Вищі навчальні заклади міста
Школи та дитячі заклади міста


31/12/2011

Новомосковське ПТУ № 48 відзначило ювілей .

29 грудня міський голова Новомосковська Сергій Мороз та народний депутат України Микола Солошенко привітали з 45-річним ювілеєм Новомосковське професійно-технічне училище № 48. Сьогодні, маючи за плечима багаторічні традиції виховання робітничої молоді, училище під керівництвом Володимира Бурлакова продовжує готувати висококваліфікованих спеціалістів робітничих професій.

Народний депутат України Микола Солошенко, вітаючи з ювілейною датою навчальний заклад, відзначив:

- За ці роки училище підготувало дуже багато висококласних спеціалістів, котрі мають попит на ринку праці у нашому місті.

Він подарував училищу плазмового телевізора та висловив найкращі побажання.

До них приєднався міський голова Новомосковська Сергій Мороз, котрий, як колишній випускник училища, з особливою радістю привітав його з Днем народження та сказав:

- Ви, без перебільшення, є кузнею кадрів для Новомосковська. 33 роки тому я теж почав свій трудовий шлях зі стін цього навчального закладу, який називався тоді технічним училищем № 2. Хочу побажати молоді, щоб ця путівка в життя, яку дає училище, принесла плідні результати.

Мер Новомосковська не залишився без подарунків та презентував своєму рідному навчальному закладу DVD- плеєр караоке.

Директор Володимир Бурлаков та представники педколективу училища були також нагороджені грамотами міського голови Новомосковська та грамотами управління освіти. Присутні переглянули цікаву концертну програму, підготовану вихованцями ПТУ № 48 та гостями – представниками міського центру позашкільної роботи. ФОТО

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


31/12/2011

Розпочато роботу дитячої групи у НВК ЗОШ № 1 .

30 грудня міський голова Новомосковська Сергій Мороз привітав батьків, колектив та вихованців навчально-виховного комбінату ЗОШ №1 (колишній дитсадок «Червона шапочка»), у якому почала роботу дитяча група на 25 дітей.

Сергій Анатолійович оглянув приміщення, в яких будуть перебувати та відпочивати маленькі новомосковці. Директор ЗОШ № 1 Наталя Чорна повідомила, що для організації роботи було витрачено біля 200 тис. грн. Кошти з міського бюджету, як пересвідчились мер Новомосковська Сергій Мороз, заступник міського голови Ірина Калюжна та начальник управління освіти Наталя Падашуля, були витрачені на проведення ремонту, придбання нових меблів, обладнання харчоблоку та інше.

Сергій Мороз, як і належить перед Новим роком, вручив подарунки вихованцям НВК та привітав усіх з важливою подією:

- Відновлення роботи дошкільних навчальних закладів є пріоритетом політики губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула. В нинішньому році ми вже відкрили 5 груп у дитячих закладах і поновили роботу в НВК. Висловлю подяку всім, хто доклав зусиль, щоб діти змогли відвідувати навчальний заклад, хоча 2011 рік для міської влади був досить складним. ФОТО

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


16/12/2011

Міський голова Новомосковська перевірив хід виконання робіт з заміни системи опалення у ЗОШ № 16.

У цій школі 9 грудня розпочалось проведення комплексу робіт, який включає в себе заміну старих труб опалення на нові пластикові, промивку батарей, монтування оновленої системи та підключення до центральної мережі опалення.

Сергій Мороз поспілкувався зі слюсарями щодо темпів виконання робіт та надання додаткової допомоги в разі виникнення труднощів.

- На час, що необхідний для заміни системи опалення навчального закладу, всі 125 школярів навчатимуться у ЗОШ № 4, - повідомив міський голова Новомосковська. – Погодні умови є такими, що дозволяють оперативно зробити все заплановане.

Також Сергій Анатолійович відвідав і ЗОШ № 4 разом з заступником міського голови Іриною Калюжною та начальником управління освіти Наталею Падашулею.

Як виявилось, учні не забарились розпочати навчання у своїх сусідів. Для школярів початкових класів було організоване транспортне перевезення. Всі діти розміщені в класах зі своїми однолітками, старшокласникам ЗОШ № 16 були надані окремі приміщення. ФОТО.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


17/10/2011

Перших гостей зустріла "Берегиня".

12 жовтня міський голова Новомосковська Сергій Мороз, депутати Новомосковської міської ради Леонід Матвієнко та Володимир Кузнєцов стали гостями української світлиці "Берегиня", котра гостинно відчинила свої двері у міській ЗОШ № 7, що на мікрорайоні Решкут.

Разом з ними на перші святкові оглядини світлиці завітали начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дитинства управління освіти Тетяна Мяконьких, керівництво ЗОШ № 7, настоятель храму жінок-мироносиць о. Володимир, а також мешканці мікрорайону Решкут, котрі долучились до створення "Берегині".

Ця світлиця отримала цілу колекцію предметів народного побуту часів XIX - початку XX століть та відтворила автентичний характер життя української родини того часу. Зібрали її спільними зусиллями педагоги та учні школи, їхні батьки та просто небайдужі до своєї минувшини люди.

Хлібом-сіллю зустрічали поважних гостей юні господині цієї світлиці – старшокласниці ЗОШ № 7, котрі розповіли про роль та призначення у родині печі, скрині, покуті, прядки та іншого. Все в цій світлиці дихало народними звичаями, обрядами, майстерністю, сивиною років. Навіть стіни та стеля були у ній побілені ще дідівською глиною-маслянкою.

- Наша молодь робить добру справу, підтримуючи збереження українських традицій та нашої історії, - сказав міський голова Новомосковська підчас огляду світлиці.

Також Сергій Мороз відзначив, що до Дня міста цьогоріч були зібрані найкращі доробки народних майстрів, учнів та студентів навчальних закладів, талановитих людей Новомосковська, котрі викликали захоплення у гостей свята – міських голів з інших міст Дніпропетровщини та дипломатів з Польщі.

Цікаво було дізнатись присутнім від Михайла Триленка - історика, колишнього вчителя цієї школи, котрий також займався збиранням експонатів до світлиці-музею, що школа №7 саме 12 жовтня відзначає 100 років з дня свого створення на мікрорайоні Решкут. Щоправда, століття тому вона була навіть не школою, а мала статус двокласного училища.

Як заведено на входинах, гості "Берегині" не залишились без подарунків, для яких була призначена стара дубова скриня. Доповнила їх ікона від депутатів міськради, котру вони передали директору школи Олені Романовській. Також настоятель місцевого храму жінок-мироносиць отець Володимир освятив приміщення світлиці, а дівчата-господині почастували гостей смачними решкутянськими варениками. Фотозвіт про захід див. на стор ФОТО

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


30/09/2011

"Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!"

