ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОГО ДОЗВІЛЬНОГО ЦЕНТРУ!

Сьогодні одним з актуальних питань є налагодження функціонування дозвільної системи, яка створена для підтримки малого і середнього бізнесу.

5 січня 2006 року набув чинності Закон України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності ”, основна мета якого – впорядкування процедури видачі документів дозвільного характеру.

Законом вперше на законодавчому рівні були встановлені основні принципи державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності. Затверджені норми, які встановлюють необхідність видачі того або іншого документа дозвільного характеру виключно законами, а також вимоги до порядку їх отримання; встановлена адміністративна відповідальність посадовців дозвільних органів за порушення процедур видачі дозвільних документів; упроваджені європейські принципи видачі документів дозвільного характеру:
- принцип організаційної єдності – коли суб'єкт господарювання безпосередньо або через адміністратора спілкується з представниками різних дозвільних органів, які здійснюють прийом в дозвільному центрі;
- принцип декларування, який передбачає відсутність необхідності в отриманні дозволу, як такого (суб'єкт господарювання може просто оповістити відповідний дозвільний орган або державного адміністратора про відповідність своєї матеріально – технічної бази встановленим вимогам);
- принцип мовчазної згоди – коли суб’єкт господарювання набуває права здійснювати господарську діяльність без отримання документу дозвільного характеру, за умови якщо ним було подано в установленому порядку заяву та документи в повному обсязі, але в установлений законом строк документ дозвільного характеру або рішення про відмову в його видачі не було надано.

На виконання вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» при Новомосковському міськвиконкомі створено Дозвільний центр, який знаходиться за адресою: м. Новомосковськ. вул. Червоноармійська, 1.

Державний адміністратор по роботі з документами дозвільного характеру виконавчого комітету Новомосковської міської ради Латун Ольга Павлівна телефон: 7-98-33, e-mail: olga_latuna@mail.ru

Державний адміністратор веде прийом суб'єктів господарювання щодо отримання документів дозвільного характеру, щоденно з 9-00 до 12-00.

Представники місцевих дозвільних органів, ведуть прийом суб‘єктів господарювання: щовівторка 9-00 – 16-00, перерва 12-00 – 13-00.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Суб'єкт господарювання має право вибору способу одержання документів дозвільного характеру:
— безпосередньо за зверненням до державного адміністратора;
— за зверненням до представників відповідних місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб'єктів господарювання в дозвільному центрі за принципом організаційної єдності.

Завантажити бланк заяви