Старт діалогу - розпочато політичні перемовини.

Вчора, 2 лютого 2016 року в Дніпропетровській обласній раді (м. Дніпропетровськ, пр. Кірова,2) під керівництвом голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Г.О. пройшла погоджувальна зустріч, в якій взяли участь секретар Новомосковської міської ради Горошко С.Г., керівник депутатської групи «БПП Солідарність» в Новомосковській міській раді Гаркавенко О.І., голова Новомосковської міської організації Партії «БПП Солідарність» Білик А.Г. та Літвіщенко В.І.
   Основна мета цієї зустрічі , як наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Пригунов Г.О.  – розпочати проведення конструктивного політичного діалогу між депутатським корпусом Новомосковської міської ради  та Літвіщенком В.І. для досягнення суспільно-політичної стабільності в м. Новомосковську та приведення даної ситуації в установлені законодавством України норми. В ході розпочатих політичних консультацій були визначені позиції кожної із сторін, обговорені та запропоновані різні варіанти можливого виходу з непростої ситуації навколо конфлікту.
   Керівники Новомосковської міської організації Партії та депутатської групи «БПП Солідарність» в міській раді погодились з пропозицією голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Г.О. продовжити політичний діалог у пошуках легітимного виходу із ситуації, що склалася та запропонувати керівникам всіх політичних партій, депутатські групи  яких представлені в Новомосковській міській раді, як скоріше приєднатися до цього діалогу.
   Голова Дніпропетровської облради Пригунов Г.О. доручив секретарю Новомосковської міської ради Горошку С.Г. поінформувати керівників депутатських груп міської ради про прийняті на зустрічі рішеннях, узгодити графік їх зустрічей з Літвіщенко В.І. для спільного пошуку узгодженої позиції щодо вирішення політичного конфлікту.
   Всі учасники політичних консультацій погодились з тим, що необхідно негайно припинити використання нелегітимних, вуличних методів ведення політичної боротьби і перенести діалог виключно за стіл переговорів.

Фото події