29 вересня у Новомосковському міськвиконкомі відбулись урочистості з нагоди свята всіх педагогів – Дня працівників освіти. У заході взяли участь: міський голова Новомосковська Сергій Мороз, народний депутат України Микола Солошенко, секретар міської ради Борис Мазур, представники місцевої влади, депутатського корпусу міськради, численні гості й, звичайно, представники навчальних закладів нашого міста.

Ветерани педагогічної ниви й учителі-початківці, всі винуватці свята приймали вітання від губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула, в яких відзначалось, що завдяки їхньому "професіоналізму, патріотизму й мудрості Дніпропетровщина впевнена у своєму завтрашньому дні". До вітального слова вчителям долучився міський голова Новомосковська Сергій Мороз, котрий у своєму зверненні до працівників сфери освіти зазначив: - Важко підібрати слова, щоб висловити всю глибину пошани й поваги до людей, які носять високе звання - вчитель. У серці кожного з нас з дитинства вчитель знаходиться поряд з найближчими для нас людьми. Міська влада Новомосковська вбачає своїм завданням створення умов для нового підйому шкільної освіти, підвищення престижу вчителя й педагога, для цієї мети виділяється левова частка міського бюджету. Окрема подяка ветеранам педагогічної праці. Тим, хто створював основи, на яких виховувалося не одне покоління вчителів Новомосковська.

Народний депутат України Микола Солошенко також висловив найкращі слова вдячності педагогам. Зокрема, він наголосив: - Кожен з нас в цей день пригадує свого першого вчителя. Вчителі дають початок пізнання життя, а у випускних класах – путівку в життя. Вашу величезну працю оцінити практично неможливо. У нашому місті 1 200 педагогів, це великий колектив. Ми - представники влади повинні вдосконалювати можливість отримання освіти. Разом з місцевою владою працюємо над цією програмою, і з кожним роком будемо наближувати вирішення всіх завдань.

Його висловлювання підтримав секретар міськради Борис Мазур: - Від учителів залежить завтрашній день нашої країни. Від вас залежить, як буде завтра жити наше місто, які люди будуть представляти нашу країну, як будуть з нами рахуватися. Ви не зважаєте на брак часу, на хвороби, віддаєте себе повністю вашій праці!

Грамотами Новомосковської міської ради за сумлінну творчу працю на педагогічній ниві, вірність справі навчання та виховання підростаючого покоління були нагороджені педагоги та ветерани педагогічної праці загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів міста. Наші ветерани-педагоги – гордість Новомосковська. Це Світлана Кульбашна, Тамара Нестеренко, Микола Сільченко, Тетяна Аленич, Лариса Смірнова, Ніна Чашка, Любов Резніченко, Катерина Сахно, Варвара Явір, Анатолій Лацюга, Валентина Калашникова. Грамотою голови Дніпропетровської облради була нагороджена Наталя В'язанкіна, методист ДНЗ № 10 "Дюймовочка". Подякою голови Дніпропетровської облдержадміністрації нагороджена Наталя Куга, головний спеціаліст відділу управління освіти. Обласною педагогічною премією нагороджена Світлана Жовтяк, директор ЗОШ № 18. Грамотою голови Дніпропетровської облради та цінним подарунком нагороджена Олена Петровська, директор ЗОШ № 13.

Щирими словами подяки за наполегливу працю, творчий порив, уміння, новаторство та витримку було відзначено як корифеїв педагогічної сфери, так і молодь, котра вперше святкує День учителя. Педагогів також привітали їхні юні вихованці – учні навчальних закладів Новомосковська, які підготували цікаву концертну програму. Фотозвіт про захід див. на стор ФОТО

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


05/09/2011

У дитсадку «Росинка» відкрито дві нових групи

1 вересня стало святковим днем не лише для школярів. У День знань для найменших Новомосковців було відкрито дві групи в дошкільному навчальному закладі «Росинка». Відтепер ще 60 дітлахів зможуть готуватись до школи разом з вихователями, спілкуватись зі своїми ровесниками, гратись та навчатись. Дитсадок вже давно очікував на малечу: у ньому були відремонтовані кімнати, закуплені нові меблі та білизна. Загалом, все, що необхідно дітям для комфортного перебування.

З такою урочистою подією привітали завідувачку дитсадка Світлану Дудакову та вихователів, батьків та мешканців «Росинки» поважні гості: міський голова Новомосковська Сергій Мороз, народний депутат України Микола Солошенко, голова правління ВАТ «Інтерпайп НМТЗ» Юрій Антіпов, перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу Олександр Козлов, заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова, депутат міської ради Сергій Коцюра, начальник управління освіти Людмила Безкровна, приватний підприємець Володимир Мордасов.

У подарунок дітлахи отримали багато яскравих і цікавих іграшок. Та головним стало відкриття груп, які, за словами міського голови Новомосковська Сергія Мороза не останні, що відкриваються в цьому році на базі «Росинки».

- Впродовж жовтня - листопада в дитсадку планується до відкриття ще 3 групи, а наступного року у міських дошкільних навчальних закладах передбачається відкрити додаткові групи для 400 дітей, - відзначив Сергій Мороз, звертаючись до присутніх.

Також він подякував усім, хто виявив небайдужість та допомагав у вирішенні проблеми, пов’язаної з нестачею місць у дошкільних навчальних закладах.

На цьому питанні зосередив увагу й народний депутат України Микола Солошенко, котрий, доповнюючи слова міського голови Новомосковська, акцентував: "- У нас сьогодні є серйозна проблема, в Дніпропетровській області дефіцит місць до дитсадків складає 5,7 тисяч. В цьому році завдяки зусиллям обласної влади, депутатів усіх рівнів на 3 тисячі цей дефіцит буде скорочено."

У Новомосковську, за словами Миколи Солошенка, цей дефіцит складає 1,1 тис місць. Завдяки увазі та реальним діям міської влади, ця цифра в нинішньому та наступному роках зменшиться. Щодо цього голова правління ВАТ «Інтерпайп НМТЗ» Юрій Антіпов зауважив: "- Це велике свято для міста. Такі починання достойні поваги. Наші діти – це наше майбутнє, любов, радість. А для нас це велика соціальна відповідальність - робити все для їхнього комфортного перебування в дитсадку, щоб вони тут навчались і відпочивали."

Разом з малюками гості оглянули дитсадок й зокрема – кімнати нових груп. Також поспілкувалися з батьками та вихователями й визначили пріоритетні питання для подальшого вирішення спільними діями. ФОТОЗВІТ про захід див. на стор. ФОТО

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


03/09/2011

Сергій Мороз: «Четверта школа буде жити!»

