РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 459 від 29 березня 2012 року

Про виконання Програми
соціально-економічного і культурного
розвитку м. Новомосковська
за 2011 рік

Робота міської Ради, виконкому, підприємств, організацій і установ міста протягом 2011 року була спрямована на забезпечення позитивних результатів розвитку міста, мінімізацію впливу фінансово-економічної кризи, про що свідчить аналіз основних показників соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська за 2011 рік.
2011 рік був дуже непростим і важливим як для України в цілому , так і для нашого міста.Не зважаючи на всі труднощі,нам вдалося зберегти в місті стабільність,закріпити позитивні тенденції соціально-економічного розвитку,а в деяких напрямках і покращити їх.Безперебійно забезпечувалась робота підприємств та установ освіти,закладів соціальної та культурної сфери. Був забезпечений сталий розвиток міста.
Однією із знакових подій в житті міста за звітний період стало прийняття та затвердження "Стратегії розвитку м.Новомосковська на період до 2015 року"..Цей документ формує бачення майбутнього міста,пріоритетні напрямки розвитку,інструменти реалізації та очікувані результати.Місто отримало стратегічний інструмент,який здатний об"єднати зусилля місцевої влади і територіальної громади заради сталого розвитку міста.Головною метою даного документу є досягнення європейських стандартів за показниками рівня і якості життя населення.

СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА

Наше місто в 2011 році в умовах недостатності дохідного потенціалу бюджету забезпечило виконання соціальних програм. Головним пріоритетом міської влади було , є і буде суворо дотримання соціальної спрямованості у своїй діяльності.
Ефективно реалізується в місті соціальна політика, своєчасно одержують заробітну плату працівники бюджетних установ, здійснюється виплата пенсій громадянам та адресна допомога незахищеним верстам населення. Не залишаються без уваги люди з обмеженими фізичними можливостями, діти з малозабезпечених родин, ветерани війни.
Не забуває міська влада і про людей , які тим чи іншим чином опинились на узбіччі життя. В місті активно співпрацює з владою в цьому складному питанні реабілітаційний центр громадської організації «Незалежність».
Постійно проводилися засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) до державного та місцевого бюджетів на яких заслуховувалися керівники підприємств, розглядалися питання щодо несвоєчасної виплати заробітної плати, порушення законодавства про встановлення мінімального рівня заробітної плати.
Середньомісячна заробітна плата за 2011 рік склала 2079 грн. та збільшилася у порівнянні з 2010 роком на 15.3 % , ., темп росту з плановими показниками склал 5.5 % (план на 2011 рік становил 1990 грн.).
Слід зазначити, що заборгованість із виплати заробітної плати по місту станом на 01.01.2012р. відсутня.

ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Протягом 2011 року за сприянням у працевлаштуванні в центр зайнятості звернулося 1672 чол.
Станом на 01.01.2012 року на обліку перебуває 592 чол., у т. ч. 581 безробітних. У порівнянні з 01.01.11 р. на обліку перебувало 648 чол., у т.ч. 634 безробітних. Таким чином, спостерігається тенденція до зменшення кількості перебуваючого на обліку незайнятого населення.
У загальній чисельності безробітних питома вага жінок складає 67.8 %,що дещо більше показників мінулорічного періоду (66.1%).Зменшилася питома вага молоді у віці до 35 років і склала 48.7% ( в відповідному періоді минулого року 56.1%).
Протягом звітного періоду передбачалося, що з підприємств,установ та організацій буде вивільнено в зв"язку зі скороченням чисельності або штату 553 чол.Фактично вивільнено в зв"язку зі скороченням чисельності або штату 83 чол.
Серед підприємств, які подали списки про заплановане звільнення, найбільшу кількість працівників(117чол) планувалось вивільнити з Придніпровської геофізичної експедиції,проте в звітному періоді вивільнені були 7 чол.Новомосковське управління по експлуатації газового господарства надало списки на вивільнення 78 осіб, фактично були вивільнені 37 осіб,вивільнення інших працівників вдалося запобігти.
Готуючись до реформування,звіти про заплановане вивільнення працівників подали Управління Пенсійного фонду в м.Новомосковську та Новомосковському районі(загальною кількістю 96 чол.), проте в звітному періоді фактично вивільних не було.
В грудні звіти про заплановане вивільнення 98 працівників подала ФНВ № 2991 ВАТ "Ощадбанк",проте фактичне вивільнення такої кількості працівників не очікується,оскількі в даний момент проходить реорганізація установи, і планується зберегти всі існуючі робочі місця.
Станом на 01.01.12 року вакантних місць по м. Новомосковську - 175, з них 61 - робітничі місця, 106 - місця службовців, 8– місця, які не потребують спеціальної підготовки.
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість вакансій майже не змінилася (загальна кількість вакансії станом на 01.01.2010р. була 172). Протягом 2011 року працевлаштовано 582 чол., що складає 25.1 % шукаючих роботу (протягом 2010 року працевлаштовано 23.8 % від загальної кількості шукаючих роботу). У звітному періоді спостерігається збільшення рівня працевлаштування.
Станом на кінець звітного періоду найбільша кількість вакантних місць (24 або 14% всіх вільних місць)-це вакансії ВАТ"Інтерпайп Новомоскоський трубний завод",такі, як електрозварник листів та стрічок,сортувальник-здавальник металу,електромонтер, машиніст крана металургійного.
Впродовж всього звітного періоду вільні місця були в в/ч-194.Станом на кінець звітного періоду в даній установі 22 вакантних місця. Труднощі в укомплектуванні даних вакансій є проблематичними через те, що всі вони передбачають працевлаштування на військову службу за контрактом, а це відповідні вимоги до претендентів - вік, фізичні дані й т.п. Слід урахувати, що запропоновані вакансії стосуються чоловіків, тоді як 67,8 % перебуваючи на обліку безробітних – жінки.
За звітній період укладено 15 договорів на проведення громадських робіт. Фактично в громадських роботах брали участь 242 чол.
У звітному періоді 22 чол. одержали одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності.За сприянням служби зайнятості безробітні відкрили власну справу за такими видами економічної діяльності ,як торгівля,юридичні послуги,пошив одягу,дизайн інтер"єру, пслуги електрика,надання послуг з ремонт у квартир,надання послуг з ремонту автомобілів,перукарські послуги ,тощо.

РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Міська влада продовжує робити суттєві кроки у сфері реформування житлово-комунального господарства.
Основна увага в житлово- комунальномму господарстві міста була зосереджена на забезпеченні необхідного рівня обслуговування мешканців,наданні якісних комунальних послуг, підтриманні санітарного порядку , благоустрою, створенні комфортного середовища для проживання.Зиму 2010-2011 років вдалося завершити без значних аварійних ситуацій.Успішно відбулася підготовка міського господарства і до зимового періоду 2011-2012 років. У місті вчасно розпочато опалювальний сезон. Завдяки щоденним зусиллям міської влади зараз, у розпал опалювального сезону, у будинках наших городян тепло, відсутні проблеми з: електрогазопостачанням, поставкою води, іншими послугами.
Триває процес створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (станом на 01.01.2012р. створено 16 об'єднань).
Практично знято питання щодо вивозу сміття. Покращується вуличне освітлення у багатьох мікрорайонах. Починаючі з 25 березня в місті щочетверга проводились акції міського Голови «Чистий двір, чиста вулиця, чисте місто Новомосковськ».
За рахунок місцевого бюджету проведено:,
 ремонт 1252.8м2 шиферної покрівлі: вул.Червоноармейської 8,вул. Радянській 13, вул. Космонавтів, 27 на суму 124.2 тис.грн.;
 ремонт 1955.8 м2 м'якої покрівлі житлових будинків : вул.Жовтневої 20, вул.Сучкова5-Комсомольска 17, вул.Сучкова 50, вул.Українська 7 на суму 114.3 тис.грн.;
 ремонт мережі холодного водопостачання в підвалах ж/б: вул. пл.Леніна 14, вул.Комсомольської 23,вул.Комсомольської 25, вул. З.Білої 4 на суму 43,8 тис.грн.;
 ремонт каналізації в підвалах ж/б вул. Червоноармійської 2, вул.М.Головко 28, вул.195 Стр.Дивізії 6, вул.Шевченко 35 на суму 25.0 тис.грн.;
 ремонт міжпанельних стиків ж/будинків : вул.Українська 7 на суму 40.9 тис.грн
Проводилась експертна оцінка технічного стану 20 ліфтів після закінчення встановленого терміну експлуатації на суму 38.7 тис.грн.

ТРАНСПОРТНО-ДОРОЖНІЙ КОМПЛЕКС

На протязі року був проведен капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг вул. Українська5, вул. Радянська 20, вул. Комсомольська 5, на суму 192,6 тис.грн.
На проводення поточного ремонту доріг використано 99,5 тис.грн
Проводилася осьова розмітка доріг ( вул. Радянська-Сучкова та 195 Стрілецької дивізіі) на суму 38.9 ис. грн.
На придбання протиожеледних матеріалів у зимовий період витрачено 55992,7грн., на придбання дорожних знаків 55.2 тис. грн.

ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

За 2011 рік обсяг експорту товарів по місту становив 173,8 млн. дол. США та збільшився проти відповідного періоду минулого рокуна 57%, обсяг імпорту склав 157.2 млн. дол. США та збільшився проти відповідного періоду 2010 року на 26.7%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 16.6 млн. дол. США.
Найбільшу питому вагу в експорті та імпорті міста у 2011 році склали такі сфери діяльності та види товарів й послуг як: металургійне виробництво та виробництво готових металевих виробів, монтаж та встановлення збірних конструкцій, виробництво виробів з бетону для будівництва, оптова торгівля чорними та кольоровими металами в первинних формах та напівфабрикатами з них, діяльність автомобільного вантажного транспорту агро промислова продукція, оптова торгівля залізними виробами, водопровідним та опалювальним устаткуванням, оптова торгівля кавою, чаєм, какао та прянощами та інші види оптової та роздрібної торгівлі.

