В Новомосковську відзначили День Конституції

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. 24 червня біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов мітинг, присвячений 20-й річниці Конституції України. На заході були присутні представники міської влади, підприємств та організацій, духовенство та громадськість міста. «Дорогі новомосковці! Прийняття Конституції ознаменувало собою нову епоху в історії українського народу, законодавчо закріпило його демократичні прагнення. Ця історична подія стоїть в одному ряду з проголошенням незалежності і Актом про державний суверенітет України. Бажаю успіхів у всіх добрих справах, які зроблять Україну заможною і процвітаючою. Україна нас береже, а ми збережемо її»,- зазначив виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко. Також у цей особливий день Сергій Григорович вручив орден «За мужність» III ступеня (посмертно) матері загиблого захисника України Руслана Дубовика. По закінчені заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря.
Фото події