Впевненість у тому, що відновлений навчальний заклад ще довгі роки послужить громаді міста, висловив у своєму вітанні міський голова Новомосковська до всіх учасників урочистого святкування Дня знань та з нагоди відкриття відродженої ЗОШ № 4, що відбувалось на території школи 1 вересня.

Продовження її роботи після тривалого ремонту стало без перебільшення знаменною для Новомосковська подією. Відтоді, як школу закрили для відвідувань учнями, знайшлось чимало скептиків щодо часу та й, власне, можливості відновлення її подальшої роботи. Було також чимало мешканців нашого міста, котрі щиро вболівали за її долю.

І ось, настав ранок 1 вересня 2011 року. Школа у своєму білому вбранні щиро й приязно посміхнулась всім: дітям, що скучили за нею доки навчались у сусідній 17-й, їхнім батькам та педагогам, що допомагали у проведенні ремонту навчального закладу, а також численним гостям, що прийшли порадіти за малечу й побачити результати своєї праці, всебічного сприяння та уваги.

- Щиро вітаю вас із всенародним святом – Днем знань та з нагоди відновлення 4-ї школи після ремонту, - звернувся до громади міський голова Сергій Мороз. - Це свято об’єднує всіх громадян, незалежно від віку, бо кожен із нас саме в цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книгу, написав перше слово. Сьогодні у всіх навчальних закладах Новомосковська розпочинається новий навчальний рік. 1 вересня в місті за шкільні парти сядуть 6 488 юних новомосковців, із яких 703 першокласників.

До речі, своїх первачків прийняла цьогоріч і ЗОШ №4. Маленьких школярів узяли під свою опіку 11-класники, котрим зовсім скоро, бо час плине дуже швидко, доведеться обирати свою дорогу в дорослому житті.

Окремий наголос у вітаннях міського голови Новомосковська Сергія Мороза, народного депутата України Миколи Солошенка, начальника управління освіти Людмили Безкровної, голови правління ВАТ "Інтерпайп НМТЗ" Юрія Антіпова, директора школи Олени Таланової, безперечно, робився на тому, як наша міська громада спільними зусиллями зарадила шкільному горю. Масштабний ремонт здійснювало не лише підприємство-підрядник. Це кошти та праця новомосковських підприємств та підприємців, освітян та батьківського колективу, мешканців міста, котрі з розумінням поставилися до вирішення проблеми.

- Друге життя і другу молодість отримала одна із найстаріших шкіл Новомосковська – загальноосвітня середня школі № 4, - наголосив Сергій Мороз. - Це святкова подія для вчителів і учнів школи. Відбудова школи і благоустрій території стали по-справжньому народною справою, яка об’єднала зусилля всіх небайдужих новомосковців.

Відкриття школи стало можливо й завдяки підтримці Дніпропетровської облдержадміністрації. І це є продовженням доброго творчого процесу та свідченням постійної уваги та підтримки сфери освіти з боку голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула.

Від щирого серця висловлюю велику подяку будівельникам, які вчасно завершили основні ремонтні роботи. Підприємствам та підприємцям Новомосковська, всім, хто допомагав матеріально. Педагогічному колективу й батькам за активну участь у відновленні роботи школи. Завдяки вам, дорогі друзі, 4 школа буде жити! Ми, дорослі, покладаємо великі надії на молоде покоління – головне багатство Новомосковська, тому для якісної освіти і виховання дітей в місті створюються всі необхідні умови.

Народний депутат України Микола Солошенко також звернувся до першокласників та випускників. Малечі він побажав "гарних шкільних років, пізнання світу та наполегливого навчання", а 11-класникам – "здійснення у майбутньому всього задуманого й омріяного".

Директор школи Олена Таланова відзначила, що "після ремонту шкільна будівля перетворилась на красуню, стала схожа на справжню наречену". Вона подякувала всім, хто долучився до проведення ремонтних робіт, упорядкування території. Передусім, слова директора стосувались міського голови Сергія Мороза, котрий не залишився осторонь проблем навчального закладу, пішов назустріч та зробив усе можливе, щоб школа змогла зустріти у своїх стінах юних новомосковців 1 вересня.

У свою чергу голова правління ВАТ "Інтерпайп НМТЗ" Юрій Антіпов від імені підприємства привітав зібрання з Днем знань та відкриттям оновленої школи.

- Сьогодні вона отримала друге життя, - наголосив Юрій Антіпов. – Щира подяка всім, хто взяв участь у підготовці школи до навчального року.

А підготовка була досить складною й напруженою, як справедливо зазначила начальник управління освіти Людмила Безкровна.

- Зараз школа стоїть надзвичайно красива. Та за цією красою дуже великий об'єм роботи, який тільки разом, спільними зусиллями вдалося виконати, - сказала вона.

Заслуженими подяками за значну допомогу та підтримку в проведенні ремонтних робіт у ЗОШ № 4 були відзначені: голова правління ВАТ "Інтерпайп НМТЗ" Юрій Антіпов, Сергій Фалюш, Олександр Малов, Ігор Пашков, Валерій Німчук, Володимир Перепечкін, Андрій Перепечкін, Віталій Приймак, Юрій Остапенко, Віталій Криша, Геворг Абрамян, Олег Сокрут, Олег Розбицький, Леонід Матвієнко, Ірина Мороз, Олександр Мірошник, Наталя Семилєт, Олександр Шаркун та Анатолій Микитась.

…І ось – найприємніша та щемлива хвилина святкового дійства: лунає шкільний дзвіночок, міський голова Сергій Мороз та народний депутат України Микола Солошенко разом з першокласниками перерізають символічну червону стрічку. Й перший крок до світлого та ошатного приміщення школи, що очікувало на своїх господарів, роблять саме вони – первачки-школярики.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


29/08/2011

Завершується підготовка шкіл до початку навчального року

Минулої п’ятниці міський голова Новомосковська Сергій Мороз, заступник міського голови - начальник фінансового управління Тетяна Дакова та начальник управління освіти Людмила Безкровна перевірили стан підготовки до нового навчального року ЗОШ № 8. Разом із заступником директора школи з навчально-виховної роботи Тетяною Джавах Сергій Мороз, Тетяна Дакова та Людмила Безкровна оглянули класні кімнати та інші шкільні приміщення. Міський голова вказав на недоліки з підготовки території навчального закладу та рекомендував прискорити завершення підготовки класів.

Наразі у ЗОШ №8 крім іншого проведені роботи з реконструкції паркану – вирівняння плит, щільне огородження території за вимогами освітянських правил та норм, підсипка ґрунту, а також вивезене сміття.

Огляд підготовки ЗОШ № 4, у якій зараз закінчуються ремонтні та масштабні упорядкувальні роботи, проводився разом з заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марією Пустовою. Сергій Мороз детально розповів їй про весь комплекс ремонтних робіт та темпи їх виконання. Начальник управління освіти Людмила Безкровна доповіла, що підприємство-підрядник "Інтерпен-Д" вже на 99 % виконало роботи з ремонту перекриттів першого поверху школи, які було заплановано згідно угоди.