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

По об'єктах комунального господарства фінансування коштів здійснювалось за звітній період з місцевого бюджету на суму 1511.8 тис. грн., з обласного бюджету – 1379.5 тис.грн. Виділенні кошти з місцевого бюджету освоєні на:
 будівництво водопроводу по вул. Леніна та пров. Київському з закільцівкою в м.Новомосковськук( 323.9 тис.грн.);
 будівництво водопроводу по вул.Декабрістів,київській в м.Новомосковську (106.8 тис.грн);
 реконструкція водопроводу д-500мм ( від пров.Новомосковського до вул. Шевченка) в м.Новомосковську (500 тис.грн);
 реконструкція каналізаційної системи по вул.З.Білої в м.Новомосковську,ПВР (5,7 тис.грн);
 каналізаційна насосна станція №2 по вул.Дзержинського ,каналізаційна насосна станція № 1 по вул.Комсомольскій- реконструкція та переоснащення ВНС № 3 по вул.Сучкова в м.Новомосковську (299.5 тис.грн);
 реставрація троїцького собору м.Новомосковська (275.9 тис.грн).
Виділенні кошти з обласного бюджету освоєні на:
 реконструкція водопроводу д-500мм ( від пров.Новомосковського до вул. Шевченка) в м.Новомосковську (500 тис.грн);
 реконструкція каналізаційної системи по вул.З.Білої в м.Новомосковську,ПВР (280.0 тис.грн);
 реконструкція каналізаційного колектору по вул.Дзержинського в м.Новомосковську 2 етап (206,7 тис.грн);
 будівництво каналізаційної насосної станції по вул.Спаській в м.Новомосковську ( 392.8 тис.грн).
З метою забезпечення додаткових фінансових потреб міста на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста було проведено роботу з інвесторами.Укладено договорів на пайову участь замовників на виконання ст.40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".
За 2011 рік було отримано коштів у розмірі 72816 гривень.

ГУМАНІТАРНА СФЕРА
ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

В місті працює програма реформування системи охорони здоров'я, в центральній міській лікарні створено Центр первинної медико-санітарної допомоги.
Забезпечується надання безоплатної медичної допомоги ветеранам війни.
Безоплатно лікарськими засобами забезпечуються діти-інваліди та діти з багатодітних сімей .
У відділенні швидкої медичної допомоги встановлено джи пи єс термінали, придбано комп'ютерну техніку, встановлено додатково архиватор мовлення, введено додаткові телефонні лінії, наявний мобільний і радіозв'язок.
У рамках реалізації програми «Здоров'я нації», профілактики й лікування артеріальної гіпертензії, «Цукровий діабет», програми розвитку донорства крові і її компонентів, програми стабілізації епідеміологічного й епізоотичного положення з туберкульозом, програми профілактики ВІЛ-Інфекції/СНІДу/ за 2011 року забезпечено виконання наступних заходів:
 проведено 1198984 лабораторних аналізів;
 проведено 233175 фізіотерапевтичних процедур;
 виконано 34848 рентгенівських обстежень і 10762 мамографій;
 виконано 28004 ультразвукових діагностик.

КУЛЬТУРА

На протязі 2011 року робота установ культури була спрямована на забезпечення інтелектуальних і культурних потреб населення, підтримці професійної творчої діяльності, сприянню молодим талантам, поповненню фондів бібліотек, розширенню гастрольної діяльності творчих колективів.
За звітний період було проведено 1137 культурно-масових заходи, серед яких найбільш яскравими були:
Заходи обласного рівня:
- відкритий фестиваль молодіжних суб - культур «Шок»;
- обласний конкурс молодих художників «Палітра».
Заходи Всеукраїнського рівня:
- відкритий Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «Самарська осінь»;
- щорічне свято народного прикладного мистецтва «Містечко майстрів».
Заходи Міжнародного рівня:
- ІІ відкритий Міжнародний фестиваль повітроплавства «Небесний карнавал 2011».
Серед проведених заходів у 2011 році найбільш яскравими були:
1. Народне фольклорне дійство «Свято Водохрещі» щорічно відбувається на березі річки Самара. Свято збирає всі народні аматорські колективи. Для глядачів проводяться ігри, конкурси, забави. Ряджені вітають увесь чесний люд зі святом. Захід відвідало понад 3000 чол.
2. ІІ відкритий Міжнародний фестиваль повітроплавства «Небесний карнавал 2011» зібрав екіпажі з країн: Румунія, Молдова, Росія, Україна. Старти супроводжувалися концертною програмою. Фестиваль тривав 3 дні. Останнього дня відбулося закриття з проведенням Гала – концерту. Захід зібрав понад 10000 чол.
3. Щорічне свято, яке є традиційним, очікуваним та справжнім – це День народження міста Новомосковська. Урочистий мітинг, масові гуляння, а саме традиційний ярмарок майстрів з усіх регіонів України «Містечко майстрів», виступи творчих колективів на різних майданчиках міста, «Свято квітів», вечірній концерт – вітання за участю гостей свята гурту «ДІО фільми» та святковий феєрверк – всі ці заходи дають в повній мірі відчути свято – свято народження. На святі було присутніх понад 10000чол.
4. По-справжньому яскравим відбувся захід, присвячений 60-річчю створення Новомосковської школи естетичного виховання ім..М.Бровченка. педагогічний колектив, учні, випускники, гості свята дарували своє мистецтво рідній школі в день її ювілею. Серед почесних гостей заходу були народний депутат України Микола Павлович Солошенко, відеопривітання народного артиста Росії, керівника Московського державного музичного театру національного мистецтва, професора Російської Академії музики ім..Гнесіних Володимира Назарова, виступ доньки в минулому директора школи, чиє ім'я зараз носить заклад концертмейстера групи скрипки симфонічного оркестру Харківського театру опери та балету Катерини Миколаївни Жданової та багатьох інших. Захід зібрав 700 глядачів.
5. По-справжньому яскравим, казковим та багатогранним дійством стало відкриття міської новорічної Ялинки. Красуня ялинка, що прибула до новомосковців з м. Тернополя додавала гарного настрою у супроводі виступів колективів художньої самодіяльності міста, учасників молодіжного театру управління культури. Яскравим закінченням дійства став запуск небесних ліхтарів, в якому брали участь всі присутні центральної площі міста – пл. Леніна. Захід зібрав понад 2000 чол.
За 2011 рік бібліотечний фонд міста становив 180.1 тис.екземплярів. У школі естетичного виховання навчається 367 чол., з них 45 чол. пільгової категорії.

ОСВІТА

Протягом 2011 року робота в сфері освіти була спрямована на створення оптимальних умов для навчання, виховання й оздоровлення дітей. Було забезпечено стабільне функціонування розвинутої мережі навчальних закладів. У загальноосвітніх школах навчається 6 718 учня, у дошкільних навчальних закладах – 2 370 дитини.
Для покращення умов харчування для учнів початкової школи загальноосвітньої школи № 2 була видкрита їдальня з харчоблоком.130 дітей зможуть харчуватись у основному приміщенні школи.
Друге життя після капітального ремонту отримала ЗОШ № 4.Окрім ремонту покрівлі, тут також був здійснений ремонт приміщення школи, благоустрій території.
Всі школи на 100% забезпечені комп'ютерними класами та підключені до мережі Інтернет.
Охоплення профільним навчанням старшокласників становить 100 % .
В основу діяльності управління освіти, педагогічних колективів з питань соціального захисту неповнолітніх і працівників закладів освіти покладено положення міської програми "Дітям Новомосковська –сучасні стандарти освіти".Виконання цієї програми є одним з головних питань в управлінський діяльності і знаходиться на постійному контролі.

ТРАНСПОРТ

Підприємствами міста всіх форм власності, які працювали на ринку автомобільних перевезень в 2011 році було перевезено 154.4 тис.тонн вантажів, що складає 49 % до показників відповідного періоду минулого року. Вантажообіг зменшився на 41.5 % і склав 24.7 млн.т.км.
Пасажирським автотранспортом за 2011 рік перевезено 3 893.1 тис.пас., пасажирооборот склав 53.6 млн.пас.км. Порівняно з відповідним періодом 2010 року об'єм перевезень збільшився на 10.4 %, пасажирооборот на 41.1 %.

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Всього в місті в спортивній галузі працюють 79 чоловік. Функціонують 69 спортивних майданчиків, 6 футбольних полей, ФОК, чотири спортивні зали міського центру "Спорт для всіх". В місті культивуються біля 30 видів спорту і зареєстровані 10 федерацій з видів спорту. За місцем проживання оздоровчу роботу проводять 10 клубів. В місті функціонують дві дитячо-юнацькі спортивні школи в яких працюють 9 відділень з видів спорту, 23 чоловік тренерського складу і 910 дітей підвищують свою спортивну майстерність. Забезпечується всебічна підтримка спорту вищих досягнень. З метою якісної підготовки до змагань проведено 5 навчально-тренувальних збори з пріоритетних видів спорту. Вісім перспективних спортсменів міста щомісячно протягом року отримують стипендії міськвиконкому. В кінці року 13 кращих спортсменів та 10 тренерів були відзначені преміями за високі спортивні досягнення (витрачено 4997,00 грн.)
Протягом року міським центром було проведено 17 спортивно-масових та оздоровчих заходи в різних мікрорайонах міста та в місцях масового відпочинку населення, в яких взяли участь біля 3000 чоловік.
В місті працює центр фізичного здоров"я населення "Спорт для всіх" з кількістю 3 штатних працівників. В центрі існують секції з атлетичної та оздоровчої гімнастики, спортивних танців, боксу, акробатичного рок-н-ролу, шейпінгу, йога, групи ЗФП, в яких займаються біля 300 чоловік.
За 2011 рік, відповідно до календарного плану, у місті проведено 97 спортивно-масових заходи, у яких узяло участь 11500 учасників. Спортсмени міста брали участь у чемпіонатах області (475 чол.), чемпіонатах України (38 чол.), міжнародних змаганнях (29 чол.), 6тих літніх спортивних іграх (53 чол.). Проводилися масштабні загальноміські спортивно-масові заходи:
Взято участь у І обласній спартакіаді депутатів органів місцевого самоврядування всіх рівнів з наступних видів спорту: міні-футболу, волейболу та настільного тенісу.
На базі плавального басейну ВАТ «Інтерпайп НМТЗ» забезпечена організація навчання плаванню дітей молодшого шкільного віку.
У 2011 році була відкрита школа плавання на відкритій воді.

ПІДПРИЄМНИЦЬКЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Одним з найважливіших напрямків розвитку економіки міста є розширення бізнесу й підприємництва.
Станом на 01.01.2012 року в місті зареєстровано 5 768 суб'єктів підприємницької діяльності, з них:
 фізичних осіб - 4 501 суб'єкт;
 юридичних осіб – 1 267 суб'єкта.
Суб'єктам підприємництва передано в оренду 9 117,0 м2 нежитлових приміщень комунальної власності.
Результатом розвитку підприємництва в місті є створення додатково 1098робочих місць, що на 18.6% менше показників відповідного періоду минулого року.
Торгівельна мережа міста збільшилася з початку року на 30 об'єктів:
- "Цент" - вул. Сучкова, 38 - (845 м2);
- "Пчілка" - вул. Червоноармійська, 1- (41 м2);
- "Тепло-Авангард" - вул. Українська, 8 - (78 м2);
- "Ритуальний" - вул.195 Стрєлкової дивізії, 8 - (52 м2);
- "Зелений світ" - вул. Комсомольська , 2 – (35 м2);
- "Стильний Дім" - вул. Радянська, 27а - (100 м2);
- Кафе "Піт Стоп" - 50 посад./місць - вул. 195 Стрєлкової дивізії, 1а - (автовокзал).
- "Рибний базар" -вул.Радянська 47 –(108м2);
- "Колбасков"-вул.Радянська 40-(46м2);
- "Одяг"-вул.Радянська 30-(50м2);
- "Мобільні телефони"- вул. 195 Стрєлкової дивізії 6-(26м2);
- "Пивная на Радянський" - вул.Радянська 40-(340м)
- " Смачне курча" –вул.Сучкова 15-(70.0м2);
- "Магазин "Продукти" по вул.Н.Курченко,14- (30,2 м2);
- "Велике пузо"-вул Радянська 220- (25.0м2);
- "Візіт"- вул.Радянська ,151а-(29,3м2);
- Торговий комплекс " Алі вітрила"- вул.Радянська,19-(601.1м2);
- "Бест Бут"-вул.Сучкова,13-(49.9м2);
- "Одяг"-вул.Шевченко,2-(117.1м2);
- кафе"Веселий жук"-парк Сучкова-40 посад./місць;
- кафе"Корал"-вул.Радянська,40а-40 посад./місць;
- т/м "Сад каміння" вул.Сучкова 41-г(180м2);
- кафетерій вул.Шевченко 39(46.9м2);
- маг."Штофф" вул.Радянська 25(89.1м2);
- маг."Фаворит" вул.Радянська 50(48м2);
- маг."Моб.тел." вул.Радянська 35(25м2);
- маг."Жіночий одяг",вул.195 стр.див.(30м2);
- маг."Дім посуду" вул.Радянська 31а(102.8м2);
- маг."Все для дому" вул.Сучкова14а(77.3м2);
- маг.вул.Сучкова 124 (150.5м2)

ПІДТРИМКА СІМ'Ї, ДІТЕЙ І МОЛОДІ

Сім'я – сама доступна й відома кожному форма зв'язку минулого, сьогодення та майбутнього. Неможливо переоцінити значимість інституту сім'ї у вихованні дітей та юнацтва. Саме в родині закладаються орієнтири й визначаються життєві цілі. Протягом 2011 року в місті діяли багаточисельні соціальні програми, покликані вирішувати величезне коло питань, пов'язаних з родиною, материнством і дитинством.
У рамках реалізації програми запобігання дитячої безпритульності проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці». Здійснюється контроль над недопущенням незаконного продажу житла, яке належить неповнолітнім. Організовується дозвілля дітей у канікулярний період. Створені умови для соціальної реабілітації засуджених неповнолітніх.

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

На обліку в пенсійному фонді станом на 01.01.2012 р. значилося 19849 пенсіонерів. Кількість працюючих на підприємствах усіх форм власності становить 13396 чол. (за звітній період 2010 р. кількість працюючих складало 13752 чол.).
Станом на 01.01.2012 р. борг по пенсійному фонду склав 1068.1 тис. грн. Потреби в коштах на виплату пенсій становлять 280,4млн. грн. Надійшло грошей 128.0 млн. грн. Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій склала 45.6 %.

Інноваційна діяльність

На протязі року на підприємстві ВАТ"Інтерпайп Новомосковський трубний завод" відбулося впровадження нового турбокомпресора SAMSUNG TMX 1254 , вартістю більш 4 млн.грн , що призведе до зменшення витрат електроенергії на виробництво стисненого повітря.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За 2011 р. промисловими підприємствами міста реалізовано продукції на суму 2573.1 млн. грн., темп росту з плановими показниками складатиме 22.5 % (план на 2011 рік становить 2.1 млрд. грн.).
Усього за 2011 рік ВАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод» виробив 218575 тонн труб, що на 35848 тонн більше виробництва за аналогічний період 2010 р., ріст виробництва продукції за звітній період склав 19.6 %.
На 7.6 % збільшилось виробництво хлібобулочних виробів. За 2011 рік показник склав 17106 тонн.
Збільшило свої обсяги ТОВ "ЗБ та ЕТВ".Обсяг виробництва залізобетонних виробів за 2011 рік склав 39,8 тис. тонн або 129.2 % до аналогічного періоду минулого року.
Виробництво проводів та кабелів ТОВ "Кабельний завод "Енергопром" склало 100503 км.
Досягнуто ріст виробництва продукції на 70,9%.
У порівнянні з 2010 роком збільшили обсяги виробничої продукції (темп росту) наступні підприємства:
ТОВ «Укрторгобладнення" - в 3 рази збільшило виробництво меблів;
ТОВ «Новомосковський посуд» - 102.0 %.
У висновку слід зазначити, що зосередивши в звітньому році обмежені фінансові ресурси на розв'язання невідкладних завдань, поточних задач, у сфері освіти, охорони здоров'я, житлово-комунального господарства вдалося забезпечити позитивні результати розвитку міста.
Розглянувши основні показники програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2011 рік, з метою подолання негативних тенденцій в економіці міста, забезпечення зростання обсягів виробництва продукції, стабілізації фінансової діяльності усіх галузей народного господарства міста підвищення на цій основі життєвого рівня населення та вирішення існуючих проблемних питань сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про соціально-економічний та культурний розвиток міста за 2011 рік взяти до відома .
2. Зобов'язати заступників міського голови по напрямкам роботи та рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх форм власності:
 спрямувати організаційну роботу на закріплення позитивних тенденцій щодо створення умов для економічного зростання, поліпшення добробуту населення;
 вжити конкретних заходів щодо надолуження відставання в галузях господарського комплексу та нарощування обсягів виробництва продукції;
 забезпечити умови для нарощування конкурентоспроможної продукції шляхом зниження її енергоємності, покращення якості, розвитку маркетингу та збільшення споживчого попиту на вітчизняну продукцію, зокрема, на внутрішньому ринку;
 забезпечити створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва, у першу чергу - виробничого, як невід'ємної частини нової структури економіки міста, основного джерела створення нових робочих місць, залучення додаткових інвестицій, збільшення податкових надходжень до бюджету;
 створити сприятливі умови для більш широкого залучення іноземних інвестицій у народне господарство міста;
 забезпечити підвищення рівня безпеки праці;
 вжити конкретні заходи для забезпечення продуктивної зайнятості населення;
 не допускати виникнення заборгованості з виплати заробітної плати підприємствам, що мають заборгованість, вжити вичерпних заходів щодо їх погашення.
3. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх форм власності, які допустили зниження обсягів виробництва за 2011 рік, вжити заходів щодо надолуження відставання та провести ретельний аналіз причин, які його спричинили та вважати пріоритетними напрямками роботи:
 здійснення комплексу заходів, спрямованих на розширення внутрішнього попиту на групу товарів і виробленої продукції, тим самим, зробити посилення ролі внутрішнього виробництва, визначення нових ринків збуту на вироблену продукцію в усіх сферах діяльності, забезпечити на цій основі збільшення обсягів випуску і реалізації продукції.
4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови по напрямкам роботи.

Міський голова С. А. Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 460 від 29 березня 2012 року

Про виконання Програми
соціально-економічного і культурного
розвитку м. Новомосковська
за 2011 рік

Робота міської Ради, виконкому, підприємств, організацій і установ міста протягом 2011 року була спрямована на забезпечення позитивних результатів розвитку міста, мінімізацію впливу фінансово-економічної кризи, про що свідчить аналіз основних показників соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська за 2011 рік.
2011 рік був дуже непростим і важливим як для України в цілому , так і для нашого міста.Не зважаючи на всі труднощі,нам вдалося зберегти в місті стабільність,закріпити позитивні тенденції соціально-економічного розвитку,а в деяких напрямках і покращити їх.Безперебійно забезпечувалась робота підприємств та установ освіти,закладів соціальної та культурної сфери. Був забезпечений сталий розвиток міста.
Однією із знакових подій в житті міста за звітний період стало прийняття та затвердження "Стратегії розвитку м.Новомосковська на період до 2015 року"..Цей документ формує бачення майбутнього міста,пріоритетні напрямки розвитку,інструменти реалізації та очікувані результати.Місто отримало стратегічний інструмент,який здатний об"єднати зусилля місцевої влади і територіальної громади заради сталого розвитку міста.Головною метою даного документу є досягнення європейських стандартів за показниками рівня і якості життя населення.

СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА

Наше місто в 2011 році в умовах недостатності дохідного потенціалу бюджету забезпечило виконання соціальних програм. Головним пріоритетом міської влади було , є і буде суворо дотримання соціальної спрямованості у своїй діяльності.
Ефективно реалізується в місті соціальна політика, своєчасно одержують заробітну плату працівники бюджетних установ, здійснюється виплата пенсій громадянам та адресна допомога незахищеним верстам населення. Не залишаються без уваги люди з обмеженими фізичними можливостями, діти з малозабезпечених родин, ветерани війни.
Не забуває міська влада і про людей , які тим чи іншим чином опинились на узбіччі життя. В місті активно співпрацює з владою в цьому складному питанні реабілітаційний центр громадської організації «Незалежність».
Постійно проводилися засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) до державного та місцевого бюджетів на яких заслуховувалися керівники підприємств, розглядалися питання щодо несвоєчасної виплати заробітної плати, порушення законодавства про встановлення мінімального рівня заробітної плати.
Середньомісячна заробітна плата за 2011 рік склала 2079 грн. та збільшилася у порівнянні з 2010 роком на 15.3 % , ., темп росту з плановими показниками склал 5.5 % (план на 2011 рік становил 1990 грн.).
Слід зазначити, що заборгованість із виплати заробітної плати по місту станом на 01.01.2012р. відсутня.

ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Протягом 2011 року за сприянням у працевлаштуванні в центр зайнятості звернулося 1672 чол.
Станом на 01.01.2012 року на обліку перебуває 592 чол., у т. ч. 581 безробітних. У порівнянні з 01.01.11 р. на обліку перебувало 648 чол., у т.ч. 634 безробітних. Таким чином, спостерігається тенденція до зменшення кількості перебуваючого на обліку незайнятого населення.
У загальній чисельності безробітних питома вага жінок складає 67.8 %,що дещо більше показників мінулорічного періоду (66.1%).Зменшилася питома вага молоді у віці до 35 років і склала 48.7% ( в відповідному періоді минулого року 56.1%).
Протягом звітного періоду передбачалося, що з підприємств,установ та організацій буде вивільнено в зв"язку зі скороченням чисельності або штату 553 чол.Фактично вивільнено в зв"язку зі скороченням чисельності або штату 83 чол.
Серед підприємств, які подали списки про заплановане звільнення, найбільшу кількість працівників(117чол) планувалось вивільнити з Придніпровської геофізичної експедиції,проте в звітному періоді вивільнені були 7 чол.Новомосковське управління по експлуатації газового господарства надало списки на вивільнення 78 осіб, фактично були вивільнені 37 осіб,вивільнення інших працівників вдалося запобігти.
Готуючись до реформування,звіти про заплановане вивільнення працівників подали Управління Пенсійного фонду в м.Новомосковську та Новомосковському районі(загальною кількістю 96 чол.), проте в звітному періоді фактично вивільних не було.
В грудні звіти про заплановане вивільнення 98 працівників подала ФНВ № 2991 ВАТ "Ощадбанк",проте фактичне вивільнення такої кількості працівників не очікується,оскількі в даний момент проходить реорганізація установи, і планується зберегти всі існуючі робочі місця.
Станом на 01.01.12 року вакантних місць по м. Новомосковську - 175, з них 61 - робітничі місця, 106 - місця службовців, 8– місця, які не потребують спеціальної підготовки.
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість вакансій майже не змінилася (загальна кількість вакансії станом на 01.01.2010р. була 172). Протягом 2011 року працевлаштовано 582 чол., що складає 25.1 % шукаючих роботу (протягом 2010 року працевлаштовано 23.8 % від загальної кількості шукаючих роботу). У звітному періоді спостерігається збільшення рівня працевлаштування.
Станом на кінець звітного періоду найбільша кількість вакантних місць (24 або 14% всіх вільних місць)-це вакансії ВАТ"Інтерпайп Новомоскоський трубний завод",такі, як електрозварник листів та стрічок,сортувальник-здавальник металу,електромонтер, машиніст крана металургійного.
Впродовж всього звітного періоду вільні місця були в в/ч-194.Станом на кінець звітного періоду в даній установі 22 вакантних місця. Труднощі в укомплектуванні даних вакансій є проблематичними через те, що всі вони передбачають працевлаштування на військову службу за контрактом, а це відповідні вимоги до претендентів - вік, фізичні дані й т.п. Слід урахувати, що запропоновані вакансії стосуються чоловіків, тоді як 67,8 % перебуваючи на обліку безробітних – жінки.
За звітній період укладено 15 договорів на проведення громадських робіт. Фактично в громадських роботах брали участь 242 чол.
У звітному періоді 22 чол. одержали одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності.За сприянням служби зайнятості безробітні відкрили власну справу за такими видами економічної діяльності ,як торгівля,юридичні послуги,пошив одягу,дизайн інтер"єру, пслуги електрика,надання послуг з ремонт у квартир,надання послуг з ремонту автомобілів,перукарські послуги ,тощо.

РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Міська влада продовжує робити суттєві кроки у сфері реформування житлово-комунального господарства.
Основна увага в житлово- комунальномму господарстві міста була зосереджена на забезпеченні необхідного рівня обслуговування мешканців,наданні якісних комунальних послуг, підтриманні санітарного порядку , благоустрою, створенні комфортного середовища для проживання.Зиму 2010-2011 років вдалося завершити без значних аварійних ситуацій.Успішно відбулася підготовка міського господарства і до зимового періоду 2011-2012 років. У місті вчасно розпочато опалювальний сезон. Завдяки щоденним зусиллям міської влади зараз, у розпал опалювального сезону, у будинках наших городян тепло, відсутні проблеми з: електрогазопостачанням, поставкою води, іншими послугами.
Триває процес створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (станом на 01.01.2012р. створено 16 об'єднань).
Практично знято питання щодо вивозу сміття. Покращується вуличне освітлення у багатьох мікрорайонах. Починаючі з 25 березня в місті щочетверга проводились акції міського Голови «Чистий двір, чиста вулиця, чисте місто Новомосковськ».
За рахунок місцевого бюджету проведено:,
 ремонт 1252.8м2 шиферної покрівлі: вул.Червоноармейської 8,вул. Радянській 13, вул. Космонавтів, 27 на суму 124.2 тис.грн.;
 ремонт 1955.8 м2 м'якої покрівлі житлових будинків : вул.Жовтневої 20, вул.Сучкова5-Комсомольска 17, вул.Сучкова 50, вул.Українська 7 на суму 114.3 тис.грн.;
 ремонт мережі холодного водопостачання в підвалах ж/б: вул. пл.Леніна 14, вул.Комсомольської 23,вул.Комсомольської 25, вул. З.Білої 4 на суму 43,8 тис.грн.;
 ремонт каналізації в підвалах ж/б вул. Червоноармійської 2, вул.М.Головко 28, вул.195 Стр.Дивізії 6, вул.Шевченко 35 на суму 25.0 тис.грн.;
 ремонт міжпанельних стиків ж/будинків : вул.Українська 7 на суму 40.9 тис.грн
Проводилась експертна оцінка технічного стану 20 ліфтів після закінчення встановленого терміну експлуатації на суму 38.7 тис.грн.

ТРАНСПОРТНО-ДОРОЖНІЙ КОМПЛЕКС

На протязі року був проведен капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг вул. Українська5, вул. Радянська 20, вул. Комсомольська 5, на суму 192,6 тис.грн.
На проводення поточного ремонту доріг використано 99,5 тис.грн
Проводилася осьова розмітка доріг ( вул. Радянська-Сучкова та 195 Стрілецької дивізіі) на суму 38.9 ис. грн.
На придбання протиожеледних матеріалів у зимовий період витрачено 55992,7грн., на придбання дорожних знаків 55.2 тис. грн.

ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

За 2011 рік обсяг експорту товарів по місту становив 173,8 млн. дол. США та збільшився проти відповідного періоду минулого рокуна 57%, обсяг імпорту склав 157.2 млн. дол. США та збільшився проти відповідного періоду 2010 року на 26.7%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 16.6 млн. дол. США.
Найбільшу питому вагу в експорті та імпорті міста у 2011 році склали такі сфери діяльності та види товарів й послуг як: металургійне виробництво та виробництво готових металевих виробів, монтаж та встановлення збірних конструкцій, виробництво виробів з бетону для будівництва, оптова торгівля чорними та кольоровими металами в первинних формах та напівфабрикатами з них, діяльність автомобільного вантажного транспорту агро промислова продукція, оптова торгівля залізними виробами, водопровідним та опалювальним устаткуванням, оптова торгівля кавою, чаєм, какао та прянощами та інші види оптової та роздрібної торгівлі.

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

По об'єктах комунального господарства фінансування коштів здійснювалось за звітній період з місцевого бюджету на суму 1511.8 тис. грн., з обласного бюджету – 1379.5 тис.грн. Виділенні кошти з місцевого бюджету освоєні на:
 будівництво водопроводу по вул. Леніна та пров. Київському з закільцівкою в м.Новомосковськук( 323.9 тис.грн.);
 будівництво водопроводу по вул.Декабрістів,київській в м.Новомосковську (106.8 тис.грн);
 реконструкція водопроводу д-500мм ( від пров.Новомосковського до вул. Шевченка) в м.Новомосковську (500 тис.грн);
 реконструкція каналізаційної системи по вул.З.Білої в м.Новомосковську,ПВР (5,7 тис.грн);
 каналізаційна насосна станція №2 по вул.Дзержинського ,каналізаційна насосна станція № 1 по вул.Комсомольскій- реконструкція та переоснащення ВНС № 3 по вул.Сучкова в м.Новомосковську (299.5 тис.грн);
 реставрація троїцького собору м.Новомосковська (275.9 тис.грн).
Виділенні кошти з обласного бюджету освоєні на:
 реконструкція водопроводу д-500мм ( від пров.Новомосковського до вул. Шевченка) в м.Новомосковську (500 тис.грн);
 реконструкція каналізаційної системи по вул.З.Білої в м.Новомосковську,ПВР (280.0 тис.грн);
 реконструкція каналізаційного колектору по вул.Дзержинського в м.Новомосковську 2 етап (206,7 тис.грн);
 будівництво каналізаційної насосної станції по вул.Спаській в м.Новомосковську ( 392.8 тис.грн).
З метою забезпечення додаткових фінансових потреб міста на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста було проведено роботу з інвесторами.Укладено договорів на пайову участь замовників на виконання ст.40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".
За 2011 рік було отримано коштів у розмірі 72816 гривень.

ГУМАНІТАРНА СФЕРА
ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

В місті працює програма реформування системи охорони здоров'я, в центральній міській лікарні створено Центр первинної медико-санітарної допомоги.
Забезпечується надання безоплатної медичної допомоги ветеранам війни.
Безоплатно лікарськими засобами забезпечуються діти-інваліди та діти з багатодітних сімей .
У відділенні швидкої медичної допомоги встановлено джи пи єс термінали, придбано комп'ютерну техніку, встановлено додатково архиватор мовлення, введено додаткові телефонні лінії, наявний мобільний і радіозв'язок.
У рамках реалізації програми «Здоров'я нації», профілактики й лікування артеріальної гіпертензії, «Цукровий діабет», програми розвитку донорства крові і її компонентів, програми стабілізації епідеміологічного й епізоотичного положення з туберкульозом, програми профілактики ВІЛ-Інфекції/СНІДу/ за 2011 року забезпечено виконання наступних заходів:
 проведено 1198984 лабораторних аналізів;
 проведено 233175 фізіотерапевтичних процедур;
 виконано 34848 рентгенівських обстежень і 10762 мамографій;
 виконано 28004 ультразвукових діагностик.

