Привітання ветеранів до Дня Великої Перемоги у Територіальному центрі соціального обслуговування населення

Вже більше 70-ти років минуло, як скінчилася Друга Світова війна, але пам’ять про неї, дуже боляча пам’ять, ніколи не заживе в серцях людства. Так мало лишилося тих, хто здобув для нас Велику Перемогу, але в усі часи саме вони – шановні ветерани та діти війни, які піднімали країну з попелу, залишатимуться для нас та наступних поколінь  зразком величезного  патріотизму.

Нажаль, небагато їх залишилося і в нашому місті, але ж кожному – низький  уклін та шана.

Традиційно вже в ці дні ветеранів вітали в Територіальному центрі соціального обслуговування населення – піснями, квітами та подарунками. Почесний громадянин нашого міста, герой Радянського Союзу Микола Невпряга та Голова ради ветеранів – партизан і підпільників Присамар’я Петро Єскін  згадували часи війни, розповідали, як піднімався Новомосковськ вже після Великої Перемоги. Цим подіям вже стільки років, але ж і сьогодні вони викликають сльози  на очах.

Присутній на святі виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко тепло привітав шановних ветеранів зі святом Великої Перемоги  та побажав їм життя ще  на довгі роки.

Наприкінці свята усіх шановних гостей традиційно пригощали солдатською кашею.

Тож живіть якомога довше, шановні наші ветерани! Ваш величезний незрівняний подвиг ніколи не згасне в серцях нащадків.