Перелік житлово - комунальних підприємств міста


19/12/2011

Новий сквер прикрасить місто.

У переддень християнського свята - Дня Святого Миколая – у Новомосковську було відкрито сквер біля дитячого майданчика по вул. Дзержинського, буд. 6, 8. Цей захід зібрав мешканців не лише будинків, у дворі яких було створено дивний куточок краси та відпочинку. Подивитись на витвір людських рук прийшли жителі всього мікрорайону.

В урочистому відкритті скверу взяли участь народний депутат України Микола Солошенко, секретар Новомосковської міської ради Борис Мазур, представники міської влади, депутатського корпусу та багато з тих, хто долучився власноруч до його створення.

Сквер, який виріс біля збудованого влітку дитячого майданчика, став подарунком для новомосковців за сприяння голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула, представників міської організації Партії Регіонів та людей, небайдужих до життя рідного міста.

У своєму зверненні до присутніх Микола Солошенко, котрий є одним з ініціаторів створення скверу, наголосив: - Почин губернатора був підтриманий всіма, хто піклується сьогоденням Новомосковська. Нам треба брати приклад та продовжувати його. Дякую ініціаторам, міському бізнесу, представникам Партії регіонів та жителям мікрорайону, котрі відгукнулись та допомагали.

Також зібрання привітали з відкриттям нового скверу та Днем Святого Миколая секретар міської ради Борис Мазур, заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова, директор ТОВ керуючої компанії «КомЕнерго Новомосковськ» Геворг Абрамян, жителі прилеглих будинків.

Грамотами та подяками за свою активність в реалізації проекту з облаштування скверу були нагороджені директор ТОВ керуючої компанії «КомЕнерго Новомосковськ» Геворг Абрямян, директор ТОВ «Сотер ЛТД» Сергій Паляничко, архітектор Анатолій Шаповал, дизайнер Вікторія Майстренко, а також приватні підприємці міста, працівники «Сотер ЛТД», «КомЕнерго Новомосковськ» та ін.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


10/12/2011

Міський голова Новомосковська перевірив хід будівництва КНС.

8 грудня міський голова Новомосковська Сергій Мороз перевірив хід будівництва нової каналізаційно-насосної станції, що на вулиці Спаській у мікрорайоні Кулебівка.

Сергій Анатолійович разом з начальником управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Сергієм Устименком підсумували стан виконання робіт, комплекс яких на сьогодні вже виконано на 80%.

За даними управління ЖКГ та КБ, будівництво колектора проводиться з метою організації локальної системи водопостачання вулиць в районі місцевого кладовища на мікрорайоні Кулебівка.

Кошти для будівництва колектору виділені в сумі 1,387 млн. грн. з обласного бюджету за сприяння губернатора області Олександра Вілкула.

Цей об'єкт планується ввести в дію в грудні поточного року.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


29/11/2011

У тісній співпраці .

За сприяння народного депутата України Миколи Солошенка депутатським корпусом Новомосковської міськради, за рішенням чергової XVI сесії, були виділені кошти з міського бюджету для виконання робіт з підсипки шлаковідвалом та відсівом дорожнього покриття вулиць Новомосковська, які не мають твердого асфальтового покриття.

Міський голова Новомосковська Сергій Мороз зараз здійснює особистий контроль за виконанням робіт, профінансованих міською радою.

У вівторок, 29 листопада міський голова Новомосковська виїхав на вул. Новоукраїнську, де того дня проводилась підсипка відсівом.

Сергій Мороз провів виїзну оперативну нараду з начальником КП «НККП» Аркадієм Шипкою та заступником начальника підприємства Сергієм Коцюрою.

Загалом, проведення робіт здійснено на вулицях:
пров. Технікумовський,
вул. Новоукраїнська,
частина вул. Заозерної,
вул. Технічна,
вул. Толстого.

Також буде підсипане дорожнє покриття вулиць Плеханова, Спаської та Портової.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


29/11/2011

Після капітального ремонту відкрито дорогу по вул. Куйбишева.

