6/03/2013

ЛЮБІ ЖІНКИ
Щиро вітаємо Вас зі святом 8 Березня!

Бажаємо Вам сімейного добробуту тепла та затишку в вашій оселі.

Для того, щоб газ був завжди вашим другом і помічником, запам’ятайте правила і завжди їх виконуйте:

Утримуйте в чистоті та належному стані газові прилади.

ГАЗ несе затишок тільки обачним.

За 2012 рік  в Україні сталося 112 нещасних випадків при користуванні газом у побуті постраждало 261 чоловік, ( в наслідок отруєння чадним газом - 215, в наслідок вибуху газоповітряної суміші - 27 та  з інших причин), з них з летальними наслідками – 85.

За результатами аналізу матеріалів технічних розслідувань аварій при використанні газу в побуті встановлено, що головними причинами нещасних випадків стали:

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства

Телефон гарячої лінії (0569) 380-174


4/02/2013

Шановні споживачі природного газу

Несприятливі погодні фактори такі, як сильний, поривчастий вітер, короткочасні заморозки та мокрий сніг негативно впливають на роботу димових та вентиляційних каналів газових водонагрівачів та опалювальних котлів.
Останнім часом почастішали випадки отруєння чадним газом, у тому числі зі смертельними наслідками. Більша частина випадків пов’язана з порушенням тяги в димових каналах, обумовленим різними причинами.

Управління по експлуатації газового господарства нагадує

Додержуйтесь правил користування газовими приладами.
Користуйтесь газовими колонками, опалювальними приладами тільки за наявності тяги у димовому та вентиляційному каналі.
Наявність тяги у димовому каналі перевіряється тільки паперовою смужкою.
Заборонено перевіряти наявність тяги за допомогою відкритого вогню – запальничкою або запаленим сірником.

При відсутності тяги газовий прилад необхідно негайно вимкнути та звернутися до аварійної служби за телефоном «104».

Димові та вентиляційні канали газових проточних і ємкісних водонагрівачів, опалювальних печей та котлів, згідно Правил безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Держнаглядохоронпраці 01.10.97р. № 254 і зареєстрованих Міністерством юстиції України 15.05.98р. № 318/2758, підлягають періодичній перевірці і прочищенню. Одночасно з ними підлягають перевірці і прочищенню вентиляційні канали.

Відповідальність за їх стан покладається на власника житла.

Так як послуги з перевірки і прочищення димових та вентиляційних каналів не входять до компетенції Новомосковського УЕГГ, власникам газифікованих житлових будинків щорічно необхідно викликати працівників спеціалізованих організацій для перевірки димових та вентиляційних каналів:

- не рідше 1 разу на 6 місяців, в житлових приміщеннях, у котрих встановлені газові прилади з відводом продуктів згорання в цегляні та комбіновані (цегляні і азбестоцементні, цегляні і керамічні) димові канали;

- не рідше 1 разу на рік в житлових приміщеннях у котрих встановлені газові прилади з відводом продуктів згорання в металеві димові канали;

- перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів оформлюється
Актом, один примірник якого необхідно надати своєчасно в УЕГГ.

Шановні абоненти!

Засмічені димові та вентиляційні канали створюють загрозу виникнення нещасних випадків, тому при відсутності Акту про перевірку димових та вентиляційних каналів УЕГГ буде вимушено припинити газопостачання та відновити його лише після надання Акту.

Щоб не трапилось біди при використанні газу у побуті необхідно:

• стежити за роботою газового обладнання, перевіряти тягу до вмикання і під час роботи газових приладів з відводом продуктів згорання у димохід;

• при несправності газового обладнання викликати працівників газового господарства у м.Новомосковську за телефоном 380-147, або звертатись на газову дільницю населених пунктів району по місцю проживання;

• відчувши запах газу в приміщенні, підвалі, під’їзді, подвір’ї, на вулиці, необхідно терміново повідомити в аварійну службу по тел.104. До прибуття аварійної бригади припинити користування газовими приладами, перекрити крани до приладів і на них,відкрити вікна і кватирки, не запалювати вогню, не палити, не вмикати і не вимикати електроосвітлення та електроприлади. При виявленні запаху газу на подвір’ї, вулиці чи під’їзді дочекатися аварійну службу та почергувати на місці виявлення запаху газу.

