РІШЕНННЯ
ХIX сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 430 від 10 січня 2012 року

Про дозвіл на продовження
оренди спортивного залу ЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів
за адресою: вул. Комсомольська, 9-а

Розглянувши клопотання Президента Новомосковської федерації кіокушин карате Трошина І.Л. про продовження оренди спортивного залу для проведення навчально-тренувальних занять дітей молодшого і середнього віку, з метою формування фізичної культури, здоров'я молоді міста, керуючись ст.5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Управління освіти (Падашуля Н.І.) дозволити на договірній основі продовжити оренду спортивного залу ЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів загальною площею 170 кв.м по вул.Комсомольська, 9а для проведення навчально-тренувальних занять три рази на тиждень, вівторок з 18-00 до 20.00 год., четвер з 18.00 до 20.00 год. та суботу з 12.00 до 14.00 год., з 01 лютого 2012р. до 01 січня 2015р. – на 2 (два) роки і 11 (одинадцять) місяців.
2. Президенту Новомосковської міської федерації кіокушин карате Трошину І.Л. укласти угоду про продовження терміну дії оренди спортивного залу (площею 170 кв.м) в ЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів на умовах, зазначених угодою про оренду.
3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти – Падашулю Н.І., контроль – на заступника міського голови з соціальних питань – Калюжну І.С.

Міський голова С.А.МОРОЗ


РІШЕНННЯ
ХIX сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 429 від 10 січня 2012 року

Про надання дозволу на
оренду спортивного залу ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів

Розглянувши клопотання директора НДЮСШ ОО ФСТ «Україна» про надання дозволу оренди спортивного залу для проведення навчально-тренувальних занять дітей молодшого і середнього віку, з метою пропаганди здорового способу життя, керуючись ст.5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.) дозволити на договірній основі надати в оренду спортивний зал ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів загальною площею 126 кв.м по вул.Сучкова, 103 для проведення навчально-тренувальних занять три рази на тиждень, понеділок, середа, п'ятниця з 18-00 до 20.00 год., з 01 лютого 2012р. до 01 січня 2015р. – на 2 (два) роки і 11 (одинадцять) місяців.
2. Директору НДЮСШ ОО ФСТ «Україна» Скляренко С.М. укласти угоду про оренду спортивного залу (площею 126 кв.м) в ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів на умовах, зазначених угодою про оренду.
3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти – Падашулю Н.І., контроль – на заступника міського голови з соціальних питань – Калюжну І.С.

Міський голова С.А.МОРОЗ


РІШЕНННЯ
ХVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 398 від 30 грудня 2011 року

Про скасування фінансової самостійності
Дитячо-юнацької спортивної школи

На підставі законів України "Про освіту", «Про позашкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 06 травня 2001 р. № 433 «Про затвердження Положення про позашкільний навчальний заклад», розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.12.2009 року № 1564-р «Про першочергові заходи щодо забезпечення розширення автономії загальноосвітніх навчальних закладів», клопотання Дроздова І.О. - директора дитячо-юнацької спортивної школи (далі - ДЮСШ), з метою поліпшення бухгалтерського обліку та фінансової дисципліни та рішення загальних зборів трудового колективу ДЮСШ протокол № 6 від 29.11.2011року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Скасувати фінансову самостійність дитячо - юнацької спортивної школи з 01.01.2012 року.
2. Управлінню Державного казначейства у м. Новомосковську (Іванова О.І.) закрити реєстраційні та спеціальні рахунки ДЮСШ з 01.01.2012 року.
3. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.) штатний розпис ДЮСШ привести у відповідність станом на 01 січня 2012 року і провести процедуру скорочення вивільнених працівників.
4. Координацію роботи покласти на Падашулю Н.І.. начальника управління освіти
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Калюжну І.С.

Міський голова С.А.МОРОЗ


РІШЕНННЯ
ХVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 397 від 30 грудня 2011 року

Про продовження терміну дії міської Цільової
комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту у м. Новомосковську
до 2012 року

З метою створення умов для розвитку фізичної культури та спорту, зміцнення здоров'я населення шляхом залучення їх до систематичних занять фізичною культурою і спортом, розвиток пріоритетних видів спорту та фізкультурно-спортивного руху у місті, збереження матеріально-технічної бази, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Продовжити термін дії міської Цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту у м. Новомосковську до 2012 року (додається).
2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на голову міськспорткомітету – Шевцову Т.Г., контроль – на заступника міського голови з соціальних питань – Калюжну І.С.

Міський голова С.А.МОРОЗ


РІШЕНННЯ
ХVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 396 від 30 грудня 2011 року

Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 27.01.2011р. № 106 «Про затвердження міської
цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту у м. Новомосковську на 2009-2011 роки
у новій редакції та заходів щодо реалізації Програми на 2011 рік»

З метою уточнення планових призначень за 2011 рік, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до додатку № 4 міської цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту у м. Новомосковську на 2009-2011 роки та викласти його у новій редакції (додається).
2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на голову міськспорткомітету – Шевцову Т.Г., контроль – на заступника міського голови з соціальних питань – Калюжну І.С.

Міський голова С.А.МОРОЗ


РІШЕНННЯ
ІII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 327 від 28 жовтня 2011 року

Про передачу на баланс управлінню житлово-комунального господарства
та капітального будівництва комплексу «Спортивно-дитячий майданчик»

Керуючись п. 31 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Передати безкоштовно з балансу виконавчого комітету Новомосковської міської ради комплекс «Спортивно-дитячий майданчик», розташований на земельній ділянці житлових будинків по вул. Дзержинського 6 , 8 загальною вартістю 51567 грн. на баланс управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради.
2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради прийняти безкоштовно на баланс комплекс «Спортивно-дитячий майданчик», розташований на земельній ділянці житлових будинків по вул. Дзержинського 6, 8 загальною вартістю 51567 грн.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства (Соловйов В.В.)

Міський Голова С.А.Мороз

РІШЕНННЯ
ІII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 34 від 21 грудня 2010 року

Про затвердження Положення про стипендії для талановитих та
перспективних спортсменів міста

З метою реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, посилення соціального захисту та підтримки перспективних спортсменів, стимулювання успішних виступів на змаганнях різного рівня, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про стипендії для перспективних спортсменів міста (додаток № 1).
2. Затвердити склад комісії для визначення і конкурсного відбору кандидатур стипендіатів (додаток № 2).
3. Фінансовому управлінню та відділу бухгалтерського обліку і звітності міськвиконкому забезпечити виплату в межах асигнувань, виділених на розвиток фізичної культури та спорту.
4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника міськспорткомітету - Шевцову Т.Г., контроль - на заступника міського голови Калюжну І.С.

Міський Голова С.А.Мороз