Також разом з заступником голови Дніпропетровської ОДА керівництво міста відвідало вечірню школу № 9. На початку серпня цього року в навчальному закладі склалась конфліктна ситуація, пов’язана з продажем у 2009 році приміщення, де розташована шкільна навчальна база. За цей час приміщення першого поверху будинку по вул. Сучкова, 32 вже неодноразово змінило свого власника. З останнім сьогодні й необхідно знайти спільну мову.

- Для того, щоб у школі розпочався навчальний процес, зараз необхідно досягти домовленостей як з власником, так і з керівництвом школи та терміново підготувати навчальний заклад до 1 вересня, - відзначив Сергій Мороз.

До речі, з приводу продажу комунального майна й зокрема приміщення за адресою: вул. Сучкова, 32 міський голова Сергій Мороз 12 серпня 2011 року звертався до Новомосковського міжрайонного прокурора Степанова І. В. У зверненні йдеться, що "на теперішній час власники приміщень намагаються звільнити ВЗШ № 9 від користування приміщенням. Під загрозою початок нового навчального року в зазначеній школі. Новомосковською міською радою було підготовлено позовні заяви та направлені до Новомосковського міськрайонного суду з метою повернення комунального майна до власності територіальної громади м. Новомосковська. Але ухвалами суду (відповідні номери) позовні заяви були залишені без розгляду".

У своєму зверненні Сергій Мороз також звернувся до Новомосковського міжрайонного прокурора з проханням звернутись до суду з позовом "щодо відчуження майна, нежитлових приміщень, якими користується ВЗШ № 9". ФОТО.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


17/08/2011

Проводиться огляд навчальних закладів Новомосковська.

16 серпня в рамках проведення кампанії щодо вивчення питання готовності закладів освіти нашого міста до нового навчального року 2011 – 2012 був здійснений огляд 11 шкіл та дитсадків Новомосковська. За результатами огляду вісім об'єктам Головного управління освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації була дана позитивна оцінка.

Комісія в складі представника Головного управління освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олександри Прудкої, начальника управління освіти Новомосковського міськвиконкому Людмили Безкровної та представників управління освіти відвідали: ЗОШ № 13, ЗОШ №4, ЗОШ № 6, ЗОШ № 18, ліцей "Самара", дошкільний навчальний заклад "Росинка", дошкільний навчальний заклад "Черемушки", ЗОШ № 15, дошкільний навчальний заклад "Дюймовочка", ЗОШ № 7, дошкільний навчальний заклад "Калинка".

Основну увагу підчас огляду члени комісії приділяли готовності систем опалення, харчоблоків, кімнат гігієни та ін. до початку нового навчального року та опалювального сезону.

На тлі загального позитивного процесу підготовки навчальних закладів, має місце певна занепокоєність головного санітарного лікаря міста Анатолія Сергієнка щодо відповідності стану готовності харчоблоків деяких шкіл вимогам санітарних норм.

Секретар Новомосковської міської ради Борис Мазур в ході оперативної наради 17 серпня запевнив присутніх у тому, що це питання в складі цілого комплексу заходів з підготовки шкіл та дитсадків до 1 вересня знаходиться на контролі міської влади. Фотозвіт про огляд див на стор. ФОТО.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


15/08/2011

Навчальні заклади Новомосковська готуються до 1 вересня.

Відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула та на виконання Наказу міністерства освіти, науки, молоді та спорту України розпочато кампанію щодо вивчення питання готовності закладів освіти нашого міста до нового навчального року 2011 – 2012.

15 серпня відбулась обласна селекторна нарада за участю голови ОДА Олександра Вілкула. Щодо питання підготовки навчальних закладів доповідало й керівництво Новомосковська. В ході наради було визначено, що загальноосвітні навчальні заклади міста вже здійснили необхідний комплекс запланованих заходів на 90%, а дошкільні навчальні заклади – на 94%.

На завершальному етапі знаходиться процес укладання договорів з комунальними службами міста щодо готовності до нового навчального року та опалювального сезону.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


11/08/2011

Вчасне проведення ремонту в ЗОШ № 4 – пріоритет міського голови Новомосковська Сергія Мороза..

Найважливішим завданням для себе та активу міста міський голова Новомосковська Сергій Мороз вважає закінчення ремонту до 1 вересня та початок навчального процесу у ЗОШ № 4.

Як уже говорилось раніше, сьогодні у цій школі проводиться декілька етапів робіт. Це, передусім, капітальний ремонт перекриттів першого поверху. Також ідуть підготовчі ремонтні роботи у приміщенні. Крім того, замінена огорожа, упорядковується дворова територія, пофарбований фасад будівлі, ведуться малярно-штукатурні й інші роботи зовні будівлі. Кожного дня Сергій Мороз контролює проведення запланованого комплексу робіт та відповідність їх ходу затвердженому графіку.

Днями відбулась чергова робоча нарада, у якій взяли участь перший заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Олександр Козлов, начальник управління ЖКГ та капітального будівництва Сергій Устименко, начальник управління освіти Людмила Безкровна, представники комунальних та профільних підприємств міста.

В ході наради присутні дали оцінку комплексу виконуваних на даний час робіт та внесли конструктивні пропозиції щодо активізації ремонту та здешевлення витрат. Наразі у приміщенні навчального закладу, який 10 серпня вчергове відвідав міський голова, також проводяться внутрішні малярно-штукатурні, облицювальні роботи. До будівельників підключиться й батьківський комітет, що надасть посильну допомогу у наведенні ладу та впорядкуванні навчального закладу. Фотозвіт див. на стор. Фото.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


11/07/2011

Робоча нарада в Новомосковській ЗОШ № 4

Минулого тижня відбулась чергова робоча нарада стосовно питань, пов’язаних з проведенням ремонтних робіт у загальноосвітній школі № 4. У нараді взяли участь заступники голови ОДА Дніпропетровської області Геннадій Темник та Марія Пустова, міський голова Новомосковська Сергій Мороз, в.о. начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександр Кушвід, перший заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Олександр Козлов, начальник управління освіти Людмила Безкровна.

Учасники наради ознайомилися з ходом ремонтних та робіт з благоустрою, що вже розпочались на території школи завдяки благодійній допомозі підприємств та підприємців Новомосковська. Так, підприємство ВАТ "Інтерпайп НМТЗ" забезпечило проведення робіт технікою та розпочало реконструкцію огорожі території школи. Приватний підприємець Олександр Мірошник попіклувався про наявність техніки та робітників для відновлення фасаду шкільної будівлі.

