25/10/2011

Унікальне підприємство працює в Новомосковську.

Минулого тижня міський голова Новомосковська Сергій Мороз та перший заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Олександр Козлов відвідали філію ТОВ виробничо-комерційної фірми "КУРС", яка успішно працює в Новомосковську. Особливість "КУРСу" в тому, що це єдине в Україні й на території пострадянських країн підприємство, котре випускає лічильники газу нового покоління.

Вони ознайомились з потужностями виробничої бази, яка 5 років розвивається в нашому місті і за цей час налагодила випуск ультразвукових лічильників газу для комерційного обліку, а також засобів метрологічного забезпечення (повірки) промислових лічильників газу.

Сергій Мороз та Олександр Козлов побували на виробничих дільницях, поспілкувалися з генеральним директором Вадимом Кравцовим, керівником виробничого підрозділу Миколою Ніколенком та працівниками "КУРСу".

- На поточний період випущено більше 7 000 екземплярів лічильників різноманітних типорозмірів, які експлуатуються на газовикористовуючих об'єктах України, Молдови, Угорщини, - розповів Вадим Кравцов. - Крім того, розроблено та випущено двадцять установок для повірки побутових та промислових лічильників газу, котрі знаходяться в експлуатації газових служб України.

Міський голова Новомосковська після детального огляду виробництва відзначив, що для економіки нашого міста важлива присутність на його теренах таких підприємств, як "КУРС". Адже, це свідчення привабливості міста для ведення та розвитку економічної діяльності. А також - забезпечення надходження податків до місцевого бюджету, створення нових робочих місць для новомосковців.

- Бажаю вам працювати на розвиток, не зупинятись на досягнутому й освоювати нові виробництва у нашому місті, - побажав керівникам підприємства міський голова Новомосковська. Фотозвіт див. на стор. ФОТО.


21/09/2011

Міський голова Новомосковська провів зустріч з підприємцями.

20 вересня міський голова Новомосковська Сергій Мороз, заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Олександр Воскобойник, голова Ради підприємців Леонід Ситник та представники малого й середнього бізнесу передусім обговорили актуальну тему – проведення підготовчих заходів до відзначення Дня міста.

Та в ході співбесіди її учасники торкались інших, актуальних як для бізнесу, так і для всієї міської громади питань. Зокрема, Сергій Мороз інформував зібрання про діяльність міської влади з питань благоустрою території Новомосковська, зосередив загальну увагу на питанні погашення заборгованості за споживання тепла підприємцями та працівниками сфери торгівлі й побутового обслуговування населення та ін. Також він повідомив, що за допомогою обласної влади на території міста планується реалізувати багато проектів. Наприклад, реконструкція каналізаційно-насосної станції, ремонт водогону діаметром 500 мм та ін. Крім цього, до кінця 2011 року буде додатково створено близько 250 місць у дитсадках. Так, 1 вересня у дошкільному навчальному закладі "Росинка" вже було відкрито 2 додаткові групи для 60 дітей.

Детально про програму урочистостей, що будуть проводитись в рамках святкування Дня міста, підприємцям розповів начальник управління культури та туризму міськвиконкому Віктор Шаликін, а міський голова Сергій Мороз закликав присутніх взяти активну участь у святкуванні та долучитись до підготовчих заходів – прибирати прилеглі до торгівельних точок, магазинів території, привітати ветеранів Великої Вітчизняної війни, адже місто відзначає 68-му річницю визволення від німецько-фашистських загарбників.

Разом з цим, Сергій Мороз висловив сподівання, що такі зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу Новомосковська стануть традиційними.

- Адже, саме спілкування допомагає виявляти проблеми, спільно їх вирішувати, а також приймати рішення та працювати для добробуту міста, зробити його красивим та затишним для гостей, для нас – жителів Новомосковська, для наших дітей, - відзначив міський голова.

Спільним з ним у цьому був і голова Ради підприємців Леонід Ситник, котрий закликав колег брати участь у житті міської громади, висловлювати свої пропозиції, долучатись до реалізації місцевих ініціатив.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


Головні підприємства міста


ВАТ "ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод"

Предприятие специализируется на производстве сварных труб для нефтегазовой отрасли, а также труб общего назначения для применения в других промышленных отраслях.

