25 липня 2011 р.

22 липня у Новомосковську відкрили два дитячих майданчика

Цією знаменною для міста подією новомосковці завдячують особистій ініціативі голови Дніпрпетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула, допомозі народного депутата України Миколи Солошенка, міського голови Сергія Мороза, секретаря міської ради Бориса Мазура, представників Партії регіонів. Адже декілька останніх років поспіль почав зростати рівень народжуваності, а наявністю дитячих майданчиків та інших місць дозвілля дітлахів багато з дворів нашого міста похизуватись не можуть.

Така копітка робота була спрямована на піклування про дітей міст та сіл всієї Дніпропетровщини. За ініціативи губернатора Олександра Вілкула до кінця 2011 року в області буде встановлено 120 дитячих майданчиків. Вони споруджуються за рахунок обласного та місцевих бюджетів, а також за кошти бізнесу. Наприкінці червня вже було встановлено 38 нових комплексів для малят. 30 червня голова облдержадміністрації відкрив сучасний дитячий майданчик у селищі Черкаське Новомосковського району. Не забарились яскраві та захоплюючі розваги прийти й до дітлахів Новомосковська.

На вулиці Дзержинського, біля будинків № 6 та № 8, а також по вул. Леніна, 155 (мікрорайон Кулебівка), завдяки допомозі підприємств ТОВ "Керуюча компанія "КомЕнерго-Новомосковськ", "Модуль-91", КП "НККП", "Дніпродорбуд", а також активній особистій участі та невтомній організаційній роботі секретаря Новомосковської міської ради Бориса Мазура до 22 липня вже була підготована територія майданчиків, висаджені квіти, змонтоване обладнання, здійснений благоустрій території.

Урочисто відкрили майданчики народний депутат України Микола Солошенко, міський голова Новомосковська Сергій Мороз, секретар Новомосковської міськради Борис Мазур, жителі Новомосковська, представники політичних партій та громадськості. Додавали піднесеного настрою своїми запальними виступами учасники військового духового оркестру 194-го окремого понтонно-мостового загону, а також представники клубу «Самурай».

Звертаючись до численних новомосковців, які на відкриття майданчиків прийшли разом з діточками, Микола Солошенко відзначив: - Сьогодні реалізується програма губернатора Дніпроперовщини Олександра Вілкула, депутатів рад всіх рівнів. Спрямована вона на вирішення багатьох соціальних питань, одним з яких є дозвілля малечі. Це наразі засвідчує піклування про наших дітей, про наше майбутнє. Лише за останні два місяці в нашому 38 окрузі я особисто був присутнім на відкритті 7 таких майданчиків. Це лише невеличка частинка того, що Партія регіонів вкладає в соціально-економічний розвиток міста Новомосковська. В місті почав зростати рівень народжуваності, в результаті батьки повинні стояти в черзі до дитсадка. Тому ми разом з міською владою розробили програму, завдяки реалізації якої біля 400 дітей найближчим часом будуть розміщені в закладах дошкільної освіти.

Також Микола Павлович звернув увагу зібрання на багато проблем, котрі сьогодні турбують мешканців міста, міську владу та представників Партії регіонів. Зокрема, це каналізування та цілий ряд екологічних об'єктів, ремонти доріг і багато іншого.

Міський голова Новомосковська Сергій Мороз щиро привітав присутніх з урочистою подією та зауважив, що саме завдяки реалізації програми губернатора Дніпропетровщини здійснюються і мрії дітлахів Новомосковська.

- Прийміть подяку від міської громади, шановний Миколо Павловичу, за Вашу особисту підтримку міста, за ці майданчики та велику допомогу нашим дітям, - акцентував Сергій Мороз. – Міська влада і надалі докладатиме зусиль для розвитку міста та забезпечення малятам щасливого дитинства.

Спільним з ним у словах вдячності був і секретар міськради Борис Мазур, котрий сказав: - Ми робимо все, щоб наші діти були щасливими. Дякуємо голові облдержадміністрації Олександру Вілкулу за підтримку актуальної соціальної програми в області, народному депутату Миколі Солошенку – за підтримку програми у нашому місті, а також керівникам та працівникам підприємств, котрі допомагали та виконували підготовчі роботи.

Працівники підприємств "КомЕнерго-Новомосковськ", "Модуль-91", КП "НККП", котрі працювали при встановленні майданчиків, отримали подяки міського голови. Та найкращою подякою для всіх, хто подарував свято малечі, був щирий дитячий сміх та веселий настрій маленьких мешканців Новомосковська, котрі після традиційного перерізання червоної стрічки почали освоювати всі цікавинки, підготовані для них дорослими. ФОТО.

