Медичні наради

17 лютого та 25 лютого 2016 року у місті Новомосковську були проведені медичні наради з підведення підсумків  роботи за 2015 рік та формуванню програм розвитку на 2016 рік.

Такі наради традиційно проводяться у лютому з року в рік та дозволяють у порівнянні з показниками минулих років відстежувати ефективність медичної системи у місті та краще розуміти напрямки, у яких потрібно поліпшувати надання медичної допомоги городянам.

Наради були проведені у всіх чотирьох медичних закладах міста: у стоматологічній поліклініці, на станції швидкої допомоги, у центрі первинної медико-санітарної допомоги та у центральній міській лікарні.

У нарадах брала участь заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова.

В  2015 році у місті працювала програма профілактики здоров’я новомосковців, яка передбачала проведення  профоглядів  для  його жителів. Городяни мали змогу прийти до амбулаторій за місцем проживання  та здати аналізи на обстеження за рахунок коштів міського бюджету. Основним завданням цієї програми було звернути увагу населення на стан власного здоров’я. Адже завжди краще вчасно пройти профілактику, аніж потім повноцінне дороге лікування.

Станція швидкої медичної допомоги підготовлена для роботи в умовах централізованої диспетчерської служби.

По результатах нарад стверджуємо, що у Новомосковську медична допомога надається відповідно до законодавства України у галузі охорони здоров’я та фінансується за рахунок міського бюджету та медичної субвенції.  Заборгованість  по виплаті заробітної плати медичним працівникам відсутня, в повному обсязі виплачена індексація, своєчасно проводяться розрахунки по медикаментам та харчуванню у стаціонарах для пацієнтів. Пільгові категорії городян отримують медикаменти безкоштовно.

Протягом 2015 року здійснювались заходи щодо поліпшення матеріально-технічної бази медичних закладів Новомосковська, у тому числі проведено поточний ремонт приймального покою хірургічного відділення, замінено вікна у пологовому відділенні,  найближчим часом  буде завершено капітальний ремонт амбулаторії  №4, придбане сучасне обладнання для покращення надання медичної допомоги городянам.

Наразі у місті працюють сім амбулаторій сімейної медицини.

Міська рада Новомосковська запрошує городян бути уважними до свого здоров’я та вчасно звертатися до амбулаторій за місцем проживання задля проведення аналізів та обстежень.

Фото події