Будьте уважні при користуванні газом у побуті, від цього залежить не тільки ваше життя, та ваших рідних, а також оточуючих вас мешканців будинків.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства

Телефон гарячої лінії (0569) 380-174


15/01/2013

НАГАДУЄМО СПОЖИВАЧАМ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Управління газового господарства нагадує про необхідність перевірки та прочистки димових та вентиляційних каналів від газових приладів з відводом продуктів згорання газу в димохід.

Громадяни! Додержуйтесь правил користування газовими приладами. Користуйтесь газовими колонками АГВ та іншими опалювальними приладами тільки за наявності тяги у димарі та вентиляційному каналі.

Коли ж тяга відсутня, користуватися газовими приладами забороняється.

Пам'ятайте! Порушення правил користування газовими приладами приводить до нещасних випадків і часто загрожує тяжкими наслідками.

Відповідальність за справний газового обладнання димових та вентиляційних каналів у житлових будинках покладається на їх власників.

Роботу по перевірці димових та вентиляційних каналів та видачу актів мають право виконувати тільки спеціалізовані організації.

Акти необхідно своєчасно надати в УЕГГ.

Без актів на придатність експлуатації димових та вентиляційних пуск газу до опалювальних приладів виконуватись не буде.

Адміністрація управління газового господарства.


15/01/2013

Новомосковське управління з експлуатації газового господарства звертає увагу усіх абонентів, що газ буде Вашим другом та помічником тільки при суворому дотриманні правил безпечного користування газовими приладами!

04 грудня 2012 року стався нещасний випадок, пов'язаний з використанням газу у побуті, на 5-му поверсі 5-типоверхового житлового будинку № 13/59 по вул. Чайковського у м. Першотравенськ.
У результаті витоку газу, який стався через заливання газової конфорки ПГ-4 киплячою водою, відбувся «хлопок» газу, що спричинило пошкодження скла вікон квартири і фізичні пошкодження двох осіб (опіки рук І та ІІ ступеню).

Щоб не трапилось біди при використанні газу у побуті
необхідно:

• стежити за роботою газового обладнання, перевіряти тягу до вмикання і під час роботи газових приладів з відводом продуктів згорання у димохід;

• при несправності газового обладнання викликати працівників газового господарства у м.Новомосковську за телефоном 380-147, або звертатись на газову дільницю населених пунктів району по місцю проживання;

• відчувши запах газу в приміщенні, підвалі, під’їзді, подвір’ї, на вулиці, необхідно терміново повідомити в аварійну службу по тел.104.До прибуття аварійної бригади припинити користування газовими приладами, перекрити крани до приладів і на них,відкрити вікна і кватирки, не запалювати вогню, не палити, не вмикати і не вимикати електроосвітлення та електроприлади. При виявленні запаху газу на подвір’ї, вулиці чи під’їзді дочекатися аварійну службу та почергувати на місці виявлення запаху газу.

Заборонено:

• самовільно без проекту виконувати монтаж газових приладів;

• змінювати пристрої димових та вентиляційних каналів, заклеювати вентиляційні решітки, замуровувати «кармани» та люки ,які призначені для чищення димоходів;

• користуватися газовими приладами при закритих кватирках,відсутності тяги в димоходах та вентканалах;

• залишати працюючі газові прилади без нагляду;

• користуватися газовими плитами для опалення приміщення;

• зберігати в приміщеннях і підвалах балони порожні та заповнені скрапленим газом;

• самовільно ремонтувати газове обладнання,змінювати його конструкцію;

• не замуровувати газопроводи в стіни, забезпечити постійний доступ працівників газового господарства для їх обслуговування.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! За порушення правил користування газом в побуті, згідно ст.103-1 Кодексу України, абонент несе адміністративну відповідальність у випадку, коли дії абонента призвели за собою вибух газоповітряної суміші, а у випадку руйнування житла та загибелі людей наступає кримінальна відповідальність.