Підтримають школу в проведенні ремонтних робіт також підприємство "Модуль-91" (директор Віталій Криша), КП "Новомосковський комбінат комунальних підприємств" (начальник Олександр Громадський), ЗАТ "Південтрансбудкомплект" (директор Олександр Тимофеєв), концерн "Союз Енерго" (генеральний директор Віталій Приймак), підприємство "Агро Ком" (керівник Олена Фандеєва) та інші.

Міський голова Новомосковська Сергій Мороз повідомив Геннадію Темнику, що не лише завдяки коштам місцевого бюджету, а й розумінню та добрій волі представників бізнесового середовища нашого міста, одне з соціальних питань, що хвилюють місто, буде вирішене.

Після проведення конкурсних процедур, визначення підприємства-підрядника, буде розпочато й роботи з капітального ремонту перекриття першого поверху будівлі школи. Сьогодні представники бізнесу, небайдужі до спільних проблем нашої громади, можуть за вказаними управлінням освіти реквізитами надати благодійну спонсорську допомогу для проведення ремонтних робіт, впорядкування благоустрою території, а також покращення матеріально-технічної бази навчального закладу:

р/р 35428002011945
ГУДКУ у Дніпропетровській області
код ОКПО 33125762
МФО 805012
призначення: «для покращення матеріально-технічної бази».

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


04/07/2011

В.М.БУРЛАКОВ, директор ПТУ №48: «ЗА 32 РОКИ МОЄЇ РОБОТИ В СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ВПЕРШЕ ВИПУСКАЮ МЕДАЛІСТА, І В ЦЬОМУ РОЦІ ЦЯ МЕДАЛЬ - ЄДИНА В ОБЛАСТІ»

29 червня в ПТУ №48 урочисто вручали атестати і дипломи кваліфікованих робітників - випускались учні, які протягом попередніх трьох років навчалися за спеціальністю "Кухар". Вони вивчали не лише технологію приготування їжі та організацію харчування. Випускники отримали знання з широкого кола питань - основ правових знань, інформаційних технологій, гігієни і санітарії, обліку, калькуляції та звітності, охорони праці тощо. Цих знань цілком достатньо молодій енергійній людині для життєвого старту на обраній трудовій стежині.

«Головне - є результат навчання, - сказав у вітальному слові директор В.М.Бурлаков, - і його було видно як під час державної підсумкової атестації, так і під час державної кваліфікаційної атестації». Володимир Михайлович подякував за плідну роботу учням, викладачам і майстрам. Він вручив випускникам дипломи та грамоти за успіхи в навчальній діяльності, спортивних заходах, активну громадську роботу. Грамоти та дипломи, зокрема, отримали Максим Боднар, Марина Кобиляцька, Владислав Накашидзе, Ольга Манько, Наталія Кравчук, Марина Денисенко, Михайло Дяченко, Юлія Сергійчук, Настя Казьмирук, Антоніна Русанова, Яна Рябчевська, Євген Кравченко.

Адміністрація училища щиро подякувала і багатьом батькам, опікунам нинішніх випускників за плідну співпрацю, допомогу в питаннях забезпечення життєдіяльності навчального закладу, створення сприятливих умов для навчання своїх дітей. Подяк удостоєні Єлизавета Павлівна Ползікова, Ганна Андріївна Синьогіна, Ірина Вікторівна Соснич, Віталій Григорович Вовченко, Тамара Іванівна Дяченко, Іван Михайлович Боднар, Альона Євгенівна Кобиляцька, Ольга Василівна Нісанова, Катерина Володимирівна Сухіна. Від імені батьків теплі слова подяки за невтомну працю викладачам та майстрам висловила мама випускниці Рясної Карини Олена Григорівна Черненко, яка склала та продекламувала для них зворушливі рядки вірша.

Цей випуск ознаменувався ще однією непересічною подією - випускниця групи №4 Анна Соснич за досягнення високих успіхів у навчанні отримала диплом з відзнакою і нагороджена Золотою медаллю. Вона - єдина медалістка в нашій області серед випускників ПТУ.

Аня прийшла до училища після закінчення школи №18. З перших днів наполегливого, добросовісного навчання показала високий рівень знань з навчальних предметів. Крім того, вона - всебічно розвинена особистість: була переможцем училищної олімпіади з української мови та літератури, брала участь у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови iм.П.Яцика, в обласній олімпіаді з української мови та літератури. Активна учасниця громадського життя. Вільний час присвячувала бiсероплетiнню, її роботи представлялись навіть на конкурси в Київ. Ліпить унікальні картини з борошна, чому навчилась у міському центрі позашкільної роботи ще під час навчання в школі. Активно займалася спортом, була учасником зональних та міських спортивних змагань.

"Взагалі цьогорічна випускна група кухарів як ніколи сильна, - в один голос говорили виступаючі - класний керівник групи Ольга Аркадіївна Гапоненко, майстер виробничого навчання групи Тетяна Яківна Сидорня, заступник директора з навчальної роботи Ірина Вікторівна Соснич, заступник з навчально-виховної роботи Світлана Володимирівна Северин, заступник з навчально-виробничої частини Лариса Іванівна Бармак. - Всі діти талановиті, творчі, амбітні".

Досвідчені майстри і викладачі училища доклали максимум зусиль для передачі своїх знань і навичок своїм підопічним. Результат - очевидний. Побажаємо ж випускникам міцно стати на ноги, знайти своє місце в житті. Сумнівів у цьому немає, адже отримана ними професія у будь-які, навіть важкі, часи, користується безумовним попитом на ринку праці. А забезпечення роботою сьогодні - це, напевно, головне.

"Новомосковська правда"


21/06/2011

Міська влада позбавить Новомосковськ від черги до дошкільних навчальних закладів.

В державі з року в рік стабілізується рівень народжуваності. Збільшується кількість дітей віком від 1 до 6 років і в місті Новомосковську, що вимагає достатньої кількості навчальних закладів для дошкільнят.

На виконання обласних та міських освітніх програм, та з огляду на існуючу соціальну проблему, міська влада почала винаходити шляхи вирішення нагальних питань. Так, 21 червня у Новомосковському міськвиконкомі відбулась робоча нарада з питань відновлення діяльності дитсадків міста. У ній взяли участь міський голова Новомосковська Сергій Мороз, секретар міськради Борис Мазур, голови депутатських комісій міськради та представники профільних управлінь.

- Кожного дня, - сказав Сергій Мороз, - до міської влади звертаються за допомогою молоді мами. Через відсутність місць у дошкільних навчальних закладах малеча не отримує кваліфікованої дошкільної підготовки, а їхні матері не можуть працювати.