25 листопада відбулась церемонія відкриття дороги, оновленої після проведення капітального ремонту. У ній взяли участь міський голова Новомосковська Сергій Мороз, секретар Новомосковської міської ради Борис Мазур, перший заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Олександр Козлов, представники комунальних підприємств міста, депутати міськради, голови квартальних комітетів, мешканці вулиці ім. Куйбишева.

Проведення капітального ремонту дорожнього покриття на цій вулиці було довгоочікуваною подією не лише для її мешканців, а й для автомобілістів міста. Адже до проведення ремонту дорога знаходилась у незадовільному стані.

За словами міського голови Новомосковська Сергія Мороза, цьогоріч завершені всі заплановані роботи, що стосувались ремонтів доріг у місті.

- Здійснено поточний ремонт дорожнього покриття вулиць на суму 1,3 млн. грн., - відзначив міський голова Новомосковська Сергій Мороз в ході церемонії. – Також був проведений ремонт внутрішньодворових проїздів по вул. Комсомольська, 5 та вул. Українська, 5 - вул. Радянська, 20. А капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці ім. Куйбишева – останній з таких об'єктів.

Сергій Мороз висловив подяку всім, хто виконував та долучився до проведення ремонту, надав допомогу. Оновлення дорожнього покриття стало можливим і завдяки співпраці з обласною владою, наголосив міський голова Новомосковська:

- На даний час поточні завдання в рамках реалізації програми губернатора області «Будуємо нову Дніпропетровщину разом з Президентом України» виконані, - сказав він. – Також завдяки підтримці народного депутата України Миколи Солошенка та виконання поставлених завдань робочою групою, створеною за розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула, всі роботи проводяться згідно плану.

За словами міського голови Новомосковська Сергія Мороза, до кінця року також заплановано завершити ремонт каналізаційного колектора по вул. Дзержинського – Шевченка, вартість якого складає 5,7 млн. грн., та здійснити заміну ділянки водогону діаметром 500 мм.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


16/11/2011

Питну воду для Новомосковська подаватиме новий водогін.

Завдяки фінансуванню з обласного бюджету реконструкції та ремонтів мереж водопостачання Дніпропетровщини, Новомосковськ зможе зменшити втрати питної води.

Це буде досягнуто завдяки заміні магістрального водогону діаметром 500 мм та довжиною 2,9 км (по території Новомосковська), яким подається питна вода нашому місту.

В кінці минулого тижня міський голова Новомосковська Сергій Мороз, перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Олександр Козлов, начальник управління ЖКГ та КБ Сергій Устименко, представники КП «Новомосковськводоканал» та компанії-підрядника ТОВ «КРОСТ» оглянули територію, по якій проходить водогін, його нинішній стан та визначили можливості для проведення робіт з прокладення нового водогону.

- З огляду на те, що лише за 9 місяців 2011 року на існуючому водогоні було більше 170 поривів, - зауважив Сергій Мороз, - можна оцінити значимість тієї допомоги, яку нашому місту сьогодні надала обласна влада. Ці пориви ліквідувало за свої кошти комунальне підприємство «Новомосковськводоканал». Отже, зменшення втрати води вплине на її собівартість, а також зменшить фінансові витрати підприємства.

За словами першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Олександра Козлова, кошторисна вартість прокладення нового водогону – 4,765 млн. грн., прокладення – від провулку Новомосковського до вулиці ім. Т. Шевченка. Замовником робіт та головним розпорядником коштів виступає Дніпропетровське обласне управління ЖКГ.

- Планується новий водогін прокласти поряд з існуючим, - зауважив Олександр Козлов. - Після закінчення робіт, у зв'язку з врізкою нової труби, доведеться припинити на 1 – 2 доби водопостачання мешканців Новомосковська, про що вони обов'язково будуть попереджені.

Також Олександр Козлов повідомив, що міська влада планує в 2012 році втілити в життя автоматизовану систему управління постачання води, що мінімізує ризик поривів у водомережі нашого міста. Тобто, тиск води буде регулюватись на всіх її ділянках.