Будьте уважні при користуванні газом у побуті, від цього залежить не тільки ваше життя, та ваших рідних, а також оточуючих вас мешканців будинків.

Адміністрація Новомосковського УЕГГ


20/11/2012

Газ недбальства не любить.

Незважаючи на те, що серед населення проводиться велика робота з попередження пожеж у житловому секторі, роз'яснюються причини пожеж і загибелі людей за неправильної експлуатації газового устаткування, таких пожеж не стає менше.

Громадяни продовжують порушувати правила пожежної безпеки, сподіваючись, що лиха не станеться. Використання газу в побуті, безпека життєдіяльності людини - це спільна відповідальність і газівників, і споживачів. Одне слово, безпека залежить від кожного з нас. Адже у багатоповерхівках живуть різні люди: і одинокі, і старенькі, і діти, і люди з девіантною поведінкою, вчинки яких іноді бувають неадекватними. Своїми діями вони можуть наражати на небезпеку як себе, так і сусідів. Тому потрібно проявляти пильність і уважність.

Як виявити, що в будинку чи в квартирі не все гаразд з газом?

Залишаючи дітей самих удома, треба обов'язково провести бесіду (дидактична гра) щодо виявлення у приміщенні запаху газу та правил дій у цій ситуації (нижченаведений приклад для дій дітей у разі вияву запаху газу у приміщенні).

Власне, слід дотримуватись жорстких правил експлуатації газових приладів. Пам'ятати, що маємо справу з отруйною і вибухонебезпечною речовиною, яка може накоїти лиха і навіть забрати життя. При експлуатації опалювальних га¬зових приладів необхідно дбати, щоб достатньою була тяга для спалювання газу.

Трапляються нещасні випадки від невмілого користування водонагрівальними колонками.

Нині проводять у квартирах євроремонти, перепланування кухонь, переміщують газове обладнання без будь-якого на те дозволу. І, звісно, без належного контролю. В результаті стаємо свідками прикрих випадків.

Зрозуміло, що газ не можна побачити. Про його витік сигналізує харак¬терний запах тухлого яйця. Відбувається це тоді, коли не вимкнули конфорку після того, як "збігла" вода з каструлі. Можливо, газ просочується через слабкий вентиль на газовій трубі біля плити чи котла. І як тільки збільшиться тиск у мережі, може статися біда. Тому потрібно щоразу перекривати вентиль, перевіряти у закритому стані, чи немає витоку газу. У випадку несправності, негайно викликайте газівників.

Якщо запах газу в приміщенні: припиніть користуватися газовими приладами; перекрийте крани до приладів і на приладах; відчиніть вікно і двері, провітріть приміщення; не запалюйте вогню, не паліть цигарок, не вмикайте і не вимикайте електроосвітлення та електроприлади, не користуйтесь електричними дзвінками; викличте аварійну службу газу за телефоном "104".

Якщо запах газу в підвалі, під'їзді, на подвір'ї, на вулиці: повідомте аварійну газову службу за телефоном "104"; виведіть людей із загазованого середовища, попередьте присутніх у приміщенні про небезпеку вмикання і вимикання елек-троосвітлення, а також відкритого вогню та іскри; до прибуття аварійної бригади організуйте провітрювання приміщення.

Виявлення витоку газу здійснюйте: візуально - на поверхні газових труб, що змочені мильною водою (на місці витоку газу утворюються бульбашки); на слух - у випадку сильного витоку газ виривається зі свистом; за запахом - характерний запах газу стає сильнішим поблизу місця витоку.

Пам'ятайте! Не можна шукати місце витоку газу за допомогою відкритого вогню. Якщо загорівся газ у місці витоку: негайно евакуюйте усіх людей із квартири і від сусідів викличте аварійну газову службу за телефоном "104" і оперативно-рятувальну службу цивільного захисту за телефоном "101". Доки газ горить, небезпеки вибуху немає, тому ніколи не намагайтеся гасити полум'я, оскільки це може призвести до катастрофи; постарайтесь перекрити подачу газу, слідкуйте за тим, аби не загорілись розташовані поблизу вогню предмети (штори, рушники тощо).