Першою підчас наради була розглянута можливість розширення території реабілітаційного відділення для дітей з обмеженою фізичною активністю, що знаходиться у приміщенні колишнього дитсадка на вул. Комсомольській, 29. Разом з цим, тут заплановано створення центру освіти й спорту. Також планується перенесення до цієї будівлі всіх структурних підрозділів управління освіти, які розташовані в різних офісних приміщеннях по місту.

Проведенню наради передували дві зустрічі з представниками підприємств-орендаторів приміщень колишнього дитсадка. Міський голова Сергій Мороз звернувся до підприємців з проханням про розірвання договорів оренди та винаймання ними інших приміщень. Багато з орендарів пішли назустріч і уже в найближчий час зможуть звільнити необхідні площі. На нараді також було визначено, що необхідно досягти домовленостей з організаціями та установами – орендаторами приміщень.

Наприклад, в ході огляду колишнього дитсадка, що на вул. Комсомольській, 29, міський голова, секретар міськради, представники депутатського корпусу поспілкувались з представниками телерадіокомпанії "Самарь", яка також є орендатором площ, стосовно перенесення відділу прийому абонентів на 2-й поверх. Втім, в результаті перемовин з керівництвом "Самарі" домовленостей поки не досягнуто.

Вже 23 червня міський голова Сергій Мороз та в.о. заступника міського голови Новомосковська з питань соцзахисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Галина Горбач відвідали територіальний центр з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян, зустрілись з батьками дітей та молоді, котрі відвідують реабілітаційне відділення, що працює в терцентрі. Батьки підтримали міського голову щодо реалізації можливості розширення площ й створення додаткових умов для їхніх дітей. Також Сергій Мороз та Галина Горбач поспілкувались з пенсіонерами – членами клубу "Геть самотність" та відвідали міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Довідка: У Дніпропетровській області діє, прийнята обласною радою, регіональна Програма розвитку освіти на 2009 – 2012 роки, згідно з якою повинно бути охоплено дошкільною освітою якомога більше дітей від 1 до 6 років. У 2010 році Новомосковською міськрадою прийнята комплексна Програма розвитку освіти міста на 2011-2015 роки "Дітям Новомосковська – сучасні стандарти освіти". ФОТО.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


15/06/2011

Початкова школа Новомосковської ЗОШ №2 зустріне новий навчальний рік з власною їдальнею

15 червня у початковій школі ЗОШ № 2 було відкрито їдальню з харчоблоком для учнів 1 – 4 класів цієї школи. Тепер 130 дітей, що підуть 1 вересня до школи, й з них 60 дітей 2-х груп продовженого дня, не будуть бігати до основного приміщення, щоб пообідати.

З цією подією педагогів на чолі з директором школи Іриною Липкою, а також малих школяриків привітали міський голова Новомосковська Сергій Мороз, секретар міськради Борис Мазур, заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова, в.о. заступника міського голови Новомосковська з питань соцзахисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Галина Горбач, начальник управління освіти Людмила Безкровна та освітяни. Вони оглянули приміщення харчоблоку та їдальні, поспілкувались з малечею та всі гуртом скуштували смачних пиріжків, які зранку були приготовані кухарями.

- Бажаю, щоб ви гарно навчались і росли на радість вашим батькам, щоб вам було комфортно і затишно в цій школі, - відзначив міський голова Сергій Мороз, звертаючись до школярів.

Також міський голова подарував початковій школі водонагрівач для харчоблоку.

- Ця подія для дітей, батьків та педагогів ЗОШ № 2 має дуже велике значення, - сказала її директор Ірина Липка. – Адже в приміщенні початкової школи навчається 132 учня. За відсутності їдальні вони ходили до основного приміщення через автодорогу. Та, крім цього, зміщувався графік уроків, ми змушені були подовжувати перерви, щоб мати можливість нагодувати всіх дітей, а старшокласники отримували харчування аж після 5-го уроку.

Відкриття їдальні, пояснила Ірина Липка, стало можливим після допомоги давніх і надійних партнерів - ПП "Контракт Продрезерв 5", директором якого є Олександр Дмитренко. Підприємство використало матеріальну базу дитсадка, який більше 15 років тому був переданий ЗОШ № 2, та колишнього м'ясного цеху. У приміщенні замінили вікна на металопластикові, обладнали витяжками, додали кухарського посуду та ін. Це підприємство, як розповіла начальник управління освіти Людмила Безкровна, надає послуги з забезпечення харчуванням та постачає продукти харчування для шкіл Новомосковська. Харчоблок у початковій школі було обладнано в рамках реалізації проекту з покращення матеріального стану їдалень навчальних закладів, керівником якого є Олександр Шаркун, депутат Новомосковської міськради.

Меблі для їдальні стали подарунком батьківського колективу ЗОШ № 2. Мийки та рушники були придбані завдяки допомозі благодійників – Харківського авіаційного інституту, з котрим школа давно співпрацює.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


08/06/2011

У Новомосковській ЗОШ № 4 відбулась робоча нарада

3 червня 2011 року на території Новомосковської ЗОШ № 4 відбулась робоча нарада за участю заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадія Темника. Питання наради стосувались виконання робіт з капітального ремонту перекриттів приміщень середньої загальноосвітньої школи № 4.

У нараді взяли участь міський голова Новомосковська Сергій Мороз, народний депутат України Микола Солошенко, перший заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Олександр Козлов, головлікар Новомосковської СЕС Анатолій Сергієнко, начальник управління освіти Людмила Безкровна, директор школи Олена Таланова й представник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Сергій Головко.

Геннадій Темник оглянув приміщення першого та другого поверхів школи, звернув увагу присутніх на значний об'єм робіт, котрі необхідно виконати. Окрім цього, заступник губернатора області поцікавився підготованою проектною документацією, вартістю та часом проведення капітального ремонту.

За попередніми підсумками фінансові витрати на нього складуть 660 тис. грн. Як передбачено проектом, будуть виконані підготовчі роботи, посилені несучі балки, підшиті стелі 1-го поверху та ін.

Міський голова Сергій Мороз повідомив, що конкурс на проведення ремонту вже оголошено. У відповідності до закону відбудуться конкурсні процедури та буде визначено переможця - підприємство, що стане виконавцем робіт.

Як зауважив Геннадій Темник, "разом з ремонтом необхідно також здійснити благоустрій приміщення школи та пришкільної території, й до початку навчального року школа повинна зустріти у своїх стінах учнів".

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


07/06/2011

Юні таланти Новомосковська отримали заслужені нагороди

1 червня, в День захисту дітей, у Палаці культури металургів відбулись урочистості з нагоди цього свята. Участь у заході взяв міський голова Новомосковська Сергій Мороз, в.о. заступника міського голови Новомосковська з питань соцзахисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Галина Горбач, начальник управління освіти Людмила Безкровна, представники освітянської галузі, учні навчальних закладів міста, їхні рідні та близькі, а також всі, кого зацікавила ця подія.

До присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Сергій Мороз, який наголосив, що "найважливіше виховання сьогодні підґрунтя майбутнього українства, й це залежить, передусім, від старшого покоління – батьків, педагогів та вихователів".

Також Сергій Мороз вручив традиційні премії переможцям творчих, інтелектуальних, художніх, спортивних конкурсів і змагань міського, обласного та всеукраїнського етапів.

Такі талановиті й творчо обдаровані діти є в кожному навчальному закладі міста. Це переможці конкурсів: конкурс дитячої творчості «Перемога - 2011», міський конкурс дитячої творчості „Моє Придніпров'я”, міський етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, міські змагання «Старти надій», обласний фестиваль дитячих театральних колективів «Театральна мозаїка – 2011», чемпіонат Європи з пауерліфінгу, обласний конкурс юних літераторів «Собори наших душ», обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «З Україною в серці», обласний фестиваль учнівської молоді з повітряних зміїв «Мирне небо», Всеукраїнське телевізійне шоу «Україна має талант», Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвич», обласний конкурс дитячого малюнку «Будуємо нову Дніпропетровщину» в номінації «Петриківський розпис» та багато інших. Подарунки отримали й наймолодші – вихованці дошкільних навчальних закладів Новомосковська.

Також присутні переглянули яскраву та захоплюючу концертну програму, учасниками якої теж були юні талановиті новомосковці. По закінченні урочистостей дітлахи змогли скуштувати смачного морозива – гостинця від міського голови до їхнього свята, а також безкоштовно покататися на деяких атракціонах у міському парку ім. Сучкова.

P.S. Того ж дня міському голові Новомосковська Сергію Морозу довелось виконати приємну місію – привітати молоду маму Юлію Іванову з народженням донечки, що символічно прийшлось саме на День захисту дітей. Сергій Мороз відвідав породілля у міському пологовому будинку, вручив Юлії квіти та цінний подарунок. ФОТО

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


30/05/2011

Випускний – золотий! (Урочистості з нагоди випускного вечора-2011)

У суботу 28 травня у Новомосковську пройшли випускні вечори у гімназії № 3 та школі № 15. Їм передували загальноміські урочистості, які розпочались ходою від площі ім. Леніна.

Біля Меморіалу Вічної Слави відбулась церемонія вручення нагород випускникам, які проявили свої здібності упродовж навчального року. В ній взяли участь секретар Новомосковської міськради Борис Мазур, заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова, в. о. заступника міського голови з питань соцзахисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Галина Горбач, голова Новомосковської ради ветеранів, Герой Радянського Союзу, почесний громадянин міста Микола Невпряга, начальник управління освіти Людмила Безкровна, представники освітянської ниви, батьки та випускники.

Борис Мазур вручив випускникам медалі і грамоти за високі досягнення у навчанні. Золоті медалі у нинішньому навчальному році вибороли випускники гімназії № 3: Лимар Юлія, Печерська Дарина, Скоробогатова Ірина, Шевченко Анастасія. А похвальні грамоти отримали випускники ЗОШ № 15: Гавриленко Ярослав, Бояренцева Олександра, Жовненко Альбіна, Зотов Владислав.

Випускнику гімназії №3 Віталію Гаркавенку, чемпіону Європи, п’ятикратному чемпіону України, володарю семи рекордів Європи і 25 рекордів України серед юнаків по пауерліфтингу, вручили Сертифікат стійкості, сили і волі до перемоги. Вчорашніх учнів привітали Микола Невпряга та голова батьківського комітету гімназії №3 О.І. Гаркавенко.

Цього незабутнього вечора випускники були найгарнішими, вони осяяли Новомосковськ своїми усмішками та веселощами. ФОТО

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


30/05/2011

У школах міста відбулось свято останнього дзвоника

27 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Новомосковська відбулось свято останнього дзвоника. Як завжди воно проходило з особливим трепетом для вчителів та випускників. Хоча останні у навчальному році 2010-2011 були лише в ЗОШ № 15 та гімназії № 3. Отже Новомосковськ проводжав у доросле життя 34 випускника. Міські школи з привітаннями та подарунками відвідали представники міської влади, депутати Новомосковської міськради. Кращі учні шкіл, які відзначились у навчанні, спортивному та культурному житті, отримали грамоти та дипломи.

Міський голова Новомосковська Сергій Мороз відвідав гімназію № 3, у якій колись навчався й він сам. Разом з ним на святкування прибули депутати міськради Антоніна Косова та Валерій Гребєнкін.

На урочистій лінійці міський голова звернувся до присутніх з привітаннями з нагоди закінчення навчального року, а також сказав такі напутні слова випускникам: - Не забувайте про свою рідну школу, - відзначив він у своєму зверненні. – Гімназія за роки навчання перетворилась на вашу другу родину, і в ній такі ж рідні вам люди – вчителі-наставники разом з директором Володимиром Миколайовичем Ситником, які стали вам і найкращими друзями, і другими батьками.

Найкращі учні гімназії № 3, серед яких і випускники-медалісти, отримали стипендії міського голови, а випускники – і вітальні листівки від імені голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула, які передали депутати міськради. Того дня до випускників була прикута увага всієї школи, а вони порадували її щемливим прощальним вальсом, словами подяки батькам та педагогам, а також яскравими повітряними кульками, запущеними в небо.

Після лінійки урок у 10-му класі відвідав міський голова Сергій Мороз, котрий поспілкувався з наставником десятикласників Діною Моісеївною Плотниковою та її вихованцями, побажав їм гарного відпочинку та нових літніх вражень. ФОТО

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


12 квітня 2011 р.

12 квітня 2011 року міський голова Новомосковська Сергій Мороз та перший заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Олександр Козлов зустрілися з представниками батьківського колективу СШ № 4, що знаходиться у мікрорайоні Животилівка.

Матері школярів, що віднедавна змушені навчатись у сусідній школі через аварійний стан стелі першого поверху, турбувались про відновлення навчання своїх дітей у СШ № 4 та терміни проведення в ній ремонтних робіт.

"Школа буде відремонтована, і з 1 вересня прийме до своїх класів школярів. Це питання пріоритетне не лише у міської влади, а й знаходиться на контролі у губернатора області", - наголосив міський голова.

Разом з цим, Сергій Мороз закликав батьків до наведення ладу на території СШ № 4 - вирубки старих дерев, прибирання сміття тощо. Тобто, це роботи, які могли б організовано виконати представники батьківського колективу. Також він додав, що відповідним підрозділом Придніпровської державної академії будівництва та архітектури вже виконана експертиза, що дає гарантію для подальшої експлуатації будинку школи. Розроблений проект, відповідно до якого вартість ремонтних робіт попередньо складає 600 тис. грн.