Наразі проводиться комплекс підготовчих робіт, а з початком прокладення водогону компанії-підряднику надасть посильну допомогу КП «Новомосковськводоканал».

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


11/11/2011

Чи зігріємось боргами?

Всім нам дуже приємно жити й працювати в комфортних умовах. Особливо тоді, коли за вікнами наших помешкань, установ, закладів іде рясний дощ, або сипле сніг, а в приміщеннях температура сягає + 23 - 250С. За таких умов навряд чи хтось замислюється над тим, що за тепло теж потрібно платити, й робити це вчасно.

Цьогоріч мешканці Новомосковська як ніколи «відзначились» своїм небажанням сплачувати за рахунками – ні за минулий 2010 рік, ні за періоди опалювального сезону 2011 року. Тому підприємство «Новомосковськтеплоенерго» сьогодні зіткнулось з проблемою закупівлі блакитного палива, а місто – з сумною перспективою зустріти зиму з холодними батареями в помешканнях, підприємствах, установах.

За інформацією ДП «Новомосковськтеплоенерго», станом на 1 листопада 2011 року наше теплопостачальне підприємство має заборгованість перед газопостачальною компанією 7 млн. 485,1 тис. грн. З цієї суми 6 млн. 282,2 тис. грн. – борги населення. Бюджетні організації заборгували 690,7 тис. грн., а госпрозрахункові – 512,2 тис. грн.

Не дивно, що вся Дніпропетровська область на лідируючих позиціях серед боржників з оплати за теплоенергію. Наше місто, на жаль, внесло свій посильний вклад, щоб Дніпропетровщина «лідирувала». На кожній нараді у міського голови Новомосковська Сергія Мороза піднімається питання сплати за енергоносії, й передусім бюджетними організаціями. На спеціально створеній комісії розглядаються звернення боржників та винаходяться методи реструктуризації боргів. Міська влада впродовж тривалого часу винаходить всі можливі ресурси, щоб газопостачання для Новомосковська не припинялось.

На що ж сподіваємось ми, мешканці міста? Може, на різке потепління, чи списання боргів?.. Скоріш за все, на те, що знов, як-то кажуть, «проскоче». Прикро, що найбільш злісними боржниками є не пенсіонери чи люди середніх статків, а досить грошовиті громадяни та підприємства. Чи не варто всім тим, хто відкладає розрахункові книжечки у довгі шухляди, зрозуміти, що боргами не зігрітись. І не лише іншим новомосковцям, а й їм теж.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


09/11/2011

Про свою діяльність прозвітують підприємства й установи, які належать до комунальної власності.

Цьогоріч, згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування», у Новомосковському міськвиконкомі продовжила роботу комісія щодо розгляду звітів про фінансову-господарську діяльність за 2011 рік та проектів-планів на 2012 рік підприємств і організацій (установ, закладів), які належать до комунальної власності.

За розпорядженням міського голови Новомосковська Сергія Мороза, комісія повинна розглянути звіти та проекти-плани управлінь освіти, праці та соціального захисту, міського центру «Спорт для всіх», СЗОШ № 15, КП «Новомосковськміськтранс», КП «Об'єднання шкільних їдалень» та ін. Всього 23-х установ.

4 листопада 2011 року вже відбулось перше засідання цієї комісії, яку очолює перший заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Олександр Козлов.

Міський голова Новомосковська Сергій Мороз також взяв участь у роботі комісії, на якій були заслухані звіти та проекти-плани керівника КП «Новомосковськводоканал» Володимира Бодні та керівника міського КП «Комбінат комунальних підприємств» Анатолія Позднякова.

Після детальних доповідей про роботу цих комунальних підприємств, комісія прийняла ряд рішень серед яких: питання щодо тарифів на послуги водопостачання та водовідведення винести на розгляд виконавчого комітету; для підвищення ефективності роботи комунальних підприємств міста Анатолію Позднякову (МКП «НККП») доручено вжити додаткових заходів, серед яких і варіант об'єднання з іншими комунальними підприємствами.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


20/10/2011

Ірина Майстренко, головний архітектор Новомосковська: "Краса міста не вимірюється кількістю реклами та химерністю архітектурних рішень".

Ставлення мешканців Новомосковська до зовнішнього вигляду його вулиць, дворів, зелених насаджень врешті й створює його обличчя. Яким це ставлення є сьогодні - тема надзвичайно актуальна для міста на Самарі та його населення.

Адже вона торкається проблем, які створюються самими новомосковцями. Стосуються вони порушень Адміністративного кодексу: ст. 150 "Порушення правил користування житловими будинками та житловими приміщеннями", ст. 152 "Порушення правил благоустрою міста та інших населених пунктів", ст. 97 "Самовільне будівництво будинків і споруд, а також самовільна зміна архітектурного вигляду будинків і споруд підчас експлуатації". Хотілось би визначити, що ж мається в даному випадку на увазі. Це, перш за все, стосується балконів багатоповерхівок. Якщо оглянути будь-який житловий будинок – багатоповерхівку, відразу відчуваєш, що деякі мешканці квартир нестримно бажають виявити свою індивідуальність у типовій забудові, цілісність якої відразу ж порушується після зміни конфігурації, розмірів, конструктиву, кольору балконів. Такий собі "креатив", щоб не так як у всіх.

Цей потяг до нетиповості в типовому зрозумілий, але, з точки зору цілісності архітектури, не допустимий. Схожа ситуація спостерігається і з рекламними площинами, які красуються на фасадах будинків. З кожним роком все більше фасадів будинків заклеюється рекламною продукцією власниками магазинів, аптек, перукарень, офісів. Внаслідок цього, місто перетворилось на шпальта гігантських газет, які рясніють рекламними оголошеннями. Такий підхід підприємств та підприємців до підсилення актуальності своєї продукції призводить до погіршення стану зовнішнього вигляду міських вулиць. Викликає негативне ставлення городян. Разом з цим, місто втрачає свою самобутність, перетворюючись на універсум рекламного бізнесу.

Кожен мешканець Новомосковська зрозуміє, що не варто сліпо підкорятись таким "віянням" часу. Потрібно покласти край цим порушенням. Враховуючи той факт, що у місті такі порушення стають масовими, поширюється тенденція до наслідування та перевершення чи то конкурента, чи будь-якого рекламодавця (внаслідок чого порушується цілісність, якість, утримання і відповідність проектним рішенням фасадів будинків), міською радою ставляться наступні вимоги:
1. Категорично забороняється зміна конфігурації, розмірів, конструкції балконів на головних фасадах вздовж центральних вулиць міста. На інших фасадах зміна можлива тільки за умови узгодженої проектної документації.
2. Зміна обшивки балконів за кольором повинна відповідати автентичному (проектному) споконвічному кольору.
3. Заміна вікон на пластикові з метою тепло збереження дозволяється, проте пластикова їх частина повинна бути лише білого кольору.
4. Забороняється облицювання фасадів пінопластом та зміну кольору.
5. Будь-які питання, пов'язані зі змінами фасадів існуючих будівель, повинні вирішуватись шляхом звернень до міськвиконкому та узгоджуватись з головним архітектором міста.
6. Категорично забороняється розміщення рекламних площин на фасадах магазинів, житлових будинках. Вивіски над вхідними вузлами соціальних об'єктів підлягають паспортизації та узгодженню.
7. Порушення, вчинені мешканцями житлових квартир багатоповерхівок, а також власників торгівельно-соціальних об'єктів підлягають адміністративному покаранню згідно з Кодексом України "Про адміністративні правопорушення" а також є порушенням Правил благоустрою міста, які ввійшли до статуту міста і затверджені сесією міської ради №873 від 26.02.2010 року.


20/10/2011

Ремонт доріг продовжується. На черзі – вулиця ім. Куйбишева.

