділу ІІ та пунктом 42 і викласти в новій редакції, згідно з додатком.
 2. Організацію виконання даного рішення покласти на територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новомосковська (Чупрун Т.І.), управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль  - на  заступника міського голови Калюжну І.С.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 521 від 27 квітня 2012 року

Про внесення змін до рішення № 287
від 10.10.2011р.  «Про внесення змін до рішення
від 14.09.2011р. № 265 «Про створення
Комунального некомерційного підприємства
«Новомосковський міський центр
Первинної медико-санітарної допомоги»

Керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві» від 07.07.2011р. № 3612-IV, «Загальнодержавної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2011 року», на виконання Указу Президента України від 27.04.2011р. №504/2011 «Про національний план дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, відповідно до Наказу МОЗ України від 29.06.2011р. № 384, та  рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД» , міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до додатку № 1 пункту 5.
 2. Внести зміни до пункту 6, та викласти в такій редакції: «Передати КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» майно згідно (додатку 2) та транспортні засоби в кількості семи легкових автомобілів (додаток №3), що забезпечує надання первинної медико-санітарної допомоги.       
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення    покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 522 від 27 квітня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши поданий пакет документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД» , міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на поновлення договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  з  ПП «Ковтанець О.Б.» загальною площею 5.0 кв.м   під аптечний пункт (для роздрібної торгівлі товарами медичного призначення), що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул.. Сучкова,40 (І поверх).
  Строком до 31.12.2012р.
 2. Орендарям укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та інше.   
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання данного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 523 від 27 квітня 2012 року

Про внесення змін до рішення
№ 363 від 02.12.2011р. «Про
«Місцеві стимули для медичних
працівників первинної ланки
м.Новомосковська на 2012-2014роки»

Погіршення стану здоров'я населення, яке проявляється у несприятливих демографічних показниках, скороченні середньої тривалості життя, потребує суттєвого покращення організації охорони здоров'я, в першу чергу ліквідації нерівності у доступності медичної допомоги, та підвищення її ефективності та якості.
Світовий досвід, узагальнений ВООЗ, свідчить, що розвиток первинної допомоги на засадах сімейної медицини є найефективнішим засобом досягнення справедливого розподілу і раціонального використання коштів, підвищення результативності роботи галузі охорони здоров'я.
У більшості країн світу первинна медико-санітарна допомога (далі — первинна допомога) при ефективній її організації забезпечує до 90 відсотків загального обсягу медичної допомоги. Кількість лікарів загальної практики — сімейної медицини (далі — сімейна медицина) становить від 30 до 50 відсотків кількості усіх лікарів, що працюють у галузі охорони здоров'я.

Керуючись відповідними статтями Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2011 року», «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській , Донецькій областях та м. Києві» відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 04 червня 2010 року № Р-252/0/3-10 «Про формування та налагодження ефективного функціонування системи надання населенню первинної медико-санітарної допомоги», приймаючи до уваги протокольне доручення за результатами наради під головуванням виконавчого секретаря Комітету з економічних реформ І.М. Акімової від 28.10.2011р. та рішення Керуючого комітету проекту «Модернізація охорони здоров’я» Дніпропетровської ОДА від 13.10.2011р. та 03.11.2011р. з метою покращення кадрового забезпечення

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до пункту 1, а саме доповнити заходи щодо виконання Програми «Місцеві стимули для медичних працівників первинної ланки м. Новомосковська» пунктом 1.5 «Призначення муніципальної надбавки лікарям первинної ланки (сімейним лікарям, лікарям терапевтам дільничним, лікарям педіатрам дільничним)». Додаток додається.
 2. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника Новомосковського міського голови Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 524 від 27 квітня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши поданий пакет документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД» , міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на поновлення договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  з  ПП «Філон» загальною площею 18.0 кв.м   під аптечний пункт, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул.. Сучкова,40 (І поверх).
  Строком до 31.12.2012.
 2. Орендарям укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та договору страхування приміщення. 
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання данного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 525 від 27 квітня 2012 року

Про укладання договору оренди комунального
майна, що належить до власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою: вул. Червоноармійська, 22

Розглянувши наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради переукласти та продовжити договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємцем Бедрань Олександром Миколайовичем на приміщення за адресою: вул. Червоноармійська, буд. 22, площею 35,0 кв. м.
  Строк дії договору до 31.12.2014 р.
 2. Орендарю укласти договори на участь у витратах з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 526 від 27 квітня 2012 року