Якщо зникло полум'я ПІД час приготування їжі на газовій плиті:

помітивши згаслий пальник, не намагайтеся знову запалити його, це призведе до вибуху газу; перекрийте кран подачі газу, відчиніть вікна і провітріть кухню; зачекайте, поки пальник вихолоне (за необхідності очистіть його від залишків їжі та жиру, продуйте отвори подачі газу), і потім знову запаліть газ, попередньо зачинивши вікна і ліквідувавши протяг; щоб уникнути отруєння газом, намочіть водою рушник (носовичок), притуліть до обличчя і, дихаючи через нього, увійдіть на кухню та перекрийте кран подачі газу; якщо це зробити не вдається, не гаючи часу евакуюйте всіх сусідів і викличте аварійну газову службу, оперативно-рятувальну службу цивільного захисту.

Після вибуху газу: негайно викличте аварійну газову службу, оперативно-рятувальну службу цивільного захисту, міліцію і "швидку допомогу"; по можливості рятуйте сусідів з-під уламків стін і перекриттів, застосовуючи підручні засо¬би (ломи, лопати, багри тощо), гасіть пожежу; будьте обережні: вибухи можуть повторитися. Якщо під час вибуху в сусідів ви знаходитеся в квартирі, перекрийте подачу газу і вимкніть електрику, негайно залишіть квартиру, зачинивши за собою двері; якщо ви не зайняті гасінням пожежі або порятунком людей, вийдіть на вулицю і, залишаючись там до прибуття відповідних служб, надайте першу допомогу потерпілим.

Надання долікарської допомоги потерпілим. У разі всіх нещасних ви¬падків, пов'язаних з використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), телефонуйте в одну з міських служб: "швидку допомогу" - "103", оперативно-рятувальну службу - "101", газову - "104", міліцію - "102".

Пам'ятайте! Будь-яка з цих служб повідомить інші і вони прибудуть на місце події.

До прибуття "швидкої допомоги" надайте потерпілому першу долікарську допомогу. У разі опіків, потерпілого перемістіть у безпечне місце і захистіть уражені місця від зовнішнього середовища. Захисними засобами можуть бути будь-які стерильні матеріали (бинти, марля), чисті і випрасувані простирадла, по¬кривала, скатерті. Недопустимо очищати шкіру від прилиплого і пригорілого одя¬гу, розрізати пошкоджені ділянки тіла, щоб у рану не занести інфекцію. Опіки часто супроводжуються шоком. У цьому випадку потерпілому дайте 20 крапель Зеленіна чи настоянки валеріани, каву чи міцний чай. Забезпечте спокій до прибуття лікаря.

У разі отруєння чадним газом задухи до прибуття "швидкої допомоги" винесіть чи виведіть потерпілого на свіже повітря, покладіть його на рівне місце, усуньте все, що заважає диханню (розстебніть комір, за потреби пасок), дайте понюхати нашатирний спирт, зробіть штучне дихання. Потім тепло вкрийте і стежте, щоб потерпілий не заснув.

Відчувши навіть слабкий характерний запах газу, будьте якомога обережніші, навіть якщо в приміщенні немає газових приладів і труб: не вмикайте освітлення, не запалюйте вогню і негайно викликайте аварійну службу.

Майстер виробничого навчання міських курсів ІІІ категорії м. Новомосковська Руда С.Д.


11/10/2012

Будьте обережні з газом!

Самовільне підключення,заміна та перестановка газових приладів призводить до тяжких наслідків: вибухів, пожеж та загибелі людей.  Всі питання, пов'язані з системою газопостачання Вашого будинку необхідно вирішувати  в Новомосковському управлінні з експлуатації газового господарства, або на газових дільницях за місцем проживання.

Відчувши запах газу, негайно телефонуйте за номером 104.

Не користуйтесь газовими приладами при відсутності тяги в димових  та  вентиляційних каналах, постійно контролюйте їх технічний стан.

Дотримуйтесь правил безпечного користування газовими приладами - це запорука Вашого здоров'я та життя.

Додаток до повідомлення

Новомосковське УЕГГ.