Продуктовый ряд:

- сварные трубы из углеродистых и низколегированных марок стали для магистральных продуктопроводов диаметром 159-530 мм с толщиной стенки 4,5-12,7 мм, а также диаметром 1020 мм с толщиной стенки 9,0-15,0 мм

- сварные трубы из углеродистых и низколегированных марок стали для широкого применения диаметром 21,3-114,3 мм с толщиной стенки 1,8-4,5 мм, прямоугольные трубы размером 17х17 – 100х80 мм с толщиной стенки 1,8-4,5 мм

Предприятие сертифицировано на соответствие международным стандартам:

- система управления качеством соответствует международным стандартам ISO 9001 и API Q1

- система управления окружающей средой сертифицирована согласно стандарту ISO 14001

- продукция сертифицирована на соответствии стандартам API 5L PSL 2, ASTM, EN (DIN), NF, ГОСТ

- предприятие сертифицировано Газпромом, является участником крупнейших проектов строительства трубопроводов нефтегазовых компаний России и стран СНГ, постоянно проходит преквалификацию у международных нефтегазовых компаний

Производственные мощности завода включают в себя:

Цех по производству сварных труб диаметром 168–530 мм методом высокочастотной электросварки: машина для фрезерования боковой кромки штрипса; 5-ти валковая сварочная клеть ; высокочастотный сварочный генератор ; установка локальной термообработки шва ; линия нарезки фаски и гидроопрессовки ; установка автоматического ультразвукового и магнитно-порошкового контроля

Цех по производству труб диаметром до 114,3 мм методом высокочастотной электросварки.

Цех по производству труб диаметром 1020 мм методом дуговой сварки под флюсом.

КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ :

Адрес : Украина, Днепропетровская область, г.Новомосковск, ул. Сучкова, 116, т.(05693) 4-23-01

( по материалам официального веб-сайта компании "INTERPIPE")


Компанія "Утиліта"

Завод по переробці скла – це унікальне виробництво, єдине в Україні і на теренах СНД. Він реалізований концерном "СоюзЕнерго", компанією "Утиліта" за активною участю міської влади.

Процес переробки склотари – повністю замкнутий цикл, що не утворює жодних додаткових відходів або побічних продуктів. Він включає утилізацію скла, очищення його на оптичних сепараторах і виготовлення шихти з високим гранулометричним складом, яка потім застосовуватиметься для виготовлення скла високої якості. На заводі запроваджується одна з найбільш прогресивних технологій у виробництві – працюватиме обладнання для розділу битого скла за кольорами. Запроектована потужність – 10000 тон переробленого скла щомісячно. Установка, яка здійснює переробку скла у високоякісну сировину, придатну для виготовлення скляних виробів високої якості, поставлена австрійською фірмою "БТ Вольфганг Бендер".

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ :

Адрес : 51200 Україна, Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул. Спаська, 8, т.+38(0569)38-01-66

www.utility.com.ua, e-mail:company@utility.com.ua


ООО «НОВОМОСКОВСКАЯ ТИПОГРАФИЯ»

Новомосковская типография - одно из старейших предприятий города - недавно отметила свой 100-летний юбилей.

Предприятие известно на полиграфическом рынке своими экономически выгодными проектами и предложениями. Качество продукции и надежность в исполнении своих обязательств всегда привлекало и привлекает новых заказчиков в нашу типографию.

За годы работы заказчиками типографии стали большое количество предприятий и предпринимателей, издательств и редакций, бюджетных организаций и частных лиц.

ОСНОВНЫЕ ВИДЫ ПОЛИГРАФИЧЕСКОЙ ПРОДУКЦИИ И ПРЕДОСТАВЛЕНИЯ УСЛУГ

1. РЕКЛАМНАЯ полиграфия - карманные календари, настенные, настольные и перекидные календари, квартальные календари, плакаты, листовки, буклеты, каталоги, открытки пригласительные билеты, визитные карточки и многое другое.

2. ГАЗЕТНАЯ полиграфия – печать газет, объявлений, листовок и пр.

3. ЖУРНАЛЬНО-КНИЖНАЯ полиграфия – издание, верстка и печать брошюр, книг, методических пособий и др.

4. ВСЕ ВИДЫ ПЕРЕПЛЕТНЫХ РАБОТ – переплет на пружине, термопереплет, твердый переплет. Сшивка дел и подготовка их для сдачи в архив. Изготовление архивных коробок

5. БЛАНОЧНАЯ полиграфия – изготовление бланков, журналов и книг различного вида, печать стандартной продукции (счета, накладные, ведомости и т.д.) на различных типах бумаги (в том числе на самокопирующейся и самоклеющейся).

6. ИЗГОТОВЛЕНИЕ ПЕЧАТЕЙ И ШТАМПОВ «под ключ» (оформление разрешений, оплата госпошлин и т.д.).

7. ОПЕРАТИВНАЯ полиграфия и ЦИФРОВАЯ печать (тиражирование имеющихся макетов и файлов в кратчайшие сроки, качественное и быстрое изготовление продукции малыми тиражами).

8. ДИЗАЙНЕРСКИЕ УСЛУГИ И УСЛУГИ ВЕРСТКИ:

- подбор и изготовление изобразительных материалов

- Детальная цветовая и графическая разработка всего макета

- Утверждение и корректировка выполненных работ с заказчиком

- Финальная верстка и цветокоррекция

- Итоговое подписание и сдача проекта

В целях предоставления дополнительных удобств клиентам, по согласованию с ними, осуществляем прием заказов в офисе заказчика.

КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ :

Украина, Днепропетровская область, г.Новомосковск, ул.195-й Стрелковой дивизии, 5

Контактные телефоны :(0569) 69-04-21, (0569) 69-04-22(факс), 067-7142555, е-mail: novdruk@optima.com.uaКомунальне підприємство «Новомосковськ водоканал»

Комунальне підприємство «Новомосковськ водоканал» створене 01.04.1974 р., згідно наказу № 40 від 2 квітня 1974 р. по Дніпропетровському обласному виробничому управлінню «Облводоканал», згідно наказу міністерства комунального господарства № 68 від 9 березня 1973 року (про створення Новомосковського виробничого управління водопровідно - каналізаційного господарства).

Вода в м. Новомосковськ надходить по водогону Д - 1000 мм довжиною 22,1 км від водопровідних мереж м. Дніпропетровська на водопровідну насосну станцію 3 підйому (ВНС-3). На водогоні Д - 1000 мм (у місці врізки) встановлений ультразвуковий прилад обліку з лічильником Акустрон УЗР-в. Водогін знаходиться на балансі обслуговування ВАТ «Інтерпайп НМТЗ". Введений в експлуатацію в 1980 році, виконаний із залізобетонних труб в одну нитку, повністю зношений. Тому будь-які аварійні ситуації на водогоні призводять до короткочасної зупинки водопостачання міста. Від ВНС-3 вода подається в місто по двох водогоніх Д - 500 мм і на смт. Меліоративний по водогону Д - 300 мм на водопровідно - підкачувальну насосну станцію смт. Меліоративний (ВНС - 2). Альтернативних джерел водопостачання місто не має. Водогін транзитно проходить через м. Підгороднє, смт. Ювілейне.

Водопровідних очисних споруд на балансі підприємства немає. Отримуємо готову воду з мереж ГКПП «Дніпроводоканал» (відповідну ГОСТ «Вода питна»).

За останні роки впроваджено в дію прибор по відключенню каналізації окремо взятих квартир, що мають заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення.

До уваги абонентів міськводоканалу!

З 5 грудня 2011 р., згідно Рішенню виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 16.11.11 р. № 612, були затверджені нові тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, які складають за 1 мі з урахуванням ПДВ:

Категорія водокористувачів

Водопостачання (грн.)

Водовідведення (грн.)

Разом (грн.)

Населення

6,39

2,89

9,28

Бюджетні організації

9,68

5,75

15,43

Інші споживачі

10,66

8,42

19,08


Впровадження та подальше використання даного рішення підтверджується висновками наданими державною інспекцією з контролю цінами в Дніпропетровській області (висновок № 6/2/1-88 та № 6/3/1-89), в яких вказано що ціни на даний період часу, є економічно обґрунтованими і відповідають витратам понесеними підприємством.

Останнє підвищення тарифів було у 2009 році, за період 2009-2010 рр.. ріст тарифів на електроенергію склав 42%; підвищення ціни на бензин, дизпаливо, запчастини, труби – майже на 40-50%.

Головним чинником результативності даного рішення є:
- своєчасність розрахунків підприємства за енергоносії та покупну воду;
- забезпечення стабільного водопостачання;
- своєчасне усунення аварійних ситуацій;
- забезпечення екологічної безпеки середовища.

Контактні телефони:
Приймальня начальника - 7-79-10
Головний інженер - 7-14-46
Диспетчерська - 7-80-80
Довідкова відділу збуту - 38-04-32

Приймальні дні:
Начальник - понеділок з 8.00-.12.00
Головний інженер - середа з 9.00-12.00
Відділ збуту - понеділок-четвер з 8.30-16.30, субота з 8.00-11.00