20 жовтня міський голова Новомосковська Сергій Мороз, начальник управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Сергій Устименко, керівник КП "НККП" Олександр Громадський провели зустріч з мешканцями вулиці ім. Куйбишева стосовно питання капітального ремонту дорожнього покриття.

- В результаті досягнутих домовленостей з організацією-підрядником роботи з капітального ремонту дорожнього покриття починаються вже 21 жовтня, - повідомив міський голова, - тому прохаємо всіх мешканців вулиці навести лад біля своїх дворів – прибирати сміття, пісок чи щебінку, нагорнуту землю, стовпчики тощо. Адже за проектом передбачено й створення узбіч, тому частина ґрунту біля асфальтового покриття буде зрізатись.

Дуже важливо, відзначив Сергій Мороз, щоб мешканці цієї вулиці з розумінням поставились до тимчасових незручностей, викликаних проведенням ремонтних робіт. Адже з обласного бюджету за сприяння губернатора області Олександра Вілкула на ремонт дороги лише вулиці ім. Куйбишева було виділено 1,8 млн. грн.

Разом з цим, як повідомив начальник управління ЖКГ та КБ Сергій Устименко, за проектом буде проведена організація дорожнього руху – встановлюватимуться дорожні знаки та розмітки. Також Сергій Мороз, Сергій Устименко та Олександр Громадський відповіли на запитання, що стосувались погодинного вуличного освітлення, організації руху транспорту, подальшого благоустрою вулиці ім. Куйбишева та ін.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


18/10/2011

Новомосковськ взяв участь у загальнообласному суботнику.

15 жовтня у містах і районах Дніпропетровської області відбувся суботник, проведення якого було ініційоване головою облдержадміністрації Олександром Вілкулом.

В нашому місті до наведення чистоти на прилеглих територіях долучились колективи підприємств, навчальних закладів та установ, підприємці, громадськість.

У суботнику взяли участь і працівники Новомосковського міськвиконкому, які прибирали територію парку ім. Сучкова. Приклад наведення чистоти подавав особисто міський голова Новомосковська Сергій Мороз. Колективними зусиллями від опалого листя дерев були прибрані територія зелених насаджень та доріжки. ФОТО.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


07/10/2011

Новомосковськ підготувався до опалювального сезону.

Про виконання завдань, запланованих в рамках підготовки міста до опалювального сезону 2011-2012 років, йшлося днями у міськвиконкомі в ході оперативної наради з керівниками комунальних підприємств, управлінь та відомств, котру проводив міський голова Новомосковська Сергій Мороз.

Як повідомив начальник підприємства "Новомосковськтеплоенерго" Григорій Троценко, 9 жовтня вже буде здійснена перевірка готовності тепломереж Новомосковська до опалювального сезону.

Наразі закінчується оформлення паспортів готовності міських об'єктів. Як було заплановано, перевірені 25 км тепломереж. Загалом перевірено більше 30 км мереж.

300 м тепломереж було повністю замінено. До опалювального сезону підготовлені всі багатоповерхові житлові будинки (281 будинок), 18 шкіл, 9 дитсадків, 2 лікарні, 31 котельня.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


13/09/2011

Депутати міськради висловили обурення роботою комунальних підприємств міста.

12 вересня відбулось засідання депутатської фракції Партії регіонів Новомосковської міськради та засідання профільних депутатських комісій, у яких взяли участь міський голова Новомосковська Сергій Мороз та секретар міськради Борис Мазур.

Спільною темою розгляду було питання щодо стану підготовки міста Новомосковська до осінньо-зимового періоду. На жаль, аналіз цього стану показує, що комунальні підприємства виявили свою непідготовленість з указаного питання.

Керівники комунальних підприємств, у чиєму безпосередньому колі зобов'язань є наведення порядку в місті, були змушені відповідати на вкрай незручні запитання депутатів, обурених станом прибирання територій вулиць та дворів Новомосковська.