11/10/2012

Управління газового господарства попереджае –
ГАЗ несе затишок тільки обачним.

Станом на 01.09.2012р. в Україні сталося 77 нещасних випадків при користуванні газом у побуті (в т.ч. у приватних будинках -40, у багатоквартирних -37).
При нещасних випадках  постраждало 176 чоловік, ( в наслідок отруєння чадним газом-146, в наслідок вибуху газоповітряної суміші- 29 та  з інших причин), з них з летальними наслідками – 63.
       Також, на території  Дніпропетровської області з початку 2012 року трапилось 5 нещасних випадків при використанні газу в побуті, при яких постраждало 18 осіб (в т.ч. 4 із смертельним наслідком).
За результатами аналізу матеріалів технічних розслідувань аварій при використанні газу в побуті встановлено, що головними причинами нещасних випадків стали:

Для того, щоб газ був завжди вашим другом і помічником, запам’ятайте правила і завжди їх виконуйте:

Утримуйте в чистоті та належному стані газові прилади.

Категорічно забороняється:

Всі неполадки газових приладів повинні усуватися тільки працівниками управління газового господарства.

Пам’ятайте! Газ безпечний тільки при правильному користуванні ним.

Новомосковське УЕГГ.


10/10/2012

Нагадуємо споживачам природного газу.

Більша частина нещасних випадків виникла при користуванні побутовими газовими приладами з відводом продуктів згорання у димові канали: газові колонки, опалювальні котли,опалювальні печі.

Стан димових та вентиляційних каналів житлового фонду викликає значну тривогу.

Слід пам'ятати, що згідно «Правил безпеки систем газопостачання України» п.1.4.3., власники житлового фонду несуть відповідальність за справній стан та перевірку димових та вентиляційних каналів, а також за стан герметизації вводів інженерних комунікацій.

З метою запобігання виникненню нещасних випадків, усім власникам житлового фонду необхідно згідно графіків, виконати роботи або укласти договори із спеціалізованими організаціями на перевірку та прочищення димових та вентиляційних каналів. Після цього обов’язково треба скласти відповідні акти та передати їх у Новомосковське управління по експлуатації газового господарства.

Аби уникнути нещасних випадків при користуванні газом треба пам'ятати, що абонентам категорично забороняється самовільно виконувати ремонт, заміну, перенос газового обладнання, користуватися газовими приладами при відсутності тяги у димовому або вентиляційному каналі,а також при зачиненої кватирки. Все це чревате серйозними наслідками.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Порушення правил користування газовими приладами призводить до нещасних випадків. Будьте уважними при користуванні газом, від цього залежить ваше життя.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства.


6/09/2012

Новомосковське УЕГГ інформує


4/09/2012

НОВОМОСКОВСЬКЕ УЕГГ ІНФОРМУЄ

З 15 ВЕРЕСНЯ ПО 15 ЖОВТНЯ 2012 РОКУ ПРОВОДИТЬСЯ МІСЯЧНИК З БЕЗПЕЧНОГО КОРИСТУВАННЯ ГАЗОМ В ПОБУТІ.

Ми запрошуємо усіх абонентів міста та району активно включитись у місячник. Ваші пропозиції щодо покращення експлуатації та безпечного користування газом направляйте до управління газового господарства.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Необережне та безвідповідальне поводження з газом часто призводить до нещасних випадків.
Тільки за опалювальний період 2011/12 в Україні при використанні газу в побуті, сталося 26 нещасних випадків, при цьому постраждало 93 особи з них смертельно 46.

Управління газового господарства звертається до всіх абонентів про необхідність суворо дотримуватись правил безпечного користування газовими приладами:

Нагадуємо, що відповідальність за справне становище та безпечну експлуатацію побутових газових приладів, димових та вентиляційних каналів покладається на власників житлового фонду.

За порушення правил користування газом в побуті, згідно ст.103-1 Кодексу України, абонент несе адміністративну відповідальність у випадку, коли дії абонента призвели за собою вибух газоповітряної суміші,а у випадку руйнування житла та загибелі людей наступає кримінальна відповідальність.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Порушення правил користування газовими приладами призводить до нещасних випадків. Будьте уважними при користуванні газом, від цього залежить ваше життя.

Управління з експлуатації газового господарства


8/08/2012

Шановні споживачі газу!

Новомосковське УЕГГ звертається до Вас з проханням

Негайно погасити заборгованість за спожитий газ.

Несвоєчасна оплата призводить до порушень режиму газопостачання та є підставою для примусових відключень.

Пам’ятайте! Лише ретельне дотримання правил користування газовими приладами та своєчасні проплати за спожитий газ забезпечать безперебійне газопостачання та вбереже Вас від аварій і нещасних випадків.

За роз’ясненнями звертатись:

Тел. 380-148 - абонентна служба;

Тел. 104, 380-147 - аврійно-диспетчерська служба.

Адміністрація Новомосковського УЕГГ


8/08/2012

Будьте обережні з газом!

Самовільне підключення,заміна та перестановка газових приладів призводить до тяжких наслідків: вибухів, пожеж та загибелі людей.  Всі питання, пов'язані з системою газопостачання Вашого будинку необхідно вирішувати  в Новомосковському управлінні з експлуатації газового господарства, або на газових дільницях за місцем проживання.

Відчувши запах газу, негайно телефонуйте за номером 104.

Не користуйтесь газовими приладами при відсутності тяги в димових  та  вентиляційних каналах, постійно контролюйте їх технічний стан.

Дотримуйтесь правил безпечного користування газовими приладами - це запорука Вашого здоров'я та життя.

Новомосковське УЕГГ


26/07/2012

Управління по експлуатації газового господарства інформує

Всі питання, пов'язані з системою газопостачання  Вашого будинку (ремонт, перестановка газових приладів, технічне обслуговування) необхідно вирішувати  в Новомосковському управлінні по експлуатації газового господарства, або на газових дільницях за місцем проживання. 

Самовільне підключення, заміна та перестановка газових приладів призводить до тяжких наслідків: вибухів, пожеж та загибелі людей, за що передбачена кримінальна відповідальність згідно з Кримінальним кодексом  України, а саме:

Стаття 292.     Пошкодження  об'єктів магістральних  нафто-, газо- та  нафтопродуктопроводів.

1. Пошкодження або руйнування магістральних  нафто-, газо- та  нафтопродуктопроводів, відводів  від них,  технологічно пов'язаних  з ними об'єктів ,споруд, засобів автоматики, зв'язку, сигналізації або електрохімічного захисту, газового обладнання, а також незаконне втручання в роботу   технологічного обладнання , якщо це призвело до порушення нормальної роботи зазначених трубопроводів або спричинило небезпеку для життя людей,

- карається штрафом до 1000  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до п'яті років, або позбавлення волі на строк  до п'яті років.

Громадяни! Дотримуйтесь правил безпечного користування газовими приладами - це запорука Вашого здоров'я та життя.

Адміністрація УЕГГ


11/07/2012

ЛІТО  У РОЗПАЛІ,
АЛЕ НЕ ЗА ГОРАМИ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН.

Більша частина нещасних випадків виникла при користуванні побутовими газовими приладами з відводом продуктів згорання  у димові канали: газові колонки, опалювальні котли,опалювальні печі.

Стан димових та вентиляційних каналів житлового фонду викликає значну тривогу.

Слід пам'ятати, що згідно «Правил безпеки систем газопостачання України» п.1.4.3.,     власники житлового фонду несуть відповідальність за справній стан та перевірку димових та вентиляційних каналів, а також за стан герметизації вводів інженерних комунікацій.

З метою запобігання виникненню нещасних випадків, усім власникам житлового фонду необхідно згідно графіків, виконати роботи або укласти договори із спеціалізованими організаціями на перевірку та прочищення   димових та вентиляційних каналів. Після цього обов’язково треба скласти відповідні акти та передати їх у Новомосковське управління по експлуатації газового господарства.

Аби уникнути  нещасних випадків при користуванні газом треба пам'ятати, що абонентам категорично забороняється самовільно виконувати ремонт, заміну, перенос газового обладнання, користуватися газовими приладами при відсутності тяги у димовому або вентиляційному каналі,а також при  зачиненої кватирки. Все це  чревате серйозними наслідками.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Порушення правил користування газовими приладами  призводить до нещасних випадків. Будьте уважними при користуванні газом, від цього залежить ваше життя.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства.


12/06/2012

НОВОМОСКОВСКОЕ УЭГХ ИНФОРМИРУЕТ:

На территории нашего города и района участились случаи самовольного подключения абонентов к системе газоснабжения. Это абоненты: ЖуравельН.А. (с.Соколово ул.Ленина,39), Задорожный С.Л.(с.Песчанка ул.Сосновая,30), ГришкоП.Е. (с.Новоселовка ул.Комсомольская,20), ЛеженьЗ.А. (с.Знаменовка ул.Ломаная,8), ДовбышТ.В. (г.Новомосковск ул.Б.Хмельницкого,1),ЧичкаИ.Б.(г.Новомосковск ул.Чкалова,74), ЛивицкаяЛ.Л. (г.Новомосковск ул.Шаповалова,4).

По всем этим адресам, с целью предотвращения возможных несчастных случаев, Новомосковским УЭГХ была прекращена подача газа от системы газоснабжения газосваркой.

Грубо нарушая правила безопасного пользования газом, такие абоненты подвергают опасности не только свою жизнь, но и жизнь соседей. За подобного рода действия виновные привлекаются к административной ответственности согласно ст.103-1 Кодекса об административных нарушениях и ст.87 Уголовного кодекса Украины.

Новомосковское управление по эксплуатации газового хозяйства убедительно просит своих абонентов строго соблюдать правила безопасного пользования газом в быту:

• обязательно проверять тягу перед включением и во время работы газовых приборов с отводом продуктов сгорания газа в дымоход. При нарушении или отсутствии тяги в дымоходе, газовые приборы необходимо отключить и вызвать аварийную службу газа по телефону 104;

• по всем вопросам, касающимся ремонта газового оборудования обращаться в службу ВДСГ Новомосковского УЭГХ по телефону 380-147 или на газовые участки по месту жительства;

• не выполнять самовольно газификацию домов и квартир, перенос и замену газовых приборов.

Сообщаем жителям города и района, что работы по монтажу систем газоснабжения, установке бытовых газовых счетчиков выполняются только организациями, имеющими разрешение на выполнение этих видов работ от инспекции Госгорпромнадзорохрантруда.

Уважаемые абоненты, помните: газ взрывоопасен! Будьте аккуратны и внимательны при эксплуатации газовых приборов! Нарушения правил безопасного пользования газом в быту приводит к тяжелым последствиям.

Новомосковское управление по эксплуатации газового хозяйства


05/06/2012

Ш А Н О В Н І С П О Ж И В А Ч І!

Наступив період підготовці до опалювального сезону.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства нагадує про необхідність своєчасної перевірці технічного стану димових та вентиляційних каналів. Це пов'язано з тим, що забезпечити безпечне користування газових приладів можливо тільки при справних димових та вентиляційних каналів.

Перевірку технічного стану димових і вентиляційних каналів виконують тільки спеціалізовані організації.

Нагадуємо!

Власникам житлового фонду, громадських будинків, підприємств побутового і комунального призначення, котелень в яі строки повинні виконуватися роботи по прочищенню та ремонту димових і вентиляційних каналів, де встановлені опалювальні прилади з відводом продуктів згорання в димові канали:

• димові канали опалювальних печей, ємкосних водонагрівачів для опалення і опалювальних котлів, які працюють сезонно, - не рідше 1 разу на рік перед початком опалювального сезону, які працюють цілий рік – 2 рази на рік (навесні і восени);

• димові канали опалювально-варильних печей – не рідше 2-ух разів на рік: перед початком опалювального сезону і навесні при настанні відлиги;

• димові канали від газових проточних і ємкісних водонагрівачів для постачання, ресторанних плит – не рідше 1 разу на 6 місяців при цеглянних і комбінованних димоходах і не рідше 1 разу на рік – при металевих, азбестоцементних, гончарних, а також димоходів, виконанних із спеціальних блоків жаростійкого бетону.

