В Новомосковську відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня у великій залі будинку міської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. В заході взяли участь працівники виконкому, депутати обласної і міської рад, голови квартальних комітетів.

Секретар міської ради Сергій Горошко звернувся до присутніх з вітальним словом та відзначив кращих представників місцевого самоврядування подяками.

До привітань приєдналася голова квартального комітету № 32 Наталія Сафарова.

Заступник командира 93-ї окремої механізованої бригади, підполковник Богдан Ситник привітав зі святом та нагородив за сприяння у встановленні меморіалу бійцям 93-ї ОМБр, які загинули за Україну, грамотами депутатів міської ради Олександра Мірошника, Леоніда Матвієнка, настоятеля Свято-Троїцького храму Української Православної Церкви Київського Патріархату, протоієрея Миколая Капралика і підприємця Юрія Ремезка.

Концертну програму подарували виконавці та колективи управління культури, молоді, національностей і релігій.

Фото події