Про укладання договору оренди комунального
майна, що належить до власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою: вул. Сучкова, 40

Розглянувши наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради переукласти та продовжити договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємством виробничо-комерційною фірмою «Вальфар» на приміщення за адресою: вул. Сучкова 40, площею 19,9 кв. м.
  Строк дії договору до 01.03.2015 р.
 2. Орендарю укласти договори на участь у витратах з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 527 від 27 квітня 2012 року

Про внесення змін до рішення
міської ради від 30 грудня 2011 року
№416 «Про бюджет
міста Новомосковська на 2012 рік»

Відповідно до Конституції України, керуючись Законами України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», від 22 грудня 2011 року №4282-VI «Про Державний бюджет України на 2012 рік», Бюджетним кодексом України, рішенням обласної ради «Про обласний бюджет на 2012 рік», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до пункту 2 рішення міської ради від 30 грудня 2011 року №416 «Про бюджет міста Новомосковська на 2012 рік» та викласти його у наступній редакції:

«2. Затвердити загальний обсяг видатків бюджету м.Новомосковська на 2012 рік у сумі  187110607,89 гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету – 174491284,89 гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 12619323,00 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2)  та головними розпорядниками коштів (додаток 3).»

2. Внести зміни до пунктів 3 та 4 рішення міської ради від 30 грудня 2011 року №416 «Про бюджет міста Новомосковська на 2012 рік» та викласти їх у наступній редакції:

«3. Установити дефіцит загального фонду бюджету м.Новомосковська у сумі 872337,89 гривень (додаток 6), в тому числі:

4. Установити дефіцит спеціального фонду бюджету м.Новомосковська у сумі 1758935,00 гривень (додаток 6), джерелом покриття якого визначити:

6. Внести зміни до додатків 2, 3, 3.1, 6, 7, 8 до рішення міської ради від 30 грудня 2011 року №416 «Про бюджет міста Новомосковська на 2012 рік» та викласти їх в редакції, що додається.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 528 від 27 квітня 2012 року

Про внесення змін до рішення  міської ради
№423 від 10.01.2012 " Про       затвердження
порядку     розподілу     чистого     прибутку
підприємств,  установ  та  організацій
комунальної   власності  міста"

Керуючись ст.29 п.2  Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», з метою здійснення контролю за використанням прибутків підприємств, установ та організацій комунальної власності міста, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1.  Внести  зміни до п.1 рішення  міської ради  №423 від 10.01.2012 " Про  затвердження порядку     розподілу чистого прибутку підприємств, установ та  організацій комунальної   власності  міста " та викласти його в наступній редакції:

  1.  Встановити для підприємств, установ та організацій комунальної власності міста наступний  порядок розподілу чистого прибутку:
  • 80 % чистого прибутку залишається в розпорядженні підприємства, установи та організації комунальної власності міста;
  • 20 % чистого прибутку – до  місцевого бюджету.
 2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського     голови за напрямками діяльності, контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Б.В.Мазур.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 529 від 27 квітня 2012 року

Про надання дозволу на відчуження
комунального майна, що перебуває
на балансі КП НККП, для його реалізації
з метою погашення податкового боргу

На виконання статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою погашення податкового боргу Комунального підприємства «Новомосковського комбінату комунальних підприємств», враховуючі звернення Новомосковської ОДПІ від 17.01.2012 р. за вих. № 739/10/24 – 108, рішення виконкому Новомосковської міської ради № _____ від 25.04.2012 року, щодо надання дозволу на реалізацію майна, що перебуває на балансі вищеназваного підприємства яке знаходиться в неробочому стані та не впливає на діяльність підприємства, на підставі  ст. ст. 95, 96 Податкового кодексу України,  Новомосковська міська ради

ВИРІШИЛА:

 1. 1. Затвердити Перелік комунального майна, що перебуває на балансі Комунального підприємства «Новомосковського комбінату комунальних підприємств», яке знаходиться в неробочому стані та не впливає на діяльність підприємства, для його реалізації  з метою погашення податкового боргу  вищеназваного підприємства (додаток 1).

 2. Дати  дозвіл на реалізацію майна, що перебуває на балансі вищеназваного підприємства, яке знаходиться в неробочому стані та не впливає на діяльність підприємства,  згідно з затвердженим Переліком (додаток 1).

