ПОВІДОМЛЕННЯ Про хід процедури погодження та затвердження «Плану зонування території міста Новомосковськ»

Після закінчення першого етапу процедури- громадського обговорення, всі зауваження та пропозиції, надіслані громадянами до виконавчого комітету Новомосковської міської ради, були передані розробнику містобудівної документації ТОВ «Інститут ХАРКІВПРОЕКТ» для опрацювання та прийняття рішення про внесення змін в проект містобудівної документації.

Враховуючи той факт, що пропозиції та зауваження від громадськості розробником прийнято частково, на другому етапі  в роботу включилась погоджувальна комісія, створена рішенням виконкому від 17.01.2018 р. №54/0/6-18 для узгодження спірних питань щодо врахування інтересів громадськості.

Після завершення роботи погоджувальної комісії та отримання від розробника висновку на прийняті погоджувальною комісією рішення, «План зонування» підлягає погодженню містобудівною радою та затверджується сесією Новомосковської міської ради ( відповідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р ).

Після цього « План зонування території міста Новомосковськ» вступає в дію.

На всі заяви, які надійшли до виконавчого комітету з цього питання, відповіді будуть надані після завершення процедури узгодження та затвердження «Плану зонування».