До 1 жовтня 2011 року, як було вирішено на засіданнях, керівники цих підприємств ще мають шанс продовжити свою роботу на займаних посадах. А потім кожен з них отримає свою оцінку за виконану роботу над помилками.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


12/09/2011

У Новомосковську триває ремонт доріг.

У 2011 році, як згадувалось раніше, робота в цьому напрямку розпочалася з поточного ремонту 15 вулиць, що проводився за державні кошти. На місцевому рівні приділяється увага покращенню стану дорожнього покриття не лише вулиць, а й внутрішньодворових проїздів та прибудинкових територій.

Минулого тижня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Сергій Устименко відзвітував міському голові Новомосковська Сергію Морозу про закінчення ремонтних робіт з асфальтування внутрішньодворового проїзду будинку за адресою вул. Радянська, 20. Також нещодавно було відновлене дорожнє покриття внутрішньодворових проїздів будинків по вул. Комсомольська, 5 та вул. Українська, 5. Ці та інші ремонти виконуються за кошти міського бюджету.

- Таким чином, - підсумував міський голова Новомосковська, оцінюючи виконання проведених робіт, - наші комунальні служби планово охопили житловий масив у районі вулиць Української, Комсомольської та Радянської. В минулому році такі ремонти поводились біля будинків за адресами: вул. Українська, 1 та вул. Українська, 2. Як відзначив Сергій Устименко, в плані на поточний рік управлінням передбачається виконання робіт з облаштування внутрішньодворових проїздів будинків по вул. Радянська, 42 та 44.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


12/08/2011

Житлово-комунальний діалог

12 серпня у Новомосковському міськвиконкомі відбулась зустріч міського голови Сергія Мороза, начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Сергія Устименка з представниками житлово-будівельних кооперативів і ОСББ Новомосковська. У ній також взяли участь представники керуючої компанії "ДомКом" з міста Кривого Рогу, котра надає послуги з обслуговування житлового фонду у містах.

Першим питанням зустрічі була підготовка багатоквартирних будинків до опалювального сезону.

- Кожного року, - зазначив Сергій Устименко, - підготовка необхідних документів є проблемною. Але нинішнього паспорти готовності будуть знаходитись під посиленим контролем. Вже розроблено й новий перелік документації (всього 11 документів) щодо підготовки будинків до осінньо-зимового періоду.

Сергій Устименко закликав присутніх не відкладати вирішення цього питання на потім, щоб місто вчасно підготувалось до опалювального сезону.

Представники "ДомКому" розповіли про свою роботу в Кривому Розі. Зокрема, керівник компанії Ілля Марущак відзначив, що основним завданням є обслуговування житлового фонду, й працює компанія виключно з ОСББ. Оскільки, за його словами, житлово-комунальна реформа піде шляхом створення ОСББ та самостійного піклування мешканцями будинків (членами ОСББ) про своє житло, сьогодні вже обговорюється питання про ліквідацію ЖЕКів та створення конкурентного ринку обслуговуючих компаній.

У "ДомКому" є всі необхідні ліцензії, матеріальна база та напрацьований досвід роботи. Тобто, наголосив Ілля Марущак, це підприємство не є посередником.

Сьогодні діяльність таких компаній, як "ДомКом", буде користуватись попитом на ринку житлово-комунальних послуг, адже створення ОСББ, експлуатація житлового фонду безпосередньо мешканцями багатоквартирних будинків є пріоритетним напрямком державної політики у сфері ЖКГ.

Щодо цього міський голова Сергій Мороз зауважив: - Сьогодні відповідно до законодавства необхідно переходити до створення ОСББ. Ми можемо спробувати працювати з цією компанією, й потім проаналізувати результати роботи. Її представники готові надавати якісні послуги, можуть обслуговувати частину міста. Все це необхідно для того, щоб створити здорову конкуренцію серед компаній, що працюють на ринку ЖКГ. Наприклад, зараз дуже часто на адресу "КомЕнерго" чуємо скарги щодо якості роботи. В тому разі, якщо ви укладете з ними угоду, місто побачить реальні результати. У майбутньому цей досвід може розвиватись, і до обслуговування нашого житлового фонду залучатимуться й інші компанії.

