ЗАКОН УКРАЇНИ від 10 квітня 1992 року N 2269-XII (із змінами і доповненнями) "Про оренду державного та комунального майна"(завантажити)


П О Р Я Д О К
проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна,
що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська

1.Загальні положення

1.1 Порядок проведення конкурсу на право укладання договору оренди об’єктів комунальної власності міста( надалі - Порядок) розроблено відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», наказу ФДМ України « Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного та комунального майна» з метою впорядкування організації та проведення конкурсів на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста.

1.2 Порядок визначає процедуру передачі в оренду на конкурсних засадах нерухомого майна (будівель, нежитлових приміщень, споруд), що належать до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська (далі - об’єкти).

1.3 Виконавчий комітет Новомосковської міської ради , як орендодавець, виступає організатором конкурсу і здійснює матеріально-технічне забезпечення проведення конкурсів та роботу конкурсної комісії.

1.4 Конкурс на право оренди проводиться за ініціативи орендодавця:
- у разі надходження заяв про оренду одного й того ж об’єкта від двох або більше фізичних чи юридичних осіб(надалі - учасники конкурсу);
- у разі, якщо об’єкти комунальної власності не використовуються тривалий час.

1.5 Конкурс полягає у визначенні конкурсною комісією орендаря, який відповідає умовам конкурсу, надає пропозиції про найбільший розмір орендної плати та ліпші умови експлуатації, використання та реконструкції об’єкта оренди.

1.6 Учасниками конкурсу можуть бути юридичні, фізичні особи. Фізичні особа повинна зареєструватися як суб'єкт господарювання.

2. Умови конкурсу

2.1 Інформація про проведення конкурсу публікується на сайті Новомосковської міської ради і повинна містити такі відомості:
- відомості про об’єкт оренди, його місцезнаходження;
- кінцевий термін прийняття пропозиції учасників конкурсу;
- час та місце проведення конкурсу.

Зазначена інформація публікується не пізніше ніж за 30 календарних днів до дати проведення конкурсу.

2.2 Всі умови конкурсу визначаються конкурсною комісією.

2.3 Для участі у конкурсі учасники подають заяву про участь у конкурсі та наступні документи:

Для учасників, які є юридичною особою:
- копії установчих документів;
- довідку про розрахунковий рахунок;
- пропозиції щодо експлуатації об’єкту та варіанти його поліпшення.

Для фізичних осіб:
-документ, який посвідчує особу(копію паспорта);
- свідоцтво про державну реєстрацію як підприємця;
- пропозиції та обґрунтування оренди та варіанти поліпшення орендованого майна.

Усі учасники конкурсу подають зобов’язання щодо виконання умов конкурсу, до забезпечення сплати орендної плати.

2.4. Пропозиції надаються у конвертах.

2.5. Прийом заяв на участь в конкурсі здійснюється від дня публікації оголошення про його проведення. Кінцевий термін прийняття заяв – за 3 дні до дати проведення конкурсу.

2.6 Конкурс здійснюється в один етап, на якому визначається переможець.

2.7.За результатами конкурсу (згідно протоколу засідання комісії) надається пропозиція до засідання міськвиконкому щодо внесення переможця конкурсу до проекту рішення про надання в оренду приміщення.

Конкурсну документацію необхідно подавати до виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою : 51200 Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Радянська, 14., кімната № 9. Телефон для довідок: (05693) 7-34-05. Відповідальна особа: Бровченко Ірина Віталіївна.