Школа естетичного виховання ім. М.Бровченка

Допоможемо оволодіти навичками гри на фортепіано, баяні, акордеоні, скрипці, гітарі, флейті, кларнеті, саксофоні, трубі, валторні, тромбоні, домрі, балалайці. Навчимо співати й малювати. Працюємо в тісному контакті з програмою «Новомосковськ – територія добра та милосердя», мережа якої передбачає проведення концертів для громадян міста. Юні артисти «Філармонії школяра» виступають в дошкільних та шкільних закладах освіти з музичними програмами, які пропагують кращі зразки пісенної та інструментальної творчості сучасних композиторів та композиторів-класиків.

Школа естетичного виховання ім. М.Бровченка – постійний учасник міських, обласних та республіканських фестивалів та конкурсів виконавської майстерності: ХХ-й обласний фестиваль духової музики «Дніпровські сурми - 2009», Обласний конкурс юних піаністів «Музичний калейдоскоп», Регіональний конкурс-огляд учнів районних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, ІІІ Міжнародний фестиваль дитячого естрадного мистецтва «Зорепад».

Рік заснування: 1951. Контингент учнів: 356

Відділи, класи:

• фортепіанний відділ;
  • відділ народних інструментів;
  • музично-теоретичний відділ;
  • художнє відділення;
  • клас духових інструментів;
  • клас струнних інструментів;
  • клас сольного співу.

Батьківська плата за навчання:

• музичне відділення (57-67 грн.)
  • художнє відділення (37 грн.)

Пріоритетні напрямки діяльності:

• здійснення естетичного виховання громадян;
  • надання початкової мистецької освіти;
  • задоволення освітньо-культурних потреб учнів, а також інших верств населення;
  • розвиток особистості та формування соціально-громадського досвіду дітей.

Кращі випускники школи:

• Назаров Володимир – Народний артист Росії, керівник Московського державного музичного театру національного мистецтва, професор ім. Гнєсіних.
  • Гурін Олексій – викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М.І. Глінки.
  • Курисько Віталій – завідуючий кафедрою Харківського Інституту культури, заслужений працівник культури, професор.
  • Бобров Анатолій – директор музичного училища м. Губкіна Бєлгородської області, заслужений працівник культури.
  • Белопухова Вікторія – артистка камерного оркестру Санкт-Петербурзької філармонії.
  • Беренфельд Геннадій – директор музичного училища м. Тобольськ Тюменської обл., заслужений працівник культури.
  • Юрченко Володимир – Лауреат всеросійського конкурсу піаністів, засновник міжнародної благодійної організації «Міжнародна ділова організація» м. Київ.
  • Бровченко Катерина – артистка симфонічного оркестру Харківського театру опери та балету.
  • Москаленко Володимир – артист оркестру ансамблю пісні та пляски Чорноморського флоту.
  • Саглаєва Олена – Лауреат Міжнародного конкурсу баяністів м. Санок (Польща), викладач школи естетичного виховання ім. М.Бровченка.
  • Гурін Сергій - Лауреат Міжнародних конкурсів, соліст Національного академічного естрадно-симфонічного оркестру України м. Київ.
  • Ємельянов Олексій - соліст Державного академічного естрадно – симфонічного оркестру України м. Київ.Викладачі відділу народних інструментів допомагають художній самодіяльності ПК Металургів НТЗ.
Адреса:
м. Новомосковськ, пл. Леніна, 9