Відкриття меморіальної дошки пам’яті загиблого воїна-учасника АТО Ігоря Ємельяненка

Війна… Чи зможемо ми колись  звикнути до цього слова, яке увійшло у життя нашої країни?.. Увійшло у серце кожного українця – страхом, болем, втратами. Чи могли ми уявити, що як у далекі роки Другої Світової, матері будуть сивіти від горя, а діти залишатися сиротами?.. Але ж це -  страшна реальність.

Багато героїв з нашого міста не повернулися додому, і тепер  вічна пам’ять про них та їхній подвиг  буде жити у серцях тих, за кого вони поклали свої життя на полі бою. Один з таких героїв – наш земляк Ігор Ємельяненко, який був звичайним  хлопцем – зі своїми мріями про майбутнє, з гітарою в руках.

Звичайно ж, ніколи він не мріяв опинитися на війні, залишивши вдома рідну матір та маленького сина - Ігор був лише справжнім патріотом своєї країни та справжньою Людиною, тож у червні 2014 року відправився виконувати військовий обов’язок в зоні проведення антитерористичної операції. Вже за два місяці його не стало. У чорному пеклі війни безжально згоріли його мрії, його майбутнє, його пісні, його життя….

29 квітня Ігорю  виконалося б 27 років. Саме у цей день було відкрито меморіальну дошку на його пам’ять у рідній школі №12, в якій він навчався з 1999 року. Саме в цю школу восени  в перший клас піде його маленький синочок Микола.

На відкритті меморіальної дошки пам’яті Ігоря Ємельяненка був присутній виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко, який разом з усіма поклав квіти та відзначив сумлінний подвиг нашого земляка. Багато людей тепло згадували Ігоря, в тому числі його однокласники – як за життя, він зібрав друзів цього дня, як за життя цей день завжди буде лише його днем.

Указом Президента України від 14 листопада 2014 р., «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Ігор Володимирович Ємельяненко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Посмертно.

Фото події