КУЛЬТУРА

На протязі 2011 року робота установ культури була спрямована на забезпечення інтелектуальних і культурних потреб населення, підтримці професійної творчої діяльності, сприянню молодим талантам, поповненню фондів бібліотек, розширенню гастрольної діяльності творчих колективів.
За звітний період було проведено 1137 культурно-масових заходи, серед яких найбільш яскравими були:
Заходи обласного рівня:
- відкритий фестиваль молодіжних суб - культур «Шок»;
- обласний конкурс молодих художників «Палітра».
Заходи Всеукраїнського рівня:
- відкритий Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «Самарська осінь»;
- щорічне свято народного прикладного мистецтва «Містечко майстрів».
Заходи Міжнародного рівня:
- ІІ відкритий Міжнародний фестиваль повітроплавства «Небесний карнавал 2011».
Серед проведених заходів у 2011 році найбільш яскравими були:
1. Народне фольклорне дійство «Свято Водохрещі» щорічно відбувається на березі річки Самара. Свято збирає всі народні аматорські колективи. Для глядачів проводяться ігри, конкурси, забави. Ряджені вітають увесь чесний люд зі святом. Захід відвідало понад 3000 чол.
2. ІІ відкритий Міжнародний фестиваль повітроплавства «Небесний карнавал 2011» зібрав екіпажі з країн: Румунія, Молдова, Росія, Україна. Старти супроводжувалися концертною програмою. Фестиваль тривав 3 дні. Останнього дня відбулося закриття з проведенням Гала – концерту. Захід зібрав понад 10000 чол.
3. Щорічне свято, яке є традиційним, очікуваним та справжнім – це День народження міста Новомосковська. Урочистий мітинг, масові гуляння, а саме традиційний ярмарок майстрів з усіх регіонів України «Містечко майстрів», виступи творчих колективів на різних майданчиках міста, «Свято квітів», вечірній концерт – вітання за участю гостей свята гурту «ДІО фільми» та святковий феєрверк – всі ці заходи дають в повній мірі відчути свято – свято народження. На святі було присутніх понад 10000чол.
4. По-справжньому яскравим відбувся захід, присвячений 60-річчю створення Новомосковської школи естетичного виховання ім..М.Бровченка. педагогічний колектив, учні, випускники, гості свята дарували своє мистецтво рідній школі в день її ювілею. Серед почесних гостей заходу були народний депутат України Микола Павлович Солошенко, відеопривітання народного артиста Росії, керівника Московського державного музичного театру національного мистецтва, професора Російської Академії музики ім..Гнесіних Володимира Назарова, виступ доньки в минулому директора школи, чиє ім'я зараз носить заклад концертмейстера групи скрипки симфонічного оркестру Харківського театру опери та балету Катерини Миколаївни Жданової та багатьох інших. Захід зібрав 700 глядачів.
5. По-справжньому яскравим, казковим та багатогранним дійством стало відкриття міської новорічної Ялинки. Красуня ялинка, що прибула до новомосковців з м. Тернополя додавала гарного настрою у супроводі виступів колективів художньої самодіяльності міста, учасників молодіжного театру управління культури. Яскравим закінченням дійства став запуск небесних ліхтарів, в якому брали участь всі присутні центральної площі міста – пл. Леніна. Захід зібрав понад 2000 чол.
За 2011 рік бібліотечний фонд міста становив 180.1 тис.екземплярів. У школі естетичного виховання навчається 367 чол., з них 45 чол. пільгової категорії.

ОСВІТА

Протягом 2011 року робота в сфері освіти була спрямована на створення оптимальних умов для навчання, виховання й оздоровлення дітей. Було забезпечено стабільне функціонування розвинутої мережі навчальних закладів. У загальноосвітніх школах навчається 6 718 учня, у дошкільних навчальних закладах – 2 370 дитини.
Для покращення умов харчування для учнів початкової школи загальноосвітньої школи № 2 була видкрита їдальня з харчоблоком.130 дітей зможуть харчуватись у основному приміщенні школи.
Друге життя після капітального ремонту отримала ЗОШ № 4.Окрім ремонту покрівлі, тут також був здійснений ремонт приміщення школи, благоустрій території.
Всі школи на 100% забезпечені комп'ютерними класами та підключені до мережі Інтернет.
Охоплення профільним навчанням старшокласників становить 100 % .
В основу діяльності управління освіти, педагогічних колективів з питань соціального захисту неповнолітніх і працівників закладів освіти покладено положення міської програми "Дітям Новомосковська –сучасні стандарти освіти".Виконання цієї програми є одним з головних питань в управлінський діяльності і знаходиться на постійному контролі.

ТРАНСПОРТ

Підприємствами міста всіх форм власності, які працювали на ринку автомобільних перевезень в 2011 році було перевезено 154.4 тис.тонн вантажів, що складає 49 % до показників відповідного періоду минулого року. Вантажообіг зменшився на 41.5 % і склав 24.7 млн.т.км.
Пасажирським автотранспортом за 2011 рік перевезено 3 893.1 тис.пас., пасажирооборот склав 53.6 млн.пас.км. Порівняно з відповідним періодом 2010 року об'єм перевезень збільшився на 10.4 %, пасажирооборот на 41.1 %.

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Всього в місті в спортивній галузі працюють 79 чоловік. Функціонують 69 спортивних майданчиків, 6 футбольних полей, ФОК, чотири спортивні зали міського центру "Спорт для всіх". В місті культивуються біля 30 видів спорту і зареєстровані 10 федерацій з видів спорту. За місцем проживання оздоровчу роботу проводять 10 клубів. В місті функціонують дві дитячо-юнацькі спортивні школи в яких працюють 9 відділень з видів спорту, 23 чоловік тренерського складу і 910 дітей підвищують свою спортивну майстерність. Забезпечується всебічна підтримка спорту вищих досягнень. З метою якісної підготовки до змагань проведено 5 навчально-тренувальних збори з пріоритетних видів спорту. Вісім перспективних спортсменів міста щомісячно протягом року отримують стипендії міськвиконкому. В кінці року 13 кращих спортсменів та 10 тренерів були відзначені преміями за високі спортивні досягнення (витрачено 4997,00 грн.)
Протягом року міським центром було проведено 17 спортивно-масових та оздоровчих заходи в різних мікрорайонах міста та в місцях масового відпочинку населення, в яких взяли участь біля 3000 чоловік.
В місті працює центр фізичного здоров"я населення "Спорт для всіх" з кількістю 3 штатних працівників. В центрі існують секції з атлетичної та оздоровчої гімнастики, спортивних танців, боксу, акробатичного рок-н-ролу, шейпінгу, йога, групи ЗФП, в яких займаються біля 300 чоловік.
За 2011 рік, відповідно до календарного плану, у місті проведено 97 спортивно-масових заходи, у яких узяло участь 11500 учасників. Спортсмени міста брали участь у чемпіонатах області (475 чол.), чемпіонатах України (38 чол.), міжнародних змаганнях (29 чол.), 6тих літніх спортивних іграх (53 чол.). Проводилися масштабні загальноміські спортивно-масові заходи:
Взято участь у І обласній спартакіаді депутатів органів місцевого самоврядування всіх рівнів з наступних видів спорту: міні-футболу, волейболу та настільного тенісу.
На базі плавального басейну ВАТ «Інтерпайп НМТЗ» забезпечена організація навчання плаванню дітей молодшого шкільного віку.
У 2011 році була відкрита школа плавання на відкритій воді.

ПІДПРИЄМНИЦЬКЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Одним з найважливіших напрямків розвитку економіки міста є розширення бізнесу й підприємництва.
Станом на 01.01.2012 року в місті зареєстровано 5 768 суб'єктів підприємницької діяльності, з них:
 фізичних осіб - 4 501 суб'єкт;
 юридичних осіб – 1 267 суб'єкта.
Суб'єктам підприємництва передано в оренду 9 117,0 м2 нежитлових приміщень комунальної власності.
Результатом розвитку підприємництва в місті є створення додатково 1098робочих місць, що на 18.6% менше показників відповідного періоду минулого року.
Торгівельна мережа міста збільшилася з початку року на 30 об'єктів:
- "Цент" - вул. Сучкова, 38 - (845 м2);
- "Пчілка" - вул. Червоноармійська, 1- (41 м2);
- "Тепло-Авангард" - вул. Українська, 8 - (78 м2);
- "Ритуальний" - вул.195 Стрєлкової дивізії, 8 - (52 м2);
- "Зелений світ" - вул. Комсомольська , 2 – (35 м2);
- "Стильний Дім" - вул. Радянська, 27а - (100 м2);
- Кафе "Піт Стоп" - 50 посад./місць - вул. 195 Стрєлкової дивізії, 1а - (автовокзал).
- "Рибний базар" -вул.Радянська 47 –(108м2);
- "Колбасков"-вул.Радянська 40-(46м2);
- "Одяг"-вул.Радянська 30-(50м2);
- "Мобільні телефони"- вул. 195 Стрєлкової дивізії 6-(26м2);
- "Пивная на Радянський" - вул.Радянська 40-(340м)
- " Смачне курча" –вул.Сучкова 15-(70.0м2);
- "Магазин "Продукти" по вул.Н.Курченко,14- (30,2 м2);
- "Велике пузо"-вул Радянська 220- (25.0м2);
- "Візіт"- вул.Радянська ,151а-(29,3м2);
- Торговий комплекс " Алі вітрила"- вул.Радянська,19-(601.1м2);
- "Бест Бут"-вул.Сучкова,13-(49.9м2);
- "Одяг"-вул.Шевченко,2-(117.1м2);
- кафе"Веселий жук"-парк Сучкова-40 посад./місць;
- кафе"Корал"-вул.Радянська,40а-40 посад./місць;
- т/м "Сад каміння" вул.Сучкова 41-г(180м2);
- кафетерій вул.Шевченко 39(46.9м2);
- маг."Штофф" вул.Радянська 25(89.1м2);
- маг."Фаворит" вул.Радянська 50(48м2);
- маг."Моб.тел." вул.Радянська 35(25м2);
- маг."Жіночий одяг",вул.195 стр.див.(30м2);
- маг."Дім посуду" вул.Радянська 31а(102.8м2);
- маг."Все для дому" вул.Сучкова14а(77.3м2);
- маг.вул.Сучкова 124 (150.5м2)

ПІДТРИМКА СІМ'Ї, ДІТЕЙ І МОЛОДІ

Сім'я – сама доступна й відома кожному форма зв'язку минулого, сьогодення та майбутнього. Неможливо переоцінити значимість інституту сім'ї у вихованні дітей та юнацтва. Саме в родині закладаються орієнтири й визначаються життєві цілі. Протягом 2011 року в місті діяли багаточисельні соціальні програми, покликані вирішувати величезне коло питань, пов'язаних з родиною, материнством і дитинством.
У рамках реалізації програми запобігання дитячої безпритульності проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці». Здійснюється контроль над недопущенням незаконного продажу житла, яке належить неповнолітнім. Організовується дозвілля дітей у канікулярний період. Створені умови для соціальної реабілітації засуджених неповнолітніх.

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

На обліку в пенсійному фонді станом на 01.01.2012 р. значилося 19849 пенсіонерів. Кількість працюючих на підприємствах усіх форм власності становить 13396 чол. (за звітній період 2010 р. кількість працюючих складало 13752 чол.).
Станом на 01.01.2012 р. борг по пенсійному фонду склав 1068.1 тис. грн. Потреби в коштах на виплату пенсій становлять 280,4млн. грн. Надійшло грошей 128.0 млн. грн. Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій склала 45.6 %.