Попереду проведення тендерних процедур та визначення виконавця ремонтних робіт. Загалом відновлення діяльності школи займе близько 4 місяців.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


30 березня 2011 р.

Забезпечення харчуванням школярів – пріоритет влади

У березні 2011 року перед керівництвом Новомосковського міськвиконкому гостро постало питання щодо забезпечення харчуванням учнів 1 - 4 класів та дітей пільгових категорій деяких шкіл міста з 1 квітня цього року. Проблема була вирішена на місцевому рівні, про що міський голова Сергій Мороз доповів днями голові Дніпропетровської облдержадміністрації в ході обласної селекторної наради, котра відбулась 28 березня.

За його словами, через невчасне проведенням тендерів, чим повинно було перейматись управління освіти, 9 шкіл міста могли опинитись без забезпечення харчуванням учнів 1 – 4 класів та дітей пільгових категорій. У зв'язку з цим були звільнені з займаних посад заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально - культурної сфери Калюжна І.С. та начальник управління освіти міськвиконкому Падашуля Н.І. Наразі, як повідомив міський голова, у 6 школах заключені угоди на забезпечення продуктами харчування. Проблемні питання ще остаточно не вирішені стосовно 3-х шкіл - № 6, № 12 та №13.

"Спільно з депутатами Дніпропетровської облради та головою Новомосковської райдержадміністрації Олегом Мироновим проблеми з забезпеченням продуктами харчування у цих школах майже вирішили, - відзначив Сергій Мороз. Він доповів, що можливе залучення коштів спонсорів, а також звернення влади міста до міністерства економіки.

За словами міського голови сьогодні всі учні 1- 4 класів шкіл міста та діти-пільговики харчуються. Вирішення проблеми знаходиться під його особистим контролем. До роботи залучені представники відділення держказначейства у Новомосковську та фінансового управління міськвиконкому.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому.


Вищі навчальні заклади м. Новомосковськ


Новомосковський кооперативний коледж економіки і права ім. С.В.Литвиненка Дніпропетровської облспоживспілки - вищий навчальний заклад 1-го рівня акредитації. Навчання проводиться за спеціальностями : "Правознавство", "Бухгалтерський облік", "Організація обслуговування населення","Товарознавство і комерційна діяльність".

Адреса : 51200 Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул. Радянська, 29. Телефони : Приймальня директора - +38-0569-69-01-41, головний бухгалтер – +38-0569-69-01-46, приймальня викладачів – +38-0569-69-01-42


Новомосковський технікум Національної металургійної академії України - вищий навчальний заклад 1-го рівня акредитації. Навчання проводиться за 4-ма спеціальностями : "Обробка металів тиском", "Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств", "Зварювальне виробництво", "Виготовлення виробів та покрить з полімерних матеріалів".

Адреса : Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул. Жовтнева, 16, телефон : +38-05693-2-60-48 - директор; телефон/факс : +38-05693-2-60-95, e-mail: ntnmetau@navy.dp.ua


Новомосковський коледж Дніпропетровського державного аграрного університету - вищий навчальний заклад 1-го рівня акредитації. Навчання проводиться за 3-ма спеціальностями : "Виробництво і переробка продукції рослинництва", "Виробництво і переробка продукції тваринництва","Ветеринарна медицина".

Адреса : 51208 Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул. Радянська,236, телефони: +38-05693-7-81-09, +38-05693-2-50-05, +38-05693-7-14-28, e-mail: nkdday@mail.ru


Новомосковське професійне - технічне училище № 48 (ПТУ). На базі 9 класів, з отриманням середньої освіти, навчання проводиться за спеціальностями : кравець, електромонтер з ремонту та обслуговуванню електроустаткування, електрогазозварювальник, електрозварювальник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт.

Адреса : Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул. Леваневського, 27а, телефони: директор - +38-05693-7-32-26, навчальна частина:+38-05693-7-89-40, бухгалтерія - +38-0569-3130-22, e-mail: ntnmetau@navy.dp.ua


Школи та дитячі навчальні заклади


Назва закладу Адреса ,тeлефон
Загальноосвітня школа № 1 вул.Червноармійська,7,т.7-10-82,2-32-67
Загальноосвітня школа № 2 вул.Червоноармійська,19,т.7-96-46
Гімназія № 3 пр.Новоселівський,11,т.7-97-44,7-52-83
Загальноосвітня школа № 4 вул.Сучкова,103, т.4-30-80
Загальноосвітня школа № 5 вул.Шкільна,10, т.7-57-51
Загальноосвітня школа № 6 вул.Зіни Білої,6,т.2-43-78,2-53-08
Загальноосвітня школа № 7 вул.Боженка,21,т.2-53-51,2-71-04
Загальноосвітня школа № 8 вул.Шевченка,8, т.7-84-92
Восьмирічна середня школа № 9 вул.Сучкова,32, т.7-82-35
Колегіум № 11 вул.Жовтнева,5,т.7-52-10,2-63-22
Загальноосвітня школа № 12 вул.Толстого,141,т.5-90-97
Загальноосвітня школа № 13 вул.Спаська,42, т.5-88-41
Загальноосвітня школа № 14 вул.Юрченко,24, т.5-94-20
Загальноосвітня школа № 15 вул.Комсомольська,33,т.31-51-53
Загальноосвітня школа № 16 вул.Сільвестрова,1,т.2-46-17
Загальноосвітня школа № 17 вул.Плеханова,203,т.4-39-84
Загальноосвітня школа № 18 вул.Комсомольська,9а,т.7-96-85,7-98-47
Ліцей "Самара" вул.Комсомольська,9а,т.7-53-00
Дитячий навчальний заклад № 3 "Ромашка" вул.Червоноармійська,116,т.7-10-57
Дитячий навчальний заклад № 4 "Росинка" вул.Радянська,25,т.2-71-64
Дитячий навчальний заклад № 5 "Веселка" пр.Волгоградський,20,т.5-90-02
Дитячий навчальний заклад № 6 "Калинка" вул.Боженка,21а,т.7-99-81
Дитячий навчальний заклад № 7 "Ластівка" вул.Спаська,81, т.5-88-42
Дитячий навчальний заклад № 8 "Черемушки" пр.Леніна, 2а, т.7-38-18
Дитячий навчальний заклад № 10 "Дюймовочка" вул.Комсомольська,39,т.31-51-65
Дитячий навчальний заклад № 13 "Теремок" вул.Зіни Білої,4,т.31-07-04
Дитячий навчальний заклад № 14 "Струмочок" вул.Шевченка,8а,т.2-50-03
Дитяча юнацька спортивна школа вул.Шевченка,8, т.2-70-63
Центр позашкільної роботи пл.Леніна,3, т.7-14-13
Міський навчальний виробничий комбінат вул.Жовтнева,5, т.2-82-69