ОГОЛОШЕННЯ про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою

1. Мета проведення робіт:  виготовлення та погодження у установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, за рахунок субвенції з обласного бюджету Дніпропетровської області в суммі 7900 грн (сім тисяч дев’ятсот грн.) для учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпечували її проведення.

2. Дані про земельні ділянки:

- земельні ділянки несільськогосподарського призначення,  з цільовим призначенням земельних ділянок (код КВЦПЗ 02.01) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,1000 га, розташованих в м. Новомосковськ.

- земельні ділянки несільськогосподарського призначення, зцільовим призначенням  земельних ділянок (код КВЦПЗ  02.05) для будівництва індивідуальних гаражів, орієнтовною площею 0,0040 га, розташованих в м. Новомосковськ.

Умови конкурсу :

Конкурсна пропозиція надається із урахуванням розрахунків і кошторисів вартості робіт за один розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок по кожному цільовому призначенню земельної ділянки окремо.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою» із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Прийняття заяв припиняється за три дня до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Термін виконання робіт –  не більше 6 (шести) місяців.

3. Перелік  підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою:

-   заява на участь у конкурсі (Додаток 1);

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру з ДРФО (для учасника – фізичної особи), засвідчені згідно чинного законодавства України;

- копія установчого документа  учасника (для учасника – юридичної особи), засвідчені згідно чинного законодавства України;

- копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою, виданої згідно чинного законодавства;

- матеріали щодо досвіду роботи  учасника, кваліфікації та досвіду роботи спеціалістів, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою;

- конкурсні пропозиції учасника щодо вартості виконання робіт із землеустрою, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт із землеустрою, а також строк виконання робіт  подаються в окремому запечатаному конверті.

4. Кінцевий термін подання конкурсної документації:   05 серпня 2016 року.

5. Поштова адреса, за якою подаються документи: 51200, м. Новомосковськ, вул. Українська 12, каб. 11,  відділ земельних відносин виконавчого комітету Новомосковської міської ради

6. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 09 серпня 2016 року о 10:00 за адресою:   м. Новомосковськ, вул. Гетьманська 14,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради (мала зала на першому поверсі).

7. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська 14, телефон для довідок: (05693) 38-00-22, (05693) 7-52-45.

ЗАЯВА

про участь у конкурсі з відбору виконавців робіт із землеустрою

Заявник ___________________________________________________________

(найменування юридичної особи або прізвище, імя, по батькові фізичної особи – підприємця)