Інноваційна діяльність

На протязі року на підприємстві ВАТ"Інтерпайп Новомосковський трубний завод" відбулося впровадження нового турбокомпресора SAMSUNG TMX 1254 , вартістю більш 4 млн.грн , що призведе до зменшення витрат електроенергії на виробництво стисненого повітря.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За 2011 р. промисловими підприємствами міста реалізовано продукції на суму 2573.1 млн. грн., темп росту з плановими показниками складатиме 22.5 % (план на 2011 рік становить 2.1 млрд. грн.).
Усього за 2011 рік ВАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод» виробив 218575 тонн труб, що на 35848 тонн більше виробництва за аналогічний період 2010 р., ріст виробництва продукції за звітній період склав 19.6 %.
На 7.6 % збільшилось виробництво хлібобулочних виробів. За 2011 рік показник склав 17106 тонн.
Збільшило свої обсяги ТОВ "ЗБ та ЕТВ".Обсяг виробництва залізобетонних виробів за 2011 рік склав 39,8 тис. тонн або 129.2 % до аналогічного періоду минулого року.
Виробництво проводів та кабелів ТОВ "Кабельний завод "Енергопром" склало 100503 км.
Досягнуто ріст виробництва продукції на 70,9%.
У порівнянні з 2010 роком збільшили обсяги виробничої продукції (темп росту) наступні підприємства:
ТОВ «Укрторгобладнення" - в 3 рази збільшило виробництво меблів;
ТОВ «Новомосковський посуд» - 102.0 %.
У висновку слід зазначити, що зосередивши в звітньому році обмежені фінансові ресурси на розв'язання невідкладних завдань, поточних задач, у сфері освіти, охорони здоров'я, житлово-комунального господарства вдалося забезпечити позитивні результати розвитку міста.
Розглянувши основні показники програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2011 рік, з метою подолання негативних тенденцій в економіці міста, забезпечення зростання обсягів виробництва продукції, стабілізації фінансової діяльності усіх галузей народного господарства міста підвищення на цій основі життєвого рівня населення та вирішення існуючих проблемних питань сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про соціально-економічний та культурний розвиток міста за 2011 рік взяти до відома .
2. Зобов'язати заступників міського голови по напрямкам роботи та рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх форм власності:
 спрямувати організаційну роботу на закріплення позитивних тенденцій щодо створення умов для економічного зростання, поліпшення добробуту населення;
 вжити конкретних заходів щодо надолуження відставання в галузях господарського комплексу та нарощування обсягів виробництва продукції;
 забезпечити умови для нарощування конкурентоспроможної продукції шляхом зниження її енергоємності, покращення якості, розвитку маркетингу та збільшення споживчого попиту на вітчизняну продукцію, зокрема, на внутрішньому ринку;
 забезпечити створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва, у першу чергу - виробничого, як невід'ємної частини нової структури економіки міста, основного джерела створення нових робочих місць, залучення додаткових інвестицій, збільшення податкових надходжень до бюджету;
 створити сприятливі умови для більш широкого залучення іноземних інвестицій у народне господарство міста;
 забезпечити підвищення рівня безпеки праці;
 вжити конкретні заходи для забезпечення продуктивної зайнятості населення;
 не допускати виникнення заборгованості з виплати заробітної плати підприємствам, що мають заборгованість, вжити вичерпних заходів щодо їх погашення.
3. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх форм власності, які допустили зниження обсягів виробництва за 2011 рік, вжити заходів щодо надолуження відставання та провести ретельний аналіз причин, які його спричинили та вважати пріоритетними напрямками роботи:
 здійснення комплексу заходів, спрямованих на розширення внутрішнього попиту на групу товарів і виробленої продукції, тим самим, зробити посилення ролі внутрішнього виробництва, визначення нових ринків збуту на вироблену продукцію в усіх сферах діяльності, забезпечити на цій основі збільшення обсягів випуску і реалізації продукції.
4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови по напрямкам роботи.

Міський голова С. А. Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 461-476 від 29 березня 2012 року

Земельні питання

1. Про відмову в укладанні договорів оренди земельних ділянок
2. Про скасування державного акту на право постійного користування землею
3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки в приватну власність
4. Про продаж земельної ділянки
5. Про відмову в передачі земельної ділянки у приватну власність
6. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та надання у користування земельних ділянок
8. Про розірвання договорів оренди земельних ділянок
9. Про укладання договорів оренди земельних ділянок
10. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок
11. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок
12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок
13. Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПП «Мета-Н»
14. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок
15. Про внесення змін до рішень міської ради
16. Про припинення договорів оренди земельних ділянок


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 477 від 29 березня 2012 року

Про звіт щодо здійснення
державної регуляторної політики
за 2011 рік

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" відповідно до вимог ст. 38 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою формування прозорих та партнерських відносин влади і бізнесу, координації зусиль, спрямованих на створення сприятливих організаційних та економічних умов розвитку підприємницької діяльності в місті шляхом здійснення державної регуляторної політики міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Звіт про здійснення державної регуляторної політики  за 2011 рік взяти до відома (додаток №1).
 2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби  оприлюднити звіт про здійснення державної регуляторної політики за 2011 рік  в офіційних місцевих засобах масової інформації (О.М. Хиря).
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва (О.М. Воскобойник).

Міський голова С.А.Мороз

 


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 478 від 29 березня 2012 року

Про внесення змін до рішення
міської ради від 30 грудня 2011 року
№416 «Про бюджет
міста Новомосковська на 2012 рік»

Відповідно до Конституції України, керуючись Законами України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», від 22 грудня 2011 року №4282-VI «Про Державний бюджет України на 2012 рік», Бюджетним кодексом України, рішенням обласної ради «Про обласний бюджет на 2012 рік», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до пункту 1 рішення міської ради від 30 грудня 2011 року №416 «Про бюджет міста Новомосковська на 2012 рік» та викласти його у наступній редакції:

«1. Установити загальний обсяг доходів бюджету м.Новомосковська на 2012 рік  у сумі 184479335,00 гривень, у тому числі обсяг доходів загального фонду бюджету міста визначити у сумі 173618947,00 гривень, обсяг спеціального фонду бюджету міста – 10860388,00 гривень, із них бюджет розвитку – 4815046,00 гривень (додаток 1).»

«2. Затвердити загальний обсяг видатків бюджету м.Новомосковська на 2012 рік у сумі  186911644,89 гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету – 174307521,89 гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 12604123,00 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2)  та головними розпорядниками коштів (додаток 3).»

«3. Установити дефіцит загального фонду бюджету м.Новомосковська у сумі 688574,89 гривень (додаток 6), в тому числі:

4. Установити дефіцит спеціального фонду бюджету м.Новомосковська у сумі 1743735,00 гривень (додаток 6), джерелом покриття якого визначити:
- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 125520,00 гривень;
Розподіл залишку коштів місцевого бюджету на початок року у сумі 1618215,00 гривень.»

«6. Затвердити обсяг міжбюджетних трансфертів на 2012 рік у сумі 133010562,00 гривень (додаток 4), з яких:
6.1.Дотація вирівнювання бюджету м.Новомосковська у сумі 62711500,00 гривень.
6.2.Відповідно до  рішення обласної ради “Про обласний бюджет на 2012 рік” за рахунок міжбюджетних трансфертів, що передаються до бюджетів міст обласного значення та районів за рахунок коштів  державного бюджету у сумі68348847,00 гривень, з них:

6.3.Відповідно до  рішення обласної ради “Про обласний бюджет на 2011 рік” за рахунок міжбюджетних трансфертів, що передаються з обласного бюджету до бюджетів міст обласного значення та районів у сумі 980488,00гривень, з них:

6.4. Субвенції, що передаються з бюджету міста Новомосковська до інших бюджетів у сумі 972227,00 гривень, у тому числі:

«8. Установити розмір резервного фонду бюджету м.Новомосковська на 2012 рік у сумі 1038500,00 гривень.»

«9. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду бюджету м.Новомосковська на 2012 рік за їх економічною структурою:

-   видатки  загального  фонду  бюджету міста Новомосковська на охорону здоров'я.»

«10. Затвердити в складі видатків бюджету міста Новомосковська на 2012 рік кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 10807389,62 гривень (додаток 8).»

6. Внести зміни до додатків 1, 2, 3, 3.1, 4, 6, 7, 8, 9 до рішення міської ради від 30 грудня 2011 року №416 «Про бюджет міста Новомосковська на 2012 рік» та викласти їх в редакції, що додається.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

Міський голова С.А.Мороз

Усі додатки одним архівом.


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 480 від 29 березня 2012 року

Про скасування рішення від 02.12.2011 р.
№367 «Про затвердження програми
«Ортодонтична допомога дітям міста»

Згідно  пункту 4 статті 20 Бюджетного Кодексу України відповідальним виконавцем бюджетних програм може бути головний розпорядник бюджетних коштів за бюджетними програмами, виконання яких забезпечується його апаратом, та/або розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня, який виконує бюджетні програми у системі головного розпорядника. У зв’язку з включенням м. Новомосковська до пілотного проекту, щодо реформування закладів охорони, КЗ «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка Дніпропетровської обласної ради» не є розпорядником коштів бюджету м. Новомосковська та, відповідно, відсутній в мережі установ та організацій, які отримують кошти з місцевого бюджету в 2012 році, з метою ефективного та раціонального використання бюджетних призначень Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Скасувати рішення міської ради від 02.12.2011 року №367 «Про  затвердження програми «Ортодонтична допомога дітям міста» - замовником та відповідальним за виконання якої був КЗ «НМСП», з наступним включенням видатків з відшкодування витрат на ортодонтичне лікування окремих категорій дітей до складу  заходів щодо реалізації місцевої галузевої Програми «Соціальний захист населення м. Новомосковська на 2011-2015 р.р».

