ОГОЛОШЕННЯ про результати проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою

Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що конкурс по відбору виконавців робіт із землеустрою стосовно виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, за рахунок субвенції з обласного бюджету Дніпропетровської області в сумі 7900 грн. (сім тисяч дев’ятсот грн.) для учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпечували її проведення, оголошений 09 серпня 2016 року о 10-00 год. за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська 14 відбувся, але в наслідок невідповідності наданих документів учасниками конкурсного відбору - Приватним підприємством «Інститут землевпорядних відносин» та ФОП Шевченко Анна Юріївна відповідно до вимог частини 3 пункту 3.5 Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням LII сесії VI скликання від 06.05.2015р. № 1293, переможця не визначено.

Голова конкурсної комісії                                                                        К.М. Морозов