16 червня 2009 р.

РІШЕННЯ
" Про стан справ щодо еколого – морального здоров’я новомосковців та заходи
у місті для покращення екологічної культури територіальної громади "


Керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про охорону навколишнього природного середовища «Про атмосферне повітря», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Визнати охорону навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності територіальної громади міста – як одну із невідкладних задач міської ради і забезпечити до 2011 року розробку і прийняття Комплексної екологічної програми в місті.

2. Затвердити Програму проведення екологічного аудиту міста Новомосковська.

3. Затвердити "Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях в місті Новомосковську".(завантажити повний текст)

4. Затвердити "Заходи по збереженню еколого – морального здоров’я новомосковців та покращення екологічної культури територіальної громади".(завантажити повний текст)

5. Затвердити зразок ордера на земляні роботи та правила видачі, продовження термінів дії і закриття ордеру проведення земляних робіт.

6. Затвердити Положення та Порядок стягнення сплати за період тимчасового погіршення благоустрою міста.

7. Доручити заступнику міського голови – начальнику фінансового управління Демченко Н.Т. та керуючому справами міськвиконкому Прокоф’євій Л.Г. з 01.09.2009р. ввести в склад управління житлово – комунального господарства міськвиконкому посаду спеціаліста з питань екологічного забезпечення життєдіяльності міста, а з 01.01.2010р. створити відділ екологічного забезпечення життєдіяльності міста.

8. Комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування, міській санітарно – епідеміологічній станції посилити контроль за якістю продуктів харчування та упаковкою їх при продажі. Попередити керівників торгівельної мережі і громадського харчування міста про необхідність відмови пакування продуктів харчування у поліетиленову упаковку з 2010 року і переходу на пакування у паперову упаковку.

9. Відповідальність за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно – господарського комплексу міста Нетудихатку С.Ф., заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Лисенко О.В. та заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально – культурної сфери Тихонову Н.О.

10.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради (Головко О.М.), постійну комісію з проблем містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Шевченко О.І.), постійну комісію з питань екологічних проблем, благоустрою та озелененню міста (Лєбєдєв Р.Г.) та постійну комісію з проблем розвитку підприємництва, ринкових реформ та інвестицій(Олійник І.П.).

Міський Голова В.І.Літвіщенко