 2. Контроль, щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 481 від 29 березня 2012 року

Про укладання додаткової угоди до договору
оренди комунального майна, що належить до
власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою: пл. Леніна, 8

Розглянувши звернення Дегтярь К. Е. та наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти додаткову угоду до договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з Дегтярь Ксенією Едуардівною  на приміщення за адресою: пл. Леніна, 8, площею 4,8 кв. м.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 482 від 29 березня 2012 року

Про укладання договору оренди комунального
майна, що належить до власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою: вул. Комсомольська,2

Розглянувши наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992 р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради переукласти та продовжити договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємцем Пашиним Юрієм Васильовичем на приміщення за адресою: вул. Комсомольська 2, площею 12,8 кв. м.
  Строк дії договору до 31.12.2012 р.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 483 від 29 березня 2012 року

Про продовження пільгового договору
оренди комунального майна, що належить
до власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою: вул. Українська,7а

Розглянувши звернення заступника начальника головного управління юстиції у Дніпропетровській області Щебликіна Н. М. щодо укладення договору оренди приміщення, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992 р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради продовжити пільговий договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з головним управлінням юстиції у Дніпропетровській області на приміщення розташоване за адресою: вул.Українська, 7а, площею 257 м. кв. Термін дії договору до 31.12.2012 р.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 484 від 29 березня 2012 року

Про укладання договору оренди комунального
майна, що належить до власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою: вул. В. Ковалівка, 12

Розглянувши наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради переукласти та продовжити договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємцем Снітко Валерієм Валентиновичем на приміщення за адресою: вул. В. Ковалівка, 12, площею 16,5 кв. м.
  Строк дії договору до 31.12.2012 р.
 2. Орендарю укласти договори на участь у витратах з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 485 від 29 березня 2012 року

Про укладання додаткової угоди до договору
оренди комунального майна, що належить до
власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою:
вул. Червоноармійська,2

Розглянувши звернення Корчевської Лариси Петрівни, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. №2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти додаткову угоду до договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з Корчевською Ларисою Петрівною  на приміщення за адресою: вул. Червоноармійська, 2, площею 2,3 кв. м.
  Строк дії договору до 31.12.2014 р.
 2. Орендарю укласти договори на участь у витратах з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 486 від 29 березня 2012 року

Про укладання додаткової угоди до договору
оренди комунального майна, що належить до
власності територіальної громади міста
Новомосковська за адресою: вул. Горького, 4

Розглянувши звернення Литвиненко Любов Федорівни, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. №2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти додаткову угоду до договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємцем Литвиненко Любов’ю Федорівною на приміщення за адресою: вул. Горького, 4, площею 14,1 кв. м.
  Строк дії договору до 31.12.2012 р.
 2. Орендарю укласти договори на участь у витратах з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 487 від 29 березня 2012 року

Про укладання додаткових угод до договорів
оренди комунального майна, що належить до
власності територіальної громади м. Новомосковська

Розглянувши звернення Мелікяна Алексана Сережаєвича, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. №2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти додаткові угоди до договорів оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємцем Мелікяном Алексаном Сережаєвичем  на приміщення за адресами:
  • вул. Шевченко, 10, площею 39,5 кв. м.;
  • вул. Радянська, 20, площею 8,0 кв. м.;
  • вул. Радянська,35, площею 30,6 кв. м.;
  • вул. Радянська, 39, площею 16,1 кв. м.;
  • вул. Радянська, 47 а, площею 12,43 кв. м.
  Строк дії договорів до 31.12.2012 р.
 2. Орендарю укласти договори на участь у витратах з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 488 від 29 березня 2012 року

Про укладання договору оренди комунального
майна, що належить до власності територіальної громади
міста Новомосковська за адресою: вул. Комсомольська, 2

Розглянувши наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради переукласти та продовжити договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємцем Кремень Миколою Степановичем на приміщення за адресою: вул. Комсомольська, 2, площею 7,7 кв. м.
  Строк дії договору до 31.12.2012 р.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 489 від 29 березня 2012 року

Про створення юридичної особи,
підпорядкованої Управлінню
культури та туризму виконавчого
комітету Новомосковської міської
ради

Відповідно до  статті 22 Закону України «Про культуру», керуючись ст.. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 80, 81 Цивільного кодексу України, ст..3 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» з метою сприяння розвитку та підвищенню ефективності функціонування мережі закладів культури в м. Новомосковську, забезпечення дотримання прав громадян у сфері культури, доступності національного культурного надбання, культурних благ та мистецької творчості, створення умов для творчого розвитку особистості, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Створити у межах наявної штатної чисельності у складі мережі установ і закладів культури на базі міського організаційно-методичного центру клубної роботи з 01.04.2012 року юридичну особу (комунальний заклад) Новомосковський центр народної творчості.
 2. Затвердити Положення Новомосковського центру народної творчості (додаток № 1)
 3. Внести зміни в додаток № 3 рішення міської ради № 470 від 18.01.2008 р. та викласти його в новій редакції, що додається (додаток № 2)
 4. Управлінню культури та туризму провести державну реєстрацію Новомосковського центру народної творчості у порядку та дотриманням вимог, визначених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Управління культури та туризму В.П. Шаликіна.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 490 від 29 березня 2012 року

Про затвердження Концепції
стратегії розвитку культури в
м. Новомосковську

Керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою довгострокового планування розвитку культури в місті, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Концепцію стратегії розвитку культури в м.Новомосковську  (додаток №1).
 2. Начальнику управління культури та туризму (Шаликін В.П.) розробити комплексну програму розвитку культури в м. Новомосковську  на 2012 – 2017 рр. до травня 2012 р.
 3. Координацію з питань виконання даного рішення покласти на начальника управління культури та туризму  Шаликіна В.П.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Калюжну І.С.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 491 від 29 березня 2012 року

Про надання повноважень
виконавчому комітету щодо управління
нерухомим майном розташованого  за
адресою м. Новомосковськ  вул. Шевченко, 8

На підставі  висновків Новомосковського міськрайонного управління Державної інспекції техногенної безпеки та Новомосковської міської санітарно-епідеміологічної станції, щодо корпусу № 2  СЗШ №8 розташованого за адресою: вул. Шевченко, 8 м. Новомосковська, враховуючи, що зазначений корпус не використовується для навчально-виховного процесу, з метою раціонального та ефективного використання комунального майна  та керуючись п.31 ст.26; 29; 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада:

ВИРІШИЛА:

 1. Доручити  виконавчому  комітету   Новомосковської міської ради  вирішити це питання     відповідно до діючого законодавства.

 2. Контроль покласти на постійну комісію з питань містобудування,       землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 492 від 29 березня 2012 року

Про дозвіл на оренду
приміщення за адресою
вул. Українська, 3а

Керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», п. 31 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву приватного підприємця Обозовської Н.Г. щодо продовження оренди приміщення за адресою: вул. Українська, 3а, загальною площею 108,2 кв.м., для використання під складське приміщення міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Дозволити управлінню освіти (Падашуля Н.І.) продовжити оренду приміщення за адресою: вул. Українська, 3а, загальною площею 108,2кв.м., на договірній основі на 2 (два) роки і 11 (одинадцять) місяців.
 2.  ПП Обозовській Н.Г. укласти угоду про продовження оренди приміщення, за адресою: вул. Українська, 3а, загальною площею 108,2кв.м.
 3.  Координацію роботи та контроль по виконанню рішення покласти на начальника управління освіти Падашулю Н.І.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 493 від 29 березня 2012 року

Про  дозвіл на продовження
оренди приміщення за адресою:
вул. Радянська, 175

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р.  № 2209-ХП зі змінами та доповненнями, згідно з п.31 ст.26  ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська  міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Падашуля Н.І.)  дозволити на договірній основі продовжити оренду, приміщення за адресою: вул. Радянська, 175 загальною площею 134,8кв. м., на 3 (три) роки.
 2. Директору гімназії № 3 Ситнику В.М. та ПП Павлика Д.В. укласти  угоду про оренду приміщення за адресою: вул. Радянська, 175, загальною площею 134,8 кв.м. на умовах, зазначених Законом України «Про оренду державного та комунального майна».
 3. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на  начальника управління освіти Падашулю Н.І., контроль – на  заступника міського голови  Воскобойника О.М.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 494 від 29 березня 2012 року

Про внесення змін до
рішення сесії міської ради
від 26.12.2011р. № 398

Керуючись ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 40 Кодексу законів про працю України від 10 грудня 1971р. ( зі змінами та доповненнями), з метою дотримання вимог процедури скорочення працівників міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Пункти 1, 2, 3  рішення сесії міської ради від 26.12.2011р. № 398 «Про скасування фінансової самостійності Дитячо – юнацької спортивної школи» викласти у наступній редакції:
 2. «скасувати фінансову самостійність Дитячо – юнацької спортивної школи з 01.04.2012р.».    
 3. «управлінню Державного казначейства у м. Новомосковську ( Іванова О.І.) закрити реєстраційні та спеціальні рахунки ДЮСШ з 01.04.2012р.».
 4. « управлінню освіти (Падашуля Н.І.) штатний розпис ДЮСШ привести у відповідність станом на 01.04.2012р. і провести процедуру скорочення вивільнених працівників»
 5. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на начальника управління освіти Падашулю Н.І.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Калюжну І.С.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 495 від 29 березня 2012 року

Про  місцеву  цільову  соціальну 
програму  „Молодь  Новомосковська” 
на  2012  -  2021 роки

Керуючись  законами  України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  „Про  сприяння  соціальному  становленню  та  розвитку  молоді  в  Україні”,  „Про  соціальну  роботу  з  сім’ями,  дітьми  та  молоддю”,  Державною  цільовою  соціальною  програмою  „Молодь  України”  на  2009  -  2015  роки,  затвердженою  Постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  28  січня  2009  року  №  41, рішенням  одинадцятої  сесії  шостого  скликання  Дніпропетровської  обласної  ради  від  03.02.2012 р. №  239 – 11/VІ “Про  регіональну  цільову  соціальну  програму  „Молодь  Дніпропетровщини”  на  2012  -  2021 роки”,  з  метою  проведення  ефективної  молодіжної  політики в  місті,  ураховуючи  експертний  висновок  управління  економіки  виконавчого  комітету,  міська  рада 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити  місцеву  цільову  соціальну  програму  „Молодь  Новомосковська”  на  2012  -  2021 роки  (додається).
 2. Комітету  у  справах  сім’ї  та  молоді  щоквартально  надавати  звіт  до  управління  економіки  виконавчого  комітету  та  управління  у  справах  сім’ї  та  молоді  облдержадміністрації  до  5  числа  місяця,   що  настає  за  звітним.
 3. Координацію  роботи  з виконання  цього  рішення  покласти  на  комітет  у  справах  сім’ї  та  молоді  міськвиконкому,  контроль  -  на  комісію  міської  ради  з  питань  соціально – культурної  сфери  та  соціального  захисту  населення.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 496 від 29 березня 2012 року

Про надання дозволу на продовження
договору оренди нежилого приміщення

Розглянувши листа директора НДЮСШ ФСТ «Україна» Скляренко С.Н. від 05.03.2012р.  № 15,  керуючись ст.17 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», п.31 ст.26 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл міському центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на поновлення договору оренди (нерухомого майна площею  123,8 кв.м.) з НДЮСШ ФСТ «Україна», що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, вул. Комсомольська, 29 терміном 31.12.2012 року.
 2.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського  центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Д.В.Резніченко, контроль – на  заступника  міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери  І.С.Калюжну.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 497 від 29 березня 2012 року