Періодичність перевірок існуючих димоходів з перетином, меньшим за перетин димовідвідного патрубка газового приладу,- не рідше 1 разу на 2 місяці.

Вентиляційлі канали підлягають перевірці і прочищенню одночасно з димовими.

Попереджуємо!

В разі невиконання цих вимог згідно "Правил безпеки систем газопостачання України" відключенню від систем газопостачання з установкою заглушки підлягаються прилади і апарати, в яких не забезпечена герметичність і які мають несправну автоматику безпеки, а також несправні димоходи, вентиляційні канали і їх оголовки.

Відповідальність за справний стан і безпечне користування димовими і вентиляційними каналами, ущілень вводів підземних інженерних комунікацій несуть:

• в житлових будинках державного фонду – квартиронаймачі;

• в підприємствах побутового і комунального призначення – керівники;

• в житлових будинках і квартирах, що належать громадянам на правах особистої власності –власники.

В разі несправності газового обладнання викликати працівників управління по експлуатації газового господарства по телефону, який вказано в абонентній книжці, а при витокі газу по тел: "104".

Адміністрація Новомосковського УЕГГ


16/05/2012

УПРАВЛІННЯ ГАЗОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПОПЕРЕДЖАЕ – ГАЗ НЕСЕ ЗАТИШОК ТІЛЬКИ ОБАЧНИМ.

Станом на 1.05.2012р. в Україні сталося 65 нещасних випадків при користуванні газом у побуті, при цьому постраждало 159 чоловік, з них з летальними наслідками – 57.

Для того, щоб газ був завжди вашим другом і помічником, запам’ятайте правила і завжди їх виконуйте:

Утримуйте в чистоті та належному стані газові прилади.

Категорично забороняється:

Всі неполадки газових приладів повинні усуватися тільки працівниками управління газового господарства.

Пам’ятайте! Газ безпечний тільки при правильному користуванні ним.

Новомосковське УЕГГ


30/03/2012

Ш А Н О В Н І С П О Ж И В А Ч І!

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства нагадує, що згідно вимог "Правил безпеки систем газопостачання України", для того щоб користуватися побутовими газовими приладами та апаратами необхідно пройти інструктаж та отримати абонентну книжку:

В місті мають випадки здачі квартир в найом людям, які не вміють користуватися газовими приладами та не проходили інструктаж в УЕГГ по небезпечному користуванню газом.

Звертаємо увагу власників квартир, що вся відповідальність за справний стан, безпечну експлуатацію побутових газових приладів, димових та вентиляційних каналів покладається на власників житлового фонду.(п.1.4.3.ПБСГУ).

За порушення правил користування газом в побуті, згідно зі ст..103-1 Кодексу України, абонент несе адміністративну відповідальність у випадку, коли дії абонента призвели за собою вибух газоповітряної суміші,а у випадку руйнування житла та загибелі людей наступає кримінальна відповідальність.

НАГАДУЄМО, кожен абонент повинен:

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Порушення правил користування газовими приладами призводить до нещасних випадків. Будьте уважними при користуванні газом, від цього залежить ваше життя.

Управління з експлуатації газового господарства.


30/03/2012

«Газ у побуті очима дітей»

Неможливо сучасне життя уявити без газу. Газ став надійним помічником у побуті, але порушення правил безпечного користування можуть призвести до небажаних наслідків.

Для підвищення рівня безпеки при використанні газу у побуті, запобігання нещасних випадків, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10.01.2012р. №375/1/1-12, п.10.7, протоколу №1 від 17 січня 2012р. засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, а також згідно наказу Держгірпромнагляду України в лютому місяці 2012року серед учнів шкіл місця та району проводився конкурс дитячого малюнку, «Газ у побуті очима дітей».

До конкурсної комісії в Новомосковське управління по експлуатації газового господарства надійшло більше 40 малюнків, з яких вибрати переможця практично не можливо,так як кожний малюнок виконаний з душею та розумінням питань безпеки життя .

Дізнатися більше

Управління з експлуатації газового господарства.