ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ


І. Комісія з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста

1. Піхотіна Любов Миколаївна – голова комісії

2. Дакова Тетяна Дмитрівна

3. Улянов Костянтин Вікторович

4. Білий Леонід Іванович

5. Сирцова Інна Вітольдівна

6. Воскобойник Олександр Миколайович

7. Олійник Ігор Петрович

8. Пивоваров Сергій Григорович


ІІ. Комісія з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення

1.Косова Антоніна Олексіївна – голова комісії

2.Коротич Світлана Єгорівна

3.Шаркун Олександр Григорович

4.Білий Іван Максимович

5.Сафарова Наталія Жанівна

6.Глущенко Анна Іванівна

7.Матвієнко Леонід Іванович

8.Загоруйко Олександр Степанович


ІІІ. Комісія з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства

1. Барсук Михайло Олександрович – голова комісії

2. Березюк Михайло Олексійович

3.Полушко Ульяна Ігорівна

4.Плахута Віталій Дмитрович

5.Шипко Аркадій Юрійович

6.Морозов Костянтин Миколайович

7.Антипов Юрій Миколайович

8.Савчук Микола Тимофійович

9.Вєрємєєнко Едуард Васильович


IV. Комісія з питань законності, депутатської етики та розвитку місцевого самоврядування

1.Бурлаков Володимир Михайлович – голова комісії

2.Васін Віктор Віталійович

3.Крамаренко Віктор Іванович

4.Нестеренко Любов Іванівна

5.Коба Олександр Петрович

6.Пузирь Костянтин Віталійович

7.Гребенкін Валерій Геннадійович

8.Головко Олександр Михайлович


V. Комісія з проблем розвитку підприємництва, ринкових реформ та інвестицій

1.Коцюра Сергій Валентинович – голова комісії

2.Максименко Андрій Анатолійович

3.Єфименко Андрій Олександрович

4.Болкарьов Валентин Васильович

5.Кузнєцов Володимир Ларіонович

6.Алєксєєва Олена Юріївна

7.Поздняков Микола Анатолійович

8.Підодня Олександр Григорович


VІ. Комісія з питань екологічних проблем, благоустрою та озеленення міста

1.Лєбєдєв Роман Георгійович – голова комісії

2.Кисельов Володимир Іванович

3.Гончар Сергій Юрійович

4.Немиришин Петро Іванович

5.Мірошник Олександр Григорович

6.Соловйов Віталій Володимирович

7.Козлов Олександр Петрович