У Новомосковську відзначили День незалежності

23 серпня 2016 року у залі засідань міської ради  пройшли урочистості за нагоди 25-ї річниці незалежності України. У заході взяли участь представники міської влади,  підприємств та організацій, духовенство та громадськість міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко. Сергій Григорович подякував всім новомосковцям – працівникам заводів та інтелігенції, підприємцям, аматорам народного мистецтва і спортсменам, військовим, молоді і ветеранам за гідний внесок в розбудову рідного краю і вірність народу України.

Рішенням Новомосковської міської ради звання «Почесний громадянин міста Новомосковська» присвоєно: директору Новомосковського міського ліцею «Самара» Людмилі Василівні Резніченко та голові Ради ветеранів партизан і підпільників Присамар’я Петру Івановичу Єскіну. Цього дня люди, якими пишається все місто отримали свої нагороди.

Кращих представників міста, серед яких військові, спортсмени та представники соціального захисту, також було відзначено Грамотами та Подяками.

Незабутню атмосферу свята доповнювали художні колективи управління культури та туризму.

По закінчені заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря.

Фото події