 3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва  Воскобойника О.М., контроль - на  заступників  міського голови  відповідно до функціональних повноважень.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 530 від 27 квітня 2012 року

Про продаж земельної ділянки

Розглянувши звіт про експертну грошову оцінку ринкової вартості земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 127, 128, 196, 201 Земельного кодексу України, ст. ст. 26, 42, 50, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою КМУ від 29.04.2009 р. № 381 міська рада

ВИРІШИЛА:

І. Продати земельну ділянку площею 0,0068 га, яка розташована за адресою: м. Новомосковськ, вул. Шевченко, 39-а несільськогосподарського призначення за ціною 28886,00 грн. (двадцять вісім тисяч вісімсот вісімдесят шість грн. 00 коп.) без врахування ПДВ, відповідно до звіту про експертну грошову оцінку ринкової вартості земельної ділянки.  
Даний продаж здійснити з розстроченням платежу у 1 (один) рік, відповідно до Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності, затвердженого Постановою КМУ від 29.04.2009 р. № 381.
ІІ. Покупцю замовити заповнення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку в Центрі Державного земельного кадастру.
ІІІ. Дотримуватися ст.91 Земельного кодексу, Закону України «Про благоустрій».
ІV. Зареєструвати державні акти на право власності на земельну ділянку відповідно до законодавства.
V. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства (Барсук М. О.), координацію – на першого заступника міського голови (Козлов О.П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 531 від 27 квітня 2012 року

Про розірвання договорів оренди
земельних ділянок

Розглянувши заяви фізичних та юридичних осіб про розірвання договорів оренди земельних ділянок та керуючись ст.ст. 7,13,14, розділу 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 93, 120, 123, 124, 125, 198 Земельного кодексу України, Законом України "Про оренду землі", міська рада

ВИРІШИЛА:

І. Розірвати договори оренди земельних ділянок згідно списку:
1. договір оренди земельної ділянки від 22.02.2007 р. № 04:07:126:00026 за адресою: вул. Сучкова,7, для комерційного використання – роздрібної торгівлі та комерційних послуг, площею 0,0467га;
2. договір оренди земельної ділянки від 29.06.2010 р. № 04:10:111:00046 за адресою: пл. Леніна, 16, для комерційного використання – роздрібної торгівлі та комерційних послуг, площею 0,0041га;
ІІ. Зобов’язати землекористувачів зазначених в рішенні:
1.протягом двох місяців з моменту прийняття цього рішення укласти відповідні угоди з міською радою та звернутися для здійснення державної реєстрації протягом одного місяц після спливу терміну встановленого для укладання відповідної угоди.
2.надати в податкову інспекцію відомості про укладені відповідні угоди.
ІІІ. Відділу Держкомзему внести зміни до земельно-кадастрової документації.
ІV.Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М. О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 532 від 27 квітня 2012 року

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки  у постійне користування

Розглянувши клопотання Управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради та графічні матеріали, керуючись ст.ст. 7,13,14, розділ 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 92, 123, 124, п. 2 ст. 134, 186-1, 198 Земельного кодексу України,  міська рада

ВИРІШИЛА:

І. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування:
1. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради земельна ділянка за адресою: м. Новомосковськ, вул. Велика Ковалівка, 14 під розміщенням колишнього дошкільного навчального закладу «Чебурашка»,
ІІ.  Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в організаціях, що мають відповідні ліцензії.
ІІІ. Розробленний проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та погодженні відповідно до чинного законодавства подати до міської ради для затвердження.
ІV. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства (Барсук М. О.), координацію – на першого заступника міського голови (Козлов О.П.).

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 533 від 27 квітня 2012 року

Про укладання
договору оренди земельної ділянки

Розглянувши заяву ТОВ "Торговий дім "Союзпродукт" та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку , керуючись ст.ст. 7,13,14, розділу 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 93, 120, 123, 124, п. 2 ст. 134, 198 Земельного кодексу України, Законом України "Про оренду землі", міська рада

ВИРІШИЛА:

І. Надати в оренду земельну ділянку, укласти договір оренди земельної ділянки згідно з додатком № 1.
ІІ. Зобов’язати землекористувача зазначеного в рішенні:

  1. протягом двох місяців з моменту прийняття цього рішення укласти договір оренди земельної ділянки з міською радою та звернутися для здійснення державної реєстрації протягом одного місяця після спливу терміну встановленого для укладання договору оренди.
  2. надати в податкову інспекцію відомості про укладені договори оренди.
  3. використовувати земельну ділянку відповідно до Закону України «Про благоустрій».
  4. дотримуватись вимог викладених у висновках та обов’язків встановлених ст.96 Земельного кодексу України.

ІІІ. Відділу Держкомзему внести зміни до земельно-кадастрової документації.
ІV. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М. О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

Міський голова С.А.Мороз