Довідка: для встановлення майданчиків з обласного бюджету було виділено 100 тис. грн. На IX сесії Новомосковської міськради затверджено місця розташування спортивно-дитячих майданчиків.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому


23 травня 2011 р.

Новомосковськ продовжують забезпечувати водою

В суботу 21 травня 2011 року на мікрорайоні Кулебівка, по вул. Леніна та пров. Київському, було здано в експлуатацію водогін низького тиску довжиною більше 3 км. Це, безперечно, визначна подія для мешканців Кулебівки. Адже цей водогін було побудовано за кошти місцевого бюджету.

В урочистій церемонії взяли участь міський голова Новомосковська Сергій Мороз, народний депутат України Микола Солошенко, начальник міськводоканалу Володимир Бодня, керівник підрядної організації "Модуль – 91" Віталій Криша, голови місцевих квартальних комітетів та мешканці мікрорайону, для яких було організовано невеличку концертну програму.

- Забезпечення якісною питною водою – це одна з умов не лише нормального побуту мешканців Новомосковська, а й важливий чинник санітарної безпеки, зауважив Сергій Мороз у своєму зверненні до представників громади Кулебівки. - Ви добре пам'ятаєте, як проводилась раніше у Кулебівці питна вода, коли люди самотужки змушені були знаходити кошти для проведення водогонів. Згодом міський бюджет перебрав на себе цей непосильний для населення тягар. Проте ваші зусилля та фінансова допомога місту допомогли завершити цю важливу справу. Тому, гадаю, міська влада знайде вашу підтримку в реалізації й інших проектів, що допоможуть у повній мірі забезпечити мікрорайон водою.

Як відомо, Кулебівка нараховує біля 20 тисяч мешканців. Для вирішення проблеми забезпечення якісною питною водою була розроблена комплексна програма „Питна вода м. Новомосковська на 2006-2020рр." За період з 2006 по 2009 рр. на Кулебівці за рахунок бюджетних коштів збудовано та здано в експлуатацію 26,4 км вуличних водопровідних мереж, в результаті чого централізованим водопостачанням було забезпечено 3900 мешканців вулиць Заводської, Мануільського, Волгоградської, Толстого, Юрченка, частково пров. Мануільського, пров. Волгоградського, вул. Малютіна.

В 2008 р. за рахунок місцевого бюджету виконано проект „Водопровід по вул. Леніна, пров. Київському з закільцюванням" кошторисною вартістю 83,8 тис. грн. Будівництво об'єкту здійснювалось в період з грудня 2009р. по травень 2011р.. Проектна довжина водогону 3,255 км (фактично збудовано 3,525 км), на якому встановлено 27 оглядових колодязів та 18 пожежних гідрантів. На будівництво водогону витрачено 954,1 тис. грн., будівництво виконувалось за рахунок бюджетних коштів. За рахунок коштів мешканців вулиць в 2009р. збудовані і введені в експлуатацію водопроводи по вулицях: Т. Тонконог, Л. Українки, Севастопольській, 20-ї Гвардійської Стрілецької дивізії в межах провулків Мануільського - провулка Волгоградського, протяжністю 3,825 км, забезпечено водопостачанням 720 мешканців вулиць.

Введення в експлуатацію водогону по вул. Леніна та пров. Київському дало можливість закільцювати водопровід Т. Тонконог, Л. Українки, Севастопольській, 20-ї Гвардійської Стрілецької Дивізії, пров. Мануільського, пров. Волгоградського, чим покращити водопостачання мешканців цих вулиць. В 2011 - 2012р.р. за рахунок бюджетних коштів буде проводитись будівництво вуличних водопровідних мереж по вул. Київській - Декабристів протяжністю 3 км, що ліквідує тупикову водопровідну мережу по пров. Київському, покращить якість питної води.

В плані розвитку передбачається продовження робіт по проектуванню і будівництву водопровідних мереж по вул. Межова, Севастопольська, Калініна в межах пров. Мануільського - вул. Юрченка. В 2011 р. також заплановано розробити проект каналізування мікрорайону Кулебівка з будівництвом районних каналізаційних насосних станцій для перекачки господарсько-побутових стічних вод на очисні споруди каналізації, що поліпшить екологічну ситуацію в мікрорайоні.

Відділ внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому