Виявлено та знешкоджено 17 одиниць застарілих артилерійських снарядів

25 серпня поточного року по вулиці Зіни Білої в місті Новомосковську на відкритій території біля корпорації “ ІН- Фуд”, під час проведення земельних робіт працівниками корпорації було знайдено предмети, орієнтовно схожі на застарілі артилерійські снаряди в кількості 6 одиниць.

О 18 : 00 фахівцями піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області після обстеження місця події було додатково виявлено ще 11 артилерійських снаряди калібру 50 міліметри. Вилучені артилерійські снаряди в кількості 17 одиниць калібру 50 міліметри знищено за межами населеного пункту.

Рятувальники попереджають громадян бути вкрай обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів, не намагайтесь їх перевертати, переносити в інше місце, а тим більше розбирати. У разі небезпеки одразу телефонуйте 101.

Фото події