ОГОЛОШЕННЯ про результати проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою

Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що конкурс по відбору виконавців робіт із землеустрою стосовно виготовлення та погодження у установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, за рахунок субвенції з обласного бюджету Дніпропетровської області в сумі 7900 грн. (сім тисяч дев’ятсот грн.) для учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпечували її проведення, оголошений 16 вересня 2016 року о 10-00 год. за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська 14 не відбувся, так як на участь у конкурсі не надійшло жодної заяви.

Голова конкурсної комісії                                                                        К.М. Морозов