Облікова картка
Паперова

ХLIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№996 від 29.01.2014

Про затвердження структури та кількісного складу органу місцевого самоврядування м.Новомосковська

З метою здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування у межах, визначених законодавчими актами України, впорядкування структури та загальної чисельності виконавчих органів Новомосковської міської ради, керуючись п.5 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 01.01.2014р. структуру органу місцевого самоврядування м.Новомосковська (додаток 1).
  2. Затвердити з 01.01.2014р. в складі органу місцевого самоврядування м.Новомосковська 6 структурних підрозділів, що мають статус юридичної особи з загальною чисельністю 154,25 штатних одиниць, у тому числі:
    1. виконавчий комітет Новомосковської міської ради - 78,25 штатних одиниць;
    2. фінансове управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради – 13,5 штатних одиниць;
    3. управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська – 40 штатних одиниць;
    4. управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради – 8,5 штатних одиниць;
    5. управління культури та туризму виконавчого комітету Ново московської міської ради – 3 штатні одиниці;
    6. управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради – 11 штатних одиниць.
  3. Затвердити в складі виконавчого комітету Новомосковської міської ради 22 відділа, комітета та управління, в тому числі в апараті управління міської ради та виконавчого комітету - 24 штатних одиниці (додаток 2):
  4. Координацію роботи за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Новомосковської міської ради Марченко І.М., контроль – на голову постійної комісії з питань законності, депутатської етики та розвитку місцевого самоврядування В.М. Бурлакова.

Міський голова С.А.Мороз