Про надання дозволу на продовження
договору оренди нежилого приміщення

Розглянувши листа директора НДЮСШ ФСТ «Україна» Скляренко С.Н. від 05.03.2012р.  № 15,  керуючись ст.17 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», п.31 ст.26 Закону України,  «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл міському центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на поновлення договору оренди (нерухомого майна площею  513,2 кв.м.) з НДЮСШ ФСТ «Україна», що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, вул. М. Головко, 37 терміном на  5 років.
 2.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського  центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Д.В.Резніченко, контроль – на  заступника  міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери  І.С.Калюжну.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 498 від 29 березня 2012 року

Про надання дозволу на продовження
договору оренди нежилого приміщення

Розглянувши листа директора ТОВ «Геополіс» Чернишова В.В. від 16.01.2012 р. № 16/01/12 – вих. - 1,  керуючись ст.19, 20 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», п.31 ст.26 Закону України,
«Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл міському центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на поновлення  договору оренди (нерухомого майна площею  26,6 кв.м.) з ТОВ «Геополіс», що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, вул. Комсомольська, 29 до 31.12.2012 року.
 2.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського  центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Д.В.Резніченко, контроль – на  заступника  міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери  І.С.Калюжну.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 499 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити дію договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  № 5/09 від 01,02,2009р. з  ПП «Маслов Д.А.» загальною площею 4 кв.м   під ксерокопіювальний кіоск, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул.. Сучкова,40 (І поверх), з 03.01.2012 року.
 2. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 500 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати в оренду нерухоме комунальне майно, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  Білому Леоніду Івановичу, два кабінети загальною площею 28 кв.м та 37кв.м    для надання медичних послуг, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул. Шевченко 39.     Строком до 31.12.2012р
 2. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та договору страхування приміщення. 
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№501 від 29 березня 2012 року

Про внесення змін до рішення
№ 377  від 02.12.2011р. «Про  укладення  договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська з КЗ  «Новомосковська ЦМЛ» ДОР»

Розглянувши поданий  пакет  документів  КЗ «Новомосковська ЦМЛ» ДОР» та  керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Пункт перший викласти в такій редакції : «Надати в оренду нерухоме комунальне майно, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, КЗ „Новомосковська ЦМЛ” ДОР” загальною площею 2233,61 кв.м  для надання медичної допомоги населенню, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул.. Сучкова,40 :
  – цокольний поверх – корисна  площа 417,16 кв.м.,
  – перший поверх     -  загальна площа 659,04 кв.м., корисна площа 404,7 кв.м. 
  – третій поверх   -  загальна площа 293,17 кв.м., корисна площа 101,72 кв.м.
  – четвертий поверх - загальна площа 864,24 кв.м., корисна площа 506,89 кв.м.
  Строком до 31.12.2012р.».
 2.  Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та договору страхування орендованого приміщення.
 3. Пункт другий Рішення викласти в такій редакції «Встановити КЗ «Новомосковська ЦМЛ» ДОР» за оренду приміщень орендну плату в розмірі «1 гривня на рік»  на термін дії договору.».
 4.  Пункт третій Рішення викласти в такій редакції: «Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного лікаря КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» Гінкоту Л.В., контроль - на заступника Новомосковського міського голови, начальника фінансового управління  Дакову Т.Д.».

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 502 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська з НМГО «Міська лікарняна каса»

Розглянувши поданий  пакет документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на продовження договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  з  НМГО «Міська лікарняна каса» загальною площею 9.2 кв. м  під бухгалтерію, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул.Сучкова,40 (3 поверх).
  Строком до 31.12.2012р.
 2. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та договору страхування приміщення. 
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 503 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на поновлення договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  з  СПД «Сисоєва І.А.» загальною площею 5.5 кв.м  для торгівлі окулярною оптикою, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул.. Сучкова,40 (І поверх).
  Строком до 31.12.2012р
 2. Орендарям укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та інше.   
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 504 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити дію договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська   з  ПП Гусейнов Шикар Касум огли огли  загальною площею 9.0 кв.м під буфет, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул.. Сучкова,40 (І поверх), з 02.04.2012 року.
 2. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 505 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на поновлення договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  з ТОВ ПКФ «Мед-Фарм-Екас» загальною площею 18.2 кв.м  під аптечний пункт, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ пров. Волгоградський буд. 27-а, в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Строком до 31.12.2012р
 2. Орендарям укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та інше.   
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови  Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 506 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на поновлення договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  з  ТОВ «АлЮр Віжн» загальною площею 28.3 кв.м  для здійснення медичної практики в області офтальмології, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул.. Сучкова,40 (ІV поверх).
  Строком до 31.12.2012р.
 2. Орендарям укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та інше.   
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 507 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на поновлення договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м.Новомосковська  з  Обласним комунальним підприємством «Фарміція» загальною площею 18.0 кв.м  під аптечний пункт, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул.. Сучкова,40 (І поверх) Строком до 31.12.2012р
 2. Орендарям укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та інше.   
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 508 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на поновлення договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  з  ПП Шіхов Р.П. загальною площею 4 кв.м   під ксерокс, що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул. Сучкова,40 (І поверх).
  Строком до 31.12.2012р
 2. Орендарям укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та інше.   
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 509 від 29 березня 2012 року

Про  укладення та розірвання договору
оренди комунального майна,  що належить
до власності територіальної громади міста
Новомосковська

Розглянувши подані пакети документів, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007 р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011 р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на поновлення договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м.Новомосковська з ТОВ «Регіональна аптечна мережа Руан» загальною площею 18 кв.м під аптечний пункт, що знаходиться за адресою м.Новомосковськ, вул. Сучкова,40 (І поверх).
  Строком до 31.12.2012р.
 2. Орендарям укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та інше.   
 3. Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  заступника Новомосковського міського голови   Дакову Т.Д.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 510 від 29 березня 2012 року

Про передачу
матеріальних цінностей

У відповідності  до  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико – санітарної допомоги»  Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Дозволити фінансовому управлінню виконавчого комітету Новомосковської міської ради передати безкоштовно в постійне користування комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико - санітарної допомоги» необоротні активи  (основні засоби):

 


 Назва обєкту

 

  Кількість

Первісна вартість, грн..

 

Залишкова вартість, грн.

1

Принтер

1

3297,00

-

2

Принтер

1

2511,00

-

3

Принтер

1

1501,00

-

4

Принтер

1

1083,00

-

5

Системний блок

1

2744,00

-

6

Системний блок

1

2680,00

-

7

Системний блок

1

2501,00

-

8

Системний блок

1

2603,00

-

9

Монітор

1

1864,00

-

10

Монітор

2

3436,00

-

 

Разом:

 

24220,00

 

 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи - головному бухгалтеру фінансового управління виконавчого комітету    Новомосковської міської ради (Сірій Н.Г.) забезпечити оформлення документів для передачі матеріальних цінностей у відповідності до чинного законодавства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 511 від 29 березня 2012 року

Про внесення змін до рішення від 10.10.2011 р.
 № 288 «Про передачу комунального закладу
«Центарльна міська лікарня м. Новомосковська»
 у спільну власність територіальних громад сіл,
селищ, міст Дніпропетровської області

У зв’язку з неприйняттям у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області наступного майна, що належало Комунальному закладу «Центральна міська лікарня м. Новомосковська» будівель неврологічного відділення (вул. Українська, 12), офтальмологічного відділення, бібліотеки (вул. Сучкова, 40), сараю туберкульозного відділення (вул. Сучкова, 206) та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. 1. Внести зміни: а саме скасувати п.п. 3, 13, 24, 43 Матеріально-технічної характеристики будівель та споруд КЗ «ЦМЛ м. Новомосковська» для надання вторинної допомоги, які передаються до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області – додаток № 1 до рішення сесії від 10.10.2011 р № 288.

 2. Передати будівлі:  неврологічного відділення (вул. Українська, 12), офтальмологічного відділення, бібліотеки (вул. Сучкова, 40), сараю туберкульозного відділення (вул. Сучкова, 206) на баланс управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 3. Координація за виконанням даного рішення покладається на першого заступника міського голови Козлова О.П., контроль за виконанням даного рішення покласти на   комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 512 від 29 березня 2012 року

Про надання фінансової допомоги
 сім’ям, домоволодіння, яких постраждали
 в наслідок пожежі

З метою надання фінансової допомоги сім’ям Хащини Тетяни Іванівни, що мешкає за адресою м. Новомосковськ, вул.Мала Ковалівка, буд.№ 64, кв.№ 2, Шевчук Олени Миколаївни, вул.Мала Ковалівка, буд.№ 64, кв.№ 1, домоволодіння яких 07.03.2012р. постраждало в наслідок пожежі виниклої по причині короткого замикання електричного дроту у господарській споруді, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати фінансову допомогу Хащині Тетяні Іванівні, Шевчук Олені Миколаївні для відбудови домоволодіння.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 513 від 29 березня 2012 року

Про передачу майна до спільної власності                                             
територіальних громад сіл, селищ,                                                                            
міст Дніпропетровської області

На підставі  п. 4  рішення Дніпропетровської обласної ради від 22 вересня 2010 року № 780-27/V «Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області», враховуючи листа Дніпропетровської обласної ради  від 02.03.2012 р. № 493/0/2-12 та керуючись  п. 30, ст. 26, ст. 60  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області з комунальної власності м. Новомосковська юридичну особу  – комунальне підприємство «Новомосковське міське бюро технічної інвентаризації», розташовану за адресою: вул. Радянська, 22,  м. Новомосковськ,  згідно з чинним законодавством України.
 2. Відповідно до п. 4.1 рішення Дніпропетровської обласної ради від 22 вересня 2010 року № 780-27/V утворити комісію з приймання-передачі цілісного майнового комплексу – комунального підприємства «Новомосковське міське бюро технічної інвентаризації», розташованого за адресою: вул. Радянська, 22,  м. Новомосковськ.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Новомосковської міської ради з проблем містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А.Мороз


РІШЕНННЯ
ХXI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 514 від 29 березня 2012 року

Про внесення змін щодо рішення
№ 29 від 21.12.2010 року «Про представників
міської ради в судових органах»

Розглянувши рішення комісії з питань законності, депутатської етики та розвитку місцевого самоврядування, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування» та ст.ст. 246; 248 Цивільного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Признати представниками Новомосковської міської ради в судових органах наступних посадових осіб:
  • Мартинюка Олександра Вікторовича, головного спеціаліста юридичного управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради;
  • Устименко Дениса Олександровича, спеціаліста I категорії юридичного управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Новомосковської міської ради Мазура Б.В.

Міський голова С.А.Мороз