РІШЕНННЯ
XVII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 368 від 2 грудня 2011 року

Про внесення змін до рішення міської ради
від 06.01.2011р. №61 «Про затвердження структури
та кількісного складу органу місцевого
самоврядування м.Новомосковська на 2011 рік»

На виконання частини 5 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про освіту", у зв'язку з необхідністю вирішення юридичних питань управління освіти для вірного тлумачення, виконання чинного законодавства та участі у судових засідань щодо захисту інтересів управління освіти, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 06.01.2011о. №61 «Про затвердження структури та кількісного складу органу місцевого самоврядування м.Новомосковська на 2011 рік», а саме ввести додаткову штатну одиницю спеціаліста з юридичних питань управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради в межах кошторисних призначень на 2011 рік апарата управління освіти з 01 грудня 2011 року.
2. Затвердити в складі органу місцевого самоврядування м.Новомосковська 6 структурних підрозділів, що мають статус юридичної особи із загальною чисельністю 153,25 штатних одиниць, в тому числі управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради – 8,5 штатних одиниць.
3. Начальнику управління освіти (Падашулі Н.І.) привести у відповідність штатний розпис в межах загальної чисельності працівників установ освіти.
4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Т.Д.Дакова) забезпечити фінансування у межах загального обсягу видатків управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2011 рік.
5. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Н.І.Падашуля), контроль за виконанням – на керуючого справами виконкому Марченко І.М.

Міський голова С.А. Мороз

РІШЕНННЯ
XIV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 331 від 28 жовтня 2011 року

Про надання безоплатного утримання вихованців інтернатного відділення
СЗШ № 7 з соціально незахищених сімей у 2011 – 2012 навчальному році

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п.3.13 Наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 р. № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», на підставі клопотання адміністрації СЗШ № 7 з інтернатним відділенням та актів обстеження житлово-побутових умов учнів, з метою соціального захисту дітей із багатодітних, малозабезпечених, соціально незахищених сімей, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звільнити на 100% від оплати на утримання 25 дітей – вихованців інтернатного відділення СЗШ № 7 з 01.09.2011 до 25.05.2012 року згідно додатку.
2. Відшкодування за плату харчування віднести за рахунок місцевого бюджету.
3. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.), директору СЗШ № 7 з інтернатним відділенням (Романовська О.А.):
3.1 Забезпечити повноцінне харчування звільнених від оплати вихованців.
3.2 Фінансування харчування учнів-вихованців інтернатного відділення СЗШ № 7 здійснювати за рахунок коштів, передбачених у кошторисі видатків по навчальному закладу на харчування учнів пільгових категорій.
4. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на начальника управління освіти Падашулю Н.І., контроль – на заступника міського голови Калюжну І.С.

Міський голова С.А. Мороз

РІШЕНННЯ
XIV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 330 від 28 жовтня 2011 року

Про затвердження Статуту середньої загальноосвітньої
школи № 7 у новій редакції

У відповідності із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» п.28 ст 26, та на виконання Положення про загальноосвітній навчальний заклад від 27.08.10року №778 міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Статут середньої загальноосвітньої школи № 7 з інтернатним відділенням у новій редакції. (Статут додається)
2. Директору середньої загальноосвітньої школи № 7 з інтернатним відділенням установчі документи привести у відповідність з пунктом 1 даного рішення.
3. Координацію роботи покласти на начальника управління освіти Падашулю Н.І., контроль – на заступника міського голови Калюжну І.С.

Міський голова С.А. Мороз

РІШЕНННЯ
XIV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 283 від 26 вересня 2011 року

Про передачу на баланс управлінню освіти дитячий садочок «Чебурашка»

Розглянувши лист фінансового управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 14.09.2011 року № 2-13/260 «Щодо фінансування ремонтних робіт ДНЗ «Чебурашка», в зв'язку з тим, що управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради за кодом функціональної класифікації видатків «Будівництво» не може фінансувати видатки пов'язані з капітальним ремонтом ДНЗ «Чебурашка» розташованого за адресою: м. Новомосковськ, вул. Велика Ковалівка, 14, керуючись п. 31 ст. 26 Закона України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Зобов'язати управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради зняти з балансу та передати будівлю колишнього дитячого садочка «Чебурашка» розташованого за адресою: м. Новомосковськ, вул. Велика Ковалівка, 14 на баланс управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.
2. Зобов'язати управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради прийняти на баланс будівлю колишнього дитячого садочка «Чебурашка» розташованого за адресою: м. Новомосковськ, вул. Велика Ковалівка, 14.
3. Кошти отримані від оренди приміщень розташованих в колишньому дитячому садочку «Чебурашка» зараховуються до місцевого бюджету.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Калюжну І. С. та на комісію з питань містобудування та житлово-комунального господарства.

Міський голова С.А. Мороз

РІШЕНННЯ
ІII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання
№ 49 від 21 грудня 2010 року

Про затвердження комплексної Програми розвитку освіти міста на 2011-2015 роки
"Дітям Новомосковська – сучасні стандарти освіти"

З метою адаптації сучасного освітнього простору міста до соціально орієнтованої ринкової економіки, спрямованої на забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти всіх учасників навчально-виховного процесу, у відповідності до вимог Законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Про загальну середню освіту", "Про позашкільну освіту" та положень Програми розвитку освіти в Дніпропетровській області на 2009-2012 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 10.06.2009 р. № 547-19/V, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити комплексну Програму розвитку освіти міста на 2011-2015 роки "Дітям Новомосковська – сучасні стандарти освіти"(додаток 1).
2. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на управління освіти (Падашуля Н.І.), контроль - на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери – Калюжну І.С.

Міський голова С.А. Мороз