Представники "ДомКому" відповіли на численні запитання членів новомосковських житлово-будівельних кооперативів та ОСББ. Зокрема, про тарифи на обслуговування компанією, можливості укладення договорів, обслуговування комунікацій, вирішення питання з неплатниками, переведення будинків на опалення автономними котельнями, вирішення юридичних питань тощо.

Багато присутніх зацікавились пропозиціями цієї компанії. Для того, щоб вона почала свою діяльність у місті, потрібно виявити бажання та заключити договори хоча б 5 – 7 ОСББ.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


ЗА ЩО І СКІЛЬКИ ТРЕБА ПЛАТИТИ
тарифи за комунальні послуги по м. Новомосковську


Види послуг Категорія споживачів Станом на 01.01.2009р. З 1.08.2009 р. З 1.10.2009 р. З 1.11.2009 р.
Тепло Населення(грн./кв.м.) 7,58      
Бюджет(1 ГКал/грн.) 483,16      
Інші(1 ГКал/грн.) 483,16      
Водопостачання та водовідведення Населення(грн./куб.м.) 4,25 8,83 (6.08+2.75)    
Бюджет (грн./куб.м.) 7,73 9,75    
Інші (грн./куб.м.) 17,44 12,72    
ТВП Населення :
"Грінко-Днепр"
МКП "НККП"(с 1.04.09)

3,60 грн/чол.
4,60 грн/чол.
     
Бюджет :
"Грінко-Днепр"
МКП "НККП"(с 1.04.09)

28,42 грн./1куб.
31,42 грн./1куб
     
Інші:
"Грінко-Днепр"
МКП "НККП"( с 1.04.09)

30,46 грн./1куб.
33,83 грн./1куб.
     
Користування ліфтом Всі категорії
ТОВ НВФ "Підйомник"
   
38,4 коп./кв.м

38,4 коп./кв.м
Обслуговування житлового фонду

Дев'ятиповерхові будинки
П'ятиповерхові будинки
Чотирьохповерхові будинки
Одноповерхові будинки

    1.55 грн./кв.м
1,43 грн./кв.м
1,21 грн./кв.м
0,27 грн./кв.мПЕРЕЛІК
житлово - комунальних підприємств м. Новомосковськ


Назва підприємства Вид діяльності Адреса ,тeлефон
Дочірне підприємтсво обласного комунального підприємтсва "Дніпротеплоенерго" - "Новомосковськтеплоенерго"
надання послуг з теплопостачання
вул.М.Головка,17
т.69-04-14,69-04-41
КП "Новомосковське виробниче водопровідно – каналізаційне господарство"
надання послуг водопостачання та водовідведення
вул. Жовтнева,10
т.38-02-92 вул.З.Білої,69-Вт.38-04-32(аб.від.)
Товариство з обмеженною відповідальністью керуюча компанія "КомЕнерго "Новомосковськ"
надання послуг населенню по утриманню
житлового фонду та прибудинкових територій
пров.Парковий,4А
т. 7-56-78
Соціально - комунальне управління "Трубник"
надання послуг населенню по утриманню
житлового фонду та прибудинкових територій
пл. Леніна,16, т.7-76-87
Комунальне підприємство "Новомосковський комбінат комунальних підприємств"
озелення території
міста та благоустрій
вул. З.Білої,16, т.7-53-85
Міське комунальне підпріємство "Новомосковський комбінат комунальніх підприємств "
вивіз твердих
побутових відходів
вул. В.Ковалівка,14
т.7-83-74
Комунальне підприємтсво "Новомосковське міське бюро технічної інвентарцізації"
приватізація та паспортизація
житлового фонду
вул. Радянська,22
т.2-42-22
Новомосковське комунальне підприємство "Профдезінфекція"
дезінфекція
вул. Сучкова,66
т. 69-02-88
ТОВ НВФ "Підйомник" ремонт ліфтів вул. Сучкова,52/15, т.7-19-58