21/06/2011

Новомосковськ взяв участь у загальнообласному суботнику

18 червня відбувся загальнообласний суботник, який було проведено на виконання доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула в рамках підготовки до святкування Дня Конституції.

Відбулись заходи з благоустрою та наведення чистоти й у Новомосковську. У міському суботнику взяли участь представники комунальних та інших підприємств міста, структурних підрозділів виконкому, колективи управлінь та відомств.

Добре попрацювали представники управління освіти, котрі займались прибиранням території міського пляжу. Колектив пожежної частини № 31 наводив лад на прилеглій території: косили траву, викорчовували пеньки. Не відставали від них і працівники міськводоканалу. На території міського Будинку культури теж ішла робота.

Також допомогли місту в прибиранні гілок та стовбурів спиляних старих дерев, що накопичились на вул. Жовтневій, представники громадської організації "Незалежність".

Фотозвіт див. на стор. ФОТО

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


16/05/2011

Новомосковськ – наш спільний дім. А прибирати дім мають всі, хто в ньому живе

Саме такої думки дотримуються працівники чотирьох відділень ПриватБанку м. Новомосковська, які в суботу, 14 травня, дружно вийшли на прибирання міста. Головний «удар» зробили на очищення від сміття одного з найулюбленіших місць відпочинку городян – Комсомольського острова та прилеглої до нього дороги. Близько півсотні співробітників, багато хто з сім’ями, з дітьми ударно попрацювали, збираючи залишені горе-відпочивальниками залишки пікніків, виловлюючи з води плаваюче сміття, відшкрібаючи від багаторічного шару землі дорожні бордюри та освіжаючи їх вапном.

За словами директора Новомосковського відділення ПриватБанку Віктора Лимаря, усі працівники установи є свідомими городянами, а тому одразу підхопили ініціативу керівництва банку щодо проведення суботника. «Якщо не я, то хто?» - саме це питання, на глибоке переконання Віктора Івановича, повинен ставити собі кожен з нас, обурюючись засміченістю міста. Якщо вже сам долучився до прибирання, потім тут смітити навряд чи будеш. Все, як у домі: якщо лише мати прибирає, а всі інші смітять, її працю, погодьтесь, ніхто належним чином не цінить.

Віктор Іванович зізнався, що обсяги роботи все ж недооцінили, адже, наприклад, планували очистити і побілити бордюри від острова аж до церкви по вул. Комсомольській. Проте, виявилося, що одними лише віниками бордюри очистити не вдасться, вони втрамбовані засохлою землею, і з кожних 10 погонних метрів дороги зішкрібали майже кубометр грунту. Тому суботники планують продовжувати, і закликають інші підприємства, установи, організації Новомосковська, городян підтримати їхню ініціативу, і не лише навколо своїх офісів чи будинків, щоб не на словах, а на ділі забезпечити собі проживання у чистому місті.

З вивозом сміття допомогло КП «НККП», з яким попередньо через міського голову це питання було узгоджене.

Хоч і втомились, роботою залишились задоволені – острів до обіду мав зовсім інший, ніж зранку, вигляд. На той час на острові було вже багато відпочивальників, туди заїхали приватні автомобілі. Наступного ранку Комсомольський острів, на жаль, знову був увесь в целофанових пакетах і поліетиленових пляшках з-під пива. Вочевидь, для врегулювання питання дотримання чистоти потрібно застосовувати і адміністративні важелі впливу. У тому числі й заборону в’їзду на острів машин, які залишають після себе масляні плями в піску, де потім бавляться дітлахи.

Одні лише комунальники за нами прибирати не встигають. Тому в Україні створено навіть спеціальний сайт nasubbotnik.com.ua, де кожен бажаючий взяти участь у суботнику може узгодити свої дії по прибиранню навіть конкретної вулиці свого міста або наданню посильної допомоги працюючим. До речі, суботник 14 травня був Всеукраїнським, небайдужі люди працювали в усіх містах і селах держави. Тож, якщо ми справді за чисте місто, – приєднуймось, і до роботи!

"Новомосковська правда"


14 квітня 2011 р.

На виконання доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації «Про проведення безстрокової Всеукраїнської компанії щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах області», а також для безпосередньої участі підприємств, організацій та установ по виконанню благоустрою на територіях, прилеглих до центральних вулиць міста, розпорядженням міського голови Новомосковська Сергія Мороза за підприємствами та організаціями незалежно від форм власності закріплені території для постійного прибирання та упорядкування.

На цих же територіях наводитиметься лад і в День довкілля під час проведення загальноміського суботника 16 квітня 2011 року. Як повідомив перший заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Олександр Козлов на апаратній нараді виконкому з підготовки до суботника, комунальні підприємства під час проведення робіт будуть забезпечувати завантаження та вивезення сміття.

Відповідно до розпорядження міського голови, за підприємствами та організаціями закріплені такі вулиці:
1.ВАТ «Інтерпайп НМТЗ» - вул. Сучкова: від межі міста до вул. Шаповалова
2.СДПЧ-31 - Прилягаюча територія
3.ТОВ Новомосковська швейна фабрика «ПАН» - вул. Сучкова: від вул. Шаповалова до вул. Стадіонної.
4. ЦТЕПС-7 – територія від вул. Стадіонної до вул. З.Білої
5. Новомосковський технікум НМАУ - вул. Жовтнева - пров. Будівельний
6. Новомосковський кооперативний коледж економіки та права - пл. Леніна від СШ № 1 до вул. Радянської.
7. ДП ОПС «Ринок центральний», Торгівельний ряд «Слов'янський», Торгівельний ряд ТОВ «Ринок», ПП Максимчук (вечірній ринок) - сквер біля Троїцького собору та пл. Перемоги, що прилягає до базару території. Вул. Радянська (прилягаюча територія).
8. СПТУ № 48 - вул. Комсомольська від БК «Металург» до вул. Леваневського, Комсомольський острів.
9. КУ «Центральна міська лікарня» - територія біля міської лікарні.
10. Міський навчальний спортивно-технічний центр - вул. М. Головко від вул. Радянської до пл. Перемоги.
11. Ветлікарня - вул. З.Білої від вул. Привокзальної до вул. Ленінградської.
12. Придніпровська геофізична розвідувальна експедиція - вул. Спаська до вул. Волгоградської.
13. ЦРЛ - вул. Радянська та вул. Боженко (біля своєї території)
14. Новомосковське управління експлуатації газового господарства - вул. Стадіонна.
15. ЦЭС № 24 (Укртелеком) - вул. З. Білої від вузла зв'язку до вул. Сучкова
16. Пенсійний фонд – своя та прилягаюча територія.
17. Податкова інспекція – своя та прилягаюча територія.
18. Управління юстиції – своя та прилягаюча територія по вул. Шевченко.
19. Банки - своя та прилягаюча територія.
20. Приватне науково-виробниче підприємство «Полімер-Акація» - прилягаюча територія по вул. Радянській, вул. Дзержинського.
21. Магазини «АТБ» - прилягаюча територія по вул. Радянській.
22. «Промбуд» - своя та прилягаюча територія, вул. Стадіонна.
23. ТОВ «Промбуд-центр» - своя та прилягаюча територія.
24. КП «НККП» - вивезення сміття по вул. Радянській, вул. Українській, вул. Шевченко, 195-ї Стр. дивізії, пл. Перемоги, Соборній пл. Прибирання стихійних звалищ, прибирання по вул. Червоноармійській: від вул. Української до вул. Сучкова, сквера по вул. Сучкова до вул. Радянської, прибирання спуску до ріки по Набережній (вул. Леваневського - Комсомольська), прибирання берега р. Самари на території парку ім. Сучкова, міського пляжу.
25. СКУ «Трубник» - вивезення сміття по вул. Червоноармійська, пл. Леніна.
26. «КомЕнерго-Новомосковськ» - вивезення сміття по вул. Комсомольська.
27. ТОВ «Новомосковське» - вивезення сміття по вул. М. Головко, вул. Шевченко.
28. НВКУ КП ДОР “Облводоканал” – вивезення сміття по вул. З. Білої, вул. 8 Березня.
29. ДП «Новомосковськ-теплоенерго» - вивіз сміття по вул. В. Ковальовка, прибирання внутрішніх територій теплопунктів та біля парканів, вул. Шевченко, Сучкова, М. Головко.
30. Новомосковський МВ УМВС - своя та прилягаюча територія до проїжджої частини.
31. Комітет з питань торгівлі та побутового обслуговування – своя та прилягаюча територія, зобов'язання комерційних структур щодо прибирання прилягаючої території.
32. Автозаправні станції - своя та прилягаюча територія.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому