Мороз Сергій Анатолійович

Міський голова м. Новомосковська
Мороз Сергій Анатолійович

Сергій Мороз народився 13 жовтня 1961 року в Новомосковську в простій робітничій сім'ї. Батько – Анатолій Олександрович, ветеран Великої Вітчизняної війни, все життя віддав Новомосковському трубному заводу. Мати – Надія Степанівна, працювала на будівництві.

В 1978 році закінчив Новомосковську загальноосвітню школу № 3, а в 1979 році – Новомосковське середнє професійно-технічне училище № 2.

З жовтня 1979 року по листопад 1981 року служив у лавах Радянської Армії.

Трудову діяльність розпочав у 1981 році на заводі ЗБ та ЕТВ, також працював у центральній міській лікарні Новомосковська. З 1988 року до 1998 року працював у кооперативі «Монумент» (м. Дніпропетровськ) та на базі відпочинку автобази «Дніпроспецбуд» (м. Дніпропетровськ). У 1998-2002 роках - приватний підприємець .

Сергій Мороз пройшов трудовий шлях від газоелектрозварювальника до генерального директора ТОВ «Укрпромторг» (2002 рік), став успішним бізнесменом. За результатами роботи його підприємство було двічі представлене до нагороди орденом «Професіонал галузі» II ступеню.

У 2005 році Сергій Мороз вступив до Криворізького Приватного закладу "Інститут ділового адміністрування". В 2009 році отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки "Економіка і підприємництво" та здобув кваліфікацію бакалавра з фінансів, а в 2010 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Фінанси" та здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів.

Мешканці міста неодноразово висловлювали довіру Сергію Анатолійовичу. Він був обраний депутатом Новомосковської міської ради V скликання (2006 - 2010 роки) й активно працював, відстоюючи інтереси територіальної громади.

На чергових виборах депутатів ВР Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які проводились 31 жовтня 2010 року, був обраний міським головою міста Новомосковська.

Одружений. Має двох синів та онука.