Героя Радянського Союзу Миколу Невпрягу привітали з Днем перемоги

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Європі до ветерана завітали виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко, заступники міського Валерій Ляшок та Костянтин Морозов.
«Сьогодні події 1939-45 років все далі і далі від нас. З кожним днем очевидців тієї страшної війни все менше. І тому ми повинні шанувати тих, хто ще з нами, та не забувати про їх подвиг. Тим більше, коли слово «війна» для нас, українців, вже не абстрактне поняття й щодня ми втрачаємо молодих хлопців в боях на Донбасі. Здоров’я Вам, миру та сонячного неба, шановний Миколо Тимофійовичу! Ви для нас – символ незламності українського духу та патріотизму! Ми, новомосковці, горді тим, що поряд з нами живе справжній Герой!» - зазначив Сергій Горошко.
Довідка.
Микола Тимофійович Невпряга народився 25 грудня 1925 року в селі Новгородка Кіровоградської області в сім'ї селянина. У травня 1944 року пішов до лав Червоної Армії. У діючій армії з вересня 1944 року.

Воював на 2-му і 3-му Українських фронтах. Особливо відзначився під час форсування річки Дунай і в боях за утримання плацдарму на його правому березі. Звання Героя Радянського Союзу присвоєно 24 